FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2021

Augusta līgavas 2021

P
Precos.lv 06.07.20. 10:38 | Kāzu datums: 15.12.2019

2021. gada augusta līgavu sarunas

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
Z
ZANER šodien 17:16 | Kāzu datums: 20.08.2021

kāzu auto arī būs mūsu pašu, šobrīd notiek aktīva darbība auto sagatavošanā - krāsots un pucēts dzeltenā krāsā kabriolets, tā vīrs izdomāja, viņš ir automehāniķis, atļāvu izpausties ;)

 

mums starp citu būs Saulespuķu tematika, kāzas šķūnī - lauku idille, lai pilsētnieki sajūt - kā ir ballēties līdz rītam vasarā ārā, sajūtot īstu siena smaržu un dejošanu zem zvaigznēm un sildīšanos pie ugunskura ;) tāpēc mums arī ir pledi padomā :)

Z
ZANER šodien 17:12 | Kāzu datums: 20.08.2021

un budžeta kāzas mums nav tāpēc, ka nevaram atļauties, naudu var nopelnīt, bet tāpēc, ka mēs kopā esam jau 18 gadus, mums ir trīs bērni - pārējo naudiņas daļu varam izmantot lietderīgāk, jo iztērēt jau var daudz, bet vai tas reāli ir vajadzīgs!

nu tad lai mums visām izdodas!

 

Z
ZANER šodien 17:10 | Kāzu datums: 20.08.2021

Tā kā mums ir konkrēts budžets cik plānojam iztērēt (6000€- kuros knapi var iekļauties) un mums nebūs princešu kāzas, vai mega krutās ar baigām ekstrām - mums būs tādas kā gribam mīlīgas, jaukas,nepiespiestas, kā liels tusiņš ar draugiem ar kāzu piegaršu -  tad baigi par šo visu nesatraucamies un nestresojam.

Mums ir sarunāti tikai mūziķi, kur viens no viņiem būs vakara vadītājs, tad mums ir vieta un viss - dekorēsim paši, visi ielūgumi, galda kartes, dāvaniņas, fotosiena, puķes, norādes, gultasvietas, savējais fotogrāfs un filmētājs, utt - visu paši!

pagaidām notiek sarunas par ceremonijas vietu, jo gribam ārā. un pieteiksim gredzenus izgatavot, tas pagaidām būtu viss.

tā kā vēl īsti nezinu kādu kleitu gribu un gribas vēl riepiņu uz vēderiņa pielabot, tad drēbes paliks pēdējās, ātrāk par kkādu martu/aprīli nedomāju šim pievērsties - kkad būs salonos atlaides.

kā arī ēdinātāji pēdējie, jo dzīvojam laukos un šeit viss ir garšīgs, bet izvēlēsimies pievilcīgāko piedāvājumu naudas ziņā!

Z
ZANER šodien 17:00 | Kāzu datums: 20.08.2021

Mums plānojas kāzas arī bez bērniem, dēļ tā, ka gribam tieši to vietu kuru izvēlējāmies, bet vietas ir tik cik ir.... radiem būs līdzi bērni, jo visi jau būs kāzās, nebūs kam atstāt, bet ielūgumos tā arī norādīsim pie papildus informācijas, ka kāzas ir paredzētas bez bērniem, lai pieaugušie var atvilkt elpu no ikdienas piedzīvojumiem un viss... mūzdienās tas ir populāri, nesaskatu tur neko īpaši aizvainojošu. Jā un ielūgumos tā arī rakstīsim kā citas - vārdus un viss, kam nāk visi - tiem piemēram Bērziņu ģimenei!

 

B
Brīnums 10.01.21. 23:00 | Kāzu datums: 27.08.2021

Sveika, AnetaAnce!

Mums kāzas plānojas mazas tikai ar tuvākajiem, vien 6 līdz 7 stundu garas, tāpēc plānojam bez bērniem. Ielūgumos norādīsim konkrētus vārdus, piemēram, Jāni un Līga... protams, ja radīsies jautājumi, tad arī paskaidrosim, ka šīs būs pieaugušo svinības. 
Zinot viesus, jau ir skaidrs, ka būs ne viena vien pretenzija un apvainošanās, bet tomēr šis mums ir ilgi gaidīts notikums un mūsu diena, tāpēc stingri pastāvam uz to, ka darīsim tā kā mēs vēlamies (Lai arī cik egoistiski tas izklausītos). 

Un paturpinot par Covid, arī mums ir paredzēti vairāki viesi no ārzemēm un pastāv iespēja, ka viņi, diemžēl, var arī netikt. Tādā gadījumā priekš viņiem sagatavosim visu nepieciešamo "Online kāzām", lai viņi, kaut arī attālināti, var būt kopā ar mums vismaz ceremonijas laikā. 

A
AnetaAnce 09.01.21. 20:26

Sveikas, līgavas!

Gribēju painteresēties, kā jums plānots - kāzas ar vai bez bērniem? 
Ja kāzas plānotas bez bērniem - to plānojat iekļaut ielūgumā? Nav negatīva attieksme par šādu lēmumu? 

D
Diiiii 05.01.21. 21:21 | Kāzu datums: 18.08.2021

Skatoties visas prognozes saistībā ar Covid sola ka pavasarī visam ir jāuzlabojas un tā pat kā pagājušo vasaru tad arī bija pierimis un tagad vēl klāt vakcīna. Līdz ar to es domāju un ceru, ka Covid nebūs vairs tas kapēc vasara jāpārplāno kāzas

M
Madzulis 04.01.21. 14:52 | Kāzu datums: 21.08.2021

Ja, godīgi man ir stress par Covid. Šobrīd pat ir nolikta mazliet malā visa plānošana. Mums ļoti daudz viesi ir tieši no ārzemēm, līdz ar to grūti saprast pat viesu skaitu. Ceram kaa līdz augustam viss šis murgs būs beidzzies, bet ja nē tad drīzākais precēsimies tāpat pašu ballīti pārceļot par gadu uz priekšu :) 

B
Brīnums 03.01.21. 20:05 | Kāzu datums: 27.08.2021

Sveikas 2021. gada augusta līgavas!

Nu jau varam teikt, ka precēsimies šogad! :)

Kā Jums ar satraukumu dēļ Covid? 
Mums šobrīd ir aizrunāta vieta un datums gan ceremonijai, gan svinību vietai. Diemžēl dēļ vīrusa aizliegumiem nevaram aizbraukt uz izvēlēto vietu visu apskatīt un norunāt gala izmaksas, jāgaida, kad beigsies šis murgs un viesu nams atsāks darbību... Tas gan nedaudz uzdzen stresu, bet vismaz aptuvenās izmaksas ir noskaidrotas un datums ir rezervēts. Kāzu scenārijs lielos vilcienos ir saplānots, jāsāk viss meklēt, aizrunāt un pirkt. 
 

zwaigzniite88 28.10.20. 11:50

Sveikas! mēs esam norezervējuši Ungurmalas un Lustīgo Blūmīzeru , tikušies ar kāzu vadītāju/organizatori...nolēmuši par lieciniekiem un ejam iesvētes mācības,lai varētu laulāties baznīcā... ak jā un sāku iepirkt pledus,jo kāzu svinības būs ārā - ja nu vēss,lai vismaz daļa viesu var ieritināties,ja nu pavēss :) par kleitu sākšu domāt,kad nometīšu vismaz 5 kg :)

D
Diiiii 25.10.20. 14:16 | Kāzu datums: 18.08.2021

Pievienojos Augusta līgavām, bildinājums bija tikai pirms nedēļas, bet ir jau diezgan daudz kas izdarīts :) Vakardien vietu rezervējām, lai vieglāk paņēmām viņu ēdinātājums, tulīt zvans ar vadītāju + dj vienā personā, ceru ka arī būs ar pirmo pēc atsauksmēm esot labs. Esmu fotogrāfa meklējumos, meiteni kuru gribēju ir aizņemta tajā datumā (kāzas ir trešdienā un jau aizņemta), tagad gaidu ziņu no vairākiem, lai varu salīdzināt piedāvājumu. Kleitai šuvēja sarunāta. Nākošajā nedēļā jāuzraksta mācītājām, cerams, ka viņš laulā citas draudzes locekļus, ja nē būs vismaz vienam jāpāriet.

Viss notiek loti raiti un gludi nedēļas laikā, pieļauju tāpēc ka bijām par to runājuši un ja kaut kas man bija iekritis acīs biju piefiksējusi un sen jau izdomājusi, kur varētu svinēt un citas idejas pat neapsvēru. Aizbraucām un abiem arī dzīvē iepatikās vieta, ka esam apmierināti ar izvēli.

M
Madzulis 05.10.20. 12:37 | Kāzu datums: 21.08.2021

Paldies Sawle, diemžēl viņš jau ir aizņemts :( bet esam atraduši citu fotogrāfu, kura bildes arī šķiet ļoti skaistas :)

S
Sawle 13.09.20. 08:56 | Kāzu datums: 26.06.2020

Madzulis, iesaku Jāzeps Foto. Manuprāt, laba cena (pirmskāzu fotosesija + visa kāzu diena) un fantastiskas bildes. Ļoti viegli sastrādāties!

M
Madzulis 02.09.20. 09:56 | Kāzu datums: 21.08.2021

Čau! Es arī vēl neesmu izdomājusi kādu kleitu gribu. Pēc bildēm skaoties ir divas kategorijas - vai nu patīk ļoti, ļoti vai nu ir galīgi garām :D Sākumā domāju kleitu šūt, bet bail, ka nezinu pati, ko gribu un bail izvēlēties ne to modeli - uzšūt kleitu, kas galīgi nepiestāv .

 

Mēs uz dekorācijām šobrīd esam rēķinājuši maksimums 1000eur - iekļaujot, vietas dekorācijas, ceremonijas dekorācijas un ziedus.

 

Ielūgumus izsūtīsim tiklīdz būsim uzrastījuši iesniegumu laulību reģistrācijai, lai var uzreiz norādīt precīzus laikus, bet tuvākaja laika domājam izsūtīt tādu kā "save the date" info, kas būtu veidots arī ielūguma stilā, bet pdf formātā.

R
Ramce 27.08.20. 20:42 | Kāzu datums: 14.08.2021

Vēl viens aktuāls jautājums - cik laicīgi plānojat izsūtīt ielūgumus? 

R
Ramce 27.08.20. 20:34 | Kāzu datums: 14.08.2021

Čau vēlreiz, meitenes!
Mēs arī turpinam, pēc pēdējā mana ieraksta šeit, jau esam mazliet pakāpušies uz priekšu. Vismaz plānošanā, meklēšanā. Nu jau esam aizrunājuši arī kāzu vadītāju. Liekas riktīgi foršs čalis, atsauksmes arī labas, uztaisījām video sarunu un sapratām - tas būs mūsējais. Baigais pluss ir, ka viņš ir gan kāzu vadītājs, gan DJ vienā. :) Pats vada arī mičošanu, par ko ilgi lauzīju galvu, jo gribējās folkloras kopu, bet viņš iziet uz tādu mičošanu ar tradīcijām + humoru, kas uzrunāja un uzreiz piekritām! Pozitīvi ietekmē arī izmaksas. 

Viesu nams aizrunāts, ēdinātāji viņu pašu - 30 eiro no personas. Apskatot pārējās cenas, šķiet okay!

Kāzu kleitu domāju meklēt ziemā, draudzene teica, ka tas arī labs laiks, kad ir atlaides. Nezinu forši vai nē, bet man absolūti nav ne jausmas kādu kleitu gribas. Iešu, laikošu un meklēšu kāda tipa patīk. Vismaz nebūšu ieciklējusies uz vienu. 

Tagad meklējam, kur pasūtīt ielūgumus. Pētu, rakstu, meklēju. Aktuāls jautājums - cik vispār vidēji izmaksā dekorators? Saprotu, ka no daudzām niansēm atkarīgs, bet nu plus mīnus? Es skatos, ka vidēji jārēķinas nu ap 500 eiro. Liekas daudz! Bet nu, šobrīd viss liekas daudz. Nu, pati noteikti nedekorēšu, jo galīgi uz to man nepadodas, nav ne vēlmes, ne iemaņas, tāpēc to pat neapsveru. 

Kopējo budžetu ar nakti, 50 viesiem plānojam nu maaaksimums 10 000 eiro. Šķiet milzīga nauda, bet kad sāc likt visu klāt... 

A
AgyPinky 27.08.20. 12:46 | Kāzu datums: 31.07.2021

Mēs pańēmām Vitāliju Bogdanoviču, varat uzrakstīt YouTube un paklausīties. Loti skaista balss un arī labas atsauksmes. 
 

lai veicas atrast to, ko meklējat. 

L
Linduxiss 27.08.20. 11:34 | Kāzu datums: 21.08.2021

Es arī labprāt esmu par mazāk muzikantiem :D Varbūt kāda var ieteikt kādus mūziķus? :)

M
Madzulis 26.08.20. 16:03 | Kāzu datums: 21.08.2021

Sākumā arī gribējām grupu, bet tagad esam palikuši pie  trim mūziķiem - kā vedējtēvs teica, mazāk cilvēki, mazāk problēmas :D 

Šobrīd ļoti aktīvi meklējam fotogrāfu - noskatītais fotogrāfs diemžēl jau ir aizņemts un vairāk nevaru atrast tādu, kam bildes būtu skaistas un cena ne četros ciparos. 

L
Linduxiss 25.08.20. 16:11 | Kāzu datums: 21.08.2021

Sveikas! Man pašlaik ir aizrunāts viesu nams, fotogrāfs, vaditājs un video filmētājs. Problēma tajā, ka katram ir vairāki varianti ar vienādām vai līdzīgām summām, kas liek galvai sāpēt, jo nevar izvēlēties :D

Nevaru izdomāt par mūziķiem. vai ņemt grupu, vai kādu 1-2 mūziķus.