FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
veta123
21.08.09. 22:32
Saldus sapņus pirms lielās dienas, li arī zinu, ka ar miegu var būt tā pagrūtāk, bet kad rīt sākies dienas gaitas, tad tā pa īstam sajutīsi, ka ir - šī diena ir klāt. Novēlu jauku laiku, daudz smaidu un mīlestības...
bellydancer
21.08.09. 22:40
Man gan pirmskāzu miegs bija ideāls. Kā aizgāju gulēt tā aizmigu un pamodos 1min. pirms modinātāja zvana :o) Nav ko uztraukties, viss būs tieši tā, kā vēlaties.
ssaauull_iittee
21.08.09. 22:52
Kāzu datums: 18.07.2009
Es gan aizmigu tikai piecos no rīta un septiņos jau bija jāceļas :( Bet neskatoties uz to, pa dienu jutos ļoti labi un līdz sešiem rītā izturēju :)
smaidosa
22.08.09. 08:26
oi, es iepriekšējā dienā pirms kāzām skrēju un skrēju, bet naktī pirms kāzām gulēju ļoti labi, piecēlos smaidīga un laimīga, kārtīgi izgulējusies. Uztraukuma nebija nevienu minūti visas dienas laikā :) Joprojām jūtos tāpat ;)

Sveicieni visām šīs dienas līgavām kāzu dienā :*
Peļucīte
22.08.09. 17:52
Kāzu datums: 23.08.2009
Man ar,mūža laimīgākā un gaidītākā diena ir Rīt!!!:):):)
kristuce
23.08.09. 21:23
Kāzu datums: 29.08.2009
Liekas, ka lielākā daļa augusta līgaviņu ir laimīgi kļuvušas par sieviņām. Sveicieni laimīgām sieviņām!

Mana diena ar tuvojas un vēl šeit dažas gaidīt gaida šo brīnišķīgo dieniņu! Sveicieni arī tām, kurām atlicis mazāk par nedēļu!

Satraukums sirdī priecīgs, lai gan ir pagadījies arī kāds sāpīgs atgadījums, centīšos nesabojāt savam mīļajam un sev šo dienu, lai kā arī būtu!
Tagad daudzas lietas par kurām jūs diskutējāt un uztraucāties iepriekš arī man kļūst skaidras un saprotamas. Mums arī daži viesi ir atteikuši savu klātbūtni un kļūst bēdīgi, ka tā ... Nu bet viss būs dikti labi!
ilzuks26
23.08.09. 22:32
Nu, mēs laikam esam palikušas maz, pēdējās augusta nedēļas nogales meitenes! Pašas dūšīgākās organizētājas jau ir apklusušas un arī diskusija teju ir apstājusies bez viņām.
Kā jums veicas ar organizēšanos?
Mūsu lielākais pēdējā laika sasniegums ir, ka samācījāmies valsi. Izgājām divas stundas pie skolotājas, kas mūs kārtīgi iztrīcināja, izbikstīja pareizajās vietās, un.. nu.. valsēt varam :D
Bet skaitam lejā atlikušās dienas un ceram, ka laiks būs jauks. Un varu pievienoties Kristucei, ka šis forums man ir daudz palīdzējis veidot savas idejas un vēlmes, kas sākumā bija absolūti neskaidras.
bellydancer
23.08.09. 23:04
Vēl pāris palikušajām augusta līgaviņām arī vēlu superjauku laiku un lai Jūsu dieniņa jums izdodas uz visiem 100 :o) Lai tā ir interesanta, jautra, notikumiem un emocijām bagāta, mīlestības pilna un vēl un vēl.... Vienvārdsakot lai tā ir Jūsu sapņa piepildījums :o)

Šodien tikāmies ar video montētāju. Mums rindā priekšā ir 17 cilvēki, tā kā savu kāzu video saņemsim tikai decembrī-janvārī. Bet ticu, ka rezultāts būs superīgs :o) Man ļoti patīk tās firmas darbi. Saņēmām safilmēto materiālu, bet no tā paskatījāmies tikai kāzu valsi. Izrādās mums tiešām sanāca ļoti skaisti :o) Varēsim aukstajos ziemas vakaros gremdēties atmiņās :o)
janette
23.08.09. 23:27
Kāzu datums: 22.08.2009
Esam atgriezušies mājās, lai jau drīz dotos nelielā medusmēnesī. Vēl joprojām nespēju noticēt, ka vakar piedzīvotais nav bijis sapnis un patiešām esmu kļuvusi par kundzi :) Laiks bija tik burvīgs, ka jutāmies kā uz Dieva plaukstas, esam vienkārši laimīgi...
veta123, paldies Tev ;) Vēlu laimi visām augusta meitenēm - sieviņām un tām, kuras par tādām vēl taps!
kaamitis
24.08.09. 02:16
Neticamas sajūtas, kad tas ir noticis. Tāpēc joprojām dikti apskaužu tās, kurām viss priekšā - tas ir laiks sapņiem, ilgām... pēc tam tik jokaina sajūta. Tāpēc baudiet, ja tagad liekas, nu ko tur - gaidīšanu baudīt, šo vārdu nozīmi sapratīsiet pēc tam. Jo tas viss ir tikai vienreiz (kam paveicas) un pirmoreiz. Un kad tas beidzas... tāda jokaina sapņa piepildīšanās sajūta. Tēma par ko domāt - slēgta :)
veta123
24.08.09. 08:19
janet - lūdzu, bet tik neatminos par ko tik labi vārdi man veltīti?? :)

Jā, ir tā, kā saka kaamitis... viss ir pagājis, sirdī un prātā ir feinas sajūtas, atmiņas un emocijas, bet viss ir garām... nav ne gatavošanās, ne meklēšana un pirkšana, nav ne rezervēšana un ideju ģenerēšana... viss cauri. Šis lielais notikums ir noticis un jāsāk plānot, pie kā pieslēgties tālāk... Jādalās ar pārējām (vēl neprecētām) meitenēm par to, kas mums ir bijis, kam pievērst vai nepievērst uzmanību, padalīties it visā ar ko varam...

Lieli sveicieni jaunajām sieviņām un sveicieni vēl līgaviņām, kuras drīz, drīz būs sieviņas. :*
janette
24.08.09. 08:35
Kāzu datums: 22.08.2009
Nu tak - par tiem pašiem saldo sapņu vēlējumiem :) Smejies vai nē, bet tie man bija ļoti nozīmīgi, jo pirmskāzu nakti pavadīju ar neskaitāmiem cietu follijas gabaliņu viņķelējumiem matos :D Vēl joprojām nesaprotu, kā man beigās izdevās aizmigt un tīri labi izgulēties... :D
veta123
24.08.09. 08:37
Prieks, ka palīdzēja... :)
Kā tad jūties sievas statusā??? Vai tad ir jau aprasts ar jaunvārdiņiem: sieviņa, vīriņš???
Knope
24.08.09. 09:43
Kāzu datums: 26.07.2008
Sestdien ar velo bijām aizbraukuši uz Rundāles pili. Redzēju divas fantastiski laimīgas līgaviņas. Ai, cik jauka un saulaina dieniņa bija! Laimīti visām jaunajām sieviņām!
dinane
24.08.09. 09:45
nu ko :)
pa vakariem vēl trenejamies valsot..un tad gaidam saulainu nedēļas nogali :))))
a es vēl katru dienu parakstu garu check listu - ko kam jāpaņem līdzi lai neaizmirsta
smaidosa
24.08.09. 10:22
Šī tēma,par ko domāt, ir noslēgusies, bet tagad laiks pievērsties citai :) Kā smējās mans vīriņš- no precos.lv pārmesties uz calis.lv :D
Muurija
24.08.09. 11:20
Kāzu datums: 27.06.2009
pareizi vīriņš tev saka! :D
kaamitis
24.08.09. 11:59
Pareizi saka :D Īstenībā, te jau ar tagad var turpināt bērnu lietas. Visas meitene sjau iznāmas!

Bet nē, mums vēl nav aktuāli. Mums mājvietas jautājums tagad svarīgs, un mēs paši vēl kā bērni :D
veta123
24.08.09. 13:48
Mums a vēl bērnu jautājums nav aktuāls, varbūt nākamgad ap šo laiku. Pašlaik ir aktuālaka izglītības ieguve, jo nākamgad jābeidz skola. Un tad varēsim plānot... :)
elini-te
24.08.09. 14:18
meitenes sanēmu bildes ap 3000 kopa ar visu melno materiālu-nakti sākāms aktīt u aizmigu, līdz galam neizsaktījusi, jo ļoti naca miegs;)))

sajūtas turpiās, jo ik pa laikām kāds vēl pamanās mūs ārsteigt ar sveicieniem