FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Jūlijs, 2021

Jūlija līgavas 2021

P
Precos.lv 06.07.20. 10:37 | Kāzu datums: 15.12.2019

2021. gada jūlija līgavu sarunas

20 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
Kotovica 09.02.21. 15:56 | Kāzu datums: 31.07.2021

Sveikas, meitenes!

Ļoti ceru, ka izdosies mums visām neko nepārcelt un nosvinēt mūsu skaistos svētkus jau šovasar!

Līdz šim esmu visu jau norezervējusi - Bēršas, ēdinātāji, dienu baznīcā (martā sāksies attālināti salaulāto kursi), muzikantus, foto, deko, makeup, frizūra, kūka, saldumi, auto. Kad nāks tuvāk, tik viss jāprecizē. Pirmie rezervācijas maksājumu jau arī samaksāti.

Kleitu iegādājos, priecājos, ka tomēr varēju vismaz mammu paņemt līdzi, lai palīdz ar kleitas izvēli. Šomēness ceram, ka tiksim uzvalku atrast.

Lēnām domāju par mazajām dāvaniņām viesiem un ielūgumiem. Domāju uztaisīt pati vairākus variantus un izdomāt, kurš pie sirds iet vislabāk. Pinterest ir lielisks ideju ģenerators. :D 

Domājam alko arī skatīties veikalu atlaides. Vai kādai ir vēl kādi varianti?

Vai Jūs domājat mičošanos 00:00? Salasījos, ka citi taisa jau 23:00 vai 23:30, lai jauno dienu jau sāktu jaunajā statusā.

Plānojot sastapos jau ar savas mīļās mammītes iesīkstējušajušajiem standartiem par aubi un to, ka kleita nedrīkst būt citā krāsa-tikai balta, bet viņai tik vajadzēja mani ieraudzīt salonā manis jau instagram iemīļotajā kleitā un salūza zem spiediena. Gan jau pārsteigumi vēl būs priekšā. :D

egijamakeu 31.01.21. 22:38

Es ielūgumus izsūtīšu aprīlī, kad būs jau aptuveni skaidrs ar visu to situāciju valstī! 
Domāju,ka sasringta situācija būs līdz marta beigām... 
Galvenais meitenes domāt tikai to labāko, nestresot, darīt visu līdz galam kā katra ir iecerējusi, jo pārlikt kāzas uz citu laiku varēs jebkurā brīdī! 

No pieredzes atceros, ka līgaviņas pagājušā gadā  atcela kāzas uz šo gadu, bet lielāka daļa nenobijās un līdz pēdējam brīdim visu plānojam un ir laimīgi aprecējušās!❤️❤️

varbūt kādai ir kāda forša ideja par mičošanos?

E
Elle 28.01.21. 15:24 | Kāzu datums: 09.07.2021

Mēs runājām, ka ielūgumus izsūtīsim ātrākais martā vai aprīlī, jo neko nevar saprast ar vīrusu. Nav arī plānoti 100 viesi, lai tas varētu radīt baigās problēmas viesiem.

J
Jutucuks 28.01.21. 11:24 | Kāzu datums: 10.07.2021

Sveikas līgaviņas! 
Beidzot saņēmos ko uzrakstīt, ļoti jauki dzirdēt dažādus viedokļus un atbalstu vienai pret otru, kā arī ļoti palīdz tas, ka ir vēl kāds, kas šobrīd atrodas tādā pašā situācijā un man ir iespēja iedvesmoties! :)
Mums pagaidām ir rezervēts datums baznīcā, ir iesākti arī kursi, rezervēta svinību vieta un naktsmītne, kā arī ēdinātāji. Ar fotogrāfi jau ir parakstīts līgums. Ir iegādātas dažas dekorācijas (dekorēšu pati) un gredzeni, tagad ļoti gaidu, kad varēšu doties savas dzīves skaistākās kleitas meklējumos. Kā arī šobrīd ļoti aktuāli būtu ielūgumi. Vai jūs jau esat izsūtijušas ielūgumus, ja nē, kad plānojat tos izsūtīt?

Mēs ar līgavaini plānojam kāzas neatcelt lai tur vai kas, tāpēc ticam un ceram, ka vīruss atkāpsies, lai varētu nosvinēt tā, kā plānots! 

Vēlreiz paldies par to, ka iedvesmojat! :)

AliseK_ 26.01.21. 13:04 | Kāzu datums: 10.07.2021

Žēl, ka tā! Bet cerams, ka tad nākamgad varēsiet uzrīkot kārtīgas svinības, bez visa stresa.

Es gan, lai vai kā būtu neatlikšu. Kaut vai mazā lokā svinēsim. Neesmu vairs tik jauna, un es jau sen gribu ģimeni :D

A
AgyPinky 24.01.21. 23:22 | Kāzu datums: 23.07.2022

Sveikas līgavińas, 

Diemžēl šodien pieńēmām lēmumu pārcelt kāzas uz 23.07.2022. Visa šī nezińa iedzina lielā stresā, negribas riskēt uz pēdējo brīdi sakarā ar to, ka lielākā dala viesu dzīvo ārzemēs, gribas, lai visa gimene un draugi var būt kopā. 

Ceru, tām, kuras nepārcels, ka jums paveiksies un varēsiet jauki nosvinēt kā plānots. 

egijamakeu 24.01.21. 20:13

Mums kāzas 15.07. neko neatcelsim, organizēsim līdz pēdējam.

Vienīgais ir lietas par kurām ir jamaksā obligāti.

Esmu arī iemaksājusi drošibas naudu-fotogrāfs,video,''Bēršas' utt.

Domāju,ka kāzas varēs vasarā notikt, ārā, dabā,kāpēc gan nē.?Ja mums Latvijā grib rīkot Dziesmu svētkus, kāpēc, lai kāzas mazākā ģimenes, draugu lokā nevarētu rīkot? 

Galvais domāt tikai to labāko un neatmest cerību,ka kaut kas varētu nenotikt!

E
Elle 21.01.21. 12:10 | Kāzu datums: 09.07.2021

Mēs no aprīļa pārcēlām uz jūliju, gan jau vismaz kaut kādu pulcēšanos atļaus. Ja nu nē, nu tad divatā ar vedējiem. Viesiem balli uz pirmo gadadienu, ko darīt. Nākas pielāgoties, kovids jau nekur nepazudīs arī nākamgad.

v
vislabakaa 20.01.21. 21:03 | Kāzu datums: 23.07.2021

Vai šeit ir kāds/-a, kas apsver jūlija kāzu atcelšanu? Baidamies, ka būs kādi ierobežojumi un riskēt ar viesu veselību arī negribam. Tik sarežģīts laiks kāzām! :)

AliseK_ 20.01.21. 20:26 | Kāzu datums: 10.07.2021

Sveikas! 

Es uzskatu, ka jūlijā noteikti būs daudz labāk. Manas domas ir, ka maijā jau vajadzētu būt vieglāk, ņemot vērā vakcinācijas sākšanos un pagājušā gada vasaras statistiku.  Pagaidām nav uztraukuma, ka varētu būt ierobežots skaits viesu kāzās. 

Mums izdarīts:

+Rezervēta viesu māja, kas piedāvā arī ēdināšanu

+aizrunāts datums baznīcā

+vakara vadītājs

+fotogrāfs

+dekoratore

+mūziķi

+sapirkti dzērieni

Tagad top ielūgumi, galvā 101 ideja, ko gribētos īstenot, gaidu, kad beidzot varēs doties laikot kleitas.

Pagaidām visu apgrūtina tas, ka nav iespējams tikties ar dekoratori un vakara vadītāju, jo ir tik daudz jautājumu par kāzām. Neesmu ļoti, ļoti sen bijusi kāzās, tāpēc nekas par norisi  nav zināms. 

Es arī esmu dejotnemācēja, ja tā var teikt. Neesmu bieži gājusi uz ballēm.

Varbūt jums, meitenes, ir kāds ieteikums, kur var apgūt kāzu deju? 

b
baibazarina 19.01.21. 14:15

Sveiki!

Kā jums iekšējās prognozes par covid jūlijā?

Mums kāzas plānojās uz 16.07.21

Izdarīts:

Sarunāts viesu nams

Sarunāti vedēji

Mūzika

Sarunāts fotogrāfs

Drīz iesim iesniegt iesniegumu dzimtsarakstu nodaļā.

Dekorēšanu domājam ņemt uz savām rokām, gribas kāzas tādā riktīgā lauku stilā, būs svinības šķūnī, ar meijām utt.

Svinīgo daļu arī domājam brīvā dabā, kā jūs dekorējāt svinību vietu?

E
Elle 11.01.21. 17:57 | Kāzu datums: 09.07.2021

Sveiciens! Piesakos arī uz jūliju, mums bija plānots 23.aprīlis, bet šodien izdevās pārcelt uz jūliju.

Izdarītais:

vienreiz biju uzmērīt kleitas vienā salonā, idejeiski atradu, bet neesmu nopirkusi. Jebkurā gadījumā mani maz satrauc tas, galvenais, ka fasons ir pilnīgi skaidrs un skaidrs, ka baltu noteikti negribu;

viesu nams ir atrasts un pierezervēts, ēdinātāji arī;

vakara vadītāji grib būt vedēji (reāli viņu pašu iniciatīva un viņi to ir darījuši iepriekš);

tikko uzsākām iesvētes mācību, ātrāk nesanāca, jo traki ar covidu utml. Mācītāji negrib ar tiešsaistēm noņemties;

ielūgumus un dāvaniņas viesiem arī ir sarunāts, kas sataisīs;

ir skaidrs par mūziku (aprīkojums, dj), vēl par grupu domājam - laikam vajag;

auto ir skaidrs apmēram, neesam pieteikuši tikai, gan jau izdosies;

pirmās dejas dziesmu esam izvēlējušies, dejot nemākam, bet gan jau iemācisimies :)

Foto meklēju palēnām

Kaut kad laikam jāuzraksta iesniegums dzimtsarakstu nodaļā, es pieļauju, ka sniegsim elektroniski

Man kaut kā vispār īpaši nav stresa par kāzām

C
CipCip 08.01.21. 20:14 | Kāzu datums: 31.07.2021

Mūsu progress tik tālu:

-Laiks baznīcā rezervēts

-Iesvētes kursi izieti

-Svinību vieta aizrunāta (tur arī ēdināšana notiek uz vietas)

-Kleita nopirkta

-Foto aizrunāta

-Pasākumu vadītājs ir 

-Bārmenis ir, alkohols arī ir sarunāts pa lētāk naudiņām :) 

Šobrīd aktuālākais atrast mūziķus, un drīz jau sākt darboties ap ielūgumiem. Tā kā sākts laicīgi, stresa pavisam nav :) Cerams, ka apstākļi atļaus mums visām nosvinēt brīnišķīgi plānoto!

L
LR 15.10.20. 11:06 | Kāzu datums: 30.07.2021

Dejot mācāmies pie Andas Zarembas un Ričarda. Fantastiski pozitīvi un enerģiski cilvēki, kuri mīl to, ko dara. Iesaku!

A
AgyPinky 13.10.20. 19:58 | Kāzu datums: 23.07.2022

Man patīk, ka visas esam tik darbīgas un tik daudz jau izdarīts. 

Nedzīvojam Latvijā, tāpēc mani kontakti nederēs, kāzas gan būs Latvijā 

E
Elinčiks 13.10.20. 10:55 | Kāzu datums: 23.07.2021

☑️Viesu nams rezervēts

☑️Ēdinātāji rezervēti

☑️Mūziķi aizrunāti

☑️vakara vadītājs

☑️iesvētes kursi izieti,lai laulātos baznīcā

☑️baznīcā laulību laiks pieteikts

☑️Foto&video

☑️Kleita

☑️Pieteikta vizīte pie šuvējas,lai atšūtu kleitu-jūnijā

☑️Vedēji

☑️ir skaidrs par gredzeniem, tos taisīsim janvārī

Meitenes, pie kā ejat/iesiet mācīties kāzu deju? Varbūt variet padalīties ar kontaktiem?

A
AgyPinky 12.10.20. 19:10 | Kāzu datums: 23.07.2022

Mums vēl: 

Jāiemācas pirmā deja 

Jāpiesaka auto 

Jānopērk alkohols, to darīsim palēnām, kad būs atlaides 

Jāizsūta ielūgumi, tos sūtīsim apmēram Februārī, lai dod atbildi līdz Aprīła beigām 

Gan jau vēl daudz sīkumu, bet pagaidām bez stresa. 

A
AgyPinky 12.10.20. 19:04 | Kāzu datums: 23.07.2022

A
AgyPinky 12.10.20. 19:00 | Kāzu datums: 23.07.2022

Sveikas dāmas, 

Tātad mūsu papildinājums: 

✅ Kleita pasūtīta, būs izgatavota apmēram uz Martu, tad nolemsim, kur jāpiešuj un sańemšu mēnesi pirms. 

✅ Viesu Nams 

✅ Ēdinātāji sarunāti, ēdirnkarte saskańota 

✅ Saglabā datumu magnētińi izsūtīti 

✅ Fotogrāfs sarunāts 

✅Videogrāfs sarunāts 

✅ Mūzikis sarunāts 

✅Tā kā kāzas būs ārā, arka un dekorators sarunāts 

✅ Florists sarunāts 

✅Pirmās dejas dziesma izvēlēta un deju instruktors sarunāts 

✅Dziesma kad iešu izvēlēta 

✅ Vedēji sarunāti 

✅Dzimtsarakstu Nodałas darbiniece aizrunāta 

✅Pasūtījām izlejamā alus mucu un glāzes no "Valmiermuižas" alus 

L
LR 12.10.20. 11:39 | Kāzu datums: 30.07.2021

Aaa..un ejam uz deju kursiem jau mēnesi reizi nedēlā. Bet mūsu mērķis bija vispār iemācīties dejot, ne tikai pirmo kāzu deju. Līdz ar to mācāmies tāpat, tad jau arī mūsu dejas sanāks.