FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
Levinia
31.07.09. 11:46
Jā, sāk parādīties uztraukums, vēl 12 dienas palikušas! Jūtu mazu saspringumu attiecībās - ne jau, ka kaut kas būtu sliktāk, bet, ka vairāk vērojam viens otru.
Vakar saņēmu no ebay savu matu rotu. Ļoti ļoti patīk. Tik rūpīgi bija iesaiņota, gan cietā kartona kastē, gan ar burbuļplēvi, un vēl atsevišķā maisā.
Ja saņemšos tad nofočēšu un ievietošu.
veta123
31.07.09. 11:49
Sajūtas paliek kutelīgas. Mms jau tieši pēc 7 dienām, šajā laikā būs jāsāk lēnām posties. Eh... no vienas puses, priecājos ka vēl ir 7 dienas, kurās daudz, kas jāiespēj, no otras - gribas, lai tā diena pienāk ātrāk.
Muurija
31.07.09. 14:08
Kāzu datums: 27.06.2009
Atceros, kā mēs 7 dienas pirms kāzām domājām ... ooo ap šo laiku ģērbsimies, ap šo laiku būsim jau precējušies, ap šo laiku pie galda jau ēdīsim! Superīgas atmiņas! Izbaudiet šis dieniņas! :)
tenasa
31.07.09. 14:49
jā man ar tik 7 dienas :)... šodien bija jāprecizē viesu skaits pie galda, tā kā no dažiem nebiju saņēmusi nekādu ziņu, tad izlēmu pati šodien piezvanīt un pārjautāt vai nu pagodinās mūs ar savu klātbūtni... izrādās vairāki vēl domājot vai nāks vai nē... :( nez kad tad domāja mums to paziņot... riktīgi sadusmojos par šitādiem izgājieniem!
bellydancer
31.07.09. 15:07
Man tas pats. Viens līgavaiņa draugs neko nav atbildējis, bet mēs par viņu vēl nesamaksājām, bet divi viņa radinieki, par kuriem jau samaksājām, arī vēl domājot. Paši uzprasījās uz kāzām, bet tagad atbild, ka piezvanīs un pateiks :@ Baigā bezkaunība. Viņi laikam domā, ka mēs viesu namam ar viesu skaitu arī varam tā cūkoties - varbūt tik, bet varbūt tik... Tā nedaudz bezatbildīgi no viņu puses, bet neko nevar padarīt.
veta123
31.07.09. 15:08
Muurija, noteikti izbaudīsim... :)

tenasa - mums ir tieši tas pats... kāds vēl domā vai ieradīses, vai nē un ja ieradīsies, tad nezin cik ilgi un vai paliks pa nakti, bet mums tas ir jāzin konkrēti... bet vistrakākais ir tas, ka par visu tak ir parūpēts un samaksāts - galdi, vieta, guļvietas... nu kas tā par attieksmi? Eh.....

Tikko pabeidzu savu roku darbu - gredzenu spilventiņu. :)
skaa
31.07.09. 15:12
mums arī bija problēmas ar dažiem viesiem. tad es rakstīju viesu namam, kā ir un jautāju, ko darīt, jo velti maksāt ar negribas. bet beigu beigās viss nokārtojās. paši jau laicīgi apzvanījām cilvēkus, kuri nebija devuši atbildi. beigu beigās būs visi aicinātie :)
man ar viesu namu ļoti paveicies. ļoti atsaucīga saimniece :)

kā jums visām ar finansēm? vai ietilpāt paredzētajā summā?
Labsa
31.07.09. 15:25
Veta, spilventiņš lielisks!!!

Par stresu... Man pēdējās darba dienas neļauj par neko citu domāt, kā tikai darbu... Priecājos, ka diena iet uz beigām. Nākamnedēļ atvaļinājums - tad ar sākšu stresot :D

Par finansēm... Nav naudas - nav problēmas. :D Nu it kā tādu cieto budžetu neplānojām kāzām, bet tikai provazoriski uzmetām ciparus par lietām, kuras spējām prognozēt. Nu, protams, vēl jau viss kas klāt ir nācis, bet kopumā ir ok...

Gaidu algu. :)
veta123
31.07.09. 15:36
Pašlaik ar finansēm rit pēc plāna, ir puse jau iztērēta (štātes, nieki, alko, iemaksas, nodevas, utt.) un otra puse būs jāsaliek pa aploksnēm - pakalpojuma sniedzējiem un vēl tēriņi, kas pēdējās dienās būs nepieciešami (frizieris, kasmetalogs, masāžas, gaļa, utt).

Ja rudenī nebūtu nopirkusi dzīvokli, kur visu papīru kārtošanai un 1. iemaksai azgāja lielāka summa, sanāktu skaists ceļojums. Bet par to liela bēda nav.

labsa - man šorīt ieskaitīja algu, mierīgi var dzīvot tālāk. Un paldies, man pašai ar ļoti patīk spilventiņš.
bellydancer
31.07.09. 15:42
Man arī bija tikai aptuveni noteikta summa cik varētu izmaksāt mūsu kāzas. Protams, ka tajā summā neiekļaāvāmies, jo izrādījās vēl tik daudz visādi papildus izdevumi, par kuriem uzreiz nebiju iedomājusies. Bet ir labi, nauda visam pietiks :o)
skaa
31.07.09. 15:51
es arī biju parēķinājusi aptuveno summu, ar kuru vajadzētu pietikt. patreiz izskatās, ka nedaudz pat vēl paliks pāri :) mēs jau cītīgi krājām gadu. visdārgāk sanāk ēdināšana un viesu nams. visas pārējās lietas sanāca lētāk, nekā bija domāts. attiecīgi tur viss izlīdzinās.
sanchezz
31.07.09. 16:02
Kāzu datums: 08.08.2009
savukārt mums naudas sāk pietrūkt:( Pa vidu visam uzradās neparedzētas finansiālās grūtības, tāpēc tagad jādomā, kā ietaupīt...
Un alga darbā tieši pēc kāzām.
skaa
31.07.09. 16:10
vai nevari ar priekšniecību aprunāties? es pateicu, ka man kāzas, vai nevar ātrāk ieskaitīt naudu un man teica, ka jā.
smaidosa
31.07.09. 16:11
Kāzu datums: 18.07.2009
Mīļās, nestresojiet par viesiem, kas domā. Man it kā visi laicīgi paziņoja kurš būs, kurš nē. Kurš paliks pa nakti, kurš nē. Kuram vajadzēs vietu busiņā, jo nav citādi kā nokļūt, kuram nē. Rezultātā piektdienas vakarā ap 22.00 zvanīja viena vīra draudzene, ka nebūs. Bez paskaidrojumiem- vnk nebūs, kaut iepriekš teikusi, ka būs un paliks pa nakti. Arī no busiņa izmantotājiem (kas bija plānoti 15) beigās izrādījās, ka ar to brauks tikai 10, jo pārējie atraduši citus veidus kā aizkļūt. Škrobe nedaudz protams bija, jo parēķinot, kādas summas pa virsu samaksātas šo cilvēku dēļ, savs pussimts latu sanāk gan, bet ziniet- kāzu dienā jau nu par tādiem niekiem vismazāk gribas uztraukties, jo ir daudz skaistākas lietas ko darīt un domāt ;) Tādēļ izbaudiet atlikušās dienas un lai cik tas traki varbūt arī neizklausītos - kaut nu jūsu diena ātrāk pienāktu, jo tās sajūtas, kas ir tajā dienā un arī pēc tam sievas statusā ir neizstāstāmas :) Vnk fantastiskas :)
sanchezz
31.07.09. 16:20
strādāju valsts iestādē - b/d - tur simts punktu ātrāk neieskaita, bet mana vadītāja - īsta fūrija:)
veta123
31.07.09. 16:22
Tu ej atvaļinājumā arī kādu dienu pirms kāzām?
skaa
31.07.09. 16:24
un kā ar līgavaini? varbūt viņš var.
veta123
31.07.09. 16:26
Darba likums - 69.pants, 4.punkts:
Samaksu par atvaļinājuma laiku un darba samaksu par līdz atvaļinājumam nostrādāto laiku izmaksā ne vēlāk kā vienu dienu pirms atvaļinājuma.

Ja vēl kas, palasat... http://www.likumi.lv/doc.php?id=26019
sanchezz
31.07.09. 16:46
diemžēl nē - atvaļinājums beidzies. ar nākamo nedēļu atkal jābūt darbā:)
Laurucis
31.07.09. 19:12
Čaklīte mūsu labajā nozīmē tiešām skaists gredzenu spilventiņš :)
Ak es laimīgā sodien atvedu mājās savu lielās diena skleitiņu āpāc kā priecājos un nezinu pat kā spēšu pateikt lielu un mīļu paldies abām Ingām :)