FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2021

Augusta līgavas 2021

P
Precos.lv 06.07.20. 10:38 | Kāzu datums: 15.12.2019

2021. gada augusta līgavu sarunas

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
I
Ieva Sv 10.02.21. 13:44 | Kāzu datums: 20.08.2021

Sveikas, augusta līgavas. :)

Tikai tagad esmu pievienojusies diskusijai, bet ir jau ļoti daudz jautājumi.

Tās, kuras dekorēs pašas viesu namu svinībām, izvēlētais viesu nams brīvi nāk pretī ar iespēju dekorēt iepriekšējā dienā? Mani satrauc fakts, ka manis izvēlētajā visu namā pastāv iespēa, ka iepriekšējā dienā būs pasākums, līdz ar ko, tieku dekorēt tikai savā kāzu dienā 12:00, bet man ceremonija citas pilsētas dzimtsarakstu nodaļā ir 14:00, jeb nav variantu kā izdekorēt (ja nav vēlme ņet dekoratorus) Jums nav nevienai bijusi saskarsme ar šādu scenāriju? Vienkārši samaksāta drošības nauda, bet sirds ir ļoti nemierīga tieši par šo tēmu :(

Bet ja par pašu plānošanu, tad izplānoju kāzas četrās dienās, par cik bija skaidra doma par to ko es gribu kā fotogrāfu, vizāžisti+friieri,  Dj, vakara vadītāju un dekorus. Ielūgumus taisa meitene, kuru pavisam nejauši atradu. Kāzu kleitu plānots iegādāties jau nākammēnes. Par isu citu, izņemot viesu namu dekorēšanu, pagaidām satraukuma nav.

Laicīgi jau paldies par atbildi un lai veicas ar plānošanu! :)

D
Diiiii 12.02.21. 14:13 | Kāzu datums: 18.08.2021

Mums šāds uztraukums atkrita, jo automātiski uz kāzām visu nodod mums iepriekšējā dienā no plkst.16:00 un līdz nākamās kāzu dienas plkst 12:00 ar iespēju teritorijā uzturēties līdz 14:00. Līdz ar to sastādīsim plānu ko un kā dekorēt lai ne ievelkas un turpat arī paliksim un notiks arī kāzu rīts līdz ar to atkrīt ekstra izmaksas viesnīcai vai kam tādam