FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
Maza_Perlite
04.05.08. 15:53
Kāzu datums: 29.08.2010
Nu man ar gribas piedalītoes Jūsu jaukajās diskusijās!:))
Pagaidām, ko esam izdarījuši, tas ir, rezervējuši viesu namu un tas ir, Rāznas gulbis. Varbūt kāda var padalīties pieredē par šo viesu namiņu?Bet mums tas uzreiz ļoooti iepatikās, ka citi vairs neinteresē. Laulības Aglonas baznīcā - pasen bijām jau tur ar mācītāju runāt, bet nu jau jābrauc būs tā pa nopietnam runāt un pieteikt savu datumu!:)
Tā kā laiks skrien ļoti ātri, mums nemaz neliekas, ka kāzas ir tālā nākotnē, tāpēc pamazām sākam arī par visu domāt, pagaidām gan ideju līmenī. Apmēram zinām, ko gribam redzēt, bet tad jārēķina būs kopā, vai tas viss nesanāks šausmīgi dārgi...
Prieks, ka šāds portāls izveidots, kur mēs varam dalīties savos priekos!:)))
annalee
10.05.08. 10:32
Man rodas jautājums vai nav par agru plānot vietas un laikus uz 2009. gada augustu????
Vairāk kā gads priekšā? Vai plānošana ap Ziemassvētkiem vai Janvāri varētu būt jau par vēlu viesu nama izvēlei???
veta123
10.05.08. 13:22
Jo laicīgāk sāk, jo lielākas iespējas, ka svinības notiks tajā viesu namā kur vēlos un baznīca tāpat - man ir garentāts mans izvēlētais datums un laiks. Un plānojot un runājot laikus, nerodas steiga. Un tā kā mūsu pusē nav daudz viesu mājas, nami kuros izgulda 50 cilvēkus, man ir iespēja rezervēt tieši to vietu, kas ir manās interesēs, nevis nožēlot, ka nedarīju visu laikus, jo dāds cits pāris ir manu iecerēto namu rezervējis.
Pārējo mēs plānojam pagaidām domu un ideju un runu līmenī...bet tas ir patīkami, jo nav steiga.
evucits
10.05.08. 16:20
Kāzu datums: 16.08.2008
Nevila! Man šogad ir kāzas Bauskas rajonā! Varu itetikt viesu maju Bauskas rajona, Bārbeles pagastā! Vietas, kur atpusties pietiekoši, vienīgi pie galdiem var sasedinat līdz 30 cilvēkiem. Mums tā kā mazas kāzas, tad vieta priekš mums likās ideāla. arī ēdināšana ir 10Ls no cilvēka (ietilpst gant karstais, gan aukstais galds).
Ir interese raksti!
Man šogad 16.08.2008. :)
Aivans
13.05.08. 10:18
Kāzu datums: 12.07.2008
Nav par agru ja gribi kādu konkrētu datumu, viesu namu, baznīcu un muzikantus! Viesu namu norezerveejam gadu iepriekš, ar baznīcu sanāca ķibele jo par vēlu pietecāmies (6 mēnešus iepriekš) un nācās nomainī baznīcu! Ar muzikantiem arī nesanāca jo visi labie jau bija aizņemti 6 mēnešus iepriekš!! Tā kā gadu uz priekšu tieši laikā!!!!
veta123
17.05.08. 19:52
tieši manas domas...:)
annalee
18.05.08. 15:46
Paldies par "pamodināšanu"... tad jau jāsāk ķerties "vērsim pie ragiem" :)
veta123
18.05.08. 15:51
:) Nav par ko...:) Jau tagad esmu saskārusies ar nopietnu problēmu - viesu nama izvēle manām vēlmēm...eh, jāturpina meklēt.
veta123
20.06.08. 14:31
Mēs esam tikuši pie sava datumiņa... 07.08.09.
Noelle
20.06.08. 16:54
Kāzu datums: 19.07.2014
Jauki redzēt, ka neesam vienīgie, kas sāk plānot jau gadu iepriekš :) Arī mēs bijām nolūkojusi sev idealo vietu, bet dabūjām tādu kā kurvīti... :( skumji, ka tā, toties ir laiks padomat par visiem sīkumiem laicīgi un arī naudiņu iekrāt... :)
veta123
24.06.08. 11:55
Jā, arī es jau saskaros ar tādu lietu, ka šis tas jau aizeunāts nākamai vasarai...laikam jaunie pāri laicīgi sāk domāt, tāpat kā mēs...
Un par naudiņu piekrītu...mēs te laicīgi iesākām krāt un Lieldienās ielikām bankā uz %, jo pašlaik jau netērējas, bet pēc pārs mēnešiem naudiņu vajadzēs. Tāpēc nolēmām to nekrāt zeķē, bet bankā. Lai vairojas :)
Kāds Jums plānojas datumiņš? Un kur notiks lielais pasākums?
Noelle
25.06.08. 10:09
mēs vēl domājam konkrētu datumu, bet skaidrs, ka tas būs jūlija beigās/augusta sākumā :)
inly
25.06.08. 10:19
Meitenes tikai rēķinaties ar to, ka muzikantiem, operatoram un fotogrāfiem, tik pat labi arī viesu namam, kāds var piedāvāt lielāku naudiņu, no kuras neviens neatteiksies, tā kā nekad nevar būt drošs, ka viss būs tā kā iecerēts...
Noelle
25.06.08. 10:37
tādēļ jau pastāv iespēja noslēgt līgumu :) domāju, ka neviens sevi cienošs uzņēmums (vai pakalpojuma piedāvātājs) neatteiksies izpildīt šādu prasību, ja vien viņam nav jau iepriekš plānotas kādas blēdības... :)
inly
25.06.08. 10:49
Ar pāris fotogrāfiem un operatoriem runājām, neviens līgumu neslēdza, bez tam tieši ar tiem arī bija problēmas... tā pat arī cik šeit nav dzirdēts par viesu namiem, kas ar visiem līgumiem, lauž rezervācijas, jo atradies kāds labāks klients... atgriež tev rokas naudu un viss...
Lai arī cik ātri sāk gatavoties, no stresa neizbēgt, jo lielāko daļu darbu jāveic tieši īsi pirms lielā notikuma...
Līga
25.06.08. 10:54
Isteniba ir taa, ka jaievac jau info un tagad tachu nets ir, ka var ievakt info vai kads viesu nams/muzikanti/filmetajs/fotografs nav lauzis ligumu vai uzmetis norunu.To var atri noskaidrot...Un ne vienmer vajag ligumu, bet gan cilveku, kursh lai vai kadas nebushanas bus un izdaris solito vai krizes gadijuma atrisinas situaciju un jums nebus jamokas un jalauza galvu.
Noelle
25.06.08. 10:58
Nevaru nepiekrist Līgai.
Kas attiecas uz līgumiem - protams, ne vienmēr līgums ir veids, ka izvairīties no vilšanās, taču tas tomēr dod papildus garantiju. Turklāt - tāpēc jau šeit var lasīt atsauksmes, lai zinātu, ar kuriem viesu namiem/fotogrāfiem/muzikantiem u.c. var un ar kuriem nevar rēķināties... :)
veta123
25.06.08. 15:12
Mani dažreiz baida viss tas, ko minējāt...ka netiekam pievilti vai atraidīti. Ka veiksmīgu darījumu noslēdzot, tas saglabāsies līdz kāzu dienai un netiks tas mainīts...eh...smaga tēma
lira
25.06.08. 22:01
Kāzu datums: 16.05.2009
Pievienojos jums,meitenes! Cerams,ka 7.augusts.Man gan ta visa kazu padarisana bus liela kjeepa,jo mans toposais ir lietuvietis,kazas bus Lietuva,ta ka man bus jaizpeld cauri visai tai papiru padarisanai,kas nemaz tik viegla nav,jo mes neatrodamies ne Latvija,ne Lietuva sobrid.Gribetos uzreiz pec kazam braukt celojuma,bet atkal problema-pases maina,jagaida apmeram 2 nedelas,tada laika nebus.Mazliet bailes ka spesim tikt ar to visu gala,neatrodoties uz vietas,bet lidz ko es iedomajos,ka mes abi solamies viens otram uz muzu,ta man tas problemas aizmirstas!!!
veta123
25.06.08. 22:08
Esi sveicināta pulciņā...:)