FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Augusts, 2021

Augusta līgavas 2021

P
Precos.lv 06.07.20. 10:38 | Kāzu datums: 15.12.2019

2021. gada augusta līgavu sarunas

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
D
Diiiii 25.10.20. 14:16 | Kāzu datums: 18.08.2021

Pievienojos Augusta līgavām, bildinājums bija tikai pirms nedēļas, bet ir jau diezgan daudz kas izdarīts :) Vakardien vietu rezervējām, lai vieglāk paņēmām viņu ēdinātājums, tulīt zvans ar vadītāju + dj vienā personā, ceru ka arī būs ar pirmo pēc atsauksmēm esot labs. Esmu fotogrāfa meklējumos, meiteni kuru gribēju ir aizņemta tajā datumā (kāzas ir trešdienā un jau aizņemta), tagad gaidu ziņu no vairākiem, lai varu salīdzināt piedāvājumu. Kleitai šuvēja sarunāta. Nākošajā nedēļā jāuzraksta mācītājām, cerams, ka viņš laulā citas draudzes locekļus, ja nē būs vismaz vienam jāpāriet.

Viss notiek loti raiti un gludi nedēļas laikā, pieļauju tāpēc ka bijām par to runājuši un ja kaut kas man bija iekritis acīs biju piefiksējusi un sen jau izdomājusi, kur varētu svinēt un citas idejas pat neapsvēru. Aizbraucām un abiem arī dzīvē iepatikās vieta, ka esam apmierināti ar izvēli.

zwaigzniite88 28.10.20. 11:50

Sveikas! mēs esam norezervējuši Ungurmalas un Lustīgo Blūmīzeru , tikušies ar kāzu vadītāju/organizatori...nolēmuši par lieciniekiem un ejam iesvētes mācības,lai varētu laulāties baznīcā... ak jā un sāku iepirkt pledus,jo kāzu svinības būs ārā - ja nu vēss,lai vismaz daļa viesu var ieritināties,ja nu pavēss :) par kleitu sākšu domāt,kad nometīšu vismaz 5 kg :)

B
Brīnums 03.01.21. 20:05 | Kāzu datums: 27.08.2021

Sveikas 2021. gada augusta līgavas!

Nu jau varam teikt, ka precēsimies šogad! :)

Kā Jums ar satraukumu dēļ Covid? 
Mums šobrīd ir aizrunāta vieta un datums gan ceremonijai, gan svinību vietai. Diemžēl dēļ vīrusa aizliegumiem nevaram aizbraukt uz izvēlēto vietu visu apskatīt un norunāt gala izmaksas, jāgaida, kad beigsies šis murgs un viesu nams atsāks darbību... Tas gan nedaudz uzdzen stresu, bet vismaz aptuvenās izmaksas ir noskaidrotas un datums ir rezervēts. Kāzu scenārijs lielos vilcienos ir saplānots, jāsāk viss meklēt, aizrunāt un pirkt. 

M
Madzulis 04.01.21. 14:52 | Kāzu datums: 21.08.2021

Ja, godīgi man ir stress par Covid. Šobrīd pat ir nolikta mazliet malā visa plānošana. Mums ļoti daudz viesi ir tieši no ārzemēm, līdz ar to grūti saprast pat viesu skaitu. Ceram kaa līdz augustam viss šis murgs būs beidzzies, bet ja nē tad drīzākais precēsimies tāpat pašu ballīti pārceļot par gadu uz priekšu :) 

D
Diiiii 05.01.21. 21:21 | Kāzu datums: 18.08.2021

Skatoties visas prognozes saistībā ar Covid sola ka pavasarī visam ir jāuzlabojas un tā pat kā pagājušo vasaru tad arī bija pierimis un tagad vēl klāt vakcīna. Līdz ar to es domāju un ceru, ka Covid nebūs vairs tas kapēc vasara jāpārplāno kāzas

A
AnetaAnce 09.01.21. 20:26

Sveikas, līgavas!

Gribēju painteresēties, kā jums plānots - kāzas ar vai bez bērniem? 
Ja kāzas plānotas bez bērniem - to plānojat iekļaut ielūgumā? Nav negatīva attieksme par šādu lēmumu? 

B
Brīnums 10.01.21. 23:00 | Kāzu datums: 27.08.2021

Sveika, AnetaAnce!

Mums kāzas plānojas mazas tikai ar tuvākajiem, vien 6 līdz 7 stundu garas, tāpēc plānojam bez bērniem. Ielūgumos norādīsim konkrētus vārdus, piemēram, Jāni un Līga... protams, ja radīsies jautājumi, tad arī paskaidrosim, ka šīs būs pieaugušo svinības. 
Zinot viesus, jau ir skaidrs, ka būs ne viena vien pretenzija un apvainošanās, bet tomēr šis mums ir ilgi gaidīts notikums un mūsu diena, tāpēc stingri pastāvam uz to, ka darīsim tā kā mēs vēlamies (Lai arī cik egoistiski tas izklausītos). 

Un paturpinot par Covid, arī mums ir paredzēti vairāki viesi no ārzemēm un pastāv iespēja, ka viņi, diemžēl, var arī netikt. Tādā gadījumā priekš viņiem sagatavosim visu nepieciešamo "Online kāzām", lai viņi, kaut arī attālināti, var būt kopā ar mums vismaz ceremonijas laikā. 

Z
ZANER 15.01.21. 17:00 | Kāzu datums: 20.08.2021

Mums plānojas kāzas arī bez bērniem, dēļ tā, ka gribam tieši to vietu kuru izvēlējāmies, bet vietas ir tik cik ir.... radiem būs līdzi bērni, jo visi jau būs kāzās, nebūs kam atstāt, bet ielūgumos tā arī norādīsim pie papildus informācijas, ka kāzas ir paredzētas bez bērniem, lai pieaugušie var atvilkt elpu no ikdienas piedzīvojumiem un viss... mūzdienās tas ir populāri, nesaskatu tur neko īpaši aizvainojošu. Jā un ielūgumos tā arī rakstīsim kā citas - vārdus un viss, kam nāk visi - tiem piemēram Bērziņu ģimenei!

Z
ZANER 15.01.21. 17:10 | Kāzu datums: 20.08.2021

Tā kā mums ir konkrēts budžets cik plānojam iztērēt (6000€- kuros knapi var iekļauties) un mums nebūs princešu kāzas, vai mega krutās ar baigām ekstrām - mums būs tādas kā gribam mīlīgas, jaukas,nepiespiestas, kā liels tusiņš ar draugiem ar kāzu piegaršu -  tad baigi par šo visu nesatraucamies un nestresojam.

Mums ir sarunāti tikai mūziķi, kur viens no viņiem būs vakara vadītājs, tad mums ir vieta un viss - dekorēsim paši, visi ielūgumi, galda kartes, dāvaniņas, fotosiena, puķes, norādes, gultasvietas, savējais fotogrāfs un filmētājs, utt - visu paši!

pagaidām notiek sarunas par ceremonijas vietu, jo gribam ārā. un pieteiksim gredzenus izgatavot, tas pagaidām būtu viss.

tā kā vēl īsti nezinu kādu kleitu gribu un gribas vēl riepiņu uz vēderiņa pielabot, tad drēbes paliks pēdējās, ātrāk par kkādu martu/aprīli nedomāju šim pievērsties - kkad būs salonos atlaides.

kā arī ēdinātāji pēdējie, jo dzīvojam laukos un šeit viss ir garšīgs, bet izvēlēsimies pievilcīgāko piedāvājumu naudas ziņā!

Z
ZANER 15.01.21. 17:12 | Kāzu datums: 20.08.2021

un budžeta kāzas mums nav tāpēc, ka nevaram atļauties, naudu var nopelnīt, bet tāpēc, ka mēs kopā esam jau 18 gadus, mums ir trīs bērni - pārējo naudiņas daļu varam izmantot lietderīgāk, jo iztērēt jau var daudz, bet vai tas reāli ir vajadzīgs!

nu tad lai mums visām izdodas!

Z
ZANER 15.01.21. 17:16 | Kāzu datums: 20.08.2021

kāzu auto arī būs mūsu pašu, šobrīd notiek aktīva darbība auto sagatavošanā - krāsots un pucēts dzeltenā krāsā kabriolets, tā vīrs izdomāja, viņš ir automehāniķis, atļāvu izpausties ;)

mums starp citu būs Saulespuķu tematika, kāzas šķūnī - lauku idille, lai pilsētnieki sajūt - kā ir ballēties līdz rītam vasarā ārā, sajūtot īstu siena smaržu un dejošanu zem zvaigznēm un sildīšanos pie ugunskura ;) tāpēc mums arī ir pledi padomā :)

M
Madzulis 18.01.21. 18:28 | Kāzu datums: 21.08.2021

Zaner izklausās ļoti forši, es gribētu aiziet uz tādām kāzām :D

Auto mums arī būs pašiem savs, vīrs par mūsu auto pats ir stāvā sajūsmā un tas ir pietiekoši plašs lai būtu ērti arī kāzu klietā, ka arī pozīcija kur var ietaupīt :)

Meitenes, ja nav noslēpums kādās cenās Jums ir plānota dzīvā mūzika? Esam atraduši Dj, bet vēl meklējam dzīvo mūziku. Viss kas patīk ir sākos no 650eur uz augšu par 3x45min. Nevaru īsti saprast vai tā ir adekvāta cena.

R
Ramce 18.01.21. 19:29 | Kāzu datums: 14.08.2021

Čau meitenes, atkal! 
Laiks tā skrien, bet pamazām, pamazām. Papildus iepriekšējam manam ierakstam, nu esam sadrukājuši arī ielūgumus, apzinājušies adreses. Bet nu bāc, par to Covidu ir mazliet satraukums, par cik 40% viesu no ārzemēm. Un arī paši dzīvojam Nīderlandē.. Bet nu es cenšos būt pozitīva un domāt, ka ar tām vakcinām līdz augustam būs labi. Draugam teicu, ka nu ja būtu jūnijā, tad nu gan satrauktos trakoti, bet nu patreiz vēl cerība.

Tagad esam bārmeņa meklējumos, atradām arī (pārliecināja, ka mazāk piedzērušos būs), bet visur tik daudz jau depozīti samaksāti, ka tagad mazliet raustos maksāt, tas plānošanas process tā mazliet iebremzējies. Gribas domāt pozitīvi, bet vajadzētu arī domāt plānu B, ja nu kas, un mēs noteikti gribam svinības, tā ka, ja nevarēs, tad arī ar kāzām pagaidīsim. Bet nu vēlreiz - turpinām domāt pozitīvi!

Par auto mēs vēl neesam aizdomājušies, ja godīgi, gribas kaut ko uz īri papētīt un padomāt! 
Kādas idejas vai atsauksmes kāzu tortei, kur meklēt? Tas laikam dikti par ātru, bet man ir pierakstīti tādi ''jautājumi un detaļas,'' kuras jāapzinas un jānoskaidro, tad nu domāju varbūt jums ir ko ieteikt! :) 

D
Diiiii 19.01.21. 11:18 | Kāzu datums: 18.08.2021

Man tagad ir problēma, ka gribas darboties un tā, bet viss galvenais ir rezervēts un tā, ka tādas lietas kā kūka, pušķis, auto dekors man liekas par ātru būtu rezervēt. 

Vieta, ēdinātāji, vadītās/dj, fotogrāfs, filmētājs, kleita sāk šūties, frizieris/make-up, mācītajs viss ir. 

Neesam tikušies ar mācītāju, to kad varēs iesniegumu aivest tad noskaidrosim par vietas dekorēšanu, cerams, ka nebūs to problēma dabūt, bet viena dekoratore ir noskatīta.

Auto ņemsim no drauga vecākiem viņiem ir 2 auto + piedāvājām savu takā mums ir kupeja un otrs golfs nebūs ērti mūsos.

Kūkas cepēji ir noskatīti, tāpat par floristiku ir noskatīti pat 2 līdz ar to dilemma, jo abiem patīk.

Vēl jautājums, tie kuri ielūgumus pasi gatavos, kur jūs pirksiet aploksnes nevēlos parastās, bet biezākas, bet cik noskaidroju baltijas papīra ir 120g vai nākošās 170g, ar šiem ierobežojumiem pie viņiem var ieiet tikai līdz 16:00 līdz ar to nav izdevīgi.

Rezervē datumu kartiņas ir izsniegtas pirms ziemassvētkiem līz ar to ielūgumiem nesteigsimies gan jau uz aprīli/maiju. Tos taisīs mana māsa vedējmāte.

Dekorēsim paši tur jau lietas sagādātas vai vēl gādas, bet par to tā neuztraucos.

Uzvalku dosimies pirkt uz vasaras sākumu :)

Z
ZANER 19.01.21. 20:59 | Kāzu datums: 20.08.2021

Mums būs Ansamblis Tandēms trijatā, lai jūt ka ir mūziķi, jo šķūnī tas izskatīsies atbilstoši tematikai :) - 850eur+ par vadīšanu 250eur - viens no viņiem kāzu vadītājs! saprotu ka spēlēs līdz 3jiem no rīta.... par DJ no sākuma bija doma, bet tās cenas ir neadekvātas piedāvājumam, tad jau labāk kādu no sava vidus, jo DJ arī ir noteikumi, ko spēlē un nespēlē! Vispār KĀZAS jau ir kā zīmogs - viss iur dārgi, diemžēl....

Z
ZANER 19.01.21. 21:05 | Kāzu datums: 20.08.2021

es nopirku no vienas meitenes kāzu ielūgumus+aploksnes - sūtītus no Aliexpress,aploksnes biezas, patīk! pati pabeigšu un izveidošu atbilstoši tematikai, jo ikdienā izgatavoju citiem! pietrūka, pasūtīju klāt, šobrīd no Ali nāk ļoti ātri! ja kko gribas, jāsūta laicīgi, jo no 1.jūlija - muita jāmaksā!  kā kāzu dāvanas -izgatavosim ar meitu pašas magnētiņus, būs no jūras akmentiņi, ar uzzīmētu saulespuķi un kāzu dienas datiem! :) tā kā mums remonts tikai plānojas, interjeram viesi mums veidos sienas gleznu - melnu palielu dēli, kur vidū būs mūsu foto, un apkārt ar balto pildspalvu varēs uzrakstīt vēlējumu! bildes piemiņai būs intex mini fotoiespējas uz vietas!

Z
ZANER 19.01.21. 21:11 | Kāzu datums: 20.08.2021

tā kā esmu rokdarbnieks un daudzas lietas piedāvāju izgatavot citiem, tad daudz veidošu pati, gribas tieši ielikt daudz no sevis. gan pušķi sev, gan vainagu sev, gan vīriešiem piespraudes, gan karodziņus, gan dekorēšana, mašīnām lentas, ielūgumus, galda kartes, galda dekorus, burciņas, matu rotu... utt., lēnā garā līdz augustam viss būs gatavs! :)

a
akstins 27.01.21. 16:03 | Kāzu datums: 24.09.2021

Sveikas, meitenes!

Ņemot vērā, ka manā mēnesī (septembrī) nav neviena foruma ieraksta, vēlējos pieslēgties kādai aktivākai diskusijai.

Man jautājums tām, kuras pašas/paši dekorēs savas kāzas. Mēs arī tā plānojam, jo mūsu lokā ir plašas iespējas (lāzera koka izgriezumi, izšūšanas mašīnas, aparāts izgriezumiem papīrā/līmplēvē), kā arī paši esam radoši un vēlamies no sevis sniegt kopējo kāzu atmosfēru un tās detaļas.

Tomēr nomāc viens jautājums.. Visu, ko iespējams sagatavot ātrāk, izdarīsim, tomēr iepriekšējā dienā un svētku dienā nevēlamies lieku stresu, bet gan baudīt dienu. Protams, iepriekšējā vakarā mazliet gatavi dekorēt, bet ir tik daudz lietu un darbiņu, ko nav iespējams veikt ātrāk - izņemt nomas traukus, ziedu dekorācijas veidošana ceremonijai un viesībām, viesu sadāvināto ziedu izmantošana vienkāršam svinību vietas dekorācijām u.c. Kā jūs plānojat atrisināt pēdējos darbiņus?

Es teiktu, ka mūsu kopējais budžets nav mazs - 11K, tomēr pat bez dekorētājiem, kāzu organizatoriem, vakara vadītājiem, dārgiem tērpiem. Nevēlamies vēl vairākus simtus (tūkstoti?) atvēlēt kāzu dekorētājam. 

a
akstins 27.01.21. 16:06 | Kāzu datums: 24.09.2021

Vēl interesējošais..

Varbūt kāda līgaviņa arī apsver domu par Baibas Prindules-Rences kāzu dekorēšanas online kursiem iekš startdesigncourse?

Ļoti vēlos paņemt, tomēr summa (180EUR) ir diezgan liela pat par tik apjomīgu kursu. Varbūt kāda vēlas dalīt to uz pusēm, jo materiāli būs pieejami elektroniski ilgāku laiku?

D
Diiiii 31.01.21. 20:44 | Kāzu datums: 18.08.2021

Par dekorēšanu darīsim to paši. Izņemot baznīcu, tur plānojam ņemt dekoratori,bet neko pārspīlētu.  Mums ir ieplānots dekorus pašiem sagādāt ne nomāt. Daļa lēnām iegādāta. Mums nebūs grieztie ziedi, bet gan pašu audzēti zaļumi māla podos. Tāpat viesu ziedus likšu vecākuem izkārtot atsevišķā stūrītī. Mums atvieglo tas, ka rīts arī notiks svinibu vietā lidz ar to ieradīsimies iepriekšeja dienā ar vedejiem,vecāki atbrauks palīdzēt. Esmu domājusi, ka ja gribēšu kādu īpašaku svečturi īrēt esmu apskatījusi nomas vietas kas ir pa ceļam. Esmu bijusi kāzās, kur viesu pašķus izlika uz galdiem un tad tur bija sarunāta draudzene no viesu loka kas nogādāja ziedus un izlika. 

Jo tāpat kādam būtu jāuztic ziedu nogādāšana un ielikšana vāzēs.