FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
dižkleita
31.01.18. 21:14
Kāzu datums: 18.12.2017
Par budžetu- mēs laikam sākām no otra gala. Sākumā izveidojām sarakstu ar visām maksimālajām summām, cik kas var maksāt, līdz ar to uz to summu arī rēķinājāmies, par laimi, pagaidām esam iztērējuši pat mazāk, nekā sākumā paredzēts. Vienīgā summa, kas paliek akmenī kalta (cerams :D ) ir viesu nams.
Bet vispār tā kāzu plānošana man sāk pamatīgi iegriezt robu naktsmiegam- visādas domas pa galvu, vairs nezinu, kas un kā. Jūs ļoti ņemat vērā citu ieteikumus vai pamatā darāt tā, kā pašas vēlaties? Mēs savu dienu esam iztēlojušies savādāk, nekā mums to cenšas uzspiest radinieki ar vārdiem "tā vajag, tā ir pieņemts" . Jā, varbūt nav smuki neaicināt bērnus, bet es nevēlos kliedzošus, apkārt skrienošus bērnus, kas traucēs izbaudīt pasākumu, kā arī piekopju ļooti nepopulāru viedokli- ne visi tiek aicināti ar otrām pusītēm. Abiem ar topošo vīru ir daži draugi, kuru otrās pusītes mēs negribam tur redzēt, tāpēc arī viņus neaicināsim. Nesmuki? Jā, iespējams, taču citiem tas ir kārtējais pasākums, kur var iedzert, paēst, padejot, bet mums tā ir MŪSU lielā diena. Vēl arī visa tā ņemšanās ar tradīcijām, kuras vajadzētu ievērot, 'speciālās alkohola vēlmes' u.t.t...Vai tiešām viss ir jādara pēc kaut kādām vispār pieņemtām normām un galvenās ir viesu, nevis mūsu pašu vēmes?
Kotibe
01.02.18. 07:56
dižkleita, runājot par vēlmēm - mēs ievērojam šādas vēlmes - kāzas tikai vienu dienu, bez nakšņošanas (tā bija mana cieta vēlēšanās), nebūs nekādu tradicionālo tradīciju un spēļu (bet tas nenozīmē, ka nebūs izklaižu :) ), un būs dārgs fotogrāfs (to pieminu, jo man abi vecāki cītīgi centās piespēlēt vietējos censoņus, no kurie atteicos.. un nevarēju pārliecināt, kāpēc jāmaksā 500 un vairāk par "tikai fotogrāfu"). Neņemšu vērā arī topošās vīramātes vēlmes par kleitu :D būs tā, kā patīk man.
BET kas attiecas, piemēram, uz otrajām pusēm - ir divi līgavaiņa brālēni, kuru otras puses esam abi satikuši tikai vienu reizi un nu negribu aicināt, bet... es iedomājos sevi tajā situācijā - līgavaini uzaicinātu uz kāzām, bet mani nē? es spertu zemi gaisā.. :D tā kā aicināsim 3 cilvēkus ar otrām pusēm, kuras labāk neredzētu savās kāzās. Tā ir tā viena lieta, kur es piekāpšos un darīšu tā, kā ir "pareizi", jo man ir svarīgi, lai visi mani viesi pēc iespējas justos ērti :)
pika.sniega
01.02.18. 09:35
Kāzu datums: 18.08.2018
Mums arī viss nav tā kā "vienmēr jābūt". Šis standarts lai paliek citiem. Mūsu diena, jādomā par sevi. Viesi tik aicināti tikai uz baznīcu kur pēc tam būs uzkodas un šampis+kūka. Pēcāk dosimies nesteidzīgā fotosesijā, lai nav jādomā ka mums kaut kur jāsteidzas atpakaļ, viesi gaida utml. Un nākamajā rītā jau laidīsimies atpūsties divi vien uz siltāku vietiņu. 
Ilgi domājām, salaulāties ārzemēs vienkārši ar lieciniekiem, tad apdomājām un sapratām, ka vecāki iespējams varētu nedaudz apvainoties. Es esmu vienīgā meita un pagaidām izskatās ka arī vienīgais bērns ģimenē kuram laulība ir svarīga un pat svēta lieta. Līgavaiņa ģimenē ir 2 dēli un arī otram šīs visas šķiet muļķīgas padarīšanas. Var jau būt, ka ar gadiem kaut kas mainīsies, bet ja cilvēkam ir šādas domas ap 30, tad neticu, ka tur kaut kas īsti varētu mainīties. :) 
Tad nu svētki būs, bet īsi, bez ilgām ballēm. Par nodomu laulāties tagad zin tikai mūsu abu mammas, un par šādu scenāriju abas ir sajūsmā. 
Es savam tēvam plānoju pateikt, kad iesniegums būs uzrakstīts, viņam tālu jālido, jāpaziņo laicīgi. :) 
Kotibe
01.02.18. 09:57
pika.sniega cik esmu novērojusi no apkārtējiem, vecāki parasti ir laimīgi jau ar to vien, ka bērni apprecas :) pārējais ir tikai detaļas :) mēs arī ilgi domājām, ka iesim tikai sarakstīties, bet tad sākās - ko ņemt par lieciniekiem? Plus mums par abiem ir 3 brāļi, kurus arī gribas aicināt, plus vecāki, plus mēs.. jau bariņš :D tad es sapratu, ka nevaru precēties, ja klāt nav vecmammas.. utt... līdz saskrējās 40 cilvēki :D 
dižkleita
01.02.18. 11:57
Vai esat jau domājušas par dāvanām vedējiem, vecākiem? :)
rutuxs
01.02.18. 12:39
Kāzu datums: 20.02.1993
pika.sniega
Līgavainim liekas ka laulība ir muļķīga padarīšana vai kāzas ir muļķīga padarīšana.
Kate K.
01.02.18. 12:48
Kāzu datums: 08.08.2018
Katrs jau šo dienu izvēlas tādu,kādu grib.:) Mums arī ir daži viesi,kurus labprātķ neaicinātu, bet godigi sakot,tie tris,vai četri cilvēki,kurus uzaicinasim pieklajibas pec,man netrauces. Es buusu aiznjemta ar citaam lietam un tie liekie cilvēki man neko neizbojaas. Es laikam censos uz to skatiities briivaak,jo busim reaali tomer-cilveeks atnes aploksni,kur parasti tomer ir taada summa,lai segtu savu vietu pie galda,taapec man finansiaali tas principa neko nemaina. Jā,ja būtu cilvēki,kas man ir nepatiikami,neaicinatu,bet tā izdalit pārus,piemeram,kas kopaa ir ilgāku laiku,nevis vien pāris nedēļas,es nedalīšu:) Es reiz tiku aicinaata uz šādām kāzām-aizgāju uz baznīcu,apsveicu,bet tālāk devos mājās,jo nu visu vakaru ar negribeju sēdēt un skatīties,kā viesi dejo,spēlē spēles,bet man nav tā partnera,ar ko izbaudīt to visu:) Bet tas ir mans skatījums un kā jau teicu,katrs dara kā uzskata par pareizu.
Kate K.
01.02.18. 12:50
Par kleitu runājot-man nebūs laikam korsešveida,bet domāju apakšā,ja kleitas fasons ļaus,uzvilkt koriģējošo veļu,lai sajuta un izskats stingrāks un saturīgāks.
Kate K.
01.02.18. 12:51
Un ceremonijas vieta mums būs Valmieras pusē,Vīnkalnos.
SaivaEinars
01.02.18. 16:34
Kāzu datums: 03.08.2018
Par vedēju dāvanu man nav ne jausmas, bet vecākiem būs pēc kāzām bilde rāmī un kāzu vakarā mammām ziedi un iepsējams tētiem kāda pudele ar personalizētu etiķeti.
Mums vēl ir uz jautājumu ko lai uzdāvina skolai par to, ka ļauj izmantot zāli un klases? Samaksu neprasa, bet nelikties ne zinis nebūtu zolīdi.
Es ar tuvākajām draudzenēm smējos, ka ieejas maksa kāzās 50 euro no cilvēka :D plus vēl dāvanai jābūt aploksnē :D :D :D
Esmu dzirdējusi, ka ir citiem bijis tā, ka daži uzdāvina naudiņu jau pirms kāzām- piemēram draudzenes sametās un uzdāvina kāzu kleitu...

laurensija2018
01.02.18. 18:14
Par dāvanām vedējiem un vecākie taisīsim ko personalizētu, vedējiem tā būs koka gara kaste uz vāka pateicības vārdi un iekšā būs viņu mīļākais dzēriens un dāvanu karte uz SPA
vecākiem ir doma pasūtīt zīmētas karikatūras lielas uz kāda A3 papīra un  ielikt rāmī, vai uz kannas uzprintēt foto
Kotibe
01.02.18. 19:40
SaivaEinars patiesībā tā ir ļoti laba doma, apsveikt jauno pāri jau pirms kāzām :) mums vecāki diezgan daudz sponsorē, tā tad ir dāvana no viņiem. Un viena tuva draudzene arī ir piedāvājusies "apsveikt" jau pirms kāzām, izmaksājot kādu no kāzu pozīcijām (iespējams, skaists halātiņš kāzu dienas rītam)

Vecākiem dāvināsim savas ģimenes foto lielā formātā ierāmētu.
Vedēju nav, tātad dāvanas arī nevajag :D
laura.saulite
02.02.18. 08:31
Kāzu datums: 24.08.2018
Mēs arī esam daudz domājuši par dāvanām un pagaidām izskatās, ka vedējiem dāvināsim dāvanu karti vai jau gatavu piedāvājumu SPA brīvdienām Baltic Beach Hotel & SPA, mēs paši vienreiz vinnējām atpūtu tur, un teikšu kā ir brīvdienas bija pasakainas, tik žēl, ka pati nevaru atļauties sevi vēlreiz palutināt. Mums vedēji ir māsa ar vīru, līdz ar to mums nav jādomā katram atsevišķi, kā arī viņu dēliņš ir mūsu krustdēls, un zinu, ka pēdējo gadu viņi ir ļoti pārguruši + vēl tagad kāzas plāno, tāpēc gribam,lai viņi pienācīgi atpūšas un pavada laiku tikai divatā, bērnu mēs pieskatīsim. :)

Vecākiem man ir doma dāvināt no skaistaskazas.lv koka vīna kastes, kur mēs varam iegravēt savu datumu un vārdus + labu un dārgu vīnu. Bet es gribētu vēl kaut ko klāt, jo tā dāvana liekas pārāk niecīga, ņemo vērā to, ka mamma ar tēti grib palīdzēt mums  kādu daļu sponosrēt. Bet man šobrīd nekas neliekas gana, lai varētu viņiem pateikt paldies, cik daudz viņi mums ir palīdzējuši un zinu ka vēl palīdzēs. 
Kotibe
02.02.18. 09:42
laura.saulite no vienas puses saprotu Tavu vēlmi vecākus iepriecināt - esmu līdzīgās domās, to, cik ļoti vecāki mums palīdz gan emocionāli, gan materiāli, nevar novērtēt.. bet es arī zinu, ka mani vecāki nebūtu priecīgi par materiāli dārgu dāvanu - viņiem tā šķistu naudas izšķērdība :) tāpēc "spiedīsim" vairāk uz emocionālām dāvanām. Vispār tagad sāku domāt, ka varētu vecākiem uzdāvināt vakariņas skaistā vietā, lai var divatā aiziet, atpūsties (jo SPA diez vai viņiem patiktu)
laura.saulite
02.02.18. 10:43
Kāzu datums: 24.08.2018
Kotibe, vakariņas izklausās laba doma. :) Es arī biju domājusi par ko personalizētu, bet mana māsa jau savās kāzās uzdāvināja viņiem fotogrāmatu, tāpēc man ir tā doma par vīna kasti ar mūsu vārdiem un datumu, bet es tad varētu, klāt nopirkt arī kādā restorānā dāvanu karti, zinu, ka viņi tikai tagad ir sākuši novērtēt restorānus un zinu, ka mamma ļoti grib aiziet uz Ferma restorānu. :)
Ja nebūs aizgājuši līdz kāzām, tad būs jauzdāvina. :D

dižkleita
02.02.18. 13:04
Mana mamma saka, lai netērējam naudu un ja vēlamies, lai dāvinam ko simbolisku,pagaidām ir doma dāvināt krekliņus vai dvielīšus ar apdruku "Sievasmāte/sievastēvs" vai ko tamlīdzīgu. Galvenais, ka tiešām zinu, ka tas nav tikai teksts, jo mammai pret kāzām kā tādām ir visai skeptiska attieksme, viņa protams neiebilst, ka mēs precamies, nebūt ne, tikai smejas, ka otrreiz neprecētos :D Kāzas arī apmaksājam paši. Vedējiem gan vēl nezinu- vai atpūtu divatā, vai arī dvielīšus ar apdruku un vēl ko skaistu klāt. :)

pika.sniega
02.02.18. 14:27
rutuxs 
Nevis līgavainim bet tam otram dēlam ģimenē- viņa brālim. 
Tas bija domāts,ka mēs esam pagaidām vienīgie bērni savās ģimenēs kas ko tādu plāno darīt. Pārējiem, brāļiem nevienam tas nav svarīgi, un nekas neliecina ka viņi to kādreiz plānos to darīt. Viena drudzene jau ar to ir samierinājusies. :D 
Līdz ar to  mūsu vecākiem tās būs pirmās un iespējams vienīgās bērnu laulības. :) 
SaivaEinars
02.02.18. 16:07
pika.sniega mans līgavainis teica, ka neprecēsies ātrāk kā kad viņam būs 40 gadi :D iepazināmies, kad mums bija 20 gadi un turpmākos 6-7 gadus turpināja to apgalvot (tas nekas ka jau 2 bērni ), bet redz- pagāja 10 gadi kopā, kad esmu pielauzusi, jo es teicu, ka es precēšos jauna un pats vainīgs, ja līgavainis nebūs viņš :D :D :D tas tā caur joku, bet dzīvē viss var mainīties, lai arī ko tas cilvēks saka. Citreiz tā ir aizsargreakcija pret kaut ko, kuru var salauzt :D
SaivaEinars
02.02.18. 16:13
Jums arī ir saviļņojums? :D
Vienu brīdi man pēkšņi iezogas tā sajūta it kā būtu jau nākošā diena un viss sapnis baltajā kleitā ir pagājis- tad tādas skumjas nedaudz iezogas un tad atkal saviļņojums :D
Es laikam traka palikšu kad nāks pavisam tuvu tas brīdis :D :D :D
SaivaEinars
02.02.18. 16:15
Un vēl satraukums par pirmo deju. Ļoti gribas kaut ko foršu, nebijušu, skaistu un neizgāzties :D Dziesma laikam beidzot būs izvēlēta, tikai jāsameklē cilvēks, kurš var uzlikt horeogrāfiju un iemācīt...