FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
veta123
10.01.09. 18:42
Kā jums, meitenes, iet? Kas pa šo laiku noticis, izdarīts, ieplānots????
Litinja
10.01.09. 18:46
Kāzu datums: 01.08.2009
Sveika!
Ai, nekas vairāk uz priekšu neiet... Pēc alko nopirkšanas viss apstājies! Gaidu tagad atvaļinājumu, lai varētu pieķerties ielūgumu gatavošanai! Rīt jāzvana baznīcai, tad viņi zinās, kad sāksies iesvētes mācības... Nu tā kaut kā... Kā pašai? Vēl kas vairāk izdarīts?
veta123
10.01.09. 18:57
:)
Ja godīgi, man ir parāvis besis uz visu gatavošanos....
tas tāpēc, ka pietektās svinību vietas saimniece ir ļoti neieinteresēta ar atbilžu sniegšanu uz manis interesējošiem jautājumiem, bet kad zvanu, tad nu garās sarunās izplūst. Par galdiem - līdzīgi. Nevar pateikt summu (aptuvenu) cik varētu būt no cilvēka. Tas viss mani rada bažīgu un pat sāku apsvērt domu par citas vietas meklējumiem, bet šī atrastā - mani tik ļoti ir iepatikusies - gan vizuāli, gan tas, ka blakus jūrai un molam, gan tas, ka visus viesus varu izguldīt, kas ir ļoti būtiski.
Pārējais viss pa vecam...vēl joprojām man vēl nav iedvesmas meklēt kleitu.
Esam izlēmuši kas būs vedēji, bet vēl nav bijis laika uzrunāt viņus.
Jāsāk gatavot jeb turpināt iesāktās galda kartes un dāvaniņas viesiem. Jāsāk pieslēgties pie sīkumiem.
Un vēl joprojām, jākrāj cītīgi naudiņa.
Litinja
10.01.09. 19:02
Jā, tā naudiņa...:) Vienu dienu es ritīgi satraucos, parēķinot, cik mēs katru mēnesi noliekam kāzām, ka nesanāks sakrāt tik, cik vajag... Bet tieši pēc dienas man nāca apskaidrība par manis pašas noguldīto depozītā tieši priekš kāzām, par to tiešām biju aizmirsusi un satraums bija paliels, ka sāku pat sev pātmest dārgās kleitas pirkumu...:) Bet nu atkal viss kārtībā! Man viesu nams arī vēl nevar pateikt cenas... Bet nu teica, lai rēķinamies uz 16-17 latiem no cilvēka... tad tā arī kaut kur rēķinamies... Kad mums būs ievadītas sarunas ar baznīcu, tad varēšu droši ķerties klāt ielūgumiem, tā kā gaidāmais februāra atvaļinājums būs ražens...:)
kaamitis
10.01.09. 19:20
Cenas vasarā ēdinātājiem nāksies piedāvāt zemākas, kā tagad. Iespējams, ka pat viesu namam varēs kaulēties. Un mūziķiem, fotografiem. Pakalpojumi vasarā kļūs daudz lētāki kā tagad. Tagad jau ir zināms cenu kritums, vasara būs vēl lielāks :) Tas tāds info no man drošiem ekonom speciālistiem :)
veta123
10.01.09. 19:22
Bet ja ir pieprasījus, cenas nemaina, it sevišķi, kad ir 07.08.09. izvēlētais datums.
Litinja
10.01.09. 19:25
UN vēl ja tā saucamajā līgumā ir ierakstīts, ka viesu nams tiek īrēts par tik un tik... Ok, par ēdināšanas cenā var būt... Bet pieņemot, ka tajā viesu namā citus apkalpotājus nelaiž iekšā, tad nekas cits neatliek kā pasūtīt galdus pie viņiem un tad jau nedaudz var diktēt savus noteikumus...:(
veta123
10.01.09. 19:29
Apmēram tā ir mums...mēs īrēsim visu kompleksu - numuriņus, zāli, verandu, pirti, baseinu, terasi, lietosim autostāvvietas, pagalmu, visas telpas - vairāk kā 24 h. Līdz ar to galdus klāj šī nama saimnieki un cenu nosaka viņi. Līdz ar to citi - no malas netiek ņemti. Gribi ņem, negribi, neņem.
kaamitis
10.01.09. 19:52
Es šo piemēru minēju vairāk par ēdinātājiem. Rezervēt var, bet cenas tiešām mainīsies skatoties, cik tad maksās produkti.
Bet viesu nami, nu tagad viņi tā var lekties, tagad ar nodokļa lēcienu no 5% uz 21% ... neviens tur pakaļ neskries. Gan attapsies. Tas pagaidām lecās. Dzīve piespiedīs, skarbi, bet taisnība. Varbūt kļūdos, negribu strīdēties.
veta123
10.01.09. 20:03
Katrs gadījums ir unikāls. Cituviet augs, cituviet saglabāsies jau sarunātās cenas, bet cituviet var arī kristies, it sevišķi, ja nebūs pieprasījuma tik liela. Iepriecinošāk jau būtu, ja kristos, bet mums nekā...būs jāsamierinās ar to kas ir. Galvenais, lai neceļās cenas.
dacite
11.01.09. 01:01
Nu cenas neceļās, bet gan paaugstinās :)) bet runājot par vasaru, atkal minēšu savu draugu vecāku viesu namu- lielākā daļa datumu ir rezervēti un par , man tā liekas, lielām naudiņām! Tā kā laikam jau viss atkarīgs no ģeogrāfiskā novietojuma un kvalitātes. Un nevajag tik negatīvi par viesu namiem, ēdinātājiem, mūziķiem un citiem pakalpojumu sniedzējiem. Jūs pašas viņus izvēlaties, brīva griba, tirgus ekonomika, neviens neuzspiež, tad kāpēc tādas kā litinja te runā par savu noteikumu diktēšanu? Protams, visiem viņiem vajag Jūsu naudu, BET ko Jūs visas darītu bez viņiem, tiem trakajiem šausmīgajiem rīkļu rāvējiem izspiedējiem? Atraduši labdarības iestādes.
dacite
11.01.09. 01:04
Pati ar vareni lecīga :DDD Laikam jāņem nost šitā lapā kā mājas lapa, savādāk nagi niez!
Litinja
11.01.09. 10:59
Nu es jau neko nesaku, ka pati izvēlējos - tieši tā arī ir un to nenožēloju... tikai teicu, ka ar neatļaušanu nākt citām saimniecēm savā viesu namā, viņi var manipulēt ar cenām. Tas arī viss... Pukstēt jau es nevaru un arī netaisos - vnk fakts paliek fakts...
kaamitis
11.01.09. 11:47
No Tava teiktā, Dacite, neko nesparatu, kur man nagi niez, kur es te lecos? Nav manā garā vispār! :)
Es izsaku minējumus, vadoties pēc kompetentu speciālistu pronozēm, nevajag pārprast :) Es te neesmu krīzes uzsācēja un vaininiece :D:D:D:D un neesmu par paklpojumu sniedzēju bankrotiem.
kaamitis
11.01.09. 12:51
Man jautājums, kādas baznīcas esat izvēlējušies savai dienai? Gribējām Biķeru banzīcu, palasījām atsauksmes, tepat portālā, pārodmājām, varbūt ir vēl kāda varētu dalīties pieredzē?
veta123
11.01.09. 15:20
Meitenes, tikai mieru...nav jēgas ne iesvilties, ne sevi un citus uzvilkt...ir labi kā ir un ja nav labi, jātiecas uz to.

Mēs laulāsimies Sv. Brigitas Romas katoļu baznīcā - atrodas Grobiņā (10 km pirms Liepājas). http://www.vietas.lv/objekts/grobinas_sv_brigitas_romas_katolu_baznica/bilde/487
dacite
11.01.09. 15:25
man niez nagi kautko rakstīt, gribu atturēties, bet nesanāk:( Es nesapratu kas lecās? Un kapēc Tev tā škiet?
Litinja
11.01.09. 16:00
Mēs izvēlējāmies Evanģēliski luterisko Mārtiņa baznīcu Rīgā uz Slokas ielas! Tūlīt jāsāk apmeklēt iesvētes mācību...
veta123
14.01.09. 21:43
Meitenes...līdz kāzām atlikušas 174 dienas...:)
Mausi
14.01.09. 22:02
Kāzu datums: 13.09.2008
"Pati ar vareni lecīga :DDD Laikam jāņem nost šitā lapā kā mājas lapa, savādāk nagi niez!"

Es te drusku šad un tad palasos šo un to komentāros, jo ir gan pašai iespēja tad varbūt kaut ko labu ieteikt vai ar pieredzi padalīties, paskatīties, kā draudzenēm klājas, kuras gatavojas precēties un te ir piereģistrējušās, bet Tevi, dacite, es nesaprotu - Tu kā tāda ar dzīvi un vīrieti neapmierināta vecmeita nevis kā svaigi precēta sieva šur tur komentē... Vai ir kaut kas, kā var Tev līdzēt? Ziedus nosūtīt? Kādu komplimentu pateikt? ;)