FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2013

Kāzu kleitas

lasmita
16.09.12. 12:48
Kāzu datums: 03.08.2013

Ko domājat darīt ar kleitām ? Sūtīt i-netā, pirkt veikalā, šūt ?
Skatos, ka vairākos salonos tagad ir atlaides, nez varbūt tomēr vēl nogaidīt ? :)

Skatīt ziņojumus:
TeGra
27.11.12. 13:40
Es tikko dabuuju savu skaisto kleitu. :)

Salonā San Patrick - Lielirbes ielā - tur katra 2.kleita ir pērkama. Nu tiesam sapnu kleitas. Man ir narinas stilaa. Turklat tur sobrid ir atlaides lidz 50% - ta, ka cenas ari nav tik trakas :)

iesaku! Tikai tur ieprieks japierakstas. Loti atsaucigs perwsonals.
lindahanna
29.11.12. 21:45
Kāzu datums: 17.08.2013
Ja par to pieredzi ar kāzu saloniem, tad katram sava.
Savu kleitu nopirku salonā Jūlija pa 250Ls + plīvurs 30Ls. Pārdevēja super - visu izstāstīja, deva padomu par plīvura izvēli un pastāstīja dažādus knifus kā pareizi vilkt kleitu.
Mani nemaz neizbrīnīja, ka meitene man neļāva sēdēt uz krēsla uz kura sēž ar āra drēbēm un lika man nedaudz noņemt kosmētiku, lai nesasmērētu kleitu. Man tas likās tikai loģiski, jo kleitas nav no tām lētajām!
Beigās samaksājot par kleitu man ar draudzenēm tika uzdāvināts šampanietis, kas bija ārkārtīgi patīkams pārsteigums. Tāda feina pieeja klientam, kas neatstāj vienaldzīgu.

Dior - mežģīnes es nemanīju, jo man tās īsti neiet pie sirds. Mežģīņu kleitu mērīju salonā "AbiDivi". Tur gan dikti ilgi gaidīju, kamēr cita meitene izmērījās (~30 - 40 min.). Pārdevēja arī tāda aktīviste. Novilka man krūšturi bez jautāšanas :) Vienkārši pateica, ka to mums nevajadzēs. Jap, citur tā nebija :)

Katrā ziņā biju tik priecīga par kleitas iegādi salonā Jūlija, ka pārdevējai iedevu par 20Ls vairāk un braucot mājās lielveikala stāvvietā izkāpu no mašīnas un jau gāju prom, kad meitenes pajautāja "Tik laimīga, ka mašīna nav jānoslāpē un jāaizslēdz?" :)
Kikucee
29.11.12. 22:21
Kāzu datums: 18.05.2013
Kads tev modelis ja drikst jautat? Man ari narinas kleita no San Patrick :)
kakene99
29.11.12. 22:31
pastāstīja dažādus knifus kā pareizi vilkt kleitu... es ar labprāt gribētu , lai man pastāsta:):):)
rozaa
30.11.12. 13:24
es ļoti skaistu mežģīnu kleitu laikoju salonā Belle. Šajā salonā ir dizaineres Natālijas Romanovas kleitas, kas visas ir burvīgas! Iemīlējos vairākās. Tā mežģīņu kleita saucās Debesis. Kleita laikam gan nav pilnībā no mežģīnēm, bet ļoti eleganta.
http://www.belle.lv/romanova2012/8.jpg
lindahanna
30.11.12. 17:19
kakene99 - Jā, ir cilvēki, kam patīk piesieties vārdiem un mēģināt iedzelt. Šajā portālā esmu to pamanījusi. Žēl :(
Innis
30.11.12. 17:26
Ja nav noslepums, kaadu kleitu Tu pirki.

Man laikam arii gaume nav no leetajaam. Latvijaa taas, kas man patiik maksaa virs 1000Ls, kaut gan arii aarzemees taapat sanaak... Ieshu runaat ar shuveeju, jo vienai dienai taadu naude neteereeshu. Domaaju500Ls iekljauties gan ar kleitu, gan ar pliivuru. Pliivurs vien maksaa ap 200Ls.. :(
kakene99
30.11.12. 17:40
lindahanna- es nesaprotu kādēļ tādi vārdi par iedzelšanu vai par piesiešanos....es vienkārši teicu nu forši ka pastasta jo es arī gribētu , lai man salonos to pastāstītu, jo esmu dzirdējusi ,ka noteiktas kleitas ir kurām iesaka kas un kā lai labak turētos uz ķermeņa.....un to ka es teicu ka es ar gribētu , lai man pastāsta neka iedzeloša es neredzu ...nezinu kas tevi ta ir aizvainojis?????????????
kakene99
30.11.12. 17:42
Tāda nojauta , ka cilvēks jau nevar papriecāties par citu līgaviņu , kurai tiešām dod labus padomus uzreiz citiem vajag pārprast un nosodīt...jocīgi
vipo
30.11.12. 17:51
Kāzu datums: 06.07.2013
Dior, vienīgi kur es redzēju kvalitatīvas mežģīnu kleitas ir Panorama Riga San Patrickā, citos salonos bija veļas mežģīnes.
Iesaku Tev šūt kleitu - tā ir lielāka ticamība tikt pie savas iecerētās kleitas un plīvura, kas būs apstrādāts tieši ar kleitas mežģīnēm. Veiksmi!
april.v
30.11.12. 18:21
Kāzu datums: 01.06.2013
šut kleita ir daudz letak, jo tada kleita kadu es gribu maksa loti dargi. Bet susana izmaksas $400. Es uztaisiju Fotoshopa savu kleitu prieks suvejai, jo dala bus no vienas kleitas, otra dala no vienas un josta no vel vienas. Pievienoju bildes :)))) Kleita bus gatava Janvari :)))
april.v
30.11.12. 18:27
Kāzu datums: 01.06.2013
:)
Dior
30.11.12. 19:43
Es nemaz neapsvēru īsti domu pirkt, vienkārši gribu paskatīties, kas vispār notiek ar piedāvājumu. :) Starp citu, paskatījos tavu bildi un izrādās, ka esi man diezgan zināma pat. :) Sākumā ar gribēju ņemt 6.07.13., bet jūlijs pārāk aizņemts mēnesis man un visiem citiem.
lasmita
01.12.12. 12:40
Kāzu datums: 03.08.2013
Burvīga kleitiņa ;)
lindahanna
01.12.12. 19:09
Miers :) Man pat kauns sametās :) Domāju, ka tam teikumam bija nedaudz cits zemteksts. Es arī esmu miermīlīgais cilvēks.
Tu saki: "...es vienkārši teicu nu forši ka pastasta jo es arī gribētu , lai man salonos to pastāstītu, jo esmu dzirdējusi ,ka noteiktas kleitas ir kurām iesaka kas un kā lai labak turētos uz ķermeņa.....".
Jap, vienkārši negribēju visiem stāstīt kā pareizi jāpiepaceļ pupi, kad sien kleitu, lai tā labāk turās uz ķermeņa un neslīd nost.
Atvinošanās no manis.

Innis - man kleita, kaut kas līdzīgs tavējai, tikai bez mežģīnēm un vienā pusē ir neuzbāzīgi volāni.
Innis
03.12.12. 14:14
Ligavinjas, sakiet, vai pirms gaajaat pa veikaliem Riigaa, vai rezerveejaat laiku, pierakstiijaaties? AArvalstiis gandriiz vai tikai ar pierakstu vien var.
Veel mani nedaudz mulsina tas, ka iisti zinu, kuraa veikalaa buutu taadas kleitas, kadas mani interesee. Negribetos teereet laiku, pierakstoties veikalos, kas nepiedaavaa neko no mani intereseejoshaa. Jau taa dienaa labaakajaa gadiijumaa var 3-4 veikalus apmekleet (kaadu 1,5st jaareekjina ja ir 4-5 kleitas, ko laikot).

Pagaidaam esmu bijusi triis salonos (Anglijaa), vienaa 2 stundas un kleita atrasta(taa briinishkjiigaa sajuuta, kad skaties spogulii un viss, ko vari pateikt, ir- juutos kaa princese), bet par daargu; otraa 5 minuutes, jo nekaa no taa, ko es gribu, vinji nepiedaavaa; treshajaa, kaadas 30-45min, laikoju jautriibai, jo zheel bija teereetaa laika, lai tur nokljuutu... liidz ar to pieredze ljoti neviennoziimiiga.
Padalieties, luudzu, savaa pieredzee.
Grieta_a
03.12.12. 22:23
Es sākumā uz vienu salonu pierakstījos. Tā kā tā bija pēcpusdiena un man sasolīja 10 kleitas vismaz ko mērīt, tad domāju, ka būs tā pailgi un citur nemaz nepierakstījos. Beigās apkalpošana tur izrādījās drausmīga, uz vietas piedāvāja tikai 3 kleitas, kas neatbilda prasībām, un es tur sabiju apmēram minūtes 10. Uz pārējiem saloniem gāju tāpat bez pieraksta un tiku uzņemta daudz laipnāk un arī piedāvājums bija lielāks. It kā viņi prasa pierakstu, bet var iet arī bez tā. Ja nu vienīgi tur jau būs kāda līgava, kas iepriekš pieteikusies, tad varbūt palūgs pagaidīt vai vēlāk atnākt.
rozaa
03.12.12. 22:40
jaa, var meginat iet bez pieraksta, bet vismaz vari nodrosinaties, ja pieraksties. Zvanot uz saloniem, vini ari pieraksta un tikai viens man teica, ka nav japierakstas, lai drosi naku. Ir ta saucamas peak stundas, kad vairums ligavinu dodas izlukos.
Par solnu izveli-es dariju ta, ka izgaju cauri seit pat Precos.lv pieejamam sarakstam ar saloniem, apskatot vinu bildes. Beigas sanaca apt.7 saloni, kuros man patik vairakas kleitas. Pec pieredzes iesaku, ja laiks lauj, neieplano sev vairak ka 3 salonus diena. Jo nogurums ir nereals! es pirmaja diena gaju uz 2 saloniem. Pec tiem man likas, ka vareju vel.. nakama nedela pierakstijos uz 5!!! tas bija par smagu :D beigas knapi majas atvilkos! laikosana tomer nogurdina! Turklat pec pirmas dienas noteikti atbirs vel kadi saloni, ja iziesi velreiz cauri izveidotajam sarakstam ar interesejosam kleitam, jo pec pirmas laikosanas bus radies prieksstats par to, ka kura kleita izskatas uz Tevis!
danstan
04.12.12. 15:34
Kāzu datums: 16.06.2012
par atlaideem - es kleitu nopirku shogad februaarii (kaazas jau bija, ;)) salonā Sola Cafasso - tad veel bija atlaides. tomeer - sen zinaama patiesiiba - jo veelaak atlaizhu sezonaa iet pirkties, jo mazaaka izveele kleitaas un izmeeros ir palikusi. man bija izveele starp 2 kleitaam, kur viena bija kaa uzlieta, otrai vairs nebija mans izmeers un liidz ar to buutu jaaieshuj. nopirku to, kurai nekas nebija jaashuj.
hipe2
04.12.12. 17:04
Ar tām kleitām ir viens liels trakums. Esmu izskatījusies visas mājas lapas kāzu saloniem. 6dien došos apskatīt kleitas dzīvē. It kā gribas nopirkt uz atlaidēm kleitiņu bet diez vai tas izdosies, jo šobrīd baroju meitiņu un nākamā gada augustā, kad būs kāzas noteikti figūra būs nedaudz pamainījusies ;(