FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
briljantins
12.08.09. 10:04
Kāzu datums: 22.08.2009
Mums vēl 10 dienas :))
Meitenes bija noorganizējušas fantastisku vecmeitu ballīti :)) Es biju Mis Brūte :D08.08.2009. daudzas precējās, bet man bija ballīte, un ne tikai man, jo daudzus satikām Vecrīgā.
Šobrīd joprojām bez stresa, ir šis tas kas jāpabeidz, mamma stresā, man nav stresa :) Miers :)
Tikko paskatiijos ka sola siltu dienu +22, mazlieti'[na apmānukšos, bet lietu gan nesola. Prieks :))
skaa
12.08.09. 11:23
paldies! tas ir Jāņa nopelns :) pati, ka ieraudzīju biju stāvā sajūsmā. sekos arī citas bildes. domāju, ka Jānis ieliks galeriju savā lapā, tad padošu ziņu, lai man speciāli nav jāliek bildes.
elini-te
12.08.09. 19:57
esmu vēl eiforijā apreibusi no krāš''numa, ziedu smaržas komplimentiem-fantastiski-katrai novēlu to izbaudit!
kristuce
12.08.09. 21:14
Kāzu datums: 29.08.2009
Man līdz laimīgajam notikumam atlikušas divas ar pusīti nedēļas! Gaidu un ilgojos, mīļoto vīrieti par vīru saukt :))
skaa
12.08.09. 21:29
es atkal nevaru pierast, ka man tagad jāsaka - vīrs, nevis draugs :D joprojām gribas par draugu saukt..
veta123
12.08.09. 21:43
Paldies meitenes par sveicieniem...
Ir pagājusi kāzu diena un tikko kā pārradāmies mājās no medusmēneša tepat pa Latviju - laisku atpūtu pa Vidzemes ārēm. Sajūtas ir vienreizējas...

Tagad cītīgi gaidu bildes, jāiepērk smuks albūms un safilmēto materiālu jāpalūdz kādam sakārtot, jābauda vēl atlikušais atvaļinājums, vēl daudz jāsmaida...

Lieli sveicieni jau precētajām un tām līgaviņām, kas drīz tādas taps. :)
veta123
12.08.09. 21:51
Pasūtījām Liepājā, maksāja 8,99ls/gb neskatoties ko liek virsū. Sanāca ļoti smukas, pārsteiguma moments vecākiem bija...
skaa
12.08.09. 22:00
labāk padalaties, kādas ir sajūtas ar jauno uzvārdu un gredzenu pirkstā? :) es vēl pie tā gredzena neesmu pieradusi. vispār īpaši nenēsāju rotas. kad domājat pases mainīt? es tagad nevaru saprast, vai varu jau šonedēļ uz PMLP kātot vai jāgaida nākamā nedēļa?
veta123
12.08.09. 22:05
Par gredzenu... tā kā rotas nēsāju jau iepriekš, man tas nesag;adā neērtības. Uz šo mirkli laulības gredzens pirkstos r viens, ar nākamo nedēļu likšu arī saderināšanās gredzenu (kas pašlaik guļ kastītē) un pārējos, ko ikdienā velku.
Vīrs gan viņu daudz "ņurca" jo nekad iepriekš nav gredzenus nēsājis, tas, kamēr apradīs :)

Par uzvārdu... Pašlaik nav nekas īpaši noticis, ar nākamo nedēļu sākšu vajadzīgos papīrus kārtot un vajadzīgās iestādes informēt par lielo notikumu.

Sajūtas... LIELISKAS!
skaa
12.08.09. 22:08
manējais ar visu laiku ņurca. nekad mūžā vispār nekāds rotas nav nēsājis. man ar nepierasti, ka viņam uz pirksta ir kaut kas spīdīgs :D
kristuce
12.08.09. 22:36
Pārliku saderināšanās gredzenu uz kreiso roku un uz labās rokas ir palikusi tikai fiziska sajūta par gredzenu, tā sakot vieta ir jau iesildīta :))

Jūs laimīgās sieviņas! :)))

skaa: savu līgavaini kaut kā ļoti nepatikās saukt par draugu, saucu par savu vīrieti un reizēm esmu pat pārteikusies - par vīru. Mums kaut kā uzreiz bija skaidrs, ka tā diena skaļiem zvaniem zvana. Vispār laulības ir ļoti nopietns solis, tādēļ nav nekāds brīnums, ka jāpaiet laikam, lai pie visām pārmaiņām pierastu.
skaa
12.08.09. 22:54
es viņu vairāk kā 7 gadus par draugu esmu saukusi :) nav tik vienkārši pierast pie jauna statusa :)
kristuce
12.08.09. 23:51
Laiks izlabo visas nepilnības ;) Mātes instinkts arī neparādās uzreiz līdz ar bērniņa dzimšanu :)) bet būtiskākais - parādās!!!
smaidosa
13.08.09. 08:24
Kāzu datums: 18.07.2009
Man kopš kāzu dienas tūliņ tūliņ jau būs mēnesis riņķī- sajūtas joprojām pacilājošas :) Par gredzenu- jau divās kāzu dienās pieradu, ka tas tur ir un tagad neņemu to nost NEKAD. Tāpat arī saderināšanās gredzens- kāzu rītā līgavaiņa roku pārlikts uz kreiso roku, tas tur arī stāv joprojām un netiek kustināts :)

Par pases maiņu- es aizskrēju jau pirmdienā uzreiz pēc kāzām, jo bija doma doties nelielā kāzu izbraucienā uz kaimiņzemēm, bet vīriņa kāzās iegūtās nelielās kāzu traumas dēļ plāni vēlāk mainījās :) Taču sajūtas, saņemot jauno pasi, neaprakstāmas :)

p.s. ja nu kas, padoms visām, kuras ies mainīt karti bankā- man likās loģiski, ka ar jauno pasi varu samainīt karti, taču nekā. SEB banka no manis pieprasīja laulības apliecību uzrādīt, tādēļ dabūju iet divreiz, jo pirmajā nebija līdzi...
briljantins
13.08.09. 09:07
Kāzu datums: 22.08.2009
Meitenes, man jautāums - ko jāapdāvina kāzās? Vecāki, vecvecāki, brāļi/māsas, vedēji - to zinām, bet kā ar pārējiem?? KAS ir jādāvina muzikantam, saimniecēm, fotogrāfam, utml.? SOS!!!
p.s. mana mamma kā iepriekš rakstīju tiešām ir pārāk daudz aizrāvusies ar organizēšanmu, bet jau par vēlu apstādināt, jo tas nav iespējams un man vairs prieku nesagādā dāvānu meklēšana pārējiem...
veta123
13.08.09. 10:56
Mēs dāvinājām: vedējiem, vecākiem, muzikantiem, fotogrāfiem, galda saimniecēm (jo bija ļoti laba sadarbība jau iepriekš, bet tas nav obligāti), tad vēl man bija 3 palīgi, kuriem gribēju pateikties un pārējiem mazas dāvaniņas. Nedāvināju brālim kaut ko īpaši atsevišķi, jo viņš man daudz nelīdzēja.
bellydancer
13.08.09. 10:56
Jā, man arī jocīgi tagad mīļoto par vīru saukt :o) Neesmu vēl pieradusi un pati arī vēl nevaru aptvert, ka esmu precēta. Kaut kā sajūtas nav mainījušās. Viss liekas tāpat kā bijis :o)

Pasi aizgāju vakar mainīt. Rīt jau būs gatava :o)

Gaidu tagad 27. augustu, kad dosimies ilgi gaidītajā ceļojumā :o)
veta123
13.08.09. 11:02
Pašlaik saņemu bildes no fotogrāfes, jau acīs asaras, kad ieraugu sevi un vīru... :)
DACX
13.08.09. 12:13
Kāzu datums: 08.08.2009
par dokumentiem ir tā, ka pasi vajadzētu nomainīt mēneša laikā, tad jāmaksā mazāk :) Mainīt var uzreiz pēc kāzām. Bankās noteikti vajag jauno pasi un laulības apliecību, CSDD vajag vecās tiesības, jauno pasi un derīgu medicīnisko izziņu. Savukārt VIDam nekas nav jāziņo, tie no PLMP paši saņem ziņas. Man jau VIDā uzvārds bija nomainīts otrdienā (kāzas bija 6dienā :) )
bellydancer
13.08.09. 12:22
Vispār es esmu šokā, ka man atkal jāmaksā 15 Ls par to, ka man ir mainījies uzvārds un vajag jaunu pasi. Es vēl saprastu 5 Ls, bet 15!!! Es jau pagājušajā gadā mainīju pasi, jo tā nebija derīga ceļošanai. Un šogad atkal. Naudas izspiešana....