FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Jūnijs, 2021

Plānošana

K
Krixis93 20.04.21. 14:37 | Kāzu datums: 21.06.2021

Sveikas, dāmas!

 

Kā iet ar plānošanu, organizēšanu?

Šobrīd mums no gatavā ir tikai iesniegums DzSN, iegādātā kāzu kleita, vecāku sarunātā "mičošana" (līdzināšana) un pasūtītie gredzeni, kuriem vajadzētu līdz maija sākumam būt gataviem.

Ielūgumi top (gatavojam paši, ir cerība, ka šonedēļ būs gatavi, tad sūtīsim - tuvākajiem plānojam iedot rokās, attālākiem viesiem - nofotografēsim un sūtīsim soc.tīklos droši vien).

Tā kā kāzas izdomājām ļoti "laicīgi" (no bildinājuma līdz kāzām knapi virs trīs mēnešiem sanāca), tad, protams, daudz nezināmie un viss, manuprāt, steigā. Līgavainis, protams, pārliecināts, ka stresot nav par ko un jāatslābst, viss būšot tāpat labi.

Plānos ceram uz labāko - ka uz mūsu kāzu dienu būs atvieglojumi visiem tiem piesardzības pasākumiem un, ka varēsim vismaz ārtelpās kādi 30 cilvēki savākties, tāpēc visu ko šobrīd plānojam. Vieta ir jau skaidra, ēdināšana, šķiet, arī.

Ar fotogrāfu nākamnedēļ parakstīsim līgumu, ja viss ies kā paredzēts. Par vakara vadītāju/DJ vēl mēģinām saprast - kur meklēt un kā atrast vispār. Vistrakāk ir tas, ka vēl ar vedējiem nav 100% skaidrības (ir varianti, bet nav skaidrs, kurš īsti būs).

Šobrīd meklēju arī, kur atrast rezerves galvas rotu (plīvura vietā man būs ziedu vainadziņš) no mākslīgajiem ziediem, ja nu dabīgo ziedu vainadziņu nesanāk uz kāzu dienu uzpīt. Ir doma arī par tautisko jostiņu, bet to vēl neesmu pat sākusi meklēt. Droši vien var arī netīšām nesanākt tādos tempos...

Vārdu sakot, šobrīd esmu mazlietiņ stresa kamols, bet visā visumā jāatzīst, ka ņemot vērā visu vērā ņemamo, laikam ar plānošanu sokas labāk kā varētu gaidīt.

0 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši