FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
Harlita
31.08.09. 10:34
Kāzu datums: 28.08.2009
Ak! Mūsu kāzu diena 28. augustā bija vienkārši pasaka!!! Laiks bija ideāls, ceremonija, viesu nams, vedēji, viesi, emocijas - viss bija perfekti un brīnišķīgi!!!! Esam ļoti laimīgi!:)))
Labsa
31.08.09. 15:30
Apsveicu jaunās sieviņas!!! :*
veta123
02.09.09. 13:17
Sveikas sieviņas... Kādas sajūtas? Kas jauns? Nav kādai jaunajai ģimenītei stārķa apciemojums bijis???

Mums nekā jauna nav - darbs, darbs un vēlreiz darbs. dokumenti visi pārkārtoti un vēl gaidam bildes no fotogrāfiem.
janette
02.09.09. 14:15
Kāzu datums: 22.08.2009
Mēs bildes no fotogrāfa saņemsim jau rīt, kaut uz servera tās esam jau redzējuši - ļoti, ļoti skaistas!
Vakar dabūjām arī kāzu filmiņu - beidzot varēju visu apskatīties no malas, jo kāzu dienā biju tādā eiforiskā transā, ka neko neatceros :D
Darbā jāatgriežas tikai nākamnedēļ, tapēc vaļojos vēl pa māju un izbaudu atlikušās dienas.
Stārķi gan vēl īsti negaidam, kaut gadu ziņā laiks būtu ideāls. Apkārtējie jau smaida par mums, jo stārķis mums ''mājienus'' šovasar devis vairākkārtīgi - vienu Jāņu rītā, kad bučojoties stāvējām pļavas vidū un stārķis pārlaidās tieši pār mūsu galvām, otru kāzu dienā, kad tas atkal pārlaidās mums pāri. Bet nu mēs ceram, ka viņš vēl drusku pacietīsies :)
ilzuks26
02.09.09. 18:34
Kāzu datums: 29.08.2009
Mēs tagad mēģinām pierast pie riņķīšiem pirkstā un saukt vienam otru par vīru/sievu. Pašlaik tas notiek vairāk kā ķircinoties savā starpā :D
Gaidam arī bildes, pagaidām tik no viesiem, jo oficiālās paņems kādu laiciņu.
skyhell
03.09.09. 19:45
Mums arī 7.augustā uzlija (Baltezerā), bet kādas 20min. tikai, pārgāja pāri pamatīgs gāziens un viss- būtu zinājuši, ka tik īss tas lietus, tad bik nogaidītu, bet tā izjauca nedaudz vedēju plānus ar mūsu "aizvadīšanu" prom no svinībām.
veta123
08.09.09. 13:13
Sveicieni mēneša jubilejā... :)
Inesik
08.09.09. 16:55
Kāzu datums: 08.08.2009
Pievienojos Vetas sveicienam!!! )))

Nu jau mēnesi daudzas no mums, augusta līgaviņām, ir sievas! Gribēju šodien kaut ko īpašu priekš vīriņa (vēl joprojām jocīgi izjkausās...) izdomāt, bet izrādījās, ka vakarā viņš uz medībām brauks...

Kādas jums sajūtas pēc mēneša?
kaamitis
08.09.09. 17:24
Pievienojos sveicienam ;)

Sajūtas... pat nezinu, drīzāk laulībām esam piegājuši kā - nokārtotai lietai. Loģisks punkts bija - tika izpildīts. Nekas būtisks mūsu ikdienā nav mainījies. Vārdus vīrs un sieva nelietojam. Vienīgi, tagad tās sajūtas ir tādas - ka viss attiecas uz MUMS utl. Tāda vairāk MĒS sajūta. Izteiktāka. Tas patīkami ;)

Vakar izcepu ābolkūku :)
kristuce
08.09.09. 17:26
Man sieviņas kārtā tik pusotra nedēļa - jūtos brīnišķīgi. Lai gan mēs medusmēnesī nekur nedevāmies, pa mājām vien - tik un tā brīnišķīgi un medaini. Pirmajās dienās pārgurums, sajūta, ka kaut kas ir būtiski mainījies (laikam atbildība), tagad jau miers ;) Radinamies viens otru saukt par vīru un sievu, tomēr vēl joprojām dominē iepriekšējie mīlvārdiņi.
Visgrūtāk laikam ir aprast ar savu jauno identitāti - ar uzvārda maiņu gandrīz vai cits cilvēks. Draugos nomainīju uzvārdu un citu profila bildi un še - pat tuvākie kursa biedri gandrīz vai neatpazīst :))
kristuce
08.09.09. 17:33
Un jā sākumā likās - cik labi, ka precamies vienreiz, otreiz vairs šo pasākumu neizturētu. Tagad domāju - cik brīnišķīga un skaista diena, cik ļoti gribas vēlreiz uzvilkt kleitu, vēlreiz un vēlreiz izdzīvot laulības dienas notikumus. Patīkami kavēties atmiņās un skatīties tās dažas bildītes, kas jau ir mūsu īpašumā. Tik neaprakstāma laimes diena mums bijusi! :)
veta123
08.09.09. 17:36
Sajūtas - vienreizējas. Man patīk šis statuss, abiem patīk. Saucam par vīriņu un sieviņu. Darbā runājot par mums, ar lepnumu varu teikt, manam vīram...mans vīrs...mēs ar vīru....utt. :)

Vēl gaidu bildes...:(
Bonitadina
08.09.09. 18:43
Mums arī šodien jau Mēneša Jubileja, bet, kā smejies - vīrs komandējumā :))))))
Inesik
08.09.09. 20:31
jā, ar to uzvārdu ir diezgan jocīgi... es kaut kā sākumā domāju, ka nebūs problēmu, jo draugi jau pirms kāzām labu laiku jokojot sauca mani jaunajā uzvārdā, bet tagad sāku domāt, ka pagājušnedēļ uz pirmajām lekcijām apmeklējuma lapā uzrakstīju veco... ))))

un varētu piekrist arī Vetai, ka kaut kāds tāds kā lepnums piemīt, kad var pateikt "mēs ar vīru"...
smaidosa
09.09.09. 07:52
Kāzu datums: 18.07.2009
khe, es jau tūliņ divus mēnešus būšu sievas godā un tik un tā vakar no sākuma pat neatsaucos, kad mani nodarbībā pirmo nosauca, jo tik pierasts bija, ka nekad neesmu pirmā, bet tagad, rau, jaunā uzvārda dēļ pašā saraksta augšgalā :D
bellydancer
09.09.09. 16:33
Paldies visām sveicējām ar mēneša jubileju, kā arī es sveicu visas tās līgaviņas, kas jau mēnesi ir sievas statusā :o)

Mūsu medus mēnesis (vai drīzāk medus nedēļa) Grieķijā bija lielisks. Likās gan par maz tās 8 dienas, bet nu nekas. Gan jau vēl kādreiz aizbrauksim :))) Sadarījām visu ko. Gan ar kuģīti braucām, gan džipiem, kvadracikliem. Peldējāmies, sauļojāmies, sapirkām kaudzi ar kontrabandu :D

Dažas bildes :D

P.S. Ar nepacietību gaidu Harlitas kāzu bildes. Baigā ziņkārība :D
Veisa
09.09.09. 17:00
Ak, kā es mīlu Grieķiju!!!
Bellydancer - super kāzu ceļojums Jums!:)
ilzuks26
09.09.09. 21:32
Kā tavam vīram labi pēc krāsas pieskaņots tas pitons! :D Forši!

Mēs tāpat kā kristuce vēl medusmēnesī nedevāmies, un arī reālas atpūtas nekas nesanāca, jo pēdējās dienas Latvijā sanāca vien papīru kārtošanu, lai varētu arī otrā pusē mūs oficiāli reģistrēt. Joprojām darbā pasprūk "draugs", ne "vīrs", bet mācos tikt pāri ieradumam!
briljantins
13.09.09. 19:35
Kāzu datums: 22.08.2009
Mēs atkal septembra beigās brauksim kāzu ceļojumā :) tepat pa Eiropu, uz Krimas pussalu.
2 nedēļu laikā jāpaspēj skolā ieskaites uzrakstīt un vēl pāris dokumentus nokārtot (savādāk tiesības tūlīt skaitīsies nederīgas :D )
Harlita
15.09.09. 19:06
Kāzu datums: 28.08.2009
mēs tikko atgriezāmies no "kāzu komandējuma" - no Eiropas lielākā mototusa Austrijā, kurā gan bija ļoti daudz jāstrādā, bet paspējām arī šo to pabaudīt:)

bellydancer - šovakar paši tik bildes dabūsim, pēc tam gan jau būs arī te;)