FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
Madeline
09.04.10. 14:40
Kāzu datums: 14.08.2009
man, savukārt, tagad divi uzvārdi, tāpēc kaut kā sanāk, ka cilvēki visu laiku uzrunā tikai vienā - vecajā... ar parakstu arī vēl tā iet, kā iet... šad tad aizmirstas, ka jākabina vēl kas klāt :D
janette
09.04.10. 15:00
Kāzu datums: 22.08.2009
Mums atkal viss kļuvis kaut kā foršāk :) Pirms kāzām likās, ka nekas nemainīsies, jo jau 5 gadus bijām kopā, turklāt nekad neesmu piekritusi uzskatam, ka pēc kāzām ir lielāka atbildība utml. - uzskatīju mūs par ģimeni arī pirms kāzām un ar attiecīgu atbildību pret mūsu attiecībām arī izturējos. Teorētiski šajā ziņā arī nekas nav mainījies - jūtas tik pat stipras, atbildība tik pat liela, kopības sajūta arī (komanda esam bijuši vienmēr). Un tomēr - kaut kādā netveramā, vārdos neietērpjamā ziņā kaut kas ir mainījies. Mūsu attiecības kļuvušas daudz harmoniskākas, es pati - iecietīgāka. Mans vīrs vienmēr ir bijis mans atbalsts, taču tagad ir sajūta, ka beidzot esmu ieguvusi pamatu, no kura atsperties un atvēzēt spārnus. Tas viss gan ir tādā garīgā plāksnē, ko parakstīts papīrs ietekmējis krietni mazāk par izmaiņām apziņā un sajūtās.
janette
09.04.10. 15:08
Kāzu datums: 22.08.2009
Runājot par uzvārdu, baigās garīgās lomkas :D man bija kādu pirmo mēnesi. Uzvārdu mainījām abi. Tas bija uzvārds no vīra dzimtas, kurš šobrīd ir tikai mums, un sākumā likās, ka esmu zaudējusi jebkādu piederību gan savai, gan vīra ģimenei (kaut gan šis lēmums bija ļoti ilgi un rūpīgi pārdomāts un izsvērts, tuklāt savu tagadējo uzvārdu ļoti gribēju). Mocījos baigi, bet pieradu un tagad jau sapņos parakstos jaunajā uzvārdā :D
veta123
09.04.10. 19:41
Prieks lasīt kā Jums iet... :)

Man ir ļoti līdzīgi, kā janette raksta - paar sajūtām. Pēc kāzām abi lidinājāmies, kā pa mākoņiem. Tagad ir pārņēmušas citas sajūtas - patika būt šādā statusā, lepnums, ka man ir vīrs un vīram - sieva, sabiedrības skatījums uz mums, iekšējā sapratne un miers. Ir sperts pirmais lielais solis mūsu ģimenes veidošana. Jāsāk lēnām domāt par nākamo.... :)
sabriin
10.04.10. 05:13
Kaadas atsauksmes par sho viesu namu?
Lillia
14.04.10. 13:19
Pievienojos tam, kas saka ka viss kluvis forsak. Ari pirms kazam kopa dzivojam un gana ilg pie tam. Patikama kopibas sajuta. Ak ja un lielaka atbildibas sajuta. lepnums un patika par statusu un viru. Zinams ieksejs miers. ;)

Bet veljoprojam ir tada nedaudz nerealitates sajuta - vai tas tiesam ir noticis un tas tiesam bija?? Laikam tamdel ka nu loti, loti bija gaidits sis pasakums un loti ilgi gaidits un tad ta cuss un viena diena viss notika un beidzas. ;)
kaamitis
15.06.10. 15:42
Oj, neesmu te viesojusies kopš... kāzām gandrīz. Kā iet visām tām, kas augustā laulājās? Drīz jau gada jubileja. Neticas, ka laiks tik ātri skrien, ka vēl pirms gada visas bijām nedaudz stresainas un savas lielās dienas gaidās.
Tagad domāju, ko lai pasāk gada jubilejā. Romantiska divvientulība vai baļļuks ar draugiem. Gribētos fotosesiju un izstaigāt maršrutu.
Mums gan ir joki ar to, ka mūsu pašu vedēji šogad atkal iet par vedējiem, un atkal 7. augustā. Tas gan izjauc plānus, un gan jau izjauks visus gadus uz priekšu (ar ko gadadienas svinēt vedējiem utl), bet ko darīt, ja vēl divas sirdsi sadomājušas, ka 7. augusts ir labu labais priekš kāzām :)
veta123
07.08.10. 12:35
Lieli sveicieni gada jubileja!!!

1.gads - Papīra kāzas.
Tātad balta un neaprakstīta lapa. Jaunlaulāto kopīgas dzīves sākums. Dzīve vēl līdz galam nav nostabilizējusies.