FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Maijs / 2022

Maija līgavas 2022

P
Precos.lv 30.11.21. 18:45 | Kāzu datums: 15.12.2019

2022. gada maija līgavu sarunas

18 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
M
Minncis 27.02.22. 09:08 | Kāzu datums: 14.05.2022

Sveikas! Tik forši, ka pievienojas vēl līgaviņas! :) Nezinu, vai jau minēju, bet mums viesiem būs pavisam mazas dāvaniņas - Daba Rada ledenes, kas pie reizes būs arī galda karte. Tāpēc arī sanāk 2in1 :) 

Piekrītu par izmaksām - mums arī dzīvā mūzika nebūs. Būs dj un vakara vadītājs 1 personā. Domājam, ka tāpat būs visai lustīgi.

Dancija, super! Mums kūka vēl nav izvēlēta. Esmu uzrunājusi Putnus un Mr. Zefīrs, bet baigās pārliecības nav. Vēl gribu parunāties ar vienu privāto cepēju, kas jau ilgi ģimenei cep kūkas svētkos. Bet mēs gribam mazās kūciņas, lai nav lieks čakars ar griešanu. Kūku arī ēdīsim uzreiz pēc ceremonijas, nevis pēc mičošanas... Un esam pārliecināti, ka meklēsik Jelgavā, lai nav baigās piegādes.

Man mazliet bēdas... Sakarā ar visu situāciju Ukrainā, pienāk bailes, nolaižas rokas un uzmācies baigais bezjēdzīgums... Sākumā uztraucos, ka kāzas nesanāks covida dēļ, tagad baidos par karu. Fantastisks laiks, kad dzīvot :(

S
SigneZ 27.02.22. 16:27 | Kāzu datums: 20.05.2022

Mēs arī skatījāmies uz Daba rada ledenēm - tās feinas, mums arī patika :)

Man jau šķiet, ka jebkurā gadījumā viss ir atkarīgs no pašiem cilvēkiem un viņu aktivitātes. Esmu bijusi arī kāzās, kur nebija pilnīgi nekā - ne dzīvās mūzikas, ne DJ, ne vakara vadītāja. Bija dators un tumbiņas un katrs varēja iet un likt savas vēlamās dziesmas :D un sākumā es tiešām biju šokā, bet tāpat visi bija izdejojušies un visi svinēja līdz rītam, viss bija lustīgi un forši!

Mazās kūciņas ir foršas - tiešām nav čakars.  Mums arī tādas būs.

D
Dancija 28.02.22. 14:28 | Kāzu datums: 11.06.2022

Man arī sākumā bija doma par mazajām kūciņām lielās kāzu tortes vietā. :) Tikai tāpēc, ka uztraucos par tortes griešanu - vai sanāks smuki un precīzi. Tad noskaidroju, ka viesmīļi palīdzēs sagriezt torti, tāpēc mums būs 2-stāvīgā. 

Tiešām šie 2 gadi bija emocionāli smagi, jo bija Covid un tagad sākās karš Ukrainā. Ja nebūtu kāzu plānošanas, šo visu izturēt būtu daudz grūtāk. Kāzu gaidīšana ir kā saules stariņš. Arī uzaicinātie viesi ir priecīgi, ka vasarā būs pasākums. Liekās, ka daudzi ir sailgojušies pēc tikšanās kuplākā skaitā un ballītēm. 

Vai jūs, meitenes, esiet uzsākušas kādas skaistumkūres, lai kāzu dienā justos un izskatītos vēl labāk (matiem, sejai, ķermenim)? Es uz doto brīdi eju uz zemūdens masāžu. Tā vairāk noder relaksācijai. Vēl plānoju aiziet pie kosmetoloģes kādu mēnesi pirms kāzām. Kā ar iedegumu uz kāzām?

B
BaibaTE 01.03.22. 16:22 | Kāzu datums: 22.07.2022

Eh, paldies Dancija par novēlēju atrast īsto, diemžēl, divu dienu laikā neizdevās, jā, bija skaisti, bet tomēr nebija kaut kādas fantastiskas izjūtas uzvelkot + vēl viss notiekošais ar Ukrainu... bet man viena šuvēja piedāvāja izpalīdzēt un tā mēs mērosim ceļu uz manu ideālo kāzu kleitu, ceru, ka viss izdosies + prieku rada, ka varēšu nodrošināt darbu cilvēkam.

Par skaitumkopšanas procedūrām, tas gan droši vien nav īpaši saistīts ar kāzām, bet ieguvums jau būs - iesāku apmeklēt lāzerpilāciju un  pēc 2 reizēm jau ir fantastiski rezultāti :) 

bet noteikti ieplānošu gan kosmetologu, gan kādu masāžu, lai varētu relaksēties, kaut gan apkārtesošie cilvēki, kas zina, ka būs kāzas apgalvo, ka es esot pārāk mierīga.

Tāpat arī pasūtīju ielūgumus, tiek gatavots makets un Aliexpress pasūtījām zīmogu ar mūsu izdomātu logo, cerams, ka nākotnē varēsim to izmantot arī kādām Ziemassvētku kartiņām vai citu pasākumu ielūgumiem.

A
Anna2205 06.03.22. 22:41 | Kāzu datums: 28.05.2022

Sveikas, dāmas!

Arī es precos maijā. Un tā kā neesmu bijusi uz ne vienām kāzām, nav no kā ņemt piemērus un mācīties. Tāpēc ar prieku lasu jūsu diskusijas :)

Mēs plānojam nelielas kāzas - 30 cilvēki. Ielūgumus jau izdalījām (arī ar Aliexpress zīmogu), kleita un uzvalks nopirkti, gredzeni nopirkti (pirkām vienā no Spices veikaliem). Dekorēsim paši saviem spēkiem, daļu no dekorācijām pasūtīju no Aliexpress, vēl nāk. Vakara vadītāja arī nebūs, jo nevēlamies tipiskās kāzu atrakcijas un svešus cilvēkus savās kāzās. Svinības plānojam viesu namā, mierīgi pasēdēt ģimenes lokā, pavakariņot, parunāties.

Skaistumkopšanas procedūras nekādas īpašās neplānoju, tikai aiziet pie kosmetaloga.

Viesiem dāvaniņas jau daļēji nopirktas. Katram būs šokolādīte ar viņa vārdu, uz ģimeni būs svece, un vecākiem un vecvecākiem būs koka kalendāriņš ar atzīmētu mūsu kāzu datumu un iniciāļiem.

No kādiem ziediem vēlaties līgavas pušķi? Vai jau ir sarunāts?

Un vai slēgsiet atslēdziņu pie tilta vai saslēgsiet sisrniņu pusītes kopā, vai vispār šo tradīciju nekā?

D
Dancija 07.03.22. 15:16 | Kāzu datums: 11.06.2022

Līgavas pušķis būs no peonijām. Tā arī veidojās mūsu kāzu krāsa - maigi rozā. Lai topošo vīru neabižotu, maigi rozā krāsai pievienojām pelēko. Manuprāt, abas krāsas kopā labi izskatās. Pušķa sagatavošana jau ir sarunāta, tā izmaksās 70EUR.

Mums būs one place wedding, kas sāksies plkst.15. Līdz ar to tiltus neapbraukāsim un slēdzenītes neslēgsim. 

Mums scenārijs ir šāds: ceremonija - apsveikšana ar dāvanām, šampānietis, uzkodas, fotografēšanās - neliela fotosesija (1h) apkārtnē, kamēr viesi iekārtojas istabiņās - sagaidīšana, daži nelieli uzdevumi pārim - sēšanās pie galda - pirmā deja - mičošana - kūka, dāvaniņas vecākiem un vedējiem. 

No kāzu tradīcijām mums būs sālsmaize, 3 sveces, daži (2-3) vārti pie sagaidīšanas, pirmā deja, mičošana. Izpaliks izpirkšana, 7 tilti. 

M
Minncis 20.03.22. 15:24 | Kāzu datums: 14.05.2022

Nu ko, līdz kāzām mazāk kā 2 mēneši! Jāsāk atkal sarosīties - beidzot jūtamies tā, ka gribam to darīt :)

Par ziediem - mums to visu kārto dekoratore (viņa man neatsverams palīgs kāzu procesā). Parādīju attēlus ar savām idejām un viņa to visu nodeva floristei, ar ko sadarbojas. Līgavas pušķis - 60 eiro, floriste Jelgavā. Esmu droša, ka man patiks, jo es uz puķēm baigi cimperlīgā neesmu :)

Dancija, maigi rozā un pelēks tiešām forša kombinācija! Un man šķiet tāda pavasarīga, ļoti piestāvoša. Un mums būs gandrīz identisks scenārijs, tikai kūka pēc ceremonijas :D

Man jau pavisam drīz - aprīļa sākumā - jādodas iešūt kleita. Ai, kā nevaru vairs sagaidīt! Gribas atkal uzvilkt, lai saprastu, vai toč ir īstā :D

M
Minncis 20.03.22. 15:28 | Kāzu datums: 14.05.2022

Ā, un tām līgaviņām, kas mainīs uzvārdus - ir pēdējais brīdis, lai pieteiktos pases maiņai! Ja gribas to izdarīt laicīgi. Es savā 16. maijā vakar dabūju pēdējo brīvo vietu visā Rīgā :D

D
Dancija 06.04.22. 08:14 | Kāzu datums: 11.06.2022

Sveikas! Soli pa solim man tuvojas satraukums par kāzu dienu. :D Lielākās lietas ir sagatavotas, bet tie sīkumi vēl... Tām, kurām būs kāzu vadītājs, kādus pienākumus uzticēsiet vedējiem? 

M
Minncis 01.05.22. 16:12 | Kāzu datums: 14.05.2022

Nu ko, meitenes - mūsu mēnesis klāt! Lai visām skaisti un neaizmirstami! ❤️❤️

D
Dancija 03.05.22. 09:05 | Kāzu datums: 11.06.2022

Lai skaisti mīlestības svētki mums visām, un lai izdodas viss kā iecerēts! :)

Varbūt pēc kāzu dienas varētu šeit īsi uzrakstīt iespaidus? :)

M
Minncis 17.05.22. 08:35 | Kāzu datums: 14.05.2022

Nu ko, līgaviņas, mana diena ir aiz muguras :) Jau vairākas dienas riņķī, bet tāpat nevaram īsti attapties. Ļoti forši viss sanāca, viesi arī priecīgi. Nu gaidam pirmās bildes no fotogrāfes, solījās šodien.

Ko es varu teikt tām, kam diena priekšā - izbaudiet pilnu krūti! ❤️ Tā ir jūsu diena!

Ja es ko nožēloju, tad tikai to, ka mums nebija video. Viss pārējais - 10/10!

B
BaibaTE 20.05.22. 09:58 | Kāzu datums: 22.07.2022

Minncis - apsveicu ar skaito notikumu!! :) prieks, ka sanāca visu izbaudīt un gandrīz nav ko nožēlot :) 

Vai laikapstākļi nesabojāja mazliet svētku noskaņu? Man gan kāzas tikai jūlijā, bet esmu maigi sakot, pārsteigta par šī gada pavasari... :( 

Ļoti priecāšos, ja vēl kāda padalīsies kā gāja - vai bija kaut kas par ko nebijāt padomājušas (mani satrauc visvairāk) ?

Vai sanāca atslābināties un kārtīgi visu izbaudīt ?

Varbūt kaut kas no lieks no kāzu dienas? 

M
Minncis 20.05.22. 11:03 | Kāzu datums: 14.05.2022

BaibaTE, paldies! 

Par laikapstākļiem - jā, kāzu rītā, kamēr pucējos, lija. Kad atbrauca līgavainis, turpināja līt. BET - kad bija laiks startēt, pieturējās un vairs nelija. Mazliet uzsmidzināja ceremonijas laikā, kura tāpat bija iekštelpās. Visos brīžos, kad vajadzēja būt ārā, bija sauss. Diena esot bijusi vēsa, bet abi ar līgavaini laikam adrenalīna dēļ to nemaz nejutām

M
Minncis 20.05.22. 11:06 | Kāzu datums: 14.05.2022

Ui, norāvās komentārs, jo pieliku smaidiņu :)

Par atslābināšanos - nu tā. Es tāpat visi vakaru dricelēju riņķī, runājos ar viesiem, piedāvāju vēl ēst un papildināju bāru :D Bet es tāda vienkārši pa dzīvi esmu - vienmēr iespringusi :D

S
SigneZ 23.05.22. 11:07 | Kāzu datums: 20.05.2022

Sveikas! 

Mana īpašā diena arī ir jau aiz muguras. Liekas viss tik ātri pagāja. 

Manuprāt, mums viss sanāca tieši tā kā plānots un tā kā izsapņots. 

Mēs cēlāmies un visu dienu pavadījām ar domu, ka šobrīd vairs neko izmainīt nevar, kā esam saplānojuši, tā lai notiek, ir vienkārši jāļaujas un jābauda diena. Mums arī tas izdevās, vislielākais satraukums bija no rīta, kad piecēlāmies, pucējāmies un pirms satikšanās vienam ar otru. 

Vēl bija satraukums par laikapstākļiem, jo visu dienu solīja lietu un ceremonija mums bija paredzēta ārā, tāpat kā rīta fotosesija un vedēju gādātais pārsteigums. Nedaudz salijām tikai fotosesijā, pārējā laikā solītais lietus tā arī nebija. Bet tik cītīgi laika ziņām, kā pirms kāzām, nebiju sekojusi nekad.   

Visām, kurām kāzu diena vēl priekšā vēlu izbaudīt šo dienu! Tā ir jūsu diena, tā ir diena par jums - izbaudiet. :)

M
Minncis 29.05.22. 14:23 | Kāzu datums: 14.05.2022

SigneZ, urrrrā, mīļi sveicieni jums! Lai kāzu sajūta nepalaiž vaļā vēl ilgi, ilgi! ❤️

D
Dancija 16.06.22. 20:18 | Kāzu datums: 11.06.2022

Sveikas! :)

Arī mūsu kāzu diena jau ir pagājusi. Tā bija daudz labāka nekā bijām izsapņojuši. Pasaka, sapnis... kas ilgi paliks atmiņā kā viena no skaistākajām dienām mūsu mužā. 

Pāriem, kuri vēl gatavojas savai kāzu dienai iesaku:

1) ņemt video, lai skaisto dienu varētu piedzīvot vēl un vēl vismaz sēžot mājās uz dīvāna; ir mirkļi, kurus kāzu dienā nepaspēj tvert, piemēram, emocijas ceremonijā, novēlējumi vārds vārdā, mičošanas rituls, spēles svinību vietā;

2) visu maksimāli izdarīt līdz kāzu dienai (aizvest apģērbu, rekvizītus, dzērienus u.c.), lai kāzu rīts ir mierīgs - atliek tikai baudīt;

3) nokomplektēt komandu, kurai tiešām uzticies. Mums bija lielisks kāzu vadītājs Juris Mūrmanis, kuru iesaku arī citiem. Dīdžejs ar pieredzi, kurš arī spēlēja vijoli ceremonijā, Kārlis Bramanis jeb DJ Carlo. Fotogrāfs Juris Zīģelis un video operātors Ainārs Krauklis. Jau esam saņēmuši pirmās fotogrāfijas um īsu video maketiņu. Ļoti kvalitatīvi! Gaidam tagad arī visas pārējās fotogrāfijas, kā arī garo un īso video.

4) Lai nebūtu liels stress par ceremoniju, var padomāt par pirmo tikšanos ar vīru pirms ceremonijas. :)

5) Ja ieplānotas vairākas spēles un aktivitātes viesiem svinību daļā, tad varbūt atteikties no dažām un neuzspiest, ja viesi omulīgi pļāpā savā starpā, čillo un bauda pasākumu. 

Lai visiem, visiem pāriem izdodas īpaši skaista kāzu diena!