FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
Mārinja
27.12.08. 11:19
Esmu no Rīgas:)!
kleitas lūkošanā man gāja dikti forši, un sākumā es palasīju forumus un ieteikumus par kāzu kleitu veikaliem un labākos sarakstīju uz lapiņas un kopā ar savu superīgo vedējmāti devāmies uz veikaliem. uzmēriju ļoti daudz kleitas(tā bija pirmā reize kad mēru kleitiņas,pirms tam biju kleitu veikalos iegājusi vienkārši aplūkot kleitiņas). un tā visa diena mums pagāja divos veikalos no kuriem vienā es atradu savu ideālo kleitu kurā es burtiski iemīlējos:),un tagad tuvākajā laikā plānoju tieši šo kleitinju iegādāties, viņa tiešām ir superīga un cenas tagad veikalos vispār smieklīgas, ļoti lielas atlaides! atradu kleitinju,kuru uzkaikojot jau es sevi iedomājos baznīcā un sapratu ka šī kleita ir īstā un neskatoties uz laiku, kas vēl ir līdz kāzām es nolēmu šo kleitu iegādāties (starpcitu šodien braucu tai kleitinjai pakalj uz veikalu:)). izvēle ir ļoti plaša un var izvēlētieskas sirsninjai kārojas. Pārdevejas veikalos atsaucīgas, lai gan sākumā likās ka viņas vēlass uzspiest savu izvēli,bet kad es konkrēti pateicu,ko vēlos tad attieksme mainījās un bija jauka apkalpošana. cenas tiešām ir ļoti dažādas,jau sākot no150ls var atrast skaistas kleitas, bet protams ir arī kleitas par vairak kā 1000ls.
Jutlle
27.12.08. 11:42
Kāzu datums: 25.07.2009
Marinja - super, man prieks par Tevi!
Es gan veel tik talu neesmu tikusi :) Vel tikai meklejam svinibu vietu, esam sarakstijushi viesu sarakstu...
Meitenes, ko Jus domajat par alkoholu? Mes sakam shtukot, varbut ir verts pirkt tagad, kamer ir Ziemassvetku atlaides + akcizes nodoklis no nak. gada paaugstinas..
Lai visaam forsha gatavoshanas un lustiga Jauna gada sagaidishana! :)
Mārinja
27.12.08. 14:54
Jutlle - esmu maajaas ar kleitinju,esmu tik prieciiga,man vinja taa patiik:)!
Sviniibu vieta mums ir,bazniica aizrunaata arii ir, viesi mums ir tikai aptuveni, taaiisti neesam skaitiijusji. Par alkoholu es tev piekriitu,ka jaaperk tagad ja ir iespeejal mumsalkohola probleema vairaak vai mazaak atkriit jo mums draugs straadaa saistiibaa ar alkoholiem taa kaa mums tad sanaak krietni letaak, kaa veikalaa.
Jutlle
27.12.08. 17:42
aatri tev jau kleita.. :) es baidos agri pirkt kleitu, vel nenocietishos un paradishu draugam :D
mes nakamajas brivdienas brauksim skatit muizhinju, ja patiks, uzreiz slegsim ligumu, jo baidos, ka neatradisim... Visi tomer tik laicigi plano..
Jutlle
27.12.08. 17:43
Mārinja, aizmirsu piebilst - apsveicu ar veertigo pirkumu! :)
skyhell
27.12.08. 17:51
iesaku alko pirkt tagad, jo atlaides tiešām labas un nevar vēl zināt pa cik cenas uzkāps nākošgad. mēs jau visu alko sapirkām, arī sulas lielāko daļu iepirkām, jo pvn jau celsies visam. tā kā iesaku arī jums visu sagādāt laicīgi, pietam, ja nopirksiet tagad, tad vismaz kāda lieta būs izdarīta un aizmirsta- vismaz nebūs tik jūtams, ka visa nauda vienā laikā jāizdod.
veta123
27.12.08. 17:58
Prieks par Mārinjas pirkumu, malacis...:)
Mums nekas pa šo laiku nav mainījies, kā jau iepriekš rakstīju mums ir muzikanti, fotogrāfe, vieta svinībām, jau sadomāta ēdienkarte, kas vēl jāpiespicē ar pavāri, pasūtīti gredzeni, izdomāti vedēji (bet vēl nav runāts - to pēc visiem svētkiem), noskatīts uzvalks, sāku gatavot viesiem mazas dāvaniņas, sākusi esmu galda kartes gatavot, idejas ielūgumiem. Sāku pasvērt frizieri, lai laicīgi var pieteikties. Alkohols (stiprais) ir jau sapirkts (to izdarījuši mani vecāki, jo uzstāja ar šādu darbu palīdzēt), šampi vēl ne jo tam jau atlaides bieži vien ir. Vēl neesam atkārtoti gājuši uz baznīcu ar mācītāju runāt, bet sarunas jau uzsāktas. Tagad tāds miers iestājies ka tik daudz kas apdarīts un nav visu laiku jākreņķē vai būs kur svinēt vai tajā datumā būs brīvs. :)
kaamitis
27.12.08. 18:41
mmmm, mums tikai viesu nams un fotogrāfs rezervēts. Un vedēji sarunāti. Un nekas vairāk.... Tagad galvenais, iesvētes mācība un baznīcas izvēle. Vispar, laikam jāsāk tā nopietnāk ķerties klāt, jo man vēl jāpaspēj maģistru uzrakstīt, darbā pavasarī būs extra pārmaiņas.. :)) Būs ko noņemties :D

skyhell
27.12.08. 18:44
veta123 ir baigā malace, ritīgi labi pastrādājusi.
mums joprojām ir tikai fotogrāfs, ceremonijas vieta un tagad arī dzērieni iepirkti.
veta123
27.12.08. 22:16
Paldies... ir ir šis tas sadarīts
Litinja
28.12.08. 11:51
Kāzu datums: 01.08.2009
Mēs ar vakar iepirkām viskiju. Šampi un šnabītis arī jau iepirkts, vēl kāds vīns un alko ir sagādāts, jo mums ar bija mērķis sapirkt visu šogad, baidoties par nākamā gada cenām!!! Vedēji sarunāti, svinību vieta ar, fotogrāfs ar, baznīca sazvanīt un no jaunā gada būs jāiet iesvētes mācība... tā kā vis pamazām iet uz priekšu...:)
Jomon
28.12.08. 19:14
Kāzu datums: 20.12.2008
Ja jau esat tik ātri visu sapirkušas, tad varējāt arī ātrāk apprecēties. Kāpēc veltāt tik ilgu laiku plānošanai? Vai tas kāzu datums tik svarīgs vai pašas kāzas?
Jutlle
28.12.08. 19:54
Jomon, man jau liekas, ka ir ljoti apsveicami, ka gatavojas laicigi.
mums gan tik laicigi nesanak, jo esmu tikai nedelju ka bildinata, tachu jau nakamaja diena sarakstijam viesus un izvelejamies datumu. ir jadara viss laicigi, citadi pedeja bridi sanaks viss dargak, turklat daudzas lietas vispar nav pieejamas, ja planoshanas laiks ir piem., 1 menesis...
Twixy
28.12.08. 20:23
Pilnigi piekritu Jutlle! Mums jau ir sarunati vedeji, gandriz viss alkohols ir sapirkts, sarunata svinibu vieta, tiek sastadits viesu saraksts un vel shis tas jau ir padarits! :)
veta123
28.12.08. 22:09
Esmu par gatavošanos laicīgi. Jo piemēram meklējot labu fotogrāfu man aizņēma vairāk kā mēnesi. Līdzīgi ar muzikantiem. Viesu namu ilgi domāju kas labāk mums der. Kāpēc jāsamierinās ar to kas ir palicis, ja ir iespēja un laiks izvērtēt un izvēlēties labāko un tīkamāko. Tagad mēs daudz ko esam apdarījuši, ir iestājies miers un tālāk sāksies sīkumu plānošana un izpilde - ziedi - kur sūtīs, kādus un cik daudz, kas rotas šo vai to, kāds auto, kāda šlipse vai tauriņš, kādas matu sprādzes vai rotas, kas piestāvēs un derēs otrās dienas tērpam, peldkostīmi, dāvanas vedējiem un vecākiem, utt., ja tā padomā - vēl darba ļoti daudz, bet priecājamies par paveikto. Tā ka neuzskatu ka esam pārāk ātri sākuši un nebūs tā ka pēc kāzām būs secinājums - vajadzēja visu sākt ātrāk jo tad būtu uzspējušo to vai šo.
Jomon
29.12.08. 10:44
Kāzu datums: 20.12.2008
Man no bildināšanas līdz kāzām bija 3,5 mēn. Ar to pilnīgi pietika lai visu padarītu. Ja nesanāca kaut kas, tad tā vietā radās cita iespēja. Beigās jau sapratām, ka daudz kas arī nemaz nav vajadzīgs no tā kas sākumā iecerēts būtu tikai lieki iztērējuši naudu. Varbūt mums paveicās, bet visas lietas sanāca un izdevās tā, ka nebija nekas speciāli jāmeklē. Ar pirmo reizi izdevās sarunāt gan banketu zāli, gan kleitu nopirkām jau pirmajā veikalā, fotogrāfe bija ļoti jauka un atsaucīga. Es laikam gadu nevarētu nociesties sagaidīt savu kāzu dienu!
kaamitis
29.12.08. 11:01
Viss jau pareizi :) Piemēram, mums jau ar it kā šis tas ir. Šodien, rīt plānojam nopirkt alko, kamēr vēl ir atlaides, bet pārējo 3 mēnešu laikā finansiāli atļautos nevarētu. Tad vienu, pēc laika otru. Tāpēc viss ievēlkas, vismaz man, nepilnos 8 mēnešos. Pāsai jau liekas, jēziņ, cik ilgi vēl, bet ja padomā, ka līdz tai dienai 4 gadi būs pagājuši no pša sākuma, tad tādi 8 mēneši ir nekas... :)
sheer
29.12.08. 11:09
tā kā Tev kāzas bija decembrī, tad ar svinību vietas atrašanu un visu pārējo daudz vieglāk, jo ziemā neprecas tik daudz pāru kā vasarā, tāpēc, lai dabūtu kāroto viesu namu, rezervācija jāveic krietni ātrāk kā 3,5 mēnešus pirms!;)
bebriic
29.12.08. 11:30
ārprāc-jūs man uzdzenat stresssu:):):)
man pilnīgi nekā nav vēl....
Litinja
29.12.08. 11:48
Mani vispār bildināja šī gada marta sākumā...:) Un es tiešām negribēju sasteigt un izdarīt visu pa roku galam, jo principā nav laika un atvaļinājumu nevar tik viegli dabūt! Tāpēc teicu, ka nevajag steigties un atlikt uz nākamo gadu - tad sanāk, ka man gatavošanās kāzām būs pusotru gadu...:) Daudz gan...:) Un neteikšu, ka viss notiek biagi ātri, idejas nelido tā kā gribētos... Un ja man būtu tas viss jāsaorganizē 3.5 mēnešos, tad es staigātu raudādama un sarkanām acīm no negulētām naktīm, jo kad tad lai visu izdara, ja ne vakaros un pa nakti???
un vēl jau finanses - miljons manā kontā nav, ka varu svaidīties ar naudu, tagad vismaz var pamazām iekrāt un viss notiek...
bet tās jau tikai manas domas!:)