FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2021

Augusta līgavas 2021

P
Precos.lv 06.07.20. 10:38 | Kāzu datums: 15.12.2019

2021. gada augusta līgavu sarunas

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
D
Diiiii 15.06.21. 14:30 | Kāzu datums: 18.08.2021

Tagad jau pēc situācijas ka viss uzlabojas, ja līdz 50 viesiem pēc tā luksafora principa tad vajag lai nokrītas zem 100 kumulatīvais :) Vēl 2 mēneši un ticu ka viss notiksies, domāju, ka Jūlija vidus kāzinieki var sākt nestresot. Tās protams ir manas domas un ekspektācijas redzot situāciju, kā viss notiek :)

M
Madzulis 12.06.21. 20:54 | Kāzu datums: 21.08.2021

Sveikas. Mēs pagaidām joprojām ceram, ka kāzas varēsim svinēt pilna sastāvā ar visiem viesiem (60 + fotogrāfs, mūziķi, dj, vakara vadītājs). Ja gadījumā tomēr nevarēsim, tad kāzas neatcelsim - precēsimies divatā ar vedējiem un ballīti pārcelsim uz nākošā gada augustu. 

l
lindaklavinaa 09.06.21. 10:41 | Kāzu datums: 03.09.2021

Sveikas, 

Tā kā Septembra grupā neviens neko neraksta, tad izdomāju pievienoties šeit. Kāzas paredzētas apmēra 40 - 50 cilvēkiem, viesu namā Latgalē. Ļoti ceram, ka līdz tam laikam vai nu paši būsim sapotējušies vai cerēsim uz lielākiem atvieglojumiem nevakcinētajiem, vai uz testiem pirms kāzām. Viss galvenais jau ir norezrvēts - vadītājs, muzikanti, baznīca, dekorētājs (mums paveicās ļoti ar meiteni, par ļoti labu summu izdarīs un izrotās visu gan pušķi, gan mašīnu, gan baznīcu, gan viesu namu, gan matu piespraudes un lentītes - ideāli!), fotogrāfs.

Kāzu kleitas ir nopirktas divas, ja kādai interesē, tad protu pārdodu, pirkta salonā, bet sapratu, ka īsti nav mansm bet iespējams kāda meklē vēl sev ideālo kleitu.. 

Šobrīd mums nav ssarunāts kūkas cepējs un frizieris/ makeup! 

Varbūt kādai vēl ir kādas idejas par ko ir vērts padomāt, apdomāt, jo šobrīd liekas, ka pa lielam viss ir, bet tie sīkumi parasti aizmirstas!

 

 

D
Diiiii 21.05.21. 18:33 | Kāzu datums: 18.08.2021

Sveikas,

Esat domājušas plānu B vai cerat ka viss būs labi un varēsim ar viesiem.

Nu jau man sāk likties ka plāns B varētu būt ar visām iesaistītajām pusēm saskaņot kaut vai nelegālu ballīti. Godīgi sakot dzirdu,ka tagad sūta kazu kūkas tuvākajām dienām uz 50 cilvēkiem. Tas vien nozīmē ka notiek kāzas ar viesiem. 

D
Diiiii 12.02.21. 14:13 | Kāzu datums: 18.08.2021

Mums šāds uztraukums atkrita, jo automātiski uz kāzām visu nodod mums iepriekšējā dienā no plkst.16:00 un līdz nākamās kāzu dienas plkst 12:00 ar iespēju teritorijā uzturēties līdz 14:00. Līdz ar to sastādīsim plānu ko un kā dekorēt lai ne ievelkas un turpat arī paliksim un notiks arī kāzu rīts līdz ar to atkrīt ekstra izmaksas viesnīcai vai kam tādam

I
Ieva Sv 10.02.21. 13:44 | Kāzu datums: 20.08.2021

Sveikas, augusta līgavas. :)

 

Tikai tagad esmu pievienojusies diskusijai, bet ir jau ļoti daudz jautājumi.

Tās, kuras dekorēs pašas viesu namu svinībām, izvēlētais viesu nams brīvi nāk pretī ar iespēju dekorēt iepriekšējā dienā? Mani satrauc fakts, ka manis izvēlētajā visu namā pastāv iespēa, ka iepriekšējā dienā būs pasākums, līdz ar ko, tieku dekorēt tikai savā kāzu dienā 12:00, bet man ceremonija citas pilsētas dzimtsarakstu nodaļā ir 14:00, jeb nav variantu kā izdekorēt (ja nav vēlme ņet dekoratorus) Jums nav nevienai bijusi saskarsme ar šādu scenāriju? Vienkārši samaksāta drošības nauda, bet sirds ir ļoti nemierīga tieši par šo tēmu :(

Bet ja par pašu plānošanu, tad izplānoju kāzas četrās dienās, par cik bija skaidra doma par to ko es gribu kā fotogrāfu, vizāžisti+friieri,  Dj, vakara vadītāju un dekorus. Ielūgumus taisa meitene, kuru pavisam nejauši atradu. Kāzu kleitu plānots iegādāties jau nākammēnes. Par isu citu, izņemot viesu namu dekorēšanu, pagaidām satraukuma nav.

Laicīgi jau paldies par atbildi un lai veicas ar plānošanu! :)

D
Diiiii 31.01.21. 20:44 | Kāzu datums: 18.08.2021

Par dekorēšanu darīsim to paši. Izņemot baznīcu, tur plānojam ņemt dekoratori,bet neko pārspīlētu.  Mums ir ieplānots dekorus pašiem sagādāt ne nomāt. Daļa lēnām iegādāta. Mums nebūs grieztie ziedi, bet gan pašu audzēti zaļumi māla podos. Tāpat viesu ziedus likšu vecākuem izkārtot atsevišķā stūrītī. Mums atvieglo tas, ka rīts arī notiks svinibu vietā lidz ar to ieradīsimies iepriekšeja dienā ar vedejiem,vecāki atbrauks palīdzēt. Esmu domājusi, ka ja gribēšu kādu īpašaku svečturi īrēt esmu apskatījusi nomas vietas kas ir pa ceļam. Esmu bijusi kāzās, kur viesu pašķus izlika uz galdiem un tad tur bija sarunāta draudzene no viesu loka kas nogādāja ziedus un izlika. 

Jo tāpat kādam būtu jāuztic ziedu nogādāšana un ielikšana vāzēs. 

 

a
akstins 27.01.21. 16:06 | Kāzu datums: 24.09.2021

Vēl interesējošais..

Varbūt kāda līgaviņa arī apsver domu par Baibas Prindules-Rences kāzu dekorēšanas online kursiem iekš startdesigncourse?

Ļoti vēlos paņemt, tomēr summa (180EUR) ir diezgan liela pat par tik apjomīgu kursu. Varbūt kāda vēlas dalīt to uz pusēm, jo materiāli būs pieejami elektroniski ilgāku laiku?

a
akstins 27.01.21. 16:03 | Kāzu datums: 24.09.2021

Sveikas, meitenes!

 

Ņemot vērā, ka manā mēnesī (septembrī) nav neviena foruma ieraksta, vēlējos pieslēgties kādai aktivākai diskusijai.

Man jautājums tām, kuras pašas/paši dekorēs savas kāzas. Mēs arī tā plānojam, jo mūsu lokā ir plašas iespējas (lāzera koka izgriezumi, izšūšanas mašīnas, aparāts izgriezumiem papīrā/līmplēvē), kā arī paši esam radoši un vēlamies no sevis sniegt kopējo kāzu atmosfēru un tās detaļas.

Tomēr nomāc viens jautājums.. Visu, ko iespējams sagatavot ātrāk, izdarīsim, tomēr iepriekšējā dienā un svētku dienā nevēlamies lieku stresu, bet gan baudīt dienu. Protams, iepriekšējā vakarā mazliet gatavi dekorēt, bet ir tik daudz lietu un darbiņu, ko nav iespējams veikt ātrāk - izņemt nomas traukus, ziedu dekorācijas veidošana ceremonijai un viesībām, viesu sadāvināto ziedu izmantošana vienkāršam svinību vietas dekorācijām u.c. Kā jūs plānojat atrisināt pēdējos darbiņus?

Es teiktu, ka mūsu kopējais budžets nav mazs - 11K, tomēr pat bez dekorētājiem, kāzu organizatoriem, vakara vadītājiem, dārgiem tērpiem. Nevēlamies vēl vairākus simtus (tūkstoti?) atvēlēt kāzu dekorētājam. 

Z
ZANER 19.01.21. 21:11 | Kāzu datums: 20.08.2021

tā kā esmu rokdarbnieks un daudzas lietas piedāvāju izgatavot citiem, tad daudz veidošu pati, gribas tieši ielikt daudz no sevis. gan pušķi sev, gan vainagu sev, gan vīriešiem piespraudes, gan karodziņus, gan dekorēšana, mašīnām lentas, ielūgumus, galda kartes, galda dekorus, burciņas, matu rotu... utt., lēnā garā līdz augustam viss būs gatavs! :)

Z
ZANER 19.01.21. 21:05 | Kāzu datums: 20.08.2021

es nopirku no vienas meitenes kāzu ielūgumus+aploksnes - sūtītus no Aliexpress,aploksnes biezas, patīk! pati pabeigšu un izveidošu atbilstoši tematikai, jo ikdienā izgatavoju citiem! pietrūka, pasūtīju klāt, šobrīd no Ali nāk ļoti ātri! ja kko gribas, jāsūta laicīgi, jo no 1.jūlija - muita jāmaksā!  kā kāzu dāvanas -izgatavosim ar meitu pašas magnētiņus, būs no jūras akmentiņi, ar uzzīmētu saulespuķi un kāzu dienas datiem! :) tā kā mums remonts tikai plānojas, interjeram viesi mums veidos sienas gleznu - melnu palielu dēli, kur vidū būs mūsu foto, un apkārt ar balto pildspalvu varēs uzrakstīt vēlējumu! bildes piemiņai būs intex mini fotoiespējas uz vietas!

 

Z
ZANER 19.01.21. 20:59 | Kāzu datums: 20.08.2021

Mums būs Ansamblis Tandēms trijatā, lai jūt ka ir mūziķi, jo šķūnī tas izskatīsies atbilstoši tematikai :) - 850eur+ par vadīšanu 250eur - viens no viņiem kāzu vadītājs! saprotu ka spēlēs līdz 3jiem no rīta.... par DJ no sākuma bija doma, bet tās cenas ir neadekvātas piedāvājumam, tad jau labāk kādu no sava vidus, jo DJ arī ir noteikumi, ko spēlē un nespēlē! Vispār KĀZAS jau ir kā zīmogs - viss iur dārgi, diemžēl....

 

D
Diiiii 19.01.21. 11:18 | Kāzu datums: 18.08.2021

Man tagad ir problēma, ka gribas darboties un tā, bet viss galvenais ir rezervēts un tā, ka tādas lietas kā kūka, pušķis, auto dekors man liekas par ātru būtu rezervēt. 

Vieta, ēdinātāji, vadītās/dj, fotogrāfs, filmētājs, kleita sāk šūties, frizieris/make-up, mācītajs viss ir. 

Neesam tikušies ar mācītāju, to kad varēs iesniegumu aivest tad noskaidrosim par vietas dekorēšanu, cerams, ka nebūs to problēma dabūt, bet viena dekoratore ir noskatīta.

Auto ņemsim no drauga vecākiem viņiem ir 2 auto + piedāvājām savu takā mums ir kupeja un otrs golfs nebūs ērti mūsos.

Kūkas cepēji ir noskatīti, tāpat par floristiku ir noskatīti pat 2 līdz ar to dilemma, jo abiem patīk.

Vēl jautājums, tie kuri ielūgumus pasi gatavos, kur jūs pirksiet aploksnes nevēlos parastās, bet biezākas, bet cik noskaidroju baltijas papīra ir 120g vai nākošās 170g, ar šiem ierobežojumiem pie viņiem var ieiet tikai līdz 16:00 līdz ar to nav izdevīgi.

Rezervē datumu kartiņas ir izsniegtas pirms ziemassvētkiem līz ar to ielūgumiem nesteigsimies gan jau uz aprīli/maiju. Tos taisīs mana māsa vedējmāte.

Dekorēsim paši tur jau lietas sagādātas vai vēl gādas, bet par to tā neuztraucos.

Uzvalku dosimies pirkt uz vasaras sākumu :)

R
Ramce 18.01.21. 19:29 | Kāzu datums: 06.08.2022

Čau meitenes, atkal! 
Laiks tā skrien, bet pamazām, pamazām. Papildus iepriekšējam manam ierakstam, nu esam sadrukājuši arī ielūgumus, apzinājušies adreses. Bet nu bāc, par to Covidu ir mazliet satraukums, par cik 40% viesu no ārzemēm. Un arī paši dzīvojam Nīderlandē.. Bet nu es cenšos būt pozitīva un domāt, ka ar tām vakcinām līdz augustam būs labi. Draugam teicu, ka nu ja būtu jūnijā, tad nu gan satrauktos trakoti, bet nu patreiz vēl cerība.

Tagad esam bārmeņa meklējumos, atradām arī (pārliecināja, ka mazāk piedzērušos būs), bet visur tik daudz jau depozīti samaksāti, ka tagad mazliet raustos maksāt, tas plānošanas process tā mazliet iebremzējies. Gribas domāt pozitīvi, bet vajadzētu arī domāt plānu B, ja nu kas, un mēs noteikti gribam svinības, tā ka, ja nevarēs, tad arī ar kāzām pagaidīsim. Bet nu vēlreiz - turpinām domāt pozitīvi!

Par auto mēs vēl neesam aizdomājušies, ja godīgi, gribas kaut ko uz īri papētīt un padomāt! 
Kādas idejas vai atsauksmes kāzu tortei, kur meklēt? Tas laikam dikti par ātru, bet man ir pierakstīti tādi ''jautājumi un detaļas,'' kuras jāapzinas un jānoskaidro, tad nu domāju varbūt jums ir ko ieteikt! :) 

M
Madzulis 18.01.21. 18:28 | Kāzu datums: 21.08.2021

Zaner izklausās ļoti forši, es gribētu aiziet uz tādām kāzām :D

 

Auto mums arī būs pašiem savs, vīrs par mūsu auto pats ir stāvā sajūsmā un tas ir pietiekoši plašs lai būtu ērti arī kāzu klietā, ka arī pozīcija kur var ietaupīt :)

 

Meitenes, ja nav noslēpums kādās cenās Jums ir plānota dzīvā mūzika? Esam atraduši Dj, bet vēl meklējam dzīvo mūziku. Viss kas patīk ir sākos no 650eur uz augšu par 3x45min. Nevaru īsti saprast vai tā ir adekvāta cena.

Z
ZANER 15.01.21. 17:16 | Kāzu datums: 20.08.2021

kāzu auto arī būs mūsu pašu, šobrīd notiek aktīva darbība auto sagatavošanā - krāsots un pucēts dzeltenā krāsā kabriolets, tā vīrs izdomāja, viņš ir automehāniķis, atļāvu izpausties ;)

 

mums starp citu būs Saulespuķu tematika, kāzas šķūnī - lauku idille, lai pilsētnieki sajūt - kā ir ballēties līdz rītam vasarā ārā, sajūtot īstu siena smaržu un dejošanu zem zvaigznēm un sildīšanos pie ugunskura ;) tāpēc mums arī ir pledi padomā :)

Z
ZANER 15.01.21. 17:12 | Kāzu datums: 20.08.2021

un budžeta kāzas mums nav tāpēc, ka nevaram atļauties, naudu var nopelnīt, bet tāpēc, ka mēs kopā esam jau 18 gadus, mums ir trīs bērni - pārējo naudiņas daļu varam izmantot lietderīgāk, jo iztērēt jau var daudz, bet vai tas reāli ir vajadzīgs!

nu tad lai mums visām izdodas!

 

Z
ZANER 15.01.21. 17:10 | Kāzu datums: 20.08.2021

Tā kā mums ir konkrēts budžets cik plānojam iztērēt (6000€- kuros knapi var iekļauties) un mums nebūs princešu kāzas, vai mega krutās ar baigām ekstrām - mums būs tādas kā gribam mīlīgas, jaukas,nepiespiestas, kā liels tusiņš ar draugiem ar kāzu piegaršu -  tad baigi par šo visu nesatraucamies un nestresojam.

Mums ir sarunāti tikai mūziķi, kur viens no viņiem būs vakara vadītājs, tad mums ir vieta un viss - dekorēsim paši, visi ielūgumi, galda kartes, dāvaniņas, fotosiena, puķes, norādes, gultasvietas, savējais fotogrāfs un filmētājs, utt - visu paši!

pagaidām notiek sarunas par ceremonijas vietu, jo gribam ārā. un pieteiksim gredzenus izgatavot, tas pagaidām būtu viss.

tā kā vēl īsti nezinu kādu kleitu gribu un gribas vēl riepiņu uz vēderiņa pielabot, tad drēbes paliks pēdējās, ātrāk par kkādu martu/aprīli nedomāju šim pievērsties - kkad būs salonos atlaides.

kā arī ēdinātāji pēdējie, jo dzīvojam laukos un šeit viss ir garšīgs, bet izvēlēsimies pievilcīgāko piedāvājumu naudas ziņā!

Z
ZANER 15.01.21. 17:00 | Kāzu datums: 20.08.2021

Mums plānojas kāzas arī bez bērniem, dēļ tā, ka gribam tieši to vietu kuru izvēlējāmies, bet vietas ir tik cik ir.... radiem būs līdzi bērni, jo visi jau būs kāzās, nebūs kam atstāt, bet ielūgumos tā arī norādīsim pie papildus informācijas, ka kāzas ir paredzētas bez bērniem, lai pieaugušie var atvilkt elpu no ikdienas piedzīvojumiem un viss... mūzdienās tas ir populāri, nesaskatu tur neko īpaši aizvainojošu. Jā un ielūgumos tā arī rakstīsim kā citas - vārdus un viss, kam nāk visi - tiem piemēram Bērziņu ģimenei!

 

B
Brīnums 10.01.21. 23:00 | Kāzu datums: 27.08.2021

Sveika, AnetaAnce!

Mums kāzas plānojas mazas tikai ar tuvākajiem, vien 6 līdz 7 stundu garas, tāpēc plānojam bez bērniem. Ielūgumos norādīsim konkrētus vārdus, piemēram, Jāni un Līga... protams, ja radīsies jautājumi, tad arī paskaidrosim, ka šīs būs pieaugušo svinības. 
Zinot viesus, jau ir skaidrs, ka būs ne viena vien pretenzija un apvainošanās, bet tomēr šis mums ir ilgi gaidīts notikums un mūsu diena, tāpēc stingri pastāvam uz to, ka darīsim tā kā mēs vēlamies (Lai arī cik egoistiski tas izklausītos). 

Un paturpinot par Covid, arī mums ir paredzēti vairāki viesi no ārzemēm un pastāv iespēja, ka viņi, diemžēl, var arī netikt. Tādā gadījumā priekš viņiem sagatavosim visu nepieciešamo "Online kāzām", lai viņi, kaut arī attālināti, var būt kopā ar mums vismaz ceremonijas laikā.