FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2009

2009. gada augusts

veta123
16.03.08. 10:25
Kāzu datums: 07.08.2009

Datums vēl tiek izvēlēts (no jūnija tas jau ir skaidrs - 07.08.09.), jūlijā plānots braukt skatīties viesu mājas un baznīca jau ir aizrunāta (mācītājs arī ir). Visu pamazām un palēnītēm, bet bez steigas...:)

Vai kāda vēl plāno 2009. gada augustā mīt gredzentiņus???

Skatīt ziņojumus:
veta123
09.08.09. 21:35
Kamēr 06.08.09. tika rotāta baznīca, manas draudzenes bija sagādājušas mazu pārsteigumu pirms kāzām: vajadzēja vēl sarakstīt vecos brūtgānus un aprakt tos pirm kļūstu par sievu, kas gadam tika paveikts.
veta123
09.08.09. 21:44
Pēc visām meiteņu izdarībām, ieturējām gardas vakariņas un dēvāmies katra uz savu pusi, lai nākamā dienā svinētu kāzas...

07.08.09. - mūsu laimīgā diena...
Viss bija tā kā vēlējāmies -saule, neviena lāsīte lietus, smaidi un labs garastāvoklis....

Bet lai tas viss tā smuki ritētu, daudz un lielu paldies jāsaka šim portālam un Jums meitenes par palīdzību, atbalstu, idejām un viedokli, par to ka bijām kopā.
Paldies mācītājām par pasakaini skaisto ceremoniju;
Paldies kempingam "Ērgļi" par plašo zāli, terasi un mīkstām gultiņām;
Paldies muzikantiem - Jolanta un Tālis - par izturību, skanīgo balsi un feinām dziesmām;
Paldies fotogrāfei - Inese Burbe un viņas palīgam - par visu, visu ko vien varēja iemūžināt;
Paldies meitenēm, kas klāja galdus - bija ļoooti garšīgi, ļoooti skaisti, ļooooti, ļoooti forši;
Paldies floristei no "Grobiņas ziedi", jo mans neļķu pušķis bija "pasaka" un viss pārējais tāpat;
Paldies čaklajiem rūķiem, vecākiem un vedējiem, kuriem enerģija pietika visām 3 dienām, kurās tika svinēts mūsu lielais notikums.
Knope
09.08.09. 22:00
Kāzu datums: 26.07.2008
Super, Vetiņ, ka viss izdevies :) Baudiet ik minūti savas laimes :) Un kaut kad druksu vēlāk ļoti gaidīsim kāzu aprakstu :) Un noteikti skaistā pušķa bildes :)
veta123
09.08.09. 22:03
Noteikto Knope - būs gan apraksts, gan pušķa bildīte. Varu tikai teikt, ka pušķis bija debešķīgi skaists, ērts, mīļš un nenožēloju ne mirkli, ka ziedi bija - NEĻĶE.
sanchezz
09.08.09. 22:53
Kāzu datums: 08.08.2009
Arī no manis Tev, Veta, sirsnīgi sveicieni!

Paldies Tev par padomiem, ko devi! Viss ļoti noderēja - tagad liekos tik gudra:))
sanchezz
09.08.09. 22:53
:)
sanchezz
09.08.09. 22:57
Arī mūsu kāzu diena bija saulaina, varētu teikt, pat karsta! Vedēji bija pacentušies un pirmo reizi vadot kāzas, arī viss labi sanācis! Vispār, tik daudz smaidu no citiem, prieks!!! Un pati arī smaidīju tā, ka vakarā žokļi sāpēja:))
sanchezz
09.08.09. 22:59
:)
kaamitis
10.08.09. 00:38
Uzrakstīju TIK garu - PALDIES, bet neko nepievienoja - eh....
Levinia
10.08.09. 08:26
Super, izskatās tik skaisti. Man palikušas divas dienas līdz kāzām, kā iedomājos, tā tādi taureņi vēderā, ka ieēst neko nevar.
Laika pronozes arī mainās gismeteo.ru nu jau pa dienu rāda saulīti :)
kristuce
10.08.09. 10:08
Kāzu datums: 29.08.2009
Daudz mīļu sveicienu! Lai Jums viss dzīvē daudz, daudz skaistu un laimīgu dieniņu!
Madeline
10.08.09. 11:08
Kāzu datums: 14.08.2009
No sirds apsveicu visas, kas no līgavām nu jau kļuvušas par sieviņām! Laimi jums, mīļās!

Veta, ar nepacietību gaidīšu bildes un aprakstu no Tavas lielās dienas! (Zinu Inesi un to, kā viņa fotografē, tāpēc esmu pārliecināta, ka būs ļooooti skaisti!) :)

Tagad ar nepacietību gaidu savu dienu un ceru, ka laiks mūs nepievils... :)
Santa20
10.08.09. 12:03
Arī mana diena bija 07.08.09. Šajā dienā nelija ne pilītes. Trīs dienu svinības bija izdevušās uz urāaaaaaaaaaa. Svinējām mana vīra lauku mājās, klusā, pasakainā dabas ieskautā paradīzē.
Twixy
10.08.09. 14:51
Musu dienina ari bija izdevusies uz 100%!!!! Tris dienas svinejam!!!

Apsveicu visas sievinas!!! :) :*
bellydancer
10.08.09. 15:45
Sveicieni visām jaunajām sieviņām un vīriņiem arī no manis :*

Un jā, arī mana kāzu diena bija Super skaista un jauka. Ļoti patika gan mums, gan viesiem, gan vecākiem.
rausitis
11.08.09. 13:29
Sveicu visas jaunās sieviņas!!!=))
mūsu īpašā dieniņa bija satriecoša, mīļa un emocionāla!
Paldies burvīgajiem vedējiem par tik jauko un atraktīvo organizēšanu. Viesu namam par skaistajām, mājīgajām telpām,apkārtni un gardo maltīti. Mūziķiem par noskaņas radīšanu. Fotogrāfiem par ideju pilno fotosesiju. Filmētājam par dienas iemūžināšanu. Un vēl daudziem citiem mazajiem darba rūķiem!!!!

Lai jaunajām sieviņām laimes pildīts ik brīdis, kas pavadīts kopā ar vīriņu!!!
skaa
11.08.09. 14:31
pievienojos sveicieniem! lai mums 8. datuma līgavām viss izdodas. 8 ir bezgalība, atceramies to!

jāsaka, ka kāzas bija patiesi izdevušās. bija lietas, par kurām raizējos, vai citi sapratīs un iesaistīsies, bet raizes izrādījās veltīgas. saņēmām daudz labu vārdu no draugiem. teica, ka esot labākās kāzas, kādas vispār esot bijuši. tas priecē, jo visi varēja justies brīvi, nekas netika uzspiests. finālā bija viss, kas kāzām piederas. senās tradīcijās ieturēta cermonija, kas bija ļooti saviļņojoša un enerģētiski spēcīga. mēs abi visu laiku knapi valdījāmies, lai neapraudātos. bija danči - ar folkloristiem. brīnumainā kārtā draugi labprāt iesaistījās. tas bija tas, par ko raizējos, vai sapratīs un iesaistīsies, bet visi bija pozitīvi atvērti. žēl pat, ka jau 22.00 viņiem bija jābrauc prom. tad negaidīti ieradās divas čigānietes :D ielika abas mammas boksa ringā un teica, ka būs jāboksējas :D tas bija tik smieklīgi un jautri. finālā mani nozaga 3 draugi. bet tik mīļi nozaga, ka es pat necentos finālā aizmukt, lai gan iespēja bija. puiši pieprasīja puscūku, ko arī saņēma. vedējmāte uzzīmēja uz lapas viņiem to puscūku. līgavainis mani saņēma atpakaļ :) tad mums bija divas fotosesijas. naktī - mēnesnīcā un viena bilde jau ir tapusi un apskatāma uzreiz atverot saitu http://www.janisratnieks.com/ .
kas vēl.. vedēji bija labi pastrādājuši un sarunājuši mums kuģīti, kas peld pa Rīgas kanālu. metām riņķī pa Daugavu. bija jāizpilda daži uzdevumi. pēc tam tad arī braucām uz viesu māju. viesības notika Jumurdas muižā. fantastiska vieta, fantastiskas saimnieces. tāda atsaucība.. ēdiens ļoti garšīgs un kafija! es nebiju tik garšīgu kafiju sen dzērusi! nopietni.

vēl visu svētdienu notusējām pa muižas teritoriju. kamēr arī visas brokastis un torte bija notiesātas :)
Inesik
11.08.09. 18:39
Mīļās meitenes, topošās un jau esošās sieviņas!!! Sirsnīgi sveicieni arī no manis!

Mūsu kāzu deina bija vienkārši burvīga! :))) Kā teica mana omīte - es nepieklājīgi daudz smaidīju, jo jūtos kā uz 7. debesīm!!!

Paldies jums visām, kas dalījās ar idejām, pieredzi un pozitīvo noskaņu!!!
Laurucis
11.08.09. 22:14
Arī mana dieniņa nu ir aiz muguras :) mani radi teica ka es visu to pasāķumu esot uztvērusi nenopietni tā teikt ja nenobirdina asaru ta nopietnība nēesot :D bet nu tiesām nebij man ne uztraukuma ne nopietnības smaids līdz ausīm visu dienu
concodee
12.08.09. 09:48
Kāzu datums: 19.09.2009
Fantastiska bilde!!!