FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
veta123
27.08.08. 15:47
Laipni lūgta pulciņā!!!
ilzens21
28.08.08. 19:53
Kāzu datums: 08.08.2009
=)
lira
29.08.08. 14:49
Kāzu datums: 16.05.2009
Mes ari planojam laulaties baznica,bet nu jau saku domat un baidities,ka nekas nesanaks.Pirmkart neesmu kristita,otrkart ir jaiziet iesvetes macibas.Ta jau it ka nav problema,bet mes visulaiku atrodamies Irija.Tad vel visadas papiru lietas...Vardu sakot,sodien ir noskanojums tads,ka nekas neizdosies,ka neko nepaspesim.Ai,pat nezinu ka lai nomierinas...
rāmi lēnām un neaizmirsti elpot ;))))
es tev ko iesaku, piemēram kā darīju es-izdomā kur gribi laulāries, sameklē info un sūti prom. tā es arī sazinājos caur e-pastu ar vienu mācītāju, viņš bija ļoti atsaucīgs un jau runājām tikšanos.
par tālumā būšanu-mans draugs arī ir tagadiņ prom un nevar klātienē iziet mācības, tālab mācītājs piedāvāja tipa tālmācības variantu-viņš nosūta jums materiālus, un sarunājat kad būsiet lv un izrunāsiet visu ;) vnk bez stresa un darbojies, būs labi ;)
piemēram es cerēju uz nāk gada jūliju...bet kas zi vai tik nesanāks jums pievienoties...;)
lira
29.08.08. 15:42
Es jau ari saku uztraukties,ka nekas nesanaks,ka varbut vajag zagsa.UN tad vienu dienu es gribu kazas ar svinibas,otra diena tikai sarakstities un smaukt celojuma...Ka lai izlemj ka butu labak,lai pec tam nenozelotu?Ai,ai,ai...sodien galigi nav mana diena...:(
tu runā gluži kā es ;) vienubrīd man domas pie balles, un tad mums bez 70mit cilv neizšmaukt ;( un tad akal gribu sarakstīties pa kluso un aizšmaukt ceļojumā...;)))
bet vairāk gan velk uz to balli :)))))
piemēram viendien izdomājām ka precēties vispār negribam un tikai brauksim ceļojumā ;)))
tā kā ne tev vienīgai putra galvā :))
lira
29.08.08. 16:40
labi,nomierinaji mani.:)Laikam sitadas dienas domat labak par kazam vispar nevajag.Ka Skarleta teica-Rit bus jauna diena...:)
elini-te
05.09.08. 16:27
kā klājas plānotājām???
vai viesu namus VISAS esiet rezervējušas? un kā ar cenām uz nākamo gadu?
rudene
05.09.08. 16:42
Kāzu datums: 13.02.2009
Jauki pievienoties meitenēm,kuru laimīgā diena būs 2009.gada augustā! Mēs esam izvēlējušies 08.08.09. tieši gads pēc bildinājuma! Ir sarunāts viesu nams, muzikanti, tikai vēl baznīcā nav sarunāts! Bet visam jau vēl laiks, bet plānojam un daram visu laicīgi!
elini-te
12.09.08. 15:14
kur meitenes, vairs neko neraksta, vai jau plānošanā ieslīgušas:)

kā meitenes JUMS ar kāazu kleitu izvēli?
kaut ko esiet jau domājušas? varbūt kāda jau ir iegādājusies?
bebriic
12.09.08. 16:01
mums ir sarunaata tikšanās ar mācītāju.domāju par kleitu.nu nedomāju vēl pirkt, bet domāju vai pērku internetā vai arī braucu uz vāciju pirkt, jo kleitas tur maksā 130 eiro. par viesu namu nedomāju, jo man nebūs tāda vajadzība:)
veta123
12.09.08. 16:10
Sveikas...

Ir tā, ka galīgi nav laika un varēšana visu izpildīt kā iecerēts. Visu laiku atliekam pasākumu par viesu namu lūkošanu lai arī apzinamies, ka ilgi vairs kavēties nedrīkst. Bet tā kā dzīvojam Kuldīgā bet laulāsimies Liepājas pusē tad ar to braukšanu un skatīšanos ir kā ir un vēl pa vidu skola un mācības, brrr, bet centīsimies to izdarīt līdz oktobra beigām, kad iestāsies mazliet mierīgāks periods.
Baznīca ir un mācītājs arī sarunāts.
Par muzikantiem - esmu 2 atradusi, abus pieteikusi, lai ir, bet kad būs vaļa, jāmeklē vēl, jo lielā sajūsmā neesu ar atrasto.
Cītīgi meklēju fotogrāfu, šādi tādi varianti ir.
Par programmu un nieciņiem piedomāju, kad kaut kas iekrīt acīs, paņemu un nolieku atsevišķi, lai krājas visādi noderīgi nieciņi, šo to domāju par ielūgumiem, galda kartēm, simboliņu un krāsu.
Esam skatījušies uzvalkus, lai nav pēdējā mirkī jāmeklē, bet tagad tikai idejām - kur un pa cik.
Par kleitu- esmu skatījusies tikai i-netā (kas un kāda patīk), bet veikalos nē, nav vēl vajadzība. Gredzeni ir zināmi - tie būs parastās stīpiņas pie zināmas zeltu pārdevējas - tā lētāk sanāk, bet par tādu naudu ko samaksā veikalā vai salonā, mēs varam nopirkt gredzentiņus ar lielāku svaru (tātad - izturīgāki un vērtīgāki :) ).
hmmm, kas vēl...aaa....auto. Ļoti ceru, ka varēšim sarunāt auto, kas bija vienā no M.Freimaņa pirmajiem klipiem (sarkana), bet tā kā īpašnieks bija cietis autoavārijā un vēl veseļojas, neesam bijuši runāt, bet ja nebūs pa ceļam, runāšu ar tēvu, kas varētu izlīdzēt.
Ziedus zinu jau kur sūtīt - tos es ņemšu Geobiņas ziedos, kur paši audzē siltumnīcās ziedus un ir floristes kas skaisti un pa saprātīgām cenām taisa pušķus un kompozīcijas.
Kūka - tiks cepta Aizputē, pie drauga radenītes, viņa cep burvīgas tortes, bet ne stāvīgas, kas mums neiet pie sirds.Alkahols - ņemsim caur paziņām, kas izgādās izlejamos no LB un saformēsim paši savās pudelēs + ar savām etiķetēm.

Nu lūk, kā mums ir...:) Tas laikam ir pašlaik mūsu plānotas, lielākoties apzināts, iegrāmatots, bet nerealizēts.

Kā pārējām iet????
bebriic
12.09.08. 16:14
tu no kildiigas? hi hi hi- es arī tur bieži esmu, tagad gan dzīvoju Rīgā, bet bieži braucu uz kuldīgu:)
bebriic
12.09.08. 16:15
nu jums gan baigi sīki izplānots viss...
elini-te
13.09.08. 23:08
jam VETA nemaz neizskatās ka maz laika tev, daudz jau esi paveikusi;)
malacis

veta123
27.09.08. 17:40
Jā, esmu no Kuldīgas, bet mana dzimtā puse ir Liepājas tuvums, tāpēc laulāsimies tur un ļoti vēlos foto pie jūras
veta123
27.09.08. 17:43
Esam daudz ko saplānojuši, jo tā mierīgāka dzīvošana, nav kreņķi un vēl neziņa kas un kā, bet mēs jau "vācam" ne tikai info, bet arī taustāmas lietas.

Ak, jā, tā kā mums ir paredzēts gliemežvāku tematika, biju stipri pārsteikta, ka nevarēju atrast vidēja lieluma un izturīgus gliemežvākus, atradu tādus mazākus Jelgavā, bet tie man tik dekorēšanai un sīkumiem, bet vajag nopietnākus dāvaniņām un galda karšu stiprināšanai, varbūt ir kāda redzējusi???

Biju iegājusi Liepājas "Sāra" veikaliņā, uzmest acis kleitām, pašlaik tur ir lielas atlaides. Pakonsultējos ar pārdevēju -- bija ļoti laipna un būs jāsaņemas un jābrauc vienu dienu laikot un tad jāsāk domāt kā tad vēlos izskatīties savā baltajā dienā, jo pašliak ideju nav.
veta123
27.09.08. 17:51
Idejas par gliemežvākiem...Tāpēc nepieciešami lielāki un izturīgāki.
veta123
27.09.08. 17:54
Dāvaniņas viesiem...
veta123
27.09.08. 17:56
...un turētāji galda kartēm. Ja iepatīkas ideja, droši špikojiet :)