FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
DACX
26.08.09. 11:23
Kāzu datums: 08.08.2009
Man tāpat kā bebriic lokas ātri izgāja, lai gan pašai mati nedaudz lokojas un parasti turas ļoooti labi.
Pušķī bija jau nedaudz vecākas un atplaukušākas rozītes kā gribēju, bet kopumā tas mūsu dienu nu nekādi nevarēja izbojāt...
:)
kaamitis
26.08.09. 11:26
Pa lielam man viss patika. Bet laika, tikai tad sapratu, ka es emsu cilvēks, kas šo kāzu padarīšanu gribēja paturēt tikai sev + dažiem tuvākajiem. Viss bija brīnišķīgi kopā ar vedējiem, pirmā trauksme - negribējās uz viesu namu. Negribējās, lai pazūd tā romantiskā sajūta.
Viesu namā manī ieslēdzās organizatore, jo likās, ka vedēji nav padomājuši par viesu izklaidēšanu, tad nu tie vienk sēdēja un ēda un dzēra. Dejas notika ārā lapenē, tur tukšs. Mēs līdz mičošanai - reāli gandrīz divatā nodejojām lapenē, ok vēl tur dejoja pāris ļauži, nebija tik traki.Kopumā - visi sēž iekšā. Neviens necentās zagt, neviens neteica tostus. Stāvēja ārā - uzpīpēja, iedzēra. Sajūtas bija kā svešā ballītē būtu iemaldījušies. Nezinu kāpēc, bet mūziķi neierosināja nevienu spēli, kaut teica, ka viņiem tāds un šitādas un viss būs super. Mičošana bija fantastiska, pārsteigums istabiņā no meitenēm bija fantastisks. Aizejot pārģērbties, runājām, ja neviens ārā nedejos - atpakaļ neejam. Pēc mičošanas tomēr cilvēki bija atdzīvojušies un dejas bija jestras. Veltītas tika mums dziesmas, viesi dziedāja, manas draudzene sbija uztaisījušas pps prezentāciju ar stāstu par mani un vīru. Tomēr +/- vakaru cilvēki pavadīja sēžot pie galdiem, un jestrākie dejoja. Dejotāji nodejoja līdz 4 un prasīja vēl! Pēc tam jau ar viesiem čalojām, dejojām un bija ok. Pēc dejām pārgāja uz dziedāšanu un nodziedāja līdz kādiem 5, tad gāja uz laipiņas skatīties saullēktu. Mēs paši arī. Nākamā diena bija ok, kuru pavadījām pie jūras un dārzā. Bet paliek tik stulba sajūta - ka viesi pēc tam kaut ko pārmet par neatraktīvākajām kāzām ever, ka vajadzēja to vai šo, ka vedēji slikti, vakara vadītāju vajadzējis. Tad liekas, kam to visu vajadzēja - mums garastāvoklis sabojājās (gan tad, gan tagad), viņiem nepatika. Varējām visu citādāk. Jo tās pašas labākās sajūtas bija tad, kad palikām ar vedējiem un fotogrāfu un operatoru. It kā jau jānospļaujās par to, ko domā citi, bet tomēr - es tā nemāku.

Bet viss pārējais - tortes, frizūras, grimmi, pušķi uc - bija kā vēlējos. Tieši tā sajūta no viesiem.
elfa
26.08.09. 11:26
Kāzu datums: 20.06.2009
Jauku un mīlestības pilnu Jums medusmēnesi Grieķijā!
sheer
26.08.09. 11:27
Kāzu datums: 01.08.2009
Tev piekrist varētu tikai daļēji, jo lai būtu tādas kāzas kā Tev(cik pati forumā esi stāstījusi), tad vajag apkārt foršus cilvēkus, kuri par visām pārējām lietām padomā tavā vietā, bet diemžēl ne visām meitenēm tādi ir! Tev paveicies!;)
kaamitis
26.08.09. 11:30
Kad šito visu uzrakstīju.... palika kauns par savu gaušanos. Bet tā sajūta kaut kā nepāriet. Ka tu centies, bet pēc tam saņem pretī - bija slikti.
elfa
26.08.09. 11:30
Njā, Tev ir pilnīga taisnība -100%! Ja nebūtu mums tādi vedēji, vecāki, vecvecāki, krustvecāki,kas neļāva man ne minūti raizēties un satraukties par dažādām lietām, jo vius darbus uzņēmās uz sevīm..īpaši jau vedēji.. kas zin ko es tad teiktu...;)
skaa
26.08.09. 11:32
kas jums kāzas bildēja? :)

kaamitis
tak nospļaujies par tiem neapmierinātajiem visiem. tās bija kāzas jums, nevis viesiem un es personīgi uzskatu, ka jaunam pārim nav jādomā, kā kavēt laiku viesiem, kuri jau tā bauda visu pa brīvu - ēdienu, dzērienu, dejas utt. vēl kaut ko pieprasīt un pārmest nav nekādu tiesību. paši vainīgi, ja kaut kas nepatīk. neņem vienkārši galvā. paturi sirdī tās dienas skaistākos brīžus un viss būs super! :)
elfa
26.08.09. 11:35
Varu Tev ieteikt - nesatraucies par to kas bijis, jo tas ir pagājis un neko Tu vairs tur mainīt nevari..sarūktinājums ar laiku pāries un paliks tikai jaukās un siltās atmiņas par skaisto dienu:)
sheer
26.08.09. 11:36
Kāzu datums: 01.08.2009
Mums bija ļoti foršs un atraktīvs fotogrāfs Ēriks Bērziņš!Tikai viņa mājaslapā laikam nav jaunākās bildes!
Es ļoooti labi saprotu kaamitis izjūtas, tikai pati kaut kāda veidā esmu tikusi tam pāri, kaut gan man nebija tā lielākās kāzas, man palīdzēja mūsu bildes, ieraugot tās, viss likās super forši un tās sliktās lietas tad tiešām sāk aizmirsties! Būs, būs Tev tāpat!;)
skaa
26.08.09. 11:42
skaidrs :) smukas melnbaltās bildes viņam.
stirna
26.08.09. 12:07
.
smaidosa
26.08.09. 12:39
Kāzu datums: 18.07.2009
Dāmas, man liekas, ka jums ir pēckāzu depresija... ticu, ka pēc laika uz visām šīm lietām skatīsieties pavisam no cita skatu punkta- ar smaidu, labām atmiņām un domām par skaisto mūža dienu:)

Varbūt es varu tik priecīgi to visu teikt, jo līdzīgi kā elfai, man ne par ko pašai nebija jādomā- par lielām lietām jā, par sīkumiem nē- par tiem domāja mani vedēji :) Un tieši tāpēc es nekautrējos un visai pasaulei varu skaļi izkliegt, ka mums bija pasaulē vislabākie vedēji, jo kāzas bija izdevušās un tik ļoti mīļas. Pat viesi man ik pa laikam vēl saka "nekad nebiju bijis tik mīļās kāzās" :)

Smaidiet :)
bellydancer
26.08.09. 19:31
Paldies :o)
skyhell
26.08.09. 20:12
Tavs fotogrāfs bija Plūme, kurš bija mūsu otrs variants, ko ņemt lielajai dienai, ticu, ka bildes ir/būs brīnišķīgas un visas skumjas par viesu nejaucībām kaut drusku izgaisinās un ar laiku paliks tikai foto un brīnišķīgās atmiņas! Re, cik labi, ka Plūmi tomēr neaizrunājām, tika jums :)
Un laikam jau ir tā, ka baigi jāizvērtē apkārtējie cilvēki, lai saprastu, vai lielas kāzas vispār der. Mums bija tā, ka negribējām viesu namu, jo 1)mums vnk nepatīk tās visas lielo kāzu padarīšanas un būšana uzmanības centrā, 2)mums nav tādu cilvēku apkārt, kas būtu veidojuši jautro gaisotni ar dejošanu un citām izdarībām. Diemžēl reizēm to visu saprot tikai pēc kāzām- bet zini, jūsu lielā diena izklausās brīnišķīga:) un gan jau ar laiku tā sāks likties arī Tev pašai. Man jau ar' uz mirkli iešāvās prātā, ka it kā kāzas tak nebija tik lielas- baznīca, 2-3h bankets un vakarā peldošā viesnīca ar tuvākajiem draugiem, bet iztērējām tomēr tik daudz, ka varējām tak piepildīt manu sapni par kāzām Jamaikā un tikai divatā. Domāju, vai tiešām bija tas viss tās naudas vērts, bet laikam jau bija, jo ja neskaita banketu (arī tam nebija nekādas vainas vnk varēja arī nebūt- neraudātu), tad viss bija brīnišķīgi! Un centies domāt par to labo, kas bija līdz viesu namam!
Kuta
26.08.09. 21:33
Mani apēdina tādi viesi, kas uztver kāzas kā izklaides pasākumu, un tad vajag, lai ir jautri, pārdomāti, ar vakara vadītāju utt. Tas tak nav cirks, kur atnākt baudīt izrādi un izklaidēties. Manuprāt, visiem viesiem jābūt pagodinātiem, ka viņi ir liecinieki, kā šajā dienā rodas jauna ģimene.
Uzskatu, ka kāzās nav jāizklaidē viesi, protams, par viņiem jāparūpējas, bet ne jādomā, cik kuram jautri vai cik kuram un kas liekas garlaicīgi. Un ļoti daudz arī atkarīgs no paša viesa, viņa aktivitātes un temperamenta.
Tāpēc Kaamitim iesaku uzlikt IGNORE uz viesu viedokļiem un pārspriešanām par Jūsu dienu, jo pats - pats skaistākais jau tika iesēts Jūsu abu sirdīs, un to nudien nevarēs izbojāt nekas cits!
Maijuks
26.08.09. 21:48
Kāzu datums: 07.06.2008
Kaamitis, man vēl joprojām pēc gada šķiet, ka varēja šo to savādāk, mani arī mazliet sarūgtināja viesu izturēšanās, līdz ar to mēs paši neatbrīvojāmies un vedēji, kuri zinu ir diezgan atraktīvi dzīvē, bet tur tā kā nobijās.Atbrīvojāmies tiekai pēc pirmā valša un tad ja viesi nedejo, tad paši dejojām un citi gāja. Un vēl tracināja vīra māsa, kas tā vietā kādas problēmiņas risinātu ar vedējmāti, nāca un klāstīja mums, aptuveni, lai tagad es to eju un risinu.Bet tad redzēju video un sapratu, ka viss tomēr tīri forši bija, jāmēgina ieskaidrot sev, ka ne vienmēr tu visu vari kontrolēt un izplānot līdz galam. Lai arī es ņemu pie sirds kādus izteikumus, tomēr par cik pirms mūsu kāzām arī bijām uz kādām 5 citām, tad zinu, ka viņiem bija arī tādas lietas,kas nebija izdevušās līdz galām. Tas viss piederas pie lietas.
kristuce
26.08.09. 22:55
Kāzu datums: 29.08.2009
Laikam šajā nedēļas nogalē līs :(
ingreta
27.08.09. 07:29
Kāzu datums: 20.02.2016
Izlasīju tavu rūgtumu par viesiem un vedējiem.Nu nedaudz padalīšos savā pieredzē.Ir bijušas kāzas kur viesi vienkārši neatbalsta ne atrakcijas ,ne dejo,nekā tikai sēž dzer un pīpē un tu vari darīt jebko.Tāda ir publika un viss.Laikam jau katram cilvēkam kāzas nozīmē ko citu.Esam bijuši kāzās kur viesiem patīk atrakcijas un ejam ,trakojam ,dziedam un viss ir urrā,bet ir bijis ka nesanāk nekas.Un tāpat mums ir brīžiem rūgtums sirdī psr ne tik labi padarītu darbu ,kaut gan junais pāris saka -viss bija brīnišķigi ,bet viesi visu nakti dejoja un no mūsu puses nekas netika darīts.Tāda neizdarīta darba sajūta.
Nu jau tāpat neko vairs nevar mainīt -kā bija tā bija.Un neko nelabosi.
STIRNA-tu jau zini ka man no pirmajām kāzām arī bildes praktiski nav nevienas ,jo mums fotosalons uztaisīja bildes kur vidsi cilvēki dublējas.Kā es tioreiz pārdzīvoju .Bet tev jā-par tādu naudu tik slavens fotogrāfs un ja tad var ko tādu atļauties !!!Es laikam prasītu tomēr daļu naudiņas atpakaļ,jo bildes varēja būt labākas un zinu ka viņam ir daudz labākas bildes.
Bet nu nekas jau no tā nemainīsies ,kāzas pagājušas un priecājies par jauko video.
ilzuks26
27.08.09. 12:09
Kāzu datums: 29.08.2009
Es ar jau par to pašu jau esmu sabijusies! Vecāki iesaka barot suni (līgavaiņa vecākiem ir līdzi), kamēr plīst :D Nezinu, ko par to teiktu paši saimnieki :D
Nilly
27.08.09. 20:17
Gadu pirms mūsu kāzām, ar vīru gājām par vedējiem vienam draugu pārim! Viss bija labi, tikai "problēma" bija viesu sastāvs - pamatā jaunas meitenes, maz vīriešu un gados vecāki cilvēki! Viesiem ļoti patika kāzas, bet no mums tas prasīja tik daudz spēka un enerģijas, jo visu laiku vajadzēja uzturēt jautrību, jo viesu nedejoja, jo nebija ar ko, tā nu visu vakaru un nakti mēs ar vīru visus dancinājām, spēlējām spēles, griezām kūku, apkalpojām viesus ar kafiju, jo neviens neko negribēja palīdzēt :( Jaunais pāris neko nemanīja, viesiem bija jautri, bet mums vedējiem...elle :)Kad visus noguldījām un apdzēsām mazu ugunsgrēku, jo kāds svece uztecēja uz galda un sāka dūmot, līdz modināšanai palika 3 h, ielīdām gultā, bet aiz pārguruma nenāca miegs :) pagulējām stundu un skatāmies, ka viesi (pamatā tie, kas bija gados) ir jau augšā un viņiem ir garlaicīgi un sāk mani izrīkot, ka jaunais pāris jāmodina....:)Viss beidzās labi un tagad pasmaidām par to visu, bet tikai tad es sapratu, cik liela nozīme ir kāzu viesiem! Jo mūsu kāzās viesi paglāba kāzas, t.i. ar vakara vadītāju nogāja greizi, bet visu to kompensēja viesi, kas bija tik jautri un visu laiku dejoja un deju grīda tukšā nestāvēja! Dejas sākās 21.30 vakarā un gāja līdz 4 rītā! Tāda ir mana pieredze ar viesiem:)