FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Septembris, 2020

Septembra līgavas 2020

P
Precos.lv 13.08.18. 07:50 | Kāzu datums: 15.12.2019

2020. gada septembra līgavu sarunas

3 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
L
Laura S 11.05.20. 17:51 | Kāzu datums: 12.09.2020

Sveikas dāmas.

Kā jums veicas ar gatavošanos un pie kā esat apstājušās? Kādas ir jūsu cerības uz kāzu norisi šī gada septembrī, kad nav zināms it nekas? Esat mainījušas iecerēto kāzu formātu vai ir izdomāti B un C varianti?

Pati biju ļoti optimistiska līdz brīdim, kad pagarināja ārkārtas stāvokli līdz 9.jūnijam, neizmainot gandrīz nevienu, līdz šim brīdim, noteikto ierobežojumu (jo kas gan ir kāzas ar 2m distanci no saviem viesiem..). Tagad esmu satraukta un nobažījusies un nezinu, vai ir vērts iespringt uz atlikušo sīkumu kārtošanu kāzu procesā. 

Lielākās kāzu detaļas ir saskaņotas jau laiku iepriekš, pandēmijas laikā arī esam daudz laiku ieguldījuši un visādus sīkumus izdarījuši. Ielūgumus gan vēl neesam pasūtījuši, ir skaidra vīzija, tomēr neceļas roka tos pasūtīt ar ierakstītu ''12.septembris'' - kāzu datvumu, tā pat kā laulību gredzeni ir jau uz rokas, tikai bez iegravētiem datumiem.

Tā nu mēs sēžam un gaidām 9. jūniju ar cerību, ka varētu domāt par ielūgumu sūtīšanu.

Doma, tuvākajā laikā izsūtīt visiem kāzu viesiem elektronisku ''save the date''.. bet tā pat ar tekstu ''cerams''.

Vēlētos tomēr ticēt, ka viss būs.. viss būs tieši tā kā izsapņots! 

a
agigi111 18.05.20. 08:30 | Kāzu datums: 12.09.2020

Pagaidām stresā neesam.  Ir, protams, uztraukums, kas un kā būs, bet tas vairs nebūs no mums atkarīgs. Mums viesu skaits nepārsniedz 30. Ja nu būs lemts, tad būs ar viesiem , ja nu nē, tad būs ģimenes lokā.  Kāzas ir mums, nevis viesiem. Ja būs bez viņiem- žēl, bet ja tā sanāks, tad pēc gada nosvinēsim ar visiem viesiem. 

Ielūgumus taisu pati, tāpēc lēnām sāku taisīt tos. Tad domāju nogaidīt līdz jūnija sākumam, ko paziņos valts. Tad pēc situācijas vadīšos- sūtīt ārā ielūgumus vai  nē. 

Kleita jau nopirkta.  Vīram uzvalks vēl nē, jo svars viņam lekā turpu šurpu un nogaidīsim līdz pēdējam ar to. 

Ziedi pasūtīti.  Fotogrāfs rezervēts. Banketu zāle arī rezervēta (kāzas nebūs uz 2 dienām, tikai līdz 23:00 vakaram). Dokumenti iesniegti. Dokumentus noformējam attālināti ar e-parastu. Tā tik bija izprieca, jo man izrādījās ID kartei nebija aktivizēts paraksts.  Kādu laiku nācās pmocīties, kamēr atradu kura no Pases daļām pieņemtu ar pierakstu, lai aktivizētu parakstu. Galu galā viss izdevās, bet šobrīd ir pieteikts, bez svinīgās daļas.  Teica tuvāk tam datumam , tad jau izlems.

Vakarā vadītāja un DJ ir rezervēti.

Gredzenus tuvākajās dienās pasūtīsim no pazīstamā juveliera.

Make up un frizieri jau rezervēju.

Lielajos vilcienos viss jau ir gatavs. Tādas lietas kā alkohola utt. būs jāskatās no apstākļiem, vai tas viss būs vajadzīgs. To varēs iegādāties īsi pirms pasākuma. 

 

I
Ilzeilze 21.05.20. 15:30 | Kāzu datums: 11.09.2020

Čau!

Arī man pašlaik plānošanā visai liela neziņa. Bet ļoti ceru uz labāko, ka kāzas varēs svinēt ar vismaz lielāko daļu plānoto viesu.

Principā, visus lielos darbus izdarījām jau janvārī, ir rezervēts viesu nams, muzikanti, kāzu vadītājs, ēdinātāji, ceremonijas vieta, fotogrāfs, auto utt. Svinības bija plānotas uz 120 personām, arī izvēloties viesu namu ar to rēķinājāmies, tāpēc nelielām svinībām vieta vairs nebūs piemērota.

Domājam pozitīvi, nesen nopirkām gredzenus un drīzumā dosimies vienoties par laulību reģistrācijas laiku. Runājot par ielūgumiem, nākošnedēļ maketēsim, lai vajadzības gadījumā varam ātri izdrukāt.

Satraukums, protams, ir tāpēc visi darbi pašlaik notiek daudz lēnākā tempā. 

Pati strādāju kultūras nozarē un pašlaik šķiet, ka uz septembri varētu atļaut pulcēšanos vismaz 100 cilvēkiem, bet tas nav garantēts.

Lielākais jautājums pašlaik ir ar kāzu kleitu. Pirkt tagad vai nogaidīt. Principā ļoti labs variants būtu kāzu kleitas noma, varbūt kāda var ieteikt labu salonu?