FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
veta123
24.08.09. 14:38
Šodien saņēmu pasi... oi, beidzot kā cilv\eks, citādi līdz šim uz mani kā uz trako skatās, ja kaut ko jākārto. Uzvārds cits, bet dokumenti visi pa veco...
kaamitis
24.08.09. 14:40
Cik ātri saņēmi pasi?
veta123
24.08.09. 14:48
4 darba dienu laikā. Man piedāvāja 2, bet man tas neko nedotu, tā ka ļāvu viņiem lēnāk strādāt... :) Piektdiena braukšu mainīt tiesības. aaaa... bankā būs ceturtdien jauna karte.
Twixy
24.08.09. 15:25
Es ari pirms nedelas sanemu pasi, piektdien nodevu un jau otrdien sanemu! :) pat rindas nebija! :)
DACX
24.08.09. 15:51
Kāzu datums: 08.08.2009
Txixy
Skaista bilde :)
Nilly
24.08.09. 19:40
Tev ir burvīga kāzu kleita!!!!
Twixy
24.08.09. 20:30
Paldies, paldies! :))
janette
24.08.09. 21:13
Kāzu datums: 22.08.2009
Nilly, paldies :)! Man pašai mana kleita šķita un vēl joprojām liekas debešķīga.
Veta123, ar tiem jaunvārdiņiem ir tā, ka viņi gluži dabiski nāk ārā bez domāšanas :) Jau pāris dienas pirms kāzām mēle niezēja savu, tobrīd vēl līgavaini, saukt par vīriņu, kaut jokaina sajūta, protams, ir :)
Rīt dodamies baudīt medus brīvdienas - juhū!
veta123
24.08.09. 22:13
Mums tāpat iet ar "jaunvārdiņiem"... :) Feina sajūta.
Veiksmīgas un mīlestības pilnas 'medus brīvdienas!!!

kristuce
24.08.09. 23:06
Kāzu datums: 29.08.2009
Kāds sirsnības un mīļuma strāvojums ir tagad šeit forumā! Man kā topošai sieviņai rosa tikai pozitīvas un gaidu pilnas emocijas! :)
ilzuks26
24.08.09. 23:09
Kāzu datums: 29.08.2009
Un tomēr joprojām liels satraukums - vai viss izdosies? It kā viss lielums ir nokārtots, bet tie sīkumiņi, sīkumiņi... Ar mīļoto izzagāmies no mājas ar abu vecākiem, lai divtulībā uz brīvdabas estrādes pamācītos valsi.
Madeline
25.08.09. 20:47
Kāzu datums: 14.08.2009
nu jau arī mans lielais notikums garām, "medusdienas" arī, bet nekādi negribas vēl nolaisties uz zemes... :)
veta123
25.08.09. 20:53
Sumināta vēlreiz sievas kārtā!!!
kaamitis
26.08.09. 10:38
Meitenes, es lasu ko jūs visas rakstāt - perfektas kāzas, viss bija kā vēlējos, lidinos pa mākoņiem.... Vai tiešām neviena, neviena neko sliktu neva rpateikt par kāzām? Vai tiešām es esmu vienīgā līgava, kurai tādas sajūtas :( (tas protams, lieliski, bet tomēr nesaportu, vaina ir manī vai kāzās) Es vienk jūtos diezgan sarūgtināta pēc kāzām, bija lietas, kas man katostrofāli nepatika, tagad raudu par izsviesto naudu, nožēloju, ka man bija tādas kāzas, kādas nu bija, gribas vispār ignorēt faktu, ka tas ir noticis. Un galvenais, ka pa lielam viss bija TIK IDEĀLI.... bet es spēju koncentrēties tikai uz to, kas bija slikts un nespēju pārslēgties uz labo. Gaidu bildes, ar cerību, ka tās uzjundīs labas sajūtas.
bebriic
26.08.09. 10:55
nuu man pušķis nebija kādu biju rādījusi, bet tā kā tas bija dāvana no radu gabala-floristes, tad nebēdāju...
mati ļoti ātri izjuka-lokas izgāja, lai gan man parasti ļoti ilgi turās matos lokas.
bija lietas, kas bija aizmirstas izdarīt un līdz ar to nebija, bet ko nu vairs skumt.
make-up izmēģinājuma nebija, kāzu dienā make-up uztaisīja ne manā gaumē- mājās nācas daudz ko pielabot.
bellydancer
26.08.09. 10:56
Gan jau pāries tās sajūtas. Dīvaini ka tā :o( Bija protams man arī mazi mazītiņi sīkumiņi, kas bija ne gluži ideāli. Man, piemēram, torte bija ļoti garda, bet galīgi neizskatīga. Un nebija tur neviena gulbīša virsū, kas tika solīti. Bet to cepa viesu nama ēdinātāji, tāpēc nekādas pretenzijas necēlu. Nebija vismaz no Rīgas jāved. Galvenais, ka garšoja tiešām pasakaini. Nu varbūt vēl šur tur kāds knifiņš sanāca ne tā, bet kopumā viss bija pasakaini un galvenais ka patika visiem - gan mums, gan maniem latviešu viesiem, gan arī krievu tautības viesiem :o)

Gan pēc laika, kad skatīsies bildes, atcerēsies tikai to labo ;) Ja nekas traģisks tajā kāzu dienā nav noticis, tad kāpēc nožēlot? Nu tas taču ir brīnišķīgi, ka šo dienu atzīmēji kopā ar visiem mīļajiem draugiem un radiem. To gan nevajag nožēlot. Un nauda nāk un iet. Tā nav pastāvīga vērtība. Nopelnīsiet vēl ;) Siltas atmiņas ir daudz vērtīgākas par naudu ;)
bellydancer
26.08.09. 11:01
Meitenes, rīt mēs beidzot dosimies ilgi gaidītajā kāzu ceļojumā. Tāds prieks, ka beidzot sanāks ar vīriņu pabūt ilgāku laiku divatā. Citādi viņam visu laiku tikai darbs un darbs. Bet protams, ja nebūtu darba, tad nevarētu arī nekur aizbraukt...

Šodien vēl uztaisīšu pie savas meistarītes manikīru un pedikīru, ielikšu vēl čemodānā pēdējās mantas... Un tad jau rīt varēsim sildīties Grieķijas siltajā saulītē un gozēties pludmalē :o) :o) :o)
bellydancer
26.08.09. 11:06
Nedaudz atkārtošos un novēlēšu pēdējās augusta nedēļas nogales līgaviņām neaizmirstamu un pozitīvām emocijām bagātu kāzu dieniņu. Lai viss izdodas kā iecerēts un laiks ir patīkami silts un saulains ;)
veta123
26.08.09. 11:07
Es varu teikt tikai tos labos vādus (kopumā par kāzām). Svinējām 3 dienas. Viesi, ar kuriem runājām par kāzām bija sajūsmā. Mūsu kopīgais draugs, kas ir diezgan skeptisks, pat uzslavēja, ka kāzas bija jautras, skanīgas, jestras un bagātīgas.
Bet...
bija mazi sīkumi, kas izsita mani mazliet no ierindas...
Kāzu dziesma tā arī netika dzirdēta, kādu meklējām un atradām. Dejojām pie citas, bet tikai tāpēc, ka ierakstījām to nogrieztu, līdz ar to tā neskanēja uz mūziķu aparāta...
Bija saplēsti pārs trauki, pa kuriem nomaksāju soda naudu...
Pārs viesi nepalika svinību vietā pa nakti, bet bija jau nomaksāts...
Kleitai salocījās tā stīpas korsetes daļā, ka visu laiku šļuka nost, un es kā zoss, nepadomāju par pieliekamajām lencītām, tā dēļ dabūju viesu namā korseti pārvilkt uz baltu maiciņu un līdz mičošanai tāda nostaigāju...
par frizūru ar nebiju lielā sajūsmā...

Bet viss paŗējais ritēja kā pa diedziņu... un tik daudz kā tētis raudāja, nebiju redzējusi... :)
elfa
26.08.09. 11:22
Kāzu datums: 20.06.2009
Varbūt Tev tās sajūtas ir tāpēc, ka pirms tam biji pārdomājusi katru sīkumu, izsapņojusi katru momentu... un ja kaut kas nenotika pēc izsapņotā radija lielu vilšanos? Es pirms kāzām domāju tikai par leielām lietām - pili, viesu namu, kleitu, vīriņa uzvalku, ēdieniem...un viss..par pārējo nemaz nedomājām un tagad varu teikt, ka manas kāzas bija kā pasakā, nevaru nosaukt nevienu pašu mīnusu..nu vienīgi to, ka tā diena paskrēja nenormālā ātrumā..bet viss pārējais bija perfekti... es domāju, ka tas ir tāpēc, ka nebiju izsapņojusi, ka mana kāzu torte būs tāda, valsim skanēs tā mūzika un mēs dejosim šitā, pušķlis būs tieši tāds un autio dekors kā no bildes -mūs visas šīs lietas bija svarīgas, bet ja arī kaut kas nebija tā kā sākumā domāts - par to nepārdzīvojām...