FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Jūlijs, 2021

Jūlija līgavas 2021

P
Precos.lv 06.07.20. 10:37 | Kāzu datums: 15.12.2019

2021. gada jūlija līgavu sarunas

10 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
AliseK_ 20.01.21. 20:26 | Kāzu datums: 10.07.2021

Sveikas! 

 

Es uzskatu, ka jūlijā noteikti būs daudz labāk. Manas domas ir, ka maijā jau vajadzētu būt vieglāk, ņemot vērā vakcinācijas sākšanos un pagājušā gada vasaras statistiku.  Pagaidām nav uztraukuma, ka varētu būt ierobežots skaits viesu kāzās. 

 

Mums izdarīts:

+Rezervēta viesu māja, kas piedāvā arī ēdināšanu

+aizrunāts datums baznīcā

+vakara vadītājs

+fotogrāfs

+dekoratore

+mūziķi

+sapirkti dzērieni

 

Tagad top ielūgumi, galvā 101 ideja, ko gribētos īstenot, gaidu, kad beidzot varēs doties laikot kleitas.

Pagaidām visu apgrūtina tas, ka nav iespējams tikties ar dekoratori un vakara vadītāju, jo ir tik daudz jautājumu par kāzām. Neesmu ļoti, ļoti sen bijusi kāzās, tāpēc nekas par norisi  nav zināms. 

 

Es arī esmu dejotnemācēja, ja tā var teikt. Neesmu bieži gājusi uz ballēm.

Varbūt jums, meitenes, ir kāds ieteikums, kur var apgūt kāzu deju? 

v
vislabakaa 20.01.21. 21:03 | Kāzu datums: 23.07.2021

Vai šeit ir kāds/-a, kas apsver jūlija kāzu atcelšanu? Baidamies, ka būs kādi ierobežojumi un riskēt ar viesu veselību arī negribam. Tik sarežģīts laiks kāzām! :)

E
Elle 21.01.21. 12:10 | Kāzu datums: 09.07.2021

Mēs no aprīļa pārcēlām uz jūliju, gan jau vismaz kaut kādu pulcēšanos atļaus. Ja nu nē, nu tad divatā ar vedējiem. Viesiem balli uz pirmo gadadienu, ko darīt. Nākas pielāgoties, kovids jau nekur nepazudīs arī nākamgad.

egijamakeu 24.01.21. 20:13

Mums kāzas 15.07. neko neatcelsim, organizēsim līdz pēdējam.

Vienīgais ir lietas par kurām ir jamaksā obligāti.

Esmu arī iemaksājusi drošibas naudu-fotogrāfs,video,''Bēršas' utt.

Domāju,ka kāzas varēs vasarā notikt, ārā, dabā,kāpēc gan nē.?Ja mums Latvijā grib rīkot Dziesmu svētkus, kāpēc, lai kāzas mazākā ģimenes, draugu lokā nevarētu rīkot? 

 

Galvais domāt tikai to labāko un neatmest cerību,ka kaut kas varētu nenotikt!

A
AgyPinky 24.01.21. 23:22 | Kāzu datums: 23.07.2022

Sveikas līgavińas, 

 

Diemžēl šodien pieńēmām lēmumu pārcelt kāzas uz 23.07.2022. Visa šī nezińa iedzina lielā stresā, negribas riskēt uz pēdējo brīdi sakarā ar to, ka lielākā dala viesu dzīvo ārzemēs, gribas, lai visa gimene un draugi var būt kopā. 
 

Ceru, tām, kuras nepārcels, ka jums paveiksies un varēsiet jauki nosvinēt kā plānots. 

AliseK_ 26.01.21. 13:04 | Kāzu datums: 10.07.2021

Žēl, ka tā! Bet cerams, ka tad nākamgad varēsiet uzrīkot kārtīgas svinības, bez visa stresa.

 

Es gan, lai vai kā būtu neatlikšu. Kaut vai mazā lokā svinēsim. Neesmu vairs tik jauna, un es jau sen gribu ģimeni :D

J
Jutucuks 28.01.21. 11:24 | Kāzu datums: 10.07.2021

Sveikas līgaviņas! 
Beidzot saņēmos ko uzrakstīt, ļoti jauki dzirdēt dažādus viedokļus un atbalstu vienai pret otru, kā arī ļoti palīdz tas, ka ir vēl kāds, kas šobrīd atrodas tādā pašā situācijā un man ir iespēja iedvesmoties! :)
Mums pagaidām ir rezervēts datums baznīcā, ir iesākti arī kursi, rezervēta svinību vieta un naktsmītne, kā arī ēdinātāji. Ar fotogrāfi jau ir parakstīts līgums. Ir iegādātas dažas dekorācijas (dekorēšu pati) un gredzeni, tagad ļoti gaidu, kad varēšu doties savas dzīves skaistākās kleitas meklējumos. Kā arī šobrīd ļoti aktuāli būtu ielūgumi. Vai jūs jau esat izsūtijušas ielūgumus, ja nē, kad plānojat tos izsūtīt?

Mēs ar līgavaini plānojam kāzas neatcelt lai tur vai kas, tāpēc ticam un ceram, ka vīruss atkāpsies, lai varētu nosvinēt tā, kā plānots! 

Vēlreiz paldies par to, ka iedvesmojat! :)

E
Elle 28.01.21. 15:24 | Kāzu datums: 09.07.2021

Mēs runājām, ka ielūgumus izsūtīsim ātrākais martā vai aprīlī, jo neko nevar saprast ar vīrusu. Nav arī plānoti 100 viesi, lai tas varētu radīt baigās problēmas viesiem.

 

 

egijamakeu 31.01.21. 22:38

Es ielūgumus izsūtīšu aprīlī, kad būs jau aptuveni skaidrs ar visu to situāciju valstī! 
Domāju,ka sasringta situācija būs līdz marta beigām... 
Galvenais meitenes domāt tikai to labāko, nestresot, darīt visu līdz galam kā katra ir iecerējusi, jo pārlikt kāzas uz citu laiku varēs jebkurā brīdī! 
 

No pieredzes atceros, ka līgaviņas pagājušā gadā  atcela kāzas uz šo gadu, bet lielāka daļa nenobijās un līdz pēdējam brīdim visu plānojam un ir laimīgi aprecējušās!❤️❤️
 

varbūt kādai ir kāda forša ideja par mičošanos?

K
Kotovica 09.02.21. 15:56 | Kāzu datums: 31.07.2021

Sveikas, meitenes!
 

Ļoti ceru, ka izdosies mums visām neko nepārcelt un nosvinēt mūsu skaistos svētkus jau šovasar!

 

Līdz šim esmu visu jau norezervējusi - Bēršas, ēdinātāji, dienu baznīcā (martā sāksies attālināti salaulāto kursi), muzikantus, foto, deko, makeup, frizūra, kūka, saldumi, auto. Kad nāks tuvāk, tik viss jāprecizē. Pirmie rezervācijas maksājumu jau arī samaksāti.

Kleitu iegādājos, priecājos, ka tomēr varēju vismaz mammu paņemt līdzi, lai palīdz ar kleitas izvēli. Šomēness ceram, ka tiksim uzvalku atrast.

Lēnām domāju par mazajām dāvaniņām viesiem un ielūgumiem. Domāju uztaisīt pati vairākus variantus un izdomāt, kurš pie sirds iet vislabāk. Pinterest ir lielisks ideju ģenerators. :D 

Domājam alko arī skatīties veikalu atlaides. Vai kādai ir vēl kādi varianti?

 

Vai Jūs domājat mičošanos 00:00? Salasījos, ka citi taisa jau 23:00 vai 23:30, lai jauno dienu jau sāktu jaunajā statusā.

 

Plānojot sastapos jau ar savas mīļās mammītes iesīkstējušajušajiem standartiem par aubi un to, ka kleita nedrīkst būt citā krāsa-tikai balta, bet viņai tik vajadzēja mani ieraudzīt salonā manis jau instagram iemīļotajā kleitā un salūza zem spiediena. Gan jau pārsteigumi vēl būs priekšā. :D