FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2013

Kāzu kleitas

lasmita
16.09.12. 12:48
Kāzu datums: 03.08.2013

Ko domājat darīt ar kleitām ? Sūtīt i-netā, pirkt veikalā, šūt ?
Skatos, ka vairākos salonos tagad ir atlaides, nez varbūt tomēr vēl nogaidīt ? :)

Skatīt ziņojumus:
TeGra
05.12.12. 09:00
Neuztraucies, ja nopirksi kleitu uz " snoritem" par izmeeru, diviem varesi koriget - uz prieksu un atpakalj :) Laba shuveja dara brinumus : ) Ne visam kleitam, protams, to var, bet vairumam gan!
hipe2
05.12.12. 09:26
Es arī paļaujos uz to, ka ja nu gadīsies kāda skaista kleitiņa par labām naudiņām, tad ņemšu ciet :)
hipe2
09.12.12. 12:39
Nu tad tā, esmu tikusi pie savas kleitiņas! Šobrīd cik saprotu ir lielākais atlaižu laiks, daudzos salonos teica, ka atlaides būs tikai visu decembri un tad jau nākot jaunā kolekcija.
Visos salonos bija ļoti jauka attieksme, lai gan pierakstījusies biju tikai Bonni. Vienīgais izņēmums bija salons Santa, kur manis meklētajā cenu katgorijā bija diezgan pabriesmīgas kleitas un pārdevēja arī nebija tāda baigi laipnā.
Nu tad tā, sāku ar Bonni. Sagaidīja ļoti jauka meitene. Uzreiz sāku mērīties, tā kā visu decembri visām iepriekšējās sezonas kleitām atlaide ir un visas maksā 150Ls, tad uz cenu nevajadzēja iespringt un varēju mērīt visas, ko vēlējos. Uzmērīju kādas 20 kleitas. Bija daudz skaistu kleitiņu, bet nesajutu nevienu kā savējo. Varu visām ieteikt šo salonu, pirmkārt attieksmes ziņā un otrkārt, tas, ka šobrīd ir skaistas atlaides.
Tad sekoja salons Santa, kur neko neatradu.
Tālāk braucām uz Amēliju, tur bija diezgan daudz kleitiņas, bet nebija tādas kā es meklēju. Apkalpošana arī ļoti laipna. Piedāvāja arī uzšūt manis meklētajā cenā jebkādu kleitu, piemeklējot lētāku audumu.
Pēdējais bija salons Bertini. Arī diezgan daudz kleitiņu. Pirmā, ko man piedāvāja man uzreiz iepatikās - uzvilku un sapratu, ka tā ir manējā. Vēl bez tās palaikoju 2 kleitiņas, arī bija skaistas, bet tomēr paliku pie pirmās kleitiņas. Kleita ir protams pa garu, bet, kad nopirkšu kurpītes, bez maksas man šuvēja atšūs. Kad jautāju par cenām viņa teica, ka visas kleitiņas šeit pavasarī būs sākot no 300Ls, bet šobrīd es pie kleitiņas tiku par 120Ls :)
Salīdzinot Bonni un Bertini, lai gan Bonni skaitās prestižāks, tomēr man likās, ka Bonni kleitiņām ir izmantots krietni mazāk auduma kā Bertini. Manai kleitiņai ir diezgan biezs audumiņš, vēl oderīte un tills.
Varu visām ieteikt - dodaties jau tagad pēc savas kleitiņas, lai nav pavasarī jāpārmaksā. Un vēl, man ir 38 izmērs un pārsvarā visas kleitiņas bija +/- šāda izmēra, jo korcete jau regulējās pa vairākiem izmēriem.
elona
09.12.12. 19:24
Kāzu datums: 22.06.2013
Kāaa ir ar īsām kāzu kleitām salonos?! Esiet arī tādas redzējušas? :)
sintija_1988
24.01.13. 09:06
Sveikas! Arī es esmu augusta līgaviņa un jau tagad devos kāzu kleitas meklējumos! Kā Jūs darāt, vai nav jau par agru? Biju domājusi iet pavasarī, bet tagad ir atlaides un kleita tomēr nav modīgs telefons, kurš varetu varbūt tik īsā laikā zaudet savu funkcionalitati...:) Nez vai tā drīkst, bet ar savu atradumu vēlos padalīties. Izvēle vēl nav izlemta, bet sliecos uz šo . Ko Jūs domājat?:)
inita337
24.01.13. 12:34
Diez vai, ka Tev palídzés, ko més domájam, galvebais, lai Tev leita patík un labi izsktás.
Te ir daudz lígavu un katrai cita gaume. Jávadás péc savas sirdsballs.
Dior
24.01.13. 19:46
Piekrītu inita337 teiktajam. Tāpat iesaku piemērīt dažādu modeļu kleitas, lai saproti, kas piestāv. Savā gadījumā es gan strikti paliku pie sākotnējās domas, nekas cits vispār neuzrunāja no salonu kleitām, bet piemērīt vajag. :)
Kas attiecas uz laiku, es pirms nedēļas parakstīju līgumu, bet kleitu šūšu maija beigās. Citas jau kāzām vasarā tagad pērk/šuj. Es nevēlējos tagad.Pie tam man solīja martā atvest piemērotāku mežģīni no Spānijas, kas vairāk atbilst manam kleitas modelim kā uz vietas pieejamā mežģīne.
inita337
24.01.13. 23:25
Ups, tikko pamanīju, cik man tekstā daudz drukas kļūdu - tā iet, kad cenšas apvienot darbu ar kāzu plānošanu. :) Ha-ha!
AndrisGunita
25.01.13. 09:59
Kāzu datums: 07.09.2013
Es piekrītu Dior teiktajam, ka vajag pamērīt pēc iespējas dažādus kleitas modeļus. Arī tos, kas sākumā liekas, ka galīgi neuzrunā. Es jau savu kleitu esmu atradusi, un nopirkusi. Bet pēc savas pieredzes varu teikt, ka kleita ir tāda, kādu biju iedomājusies, ka nepatīk. Domāju, ka negribu apkašsvārkus, ka vēlos grieķu stila kleitu. Bet nu izrādījās, ka man izskatās galīgi garām. Un jā man ir kleita ar tik ļoti negribētiem apakšvārkiem:)
sintija_1988
26.01.13. 11:36
Paldies par padomu! Rezervēju kleitu uz nedēļu, jo iekšā ļoti dziļa sajūa, ka šī ir īstā. Bet tomēr pierakstījos daudz kur citur mērī kleitas, lai pārliecinātos vai tomēr...atrastu ko vēl labāku sev!:)
SanAn
26.01.13. 17:11
Kāzu datums: 24.08.2013
Esmu no Valmieras, kleitu plānoju pirkt Rīgā. Parcik šodien sanāca būt aCēsīs, tad iegājām kāzu kleitu salonā, lai kaut ko uzmērītu un saprastu, kas piestāv, ko gribu un ko nē. Apkalpošana fantastiska. Izstāstīja arī visādus knifus par kleitu siešanu, frizūru, plīvuriem, diadēmām. . . Kaut arī teicu, ka braukšu uz Rīgu skatīt kleitu, attieksme nemainījās. Tagad vismaz zinu, ko citur mērīt un uz ko pat neskatīties.
Vizbuliite
28.01.13. 16:54
Ceesiis arii ir kaazu kleitu salons?
riki
28.01.13. 17:09
Valmierā ir ligavai.lv
SanAn
29.01.13. 11:08
Kāzu datums: 24.08.2013
Cēsīs ir Pļavas ielā 4, ja nemaldos tāda bija adrese, tirdzniecības centrs "klēts", un tur otrajā stāvā ir veikals. Netikai kleitas tirgo, arī uzvalkus un bērnu kleitas, plīvurus, bolero jaciņas, matu rotas utt.
Innis
29.01.13. 13:47
Arii es esmu atradusi savu kleitu. Ja godiigi, ljoti gruuti gaaja, jo to ko gribu reti kur piedaavaa, liidz ar to vajadzeeja rast kompromisu starp cenu, siluetu utt.
Biju kopsummaa kaados 12 salonos tris dienu laikaa. Lielakoties visur apkalposhana jauka, ljoti patika Abi Divi/Beautiful day, Gimeneja, San Patrick un Love Story.
San Patrick, protams, lielaako tiesu dargaas kleitas, bet uz atlaideem arii ir shis tas. Ljoti jauka apkalposhana, ljoti atsauciigi.
Par Juuliju man pat nav komentaaru. Saakot ar to, ka man pazinjoja, ka vinji nav izzinju birojs, kad apjautaajos, kur ir Amelija(kura ir tieshi vinjiem pretii) un beidzot jau protams ar attieksmi - nu ja gribat varat paskatiities kleitas.. mes uzkaapaam divus pakaapienus un tik nelabi no taas atmosfeeras palika, ka, lai vinjai kaut ko tiesham nejauku nepateiktu, mees vienkaarshi izgaajaam aaraa. Joprojaam nevaru no briiniities, kaa tas salons vispaar pastaav.
Vienu lietu gribu pabriidinaat, lielaakaa dalja salonu pienjem maksaajumus tikai skaidraa naudaa, ar to vajag reekjinaaties. Kad atradu kleitu, nevareeju samaksaat uzreiz jo tuvaakais bankomaats(vieniigais tur) iisti nedarbojaas, liidz ar to protams galvassaapees, kaa to visu nokaartot (pati Latvijaa nedziivoju un taja pat vakaraa braucu prom, bijaa jaarunaa ar draudzeni, lai naakamajaa dienaa aizbrauc uz salonu pakalj).
Signe_
31.01.13. 10:13
Sveikas, dāmas!
Tā kā vakardien bija mana mazā Lielā diena - lūkojot īpašo kleitu, padalīšos ar savu pieredzi šeit - varbūt noder;)

Tātad -
*tā kā neesmu no Rīgas šo braucienu ieplānoju speciāli šīm nolūkam un vēlējos arī šajā pašā dienā doties mājās ar kleitu!

*Līdzi vēlējos ņemt māsu=vedējmāti, taču māsa darba dēļ īsti nevarēja pieslēgties. Līdzi man devās drauga foršā tante, kas uz pāris dienām atlidoja uz Latviju. (zināju, ka viņa nemānīsies ar komplimentiem/kritiku - bet teiks kā ir)

*Internetā jau labu laiku klejoju pa mājaslapām - biju sapratusi kādu kleitu apmēram vēlos un salonus arī noskatīju

*Sākām ar Avotu ielu (vispār labi, ka uz šīs ielas vienkopus ir vairāki kāzu saloni - nav tik daudz jāvazājas turp atpakaļ)

*Ak jā - iepriekš uz saloniiem zvanīju vai ir nepieciešams pieteikties, lielākoties atbildēja, ka droši var nākt jebkurā laikā

*Pirmais salons "ABI DIVI"
- satraukums par notikumu un to, ko vispār teikt un darīt.. Prieks, ka salonā sagaida smaidīgas un laipnas pārdevējas (latvietes!). Izstāstu savu ieceri (modelis, auduma fasons, cenu amplitūda, nianses) un kopīgi atlasam vairākas kleitas.
-pielaikošanas vieta ir plaša, silta. Lielie spoguļi no abām pusēm
-Pārdevēja palīdz uzvilkt kleitu
-atļauj fočēt (mums gāja jautri - nofočēja mani, sūtīju sms ar foto māsai un viņa par katru kleitu arī izteica vērtējumu;D )
-vispār šajā salonā man patika kleitas (es pieturējos pie nāriņas tipa kelitām, piemērīju arī dažas A silueta)
-mežģīnas skaistas, kvalitatīvas
-kleitas bija gan baltas, gan šampanieša tonī, ar garām/īsām piedurknē, ar/bez šlepi
-vispār šeit man patika visas kleitas ko mērīju : )
-īpaši "dārgā kleita" (par 150Ls pārsniega manu "limitu"), kas šobrīd ir uz atlaidēm
-sapratu, ka jāpieturās pie šī nāriņas modeļa, jo lieliski izcēlās augusm (man ir izteikti gurni un dibens)
-šeit arī piedāvāja pielabot kleitu pie šuvējas (garums, izgriezums, ja neiet ciet rāvējslēdzējs - ielikt aukliņas,utt. Man teica, ka visi šie labojumi varētu izmaksāt ~15Ls)

Tad sekoja citi saloni (secību un nosaukums gan precīzi neatceros)
Patiesībā nekas vairāk tā īsti neuzrunāja.. vienīgi-

*AMELIA
-šeit bija samērā maz modeļu uz vietas, bet liels + ir tas, ka šajā salonā piedāvā uzšūt kleitu sakombinējot dažādus modeļus, pielāgojot kādas detaļas jau esošajai kleitai,utt. Un tas viss jau iekļauts cenā (arī, ja krietni vēlas pārveidot)
-piemērīju divas kleitas
-vienai no tām ļoti iepatikās mežģīne. Man piedāvāja šo kleitu uzšūt nāriņas siluetā
-tomēr, tā kā neesmu no Rīgas, gribēju pirkt jau gatavu kleitu, lai nav jābraukā uz salonu vairākkārt un tad arī var saprast jau galarezultātu, kā kas izskatās
-šeit atļāva fotogrāfēt
-pielaikošanas telpa nebija diezko mīlīga un silta

*BELLE
-šķiet, ka šeit manām prasībām atbilda viena kleita
-ļoti skaista, skaistas mežģīnes un uzrunāja siluets. Tā pati nāriņa, tomē ērtāka, varēju brīvāk kustēties. Turklāt šai kleitai man ļoti iepatikās dekoltē daļa, tā kā man ir mazas krūtīs man tas bija svarīgi, jo bija modeļis, kas vispār pieplacināja un neko neizcēla, taču šim bija gluži pretēji ; )
-cena pieņemama
-taču! šis izmērs man uz gurniem mazliet "uzsēdās", pārdevēja piedāvāja pasūtīt lielāku izmēru...
-neļāva fotogrāfēt

*Pārējos salonos uz Avotu ielas - cik ātri iegāju, tik ātri izgāju! Nekas neuzrunāja!
ART MODE - divas vecas kundzītes, dažas kleitas laikošanai. Pašas tarkšķ, neviena nepalīdz uzvilkt kleitu,utt..

Tālāk devāmies uz Upīša pasāžu
*BEUATIFUL DAY
-šis salons ir saistītis ar "Abi Divi"
-skaisti iekārtots salons, silts
-šeit bija arī plaša kurpju izvēle (dažādām gaumēm)
-šeit gan no nāriņu silueta gan bija tikai viena kleita, kas man īsti neiepatikās
-taču piemērīju pāris A siluetus un tiešām sapratu, ka man piestāv un pašai patīk nāriņas ;D
-prieks pēc piemēriju arī vienu princešu kleitu - ja jau, tad jau; )
-šeit bija atļauts fotografēt
-kā arī saspraust matus uz augšu (iepriekšējos salonos neko tādu nepiedāvāja)
-šeit man patika, ka pārdevēja bija atsaucīga. Ieteica dažādas noderīgas lietas un, kas svarīgi - neliekuļoja. Pati pateica, jā šīs mežģīnes vairāk krievisksas, šīs- latviskas, labāk izskatās. Tāpat arī runāja, ka katrai kleitas ir savs "raksturs" un acīmredzami ar dažām no piemērītajām kleitām mans raksturs nesapasēja
-jā, tātad, nebija tā, ka ka tik pārdot kleitu

*Tad devāmies uz BARONA IELU - "Bonni", "Roksolana", "Santa"
-nevienā salonā neko neppeimērīiju
-ciku cakas, vizuļi un spīdīgi audumi nav priekš manis

Tātad galu galā - atgriezāmies salonā "Belle" : )
Tā kā māsa arī jau bija "pieslēgusies" vēlreiz uzmērīju kleitu - nu skaisti nu! Spiedām un štukojām ko darīt ar izmēru, pielabošanu..
Sazvanoties ar kaut ko pārdevēja piedāvāja tomēr pasūtīt lielāku izmēru, taču sarunājot ar šuvēju, ka aukšdaļa paliek tāda pati (kas man raisīja vislielākās bažas - jo pasūtot lielāku izmēru var būt tā, ka viss mans skaistais dekoltē karājas) un tiek paplatināta tieši apakšdaļa.
Noņēma man arī precīzsus mērus.
Priecājos par kleitu un joka pēc uzliktu plīvuriņu (biju 100% pārliecināta, ka man plīvurs nebūs, bet gan paliela matu rota) un kas to būtu domājis - tak asaras saskrēja acīs! Redzot sevi spogulī skaistajā kelitā, ar plīvuru - kautas kas notrīsēja, tiešām sajutos kā līgava! : ) Tā kā mana 100% pārliecība ir sarukusi..
Tātad kleitu pasūtīju, iemaksāju pusi no summas un pēc ~ 1,5mēneša gaidu zvanu, kad kleita būs atnākusi - cerot, ka viss būs kārtībā! Ak jā - kad bija skaidrs, ka kleitu pirkšu pārdevēja atļāva arī nofotogrāfēt ; )

Tā lūk! Ko es secināju?
-gaumīgas kleitas (kvalitatīvas mežģīnes, audumi, plašs modeļu klāsts) un laipna apkalpošana bija "Abi divi" un "Beutiful day". šajos salonos sausaucās dažādas lietas - attieksme, atmosfēra, telpas, utt. Kas ir ļoti svarīgi lūkojot īpašo kleitu! Dažas no šīm lietām bija arī "Belle"
-pārējie saloni mani "atgrūda" ar pārdevējām, kas knapi runā latviski un pārspīlēti cildina kleitas un tas, kā man tās izskatās. Nemīlīgas pielaikošanas telpas, turklāt dažos salonos smirdēja!
Uz Kr.Barona ielu vispār nebija jējas braukt.
Jāatzīst, ka salonos, izņemot "Abi divi" un ""Beuatiful day", bija sniegbaltas, spīdīgas, kruzuļainas kleitas. Nomežģīņu kleitām vispār nekā nebija (lai visa kleita būtu ar mežģīni)
-ir svarīgas dažādas nianses! Ja pirmajā salonā viss bija patīkami, pārējos uzreiz salīdzināju un sapratu, ka kaut kas nav.. Man gribējās, lai šī diena ir īpaša un ir tomēr svarīgi, vai Tu savā potenciālajā kāzu kleitā pakāpies uz skaista paaugstinājuma vai plastmasas pakāpiena, ko izmantot, lai bērni aizsniegtu izlietni vai podu!

Ai, sanāca laikam gari! Bet kā jau šādam notikumam, ko piedzīvoju pirmo reizi - arī emocijas bija pārpārēm!
Tas tāds ieskats manā piedzīvojumā! : )
Linedy
31.01.13. 11:02
Lasu un bez maz vai raudu, ka man ir gājusi garām šāda staigāšana pa saloniem un kleitu mērīšana.. :D Savu kleitu ieraudzīju interneta veikalā un iemīlējos. Pasūtīju un pēc mēneša jau bija pie manīm. Neko nenožēloju jo kleita tiešām skaista un kvalitatīvi uzšūta, tik pie šuvējas būs jāiet bik saīsināt un viduklī ieņemt!

Bez maz vai tagad vienkārši jāiet pastaigāt pa veikaliem un jāpiemēra kleitas, kaut vai tāpēc, lai būtu ko tādu darījusi! :D:D:D
bonijaunklaids
31.01.13. 12:51
Arī .šajā 6-dienā staigāju kleitas skatīt...
ņemot vērā manu augumu (kuplas krūtis, šmaugs viduklis, maza auguma)-atmetu domu uzreiz pirkt.
Primārais atrast bija modeli.
Pierakstījos uz saloniem uz konkrētu laiku.
ņēmu fotoaparātu paŗ plecu, draudzeni aizrokas...un devāmies!
sāku ar Amēliju:
patika apkalpoša-ļoti sirsnīgi un laipni, forši-ka varēju fotogrāfēt-jo pēcāk mājās visas bildes lēnām nopētīju.
Uzvilku 7-8 kleitas. dažādus modeļus... bet iemīlējos pašā pirmajā ko uzvilku...krēmkrāsas, mežģiņu...burvīga. Pārējās,kā kura...bet tas jau mana auguma specifikas dēļ.
Plus ka zinu kā šis salons šuj tieši konkrēto modeli...jo netā ir daudz redzēts,kad šuvējas mēģina kopēt salona modeli...un tomērt kaut kas nav...
bet te drošība-jo šši salona šuvēju kleita.
plus kleitu šusj tieši uz manis, nevis pielabo gatavo modeli.

tad devos uz Beuatiful day-jā salons smuks vizuāli, arī paŗdevējas laipns... bet kaut kas man tomērt nepatika..
kleitau daudz bat man laikam kaut cika patika varbūt 2- vienna neatbilda manai kāzu dienas vīzijai-viņā varētu fotogrāfēties, ne visu dienu dzīvoties, otrai dekoltē daļa neapmierināja...tāka šeit nešuj no jauna, bet konkrēto modeliuzlabo/pielabo...atmetu domu...

tad devos uz "Abi-divi"
meitenes fantastiskas, uzmērīju daudz kleitas.
viena ļoti patika... bet arī neatbilda manam kāzu scenārijam,pāris patika bet bija nianses,kas nederēja..
mīnuss-tāpat kā BD-uzlabo esošo modeli, nevis šusj attiecīgo uz tevis...
man neder...
protams varēju fotogrāfēt

vairāk apr 3 saloniem... nespēju apskatīt...jau 3šajā biju dikti nogurusi.
kopumā uzmērīju vismaz 25 kleitas...

izvēlētā kleita tomēr būs no Amēlijas...šodien dodos slēgt līgumu!
AndrisGunita
31.01.13. 13:58
Kāzu datums: 07.09.2013
Man atkal pretēji ar Jūliju. Iegāju pateicu savu kleitu cenu griestus līdz 300Ls. Piedāvāja man vairākus variantus, uzvilka, novilka. Vispār laipni, neko sliktu neteica, un nebubināja.
Principessa
31.01.13. 22:06
Savu kleitas meklējumos izstaigāju lielu daļu no Rīgas kāzu saloniem, un kā ļoti jaukas vietas ar labu attieksmi no pārdevēju puses un arī labu kleitu klāstu var minēt Gimeneju, Beautiful day, Abi divi, Ingrīda un Souffle. Savu kleitiņu esmu iegādājusies un to atradu salonā Beautiful day. Salonā tiešām ļoti jauka atmosfēra, laipna attieksme un pēc kleitas iegādes vēl dāvanā šampis - it kā sīkums, bet patīkami :)