FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
veta123
24.10.08. 08:55
Sveikas meitenes...

Ir pagājis kāds laiciņš, kopš pēdējo reizi te rakstīju. Kas pa šo laiku ir noticis? Hmmm....Visskaistākais jau tas, ka mans mīļums mani vakar vakarā bildināja. Tagad lidoju vienu metru virs zemes un priecājos par skaisto gredzentiņu. Tiešām šādu pārateigumu nebiju vairs gaidījusi, jo runas par kāzām mums jau rit mēnešus 7.

Ko esam izdarījuši? Neko īpašu, atradām vienu viesu namu, ne par lieliem cipariem, bet šis tas man tur nepatīk - laikam šaurība, bet no otras puses - visiem būs kur izčučāties, otrā rītā šašļiku cepšanas vieta ir + pirts. Tā ka vēl svārstos. Bet jāsaņemas un jāpaskatās vēl 3 vietas, kuras sameklētas netā. Bet tā kā datums tāds populārs, jāsāk sarosīties.

Vēl joprojām nav man fotogrāfa. Meklēju, bet iet man grūti. Vedēji arī vēl nav, bet ir varianti, ja ieplānotie vedēji atteiks.

Visādi sīkumi savākti un izplānoti. Noskaisroti kur ziedi pasūtāmi un cik izmaksā. Vēl nekādu ziņu nav par auto, bet par to vēl diskutējam.

Kā Jums meitenes iet????
elfa
24.10.08. 09:01
Kāzu datums: 20.06.2009
Apsveicu no sirds Jūs ar saderināšanos:) ticu, kas esi 1m virs zemes, es tāda biju veselu nedēļu, kamēr beidzot nomierinājos, he :)
Kurā Latvijas pusē Jums kāzas paredzētas?
chirkainiite
24.10.08. 09:02
Mēs arī mīsim gredzentiņus 07.08.09. un esam jau rezervējuši un iemaksājuši drošības naudu par viesu māju, muzikanti arī ir reervēti. Vēl tikai palicis no lielajiem darbiem - VEDĒJI un baznīca. Ko arī šajās brīvdienās darīsim. Pārējais itkā vairāk vai mazāk ir skaidrs tikai pamazām jāsāk ko čubināt!!! :)
bebriic
24.10.08. 09:10
man ir sarunāta tikšanās ar mācītāju.noskatīts viesu nams, kurā pabūt pāris stundas ar ģimeni. vienīgi nav vēl sarunāts ar viņiem.iespējams, ka nebūs nemaz vietu vairāk, jo visi jau rosās ap šo datumu:)
domāju par kleitu-nevaru izdomāt, kad labāk pirkt.varbūt līdz vasarai mainās auguma proporcijas:)hehehe.
vedēji nav informēti, bet domāju, ka tas nav tik steidzami, ja ņem vērā, ka kāzas paredzētas mazā cilvēku lokā un bez jebkādām "tradicionālajām" kāzu tradīcijām.
fotografs ir prātā.
veta123
24.10.08. 09:10
Lai arī jau 7 mēnešus gatavojamies šai skaistajai dienai, tomēr šis pārsteigums no mīļuma puses liek sirsniņai mest kūleņus un lidināties virs zemes. Patīkami, ļoti, mmm....

Esam no Kuldīgas, bet kāzas būs manā dzimtā pusē - Liepājā. Nosvērāmies par to, ka vēlamies būt savā dienā pie jūras, uz mola, sajust smaržas un vēju...visu, kas ir tuvs un mīļš. Bet tā kā dzīvojam Kuldīgā, tāpēc mums nevedas ar viesu namu un māju apskati, jo tas ir jāieplāno mūsu ikdienas plānos un ne vienmēr to var izdarīt, tāpēc nākas atlikt.

Skatos, Jums ir jūnijs ieplānots. Kur Jūs svinēsiet???
veta123
24.10.08. 09:12
Jums ir daudz kas jau apdarīts. Malači. Kāpēc nolēmāt par mazām kāzām?

Ak, jā, kleita. Ar to man ir grūti. Visur kur skatos, nekas tā īpaši sirsniņā neiekrīt, bet mērījusi vēl neesu, varbūt tad kas mainīsies :)
bebriic
24.10.08. 09:18
man atkal ar kleitu ir tā, ka patīk pārvarā visas:) nevaru izvēlēties.kaut mērījusi vēl neesmu nevienu-varbūt tad sāks nepatikt:)
nu nav jau daudz padarīts....man liekas
mazas kāzas, jo nepatīk ne kāzu tradīcijas, ne atrakcijas, ne visa tā ņemšanās.bet tas ir subjektīvs viedoklis par to visu. gribas intimitāti, mīļumu, tuvību ar viesiem, ai gribas klusumu...
nekad savā mūžā neesmu gribējusi lielas kāzas
bebriic
24.10.08. 09:19
kaut es arī esmu no kuldīgas, kāzas man būs talsu rajonā pie jūras
elfa
24.10.08. 09:23
Nu mums cermonija ir Mazirbē, bet viesu nams Talsu pusē, paši esam no Tukuma... pamazām visu sākam gatavot, ielūgumi sapirkti, filmētājs un fotogrāfs sarunāts, viesu nams, vedēji, kleitu skatos, rīt brauksim gredzenus meklēt, izdomāts kur kūku sūtīsim... viss iet palēnām uz priekšū, bet katrs solītis tiek kārtīgi un rūpīgi apsvērts:) Lai būtu skaisti un pārdomāti! Vienīgi ar muzikantiem nekādi neiet, visi kas bija kaut cik - vairs nespēlē vai netiek:(Pamazām sākam gādāt arī alkoholu, jo cenas tikai uz augšu tāpēc labāk pamazām pirkt!
bebriic
24.10.08. 09:25
man arī ir ceremonija mazirbē-gluži kā elfai!!
meitenes-kad taisāties sūtīt ielūgumus? man jau liekas ka tikai kādus 3 mēnešus pirms kāzām...
un kā ar gredzeniem? varbūt pirkt tagad, kamēr cenas nav uzkāpušas?
elfa
24.10.08. 09:31
Es ielūgumus jau nopirku, par cik kāzas jūnijā, laikam izsūtīšu kaut kad maija sākumā vai aprīļa beigās, gribās lai daudz maz laicīgi pasaka kas ieradīsies un kas nē!

A un par gredzeniem, mēs izstaigājām veikalus un tāds gredzentiņš kā man patīk un līgavainim kopā izmaksāja 700-800LvL, likās stipri par dārgu, tāpēc... savācu mājās visas saplēstās zeltlietas (auskari pa vienam kas palikuši, saplēstas ķēdītes, nelietoti kuloniņi, mamma vēl adeva savas saplēstās lietas un tētis laulības gredzenu jo jau 15 gadus stāv nolikts malā, stipri par mazu) kopā sanāca ui ui, un sanāk gredzeni tādus kā vēlējamies un galvenais būs izlieti tieši mums, un jāsamaksā tikai pa darbu! Mēs izdomājām labāk ātrāk sūtīt jo sazin kā būs ar cenām nākamgad!:)
veta123
24.10.08. 09:37
Pareizi, kūka - arī ir jau izlemts, jo citu domu mums nemaz nebija, jo mīļumam radene cep ļooooti gardas kūkas un tā kā stāvīgās mums nepatīk, būs viena liela.
Gredzeni - jā par tiem mēs arī domājam. Gribam parastās stīpiņas, bet tādus bagātīgus, un rēķinām ka kādus 10-11 gramus par abiem vajadzētu, lai nav trausli un plāni. Tāpēc, ja veikalos gramā cena ir no 20-27ls, tad nolēmām, ka sūtīsim pie zināmas pārdevējas, kas zeltu iepērk citās valstīs un pa lētākām naudiņām pārdod, kā veikalā, ja nemaldis 17ls/gr, bet tā runā ka zeltam cena celsies, tāpēc jāsāk domāt par gredzeniem.

Par ielūgumiem - tos taisīšu pati un domāju, ka izsūtīšu līdz Jāņiem, lai viesi zin, ka jānāk uz kāzām un tāpēc jāizbrīvē brīva diena, jo mums kāzs būs PIEKTDIENĀ :)
bebriic
24.10.08. 09:37
man jāsmejas, jo neesam nevienam vēl pateikuši, ka precamies.
ielūgums taisīšu pati-tikai jāizdomā motīvs. mums it kā nav daudz zeltlietu, tā kā sākumā pameklēsim veikalā gredzeniņus
bebriic
24.10.08. 09:39
mums arī ar kūku un uzkodām nebūs problēmas, jo mammas darbs ie lielā mērā saistīts ar to.
elfa
24.10.08. 09:41
Mums arī kūku ceps mammas draudzene, ritīga lauku tore(milzīga), jo es arī negribu stāvos un ar marcipānu, mums būs rotāta ar zemenēm- atbilstoši laikam:)
Es gan ielūgumus npirku-smuki, eleganti, ar iegravētām zelta rozītēm, ļoti vienkārši un par brīnumu, pa samērā ļoti labām cenām, tik pat man būtu bijis jaizdod, ja pati pirktu materiālus un taisītu, tikai man nav talanta un pacietības, lai kaut ko pati sameistarotu:) Forši, ka pašas taisīsiet!
veta123
24.10.08. 09:42
Mēs arī vēl nevienam neesam teikuši. Tiaki mana mamma zin, jo viņa man palīdzēja ar mācītāju un baznīcu. Pārējie neko nezin, bet domāju, ka drīz zinās, jo tagad esam oficiāli saderināti un ir pamats paziņot. :)

Mūsu motīvs būs gliemežvāks, kas simbolizē ceļu uz augšu, kā pa sirāli, ar saviem priekiem un bēdām, slimībām un veselībām, prieku un asārm, tā kā solījumā vienam pret otru :) Ut tā kā gliemežvāk ir skaistos brūngn oranžos toņos, tad tonītis arī ir. :)
elfa
24.10.08. 09:45
Par tiem gliemežvākiem...fantastiski skaisti varētu būt... kāzu motīvs un krāsas man ir problēma jo nu nekādi nevaru saprast kādu krāsu gribam :(
bebriic
24.10.08. 09:46
tā kā mums kāzas pie jūras, arī man bija radusies doma par gliemežvākiem, bet neesmu vēl pārliecināta par šo idejas realizēšanu.
veta123
24.10.08. 09:48
Mums gliemežvāki nāca paši no sevis - kas asociējas ar jūru, ar mīlestību un noslēpumu un spirāle mani piesaistīja pat ļoti un toņi man patīk - tieši brūni oranžais, ko var izmantot svecēm, ziediem, dekoriem, lentiņām, dāvniņām, kas arī būs pašu taisītas - atslēgu piekariņi ar gliemežvāku. Viss jau sagādāts, tikai jāsameistaro kopā :)

Tā ka jādomā ko vēlaties ņemt par kopēju motīvu un tonis nāks līdzi. :)
veta123
24.10.08. 09:50
ideja dāvaniņām - riņķīši nopērkami, ķēdes tāpat uz metriem un gliemežvāki - pēc ieskatiem. Jāsameistaro kopā.