FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
skaa
01.08.09. 11:31
tikai nezvani pati tam priekšniekam. tas būs galīgi nepareizi. vīram jau uzreiz vajadzēja pateikt, ka tas ir kāzu ceļojums. paņemt kādu konjaku un aiziet pie priekšnieka parunāt. tikai nesatraucies :)
Maza_Perlite
01.08.09. 16:38
Kāzu datums: 29.08.2010
Ja sāk trūkt naudiņas, vai nevar palūgt darbā avansu?
kaamitis
02.08.09. 13:26
Vakar bija mana vecmeitu ballīte. Esmu sajūsmā. Es nezinu, cik studas un dienas viņas to domāja, plānoja un rīkoja. Pat aprakstīt nevar, cik perfekti bija.

Sākumā man bija jādodas uz pieturu netālu no mājām. Tur mani sagaidīja puisis ar mocīti un aploksni, kurā bija norādījumi. Ar mocīti tiku izvizāna milzīgu apli, kas sajauca visu galvu, vispār nesapratu un nenojautu kurp tieku vesta. Beigās nonācu salonā Binnija, kur mani sagaidīja friziere, šampītis un uzkodas. Tiku pie princeses lokām, iestiprinājos un saņēmu nākamo aploksni. Devos uz pretī esošo Albert Hotel, kur mani gaidīja tālākie norādījumi. Uzbraucot 11 stāvā mani sagaidīja LV "princis" Škutāns un fotogrāfe, kas sekoja līdzi mūsu gaitām visu dienu. Iepazinos ar LV princi un secināju, ka dzīvē viņš ir diezgan fošs čalis. Parunājām, iedzērām šampīti un viņš pārbaudīja manu pasmi dejot valsi ;) iemācīja dažus trikus un teica - ja visas Princeses dalībnieces tā dejotu, nebūtu, ko izbalsot pirmajā raidījumā (glaimi, glaimi).
Tad devos lejā un mani sagaidīja rikša ar vedējmāti. Sāku jau aizgūtnēm stāstīt par emocijām, kad šī man ielika ausīs mūziku un aizsēja acis. Diezgan jokaina sajūta. Tā nu kaut kur baucām, kaut kur gājām. Beigās attapos vilciena vagonā, kopā ar vēl vienu manu vecmeitu draudzeni, vedējmāti un saldējumu rokās :) Tālāk pārcēlāmies uz nākamo vagonu, kur mani sagaidīja gandrīz visas aicinātās meitenes, bijām 15 :) es rozā, viņas baltas. Aizbraucām uz Vecāķiem. Tur bija dažādi uzdevumi, gan klasītes jālec, gan vainags jāpin, gan uz baloniem jāraksta ex simpātijas. Tad devāmies kāpās, kur mūs sagaidīja brīnišķīgs pikniks - sveces, visādi gardumi. Mielojojāmies un sekoja vēl neskaitāmi uzdevumi - krustvārdu mīkla par manu puisi, visādi āķīgi jautājumi, bilžu mīklas uc. Visu pat atcerēties nevar, bet zinu, ka neskaitāmas reizes smējos līdz asarām. Meitenes bija uzrakstījušas man arī vēstules ar novēlējumiem... nenormāli mīļi. Tad kad bija saulriets uztaisījām fantastiksu fotosesiju pie jūras. Ap 23, kad saule bija norietējusi un piknikot pie jūras bija par aukstu, ielaidu jūrā zelta zivtiņu (makšķernieku vizuli) un vēlējos trīs vēlēšanās. Tas bija aizkustinošākais mirklis, jo emocijas bija tik sakāpinātas, ka noraudājos. Tālāk sasēdāmies takšu busiņos un devāmies uz Vecrīgu. Iemetu Daugavā savu ziedu vainadziņu. BBārā uzrakstīju mīlestības vēstuli savam topošajam, uzrakstīju vēstuli ar sajūtām par VB. Tālāk devāmies uz Koijotiem, kur satiku vecpuišus. Bijām priecīgi viens otru ieraugot, padejojām... bet meitenes mani aizvilka tālāk - ja jau meiteņu balle, tad meiteņu - nodejojāmies Kaļķu vārtos. Iztrakojušās devāmies atpakaļ pie puišiem, padejojām tur un es ar savu puisi devos mājās.... bija jau saullēkts virs Rīgas. Izgājām cauri centram, izrunājām visu ko abi pa dienu bijām piedzīvojuši. Laimīgi, noguruši iekritām gultā :)
Milzīgs PALDIES MANĀM MEITENĒM. Vēl četras ar pusi dienas līdz kāzām - sajūtas nereālas..
veta123
02.08.09. 13:54
Fantastiski skaists pasākums Tev izdevies. :) Ceru, ka ar šo pasākumu Tavas skumjas ir prom uz visiem laikiem!!!
veta123
02.08.09. 13:55
Bet man ir uznācis virsū liels izmisums... man vēl nav izdomāta dāvana maniem vecākiem... nav ideju, nekas nenāk prātā, visu ko atrodu - liekas nepiemērots... ehhh....
kaamitis
02.08.09. 13:56
O, jā - tagad tikai neaprakstāmas gaidu sajūtas. Tas viss liekas tik nereāli, neticas, ka tik tuvu....
kaamitis
02.08.09. 13:58
Mums nav dāvanas vedējiem.... Un tas man idzen izmisumā. Vecākiem nolēmu dāvināt, ko pavisam tradicionālu un saistībā ar kāzām. Fotoalbumus ar mūsu bildītēm no bērnības līdz satikām viens otru, atstājot vietu kāzu bildēm. Un fotorāmjus, kuros ielikt kāzu bildi. Domājam klāt vēl pielitk kopīgu uzaicinājumu visiem 6 ieturēties pēc kāzām kādā restūzītī, lai abas ģimenes satuvinās vēl vairāk :)
veta123
02.08.09. 14:10
Mēs vedējiem iegādājāmies biļetes uz Bocelli koncertu, kas būs 5.septembrī. Domāju, ka būs skaists koncerts. Tā kā mūsu abu vecāki ir diezgan atšķirīgi u ar lielu gadu starpību, intereses arī ir ļooooti atšķirīgas, kas rada tās galvassāpes dāvanu izvēlē...
smaidosa
02.08.09. 16:17
Kāzu datums: 18.07.2009
Mēs saviem vedējiem uzdāvinājām dāvanu kartes visai dienai Līvu akvaparkā un lielus košus dvieļus mūsu kāzu krāsā :) Teicām - tagad laiks kārtīgi atpūsties :) Bija ļooooooooti priecīgi ;) Kad būs gatavas bildes, uzdāvināsim arī īpašu kāzu bilžu albūmu ;)
bellydancer
02.08.09. 16:24
Kad būs Tavs kāzu aprakstiņš ar bildēm?
bellydancer
03.08.09. 00:35
Urā, draugam tomēr iedos atvaļinājumu :o) Viņš pateica, ka kāzām vajadzīgs un tad priekšnieks piekrita :o)
Madeline
03.08.09. 09:00
Kāzu datums: 14.08.2009
Izklausās, ka Tev ļoti jauka vecmeitu ballīte bijusi. :)
veta123
03.08.09. 09:42
Sveikas
Vēl aizvien lauzam galvu par dāvanām... viss liekas muļķīgs, nevajadzīgs un lieks, kas ienāk prātā... vienu variantu gan apsveram, tikai nezinu vai būs iespēja pasūtīt, to tik rīt redzēšau... Krūzītes, kas "atdzīvojas", kad ielej siltu ūdeni...
ssaauull_iittee
03.08.09. 12:02
Liepājā uz Vītolu ielas var uztaisīt tādas krūzītes, vienīgi mums bija diezgan ilgi jāgaida, jo viņiem nebija krūzītes uz vietas. Mēs tādu uzdāvinājām manai mammai uz apaļu jubileju, viņa bija sajūsmā ;)
veta123
03.08.09. 12:05
Es arī Liepājā plānoju pasūtīt - T/C Ostmala. Krūzītes ir uz vietas, jau painteresējos. Kādas cenas ir uz Vītola ielas???
skaa
03.08.09. 14:03
laba ideja. varbūt kāda zin, kur tādas Rīgā var pasūtīt? vai vismaz, kā tas prieks saucas, tad varētu uzgooglēt :)
Madeline
03.08.09. 14:13
Kāzu datums: 14.08.2009
Tās krūzītes ir laba doma. Pagājušajā gadā tādas dāvinājām ģimenei uz dzimšanas dienām. Visiem ļoti patīk un lielās ciemiņiem! :)
Rīgā tās taisa T-bodē (Spicē, Alfā u.c.tirdzniecības centros), cena ar nebij īpaši traka... ja pareizi atceros ap 7, 8 latiem. Uztaisa pusstundas laikā.
Staņulāne
03.08.09. 14:16
Šādas krūzītes var pasūtīt Bergafoto www.bergafoto.lv Es pasūtīju parastās krūzēts un ar rezultātu esmu apmierināta.
ssaauull_iittee
03.08.09. 14:57
Uz Vītolu ielas tā krūzīte maksāja 16 Ls (tas bija maija beigās) :) Nezinu, vai tas atkarīgs arī no bilžu skaita virsū - mums bija diezgan daudz bildes - 7 vai 8 ;)
skaa
03.08.09. 16:08
man šodien sācies atvaļinājums. tagad katru dienu pa kādam darbam jāizdara. šodien pasūtīju ziedus mammām un vecaimammai. es pat nezinu par tām dāvanām. biju domājusi, ka varētu pieikt ar smukiem ziedu pušķiem. pēc kāzām uzdāvinātu bilžu albumus.