FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
sicilia
27.08.09. 20:24
Kāzu datums: 05.09.2009
Nu es zinu, ka mūsu viesi ir kustināmi uz dejām:( tāpēc vedēji par to informēti un gatavo spēles + mums būs karaoke (tas viesiem vismaz 60 % patīk)... tad nu visu vedēji organizē uz to, lai ir spēles, dziedāšana sacensības utt. jo dejošana nebūs nekāda. ja nu vienīgais lēkāšana vienā lielā barā....
veta123
27.08.09. 20:25
100% Tevis teiktajam par viesiem piekrītu... :) Mums bija varenjautra kompānija. Lielākoties pa pāriem, dejotmīļi un dziedātmīļi. Ja dejoja, kāds vlka mūziķiem līdz, ja nedejoja, bija atrakcijas, rotaļas un viens otra pārdziedāšana. Dejas bija līdz 5 (tik ilgi spēlēja mūziķi), bet tās vēl turpinājās līdz ~ 7, jo bija kas dejo un bija kas dzied, tā arī diski netika atskaņoti. :)
elini-te
28.08.09. 10:19
meitenes kāpēc jātceras negatīvais-DOMĀJIET TIKAI TO POZITIVO, citādi visas jaukās atmiņas pārņems negatīvais:(
kaamitis
28.08.09. 14:35
Vedējus e snekādā ziņā nevainoju. Viss, kas bija darīts priekš mums bija ideāli.
Es nesaprotu, kāpēc es esmu tāds cilvēks, kuru var tik ļoti ietekmēt citu domas. Ka es esmu jau gatava visiem teikt (un saku), ka kāzas bija tizlas un man viss riebjas. Kaut man viss patika, viss bija tā kā gribēju – svētki bija mums. Visi skraidīja, rušinājās darījās, lai MUMS būtu jautri, interesanti un, lai mēs izklaidētos. Lai mūs pārsteigtu un aizkustinātu līdz asarām.

Par viesiem, katrs uz to kāzu pasākumu skatās citādi. Citi gaida to, ko no kāzām cer sagaidīt – tiltus, vārtus, ābola graušanas, spēles, tradicionālas izdarības – kā ejot uz Skroderdienām Silmačos – visi gaida, kad uzsprāgs krāsns. Iedomājies un vienā izrādē – nesprāgts, bet deg. Nu vai nebūtu sašutums??? Te tas pats. Kā jau ar vīru runājām – vieniem kāzās bija viss pēc tradīcijām un visur bija klāt viesi. Vot – ļoti atraktīvi un interesanti –viņuprāt. Un daudzuprāt. Bet mēs izbesījāmies, mums tas neinteresēja, likās booooring un izstiepti, jau 10x redzēti! Mums labāk patika pačalot, padejot un tā. Toties citi to visu uztvēra ar sajūsmu. Laikam ar manām kāzām bija tāpat. Vienk nevaru nomierināties.

Bet jums meitenes - paldies par dalīšanos ar pieredzi un padomiem ;) Uzmundrinājāt!
Inga08
28.08.09. 15:32
Kāzu datums: 08.08.2009
man par manām kāzām tikai labas atmiņas, lai gan bija viens cilvēks, kas vakaru diezgan pabojāja un tas bija muzikants. Muzikantu bija sarunājuši mani vecāki (viņu draugs) un mums par to nebija jāmaksā, bet...jau sākumā šaubījos vai viņu gribu, bet vecāki un vedējo apgalvoja, ka viņs ir labs kāzu muzikants. Sākumā bija runa, ka būs duets - viņš un vēl vien dziedātāja, pēdējā dienā pirms kāzām uzzināju, ka tā sieviete nebūs, bet viņam līdzi būs draudzene (kura nedzied) - tas bija pirmais šoks, jo kādā gan sakarā?! Tad , kas piesēdāmies pie galda, kur vieta bija paredzēta arī viņiem, viņš mierīgi piesēdās, salēja sev dzērienus un ēda un dzēra, pat neuzliekot nekādu mūziku fonā. Arī tad, kad jau notika dejas - viņš kaut ko paspēlē, bet mirklī, kad neviens nedejo mierīgi aiziet pie galda, neko fonā neuzliekot. Vienā šadā brīdi viens no viesiem (ļoti muzikāls, kas būtībā arī paglāba vakaru) nooranizāja spēli - sadalot viesus divās daļās (sievas un vīra puses), kurš varēs nodziedāt vairāk dziesmas par jūru un tad pēkšņi, kad spēle rit pilnā sparā, muzikants pieiet pie sava sintazatora un sāk kaut ko spēlēt, lai gan es viņam rādu, ka tagad nevajag - mums visiem šoks. Arī tad kad mēs jau bijām nolikti gulēt, bet viesi vēl lustējās, viņš mierīgi izslēdza mūziku un aizgāja gulēt, neatstājot neko fonā, arī paši nebijām sagatavojuši disku, jo mūs mierināja, ka viņam taču ir. un lai gan par kāzām no viesiem saņemu tikai labas atsauksmes, bet par mūziķi gan man saka, ka bija galīgi garām.
Kā arī tā bija dāvana no vecākiem (kā viņi savā starpā norēķinājās nezinu), bet viņs visu viesu priekšā to pasniedz kā dāvanu no sevis. Vispār biju šokā un mana mamma arī, bet nu neko vecākiem pārmest negribu, jo laiks pēc kāzām tā jau bija ļoti smags (nākam'jā dienā nomira mana omīte :( )
veta123
28.08.09. 15:43
meitenes... šodien apmainīju tiesības. viss ritēja baigi labi, bet kad samainīju tās, iedomājos, bet man tak ir tehniskā pase uz veco uzvārdu, varbūt tā ar jāmaina un protams... tā nu sākās viss no gala. Tāpēc saku, ja Jums ir auto uz Jūsu vārda, TEHNISKĀ PASE arī ir jāmaina, kas maksā vēl 10,56ls.
Labsa
28.08.09. 17:20
Par sliktajām lietām... Vienīgā sliktā nu labi kaitinošā lieta bija - man visu laiku krita nost plīvurs. :D Nu lokas jau ar gāja pamazām ārā, bet tas bija sīkums.
Patika pašai gan frizūra, gan plīvurs, bet tā kombinācija īsti laba nebija.

Bet citādi viss bija super!!! Biki žēl, ka tik agri iegāju gulēt, bet vīrs jau bija stipri saguris un negribēju viņu mocīt. :)

Man ar vēl uz CSDD jābrauc... Vopšem tiesības + tehniskā= ap 26Ls... Grr...
ilzuks26
28.08.09. 22:47
Kāzu datums: 29.08.2009
Sirsniņa trīc, uztraukums... Rīt lielā diena man un vēl atlikušajām meitenēm. Kādas jums sajūtas?
briljantins
29.08.09. 10:32
Kāzu datums: 22.08.2009
Mums bija superīgas kāzas! Diena ļoti skaista, bezvēja, saulaina, zilām debesīm, tāpat arī otrā dienā, sāka līt tikai tad, kad mēs paši jau bijām pa mašīnām un braucām prom no viesu nama, ap 6-7 vakarā :)
Ļoti jautri abas dienas, gan spēles, gan tosti, gan atrakcijas, nu forši! otrā dienā gan pirts, gan vizināšanās pa ezeru ar katamarānu, motorlaivu. Muzikants vispār - MILJONS!!! Viens pats visus izklaidēja ar spēlēm, un dziedājām, un dejojām, super! Iesaku (laikam gan tiem, kas tuvāk Latgalei) - Romualds Kairāns, lielisks!!!
Bildes gaidu, solīja pēc mēneša :) Ir arī tagad savējo sabildētās, arī patīk, ar nepacietību gaidu profesionālās :)) Mūs arī filmēja, savējais. Mācītājs ļoti skaisti un sirsnīgi norunāja, ceremonija burvīga, es apraudājos sakot savus vārdus, tik ļoti liels bija aizkustinājums :)
Vispār secinājums - mums bija superīgas kāzas!
Pasi nomainīju uzreiz, otrdien pieteikums - ceturtdien pase :) Tagad jāiet pārējie dokumenti kārtot :) nepatīkami par CSDD, jo auto arī uz mana vārda - izrādās, ka lieki 25Ls jāizmet, eh!
Jāpierod ka man tagad cits uzvārds :))
eh, viss ir forši !!! :))))))
briljantins
29.08.09. 10:37
Kāzu datums: 22.08.2009
Dažas bildītes :)
kaamitis
30.08.09. 11:05
Man liekas, ka šogad vasara lutināja. Praktiski visas nedēļas nogales vienk burvīgs laiks! ;)
ilzuks26
30.08.09. 20:52
...izņemot pēdējo! Lai cik burvīga bija kāzu diena, tomēr ārkārtīgi tumšās un lietainās debesis bija kontrastā ar mūsu noskaņojumu! Ja mūsu fotogrāfiem izdosies kaut ko no tā arī labu izveidot, tad viņiem teikšu dubulto urrā!
dinane
30.08.09. 21:17
arī musu liela diena ir garama :)
izņemot to, ka dienu pirms kazam, kad atvedam torti uz viesu namu izradas ka torte ir tik liela, ka neviens ledusskapis neder. Drausmīgi, bet paldies viesu nāma saimiecei un viesnāma kaimiņiem, kuri izlidzēja ar aukstu pagarabu un torte nesabojajas. Viss parējais noriteja ļoti- ļoti veiksmīgi - sestdien
laiks bija ļoti labs, nebija karsti un lietu nedabuja :)
Viss bez steigam un nekur neko nenokavējam :) Superrrr
kaamitis
30.08.09. 21:41
Lai labāk bildēs izceltu kleitas skaistumu - saule nemaz neder, pamākušās debesis ir labāk ;) Nu tas tā, lai mierinātu!
dinane
30.08.09. 21:52
tieši tā. arī mūsu fotografe baigi nopriecejas laikapstakļiem. teica, ka tas ir daudz labāk par spožu sauli
veta123
30.08.09. 22:49
Sveicieni tikko tapušajām sieviņām... Nu ko, esam visas apprecētas, kāzas jau aiz muguras un augusts ar cauri... :) Tagad pēckāzu laiks - atmiņas, video, foto, mantu sakārtošana, fotogrāfiju attīstīšama, pierašana pie gredzena un jaunā uzvārda, papīru kārtošana, kādai vēl medeusmēnesis... eh....
ilzuks26
30.08.09. 23:01
Nu, šīs debesis jau bija krietni pāri nosaukumam "pamākušās", tik tumšas reti biju redzējusi! Protams, tai lietū arī visas frizūras lokas jau aizgāja to pašu ceļu, ko rozītes matos :D Gribējās jau bildes labības laukā pie zilām debesīm ar mākoņu gubām, bet.. nu, suns laikam nebija apmierināts ar barošanu, un laikavecim labu laiciņu neizlūdzās. :)
Bet mums atkal bija fotosesija ar burvīgu senu saulessardziņu (tas nekas, ka nodzeltējis un norūsējis), tā ka - jāgaida bildes, tad varēsim ko teikt vairāk.
kaamitis
30.08.09. 23:12
Ja tas Tevi mierinās, mums arī lija, laikam vienīgajiem no 7. augusta :D:D:D Mums arī bija lietussargs un pielijuši koki. Tas taču uz svētību un laimi un visu pārējo! :) Un arī tumšās debesīs ir savs skaistums. Kontrasti - laimīgs pāris un tumšas debesis. Manuprāt, skaisti.
ilzuks26
31.08.09. 00:34
Kurā vietā tad jūs bijāt, ka jums vienīgiem lija? :D:D:D Savs personīgais mākonītis?
Nu jā, mums jau arī teica, ka ja kāzās ielīst, tas uz laimi :)
kaamitis
31.08.09. 01:29
Mums bija Rīgas rajons. Lija vidēji no kādiem 17-19.30 - it kā ilgi ne, bet mums tas bija tieši fotosesijas laiks!