FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2019

Septembra līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:42
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada septembra līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
agnese_pati
20.08.19. 21:28
Kāzu datums: 07.09.2019
Jā, nu jau pavisam, pavisam drīz. Būsim pārtērējušies :D Sākotnējais budžets neparedzēja tik lielas dekorēšanas izmaksas un sīkumu izmaksas. Tā kā mūsu viesu namā iepriekšējā vakarā ir cits pasākums, paši netiekam dekorēt, visu izdarīs īstajā dienā dekoratore floriste un es ieraudzīšu galarezultātu. Par to summu, cerams, ka patiks un būs vērts. Sākumā līgavainis (un arī es) bažijāmies, ka tik dārgs viss tas pasākums sanāks, nu tāds miers iestājies. Ir sajūta, ka būs tā vērts :) Tā arī laikam ir tā vienīgā lieta, kas sanāca savādāk, nekā plānots. Par visu citu plus mīnus nav nekādu izmaiņu no sākotnējā plāna. 
Rīt man make up un frizūras izmēģinājums, ļoti gaidu. Kaut kā TĀ sajūta nav vēl parādījusies, es laikam no tām neromantiskajām. Visu laiku organizēju, bet pati neesmu sevī īsti ielikusi domu, ka tas tak MAN, MUMS. Droši vien īstā sajūta atnāks, kad kāzu rītā tikšu pucēta :)
Vēl pāris sīkumiņi ir jānopērk tikai un pēdējā nedēļā jāaizbauc uz viesu namu, pie ēdinātājiem, manikīrs jāuztaisa un fotogrāfei jānosūta dienas plāns. Vēl joprojām meklēju dejojamās dziesmas, ko flešā sarakstīt, daudzas jau ir, bet gribas vēl ko feinu. 

Razbaine
19.08.19. 22:24
Kāzu datums: 05.09.2019
Līdz kāzām vairs nav daudz atlicis, iegādājamies pēdējos niekus un precizējam visu ar kāzu komandu(dj,video,u.c.). Iekšā tāds patīkams satraukums, ka tas viss būs tik drīz. :)
Iedomājos kā ir citiem, vai sanāca iekļauties sākotnēji plānotajā budžetā(ja ir jau samaksāti lielie pieturpunkti -viesu nams, ēdinātāji, fotogrāfs, tad aptuveni var saprast) vai tomēr sanāca iztērēt vairāk?
Par pašu plānošanu runājot, vai neesat sevi pieķērušas pie domas, ka ir lietas, ko sākumā teicāt, ka negribat kāzās, bet tomēr plānošanas procesā saprotat, ka vēlaties? Man pašai šis bijis tāds interesants laiks, piemēram, visu laiku biju teikusi, ka nu nē, plīvuru tiešām negribu, bet atrodot īsto kleitu bija sajūta, ka vajag. Uzlaikoju kleitu ar plīvuru un jutos tik skaista, ka bez plīvura pat sevi šajā dienā nevaru iedomāties. :D
Razbaine
07.08.19. 17:34
Šobrīd cenšamies risināt šo jautājumu. Iespējams esam atraduši variantu, taču šis bija diez gan smags sitiens un ir jādomā risinājumi.. Ēdināšana tomēr procentuāli aizņemt lielu daļa budžeta.
agnese_pati
05.08.19. 11:13
Razbaine, tas gan traki. Ko darīsiet?
Jā, praktiski tikai mēnesis palicis. Beidzot ar vedējiem parunājām sīki un smalki. Man patika, ka vedējmāte entuzistiski mierināja mani, ka man vispār par neko tai dienā nav jāuztraucas, tikai jābauda diena. Laikam tas bija tieši tas, ko vēlējos dzirdēt. Ir vēl palikusi alkohola iegāde, bet daudz nepirksim, jo pa lielam būs tikai ap 20 cilvēkiem, kas kaut ko dzers, pārējie ir bērni.
Vēl palikušas no darbiem pāris lietas - saruna ar muzikanti un tā riktīgi ar dekoratori par sīkumiem. Jāieraksta playliste ar dziesmām un jānopērk veļa un bolero jaciņa. Izmēģinājuma grims drīz būs, kā arī frizūras izmēģinājums. Vēl pie manikīres jāaiziet un jāizbauda vecmeitu ballīte. Tas arī apmēram viss, kas no darbiem palicis. Vēl vecāki jāsapazīstina pirms kāzām, jo, lai arī ar līgavaini esam kopā jau 5 gadus, tas nekad nav noticis.
Razbaine
02.08.19. 22:47
Laikam katram reizi dzīvē pienāk situācija, par kuru teikt - es nekad nebūtu iedomājusies, ka tā notiks ar mums.. :D Principā mēnesis līdz kāzām un uzzinu, ka esam palikuši bez ēdinātājiem.
Choko04
02.08.19. 15:12
Kāzu datums: 20.09.2019
Mēs jau sapirkām. 
Vīrietim rēķinājām 0,7l stiprā alkohola, bet uz sievieti 1 vīna pudeli. (atsevišķām dāmām 0,5l stipro :D)
Jāskatās, kādi viesi. Būtībā ari alkohola kalkalatori, kas ir, rēķina diezgan tuvu mūsu rēķināšanai.
Pamēģini šeit : http://alkoutlet.lv/calculator ;
Razbaine
01.08.19. 21:13
Kā ar alkoholu kāzām?  Esat sagādājuši? Pēc kāda principa rēķiniet daudzumu? Un kā izvēlēties piemērotāko? Mums ir vienas dienas kāzas, tāpēc negribētos sapirkt par daudz, bet negribētos arī, lai nav nekā. :D Laikam sācies pirmskāzu drudzis. :D Sajūta, ka nekas nav paveikts un ir tik daudz vēl jāpaspēj.. :D
Choko04
24.07.19. 16:02
Mums sanāk ~39 eiro uz vienu cilvēku, ar uzkodu galdu, vakariņām, brokastīm, apkalpošanu, transportu un bāra pakalpojumiem. Bet summa koriģēsies vēl beigās, jo šajā summā rēķinās, ka ir 100% pieaugušie. (Mūsu ēdinātājam ir 50% atlaide bērniem līdz 11 gadu vecumam + par bērniem ies nost arī bāra pakalpojumi) :)
Razbaine
22.07.19. 16:21
Ja nemaldos mums sanāk aptuveni 32 eur uz vienu cilvēku, bet jāpiebilst, ka mums būs nelielas vakariņas ģimenes lokā. Summa ir atkarīga no ēdienu izvēles..
christyks
16.07.19. 15:34
Kāzu datums: 19.09.2019
Sveikas! Man tāds jautājums - cik jums izmaksāja banketa pakalpojumi uz 1 personu (ēdiens, inventārs, ceļš)? Vienkārši man ir jāizvēlas (pēdējais laiks! ) no visiem piedāvājumiem un gribu saprast kādās summās citiem izdodas iekļauties... :)
Manā gadījumā, pēc ceremonijas Skaistkalnes baznīcā, neliela svinēšana neformālā gaisotnē notiks Ausekļu dzirnavās, un ir daži izbraukuma banketa piedāvātāji (jāizvēlas īstais :D ). Vakarpusē mēs dodamies projām no svinībām, jo nākošajā dienā braucam ceļojumā. Mums tāds vienas dienas pasākums, kas atbilst mūsu vēlmēm un iecerēm. :) 
Choko04
13.07.19. 15:33
Par kurpēm runājot, tikai nesaprotu vai izdosies ienēsāt. Par kāzu darbiņiem. Palikuši sīkumiņi. Alkohols, jānopērk vecākiem un vedējiem dāvanas, kuras jau esam izdomājuši.
Choko04
13.07.19. 14:41
Runājot par apaviem, ja nu kādai interesē šādas kurpes, var uzmest aci šim : http://www.apavi24.lv/lv/preces/apavi/apavi-sievietem/12180-xti-sieviesu-kurpes/ Pati pasūtīju 39 izmēru. Ļoti skaistas un stabilas.
agnese_pati
11.07.19. 15:07
Sveikas! Kā iet? Kas vēl palicis nepadarīts jums? Aizdomājos, ka pavisam drīz jau lielā diena klāt :) Cenšos tagad vēl visu steidzamāko paveikt, tad nedaudz atvaļinājums, kura laikā par kāzu lietām nedomāšu, un tad jau augustā atlikušās lietiņas.
Mums vēl nav uzvalka līgavainim, to iesim sestdien meklēt, gredzenu arī vēl nav un pāris sīkumu - mičošanas komplekta, nav vēl arī pasūtīta torte un neesam arī vēl pārrunājuši ar muzikanti nianses. Mums būs dziedoša meitene ar ģitāru, kas sniegs tā kā koncertu viesu namā un pēc tam dejas ar mūsu pašu ierakstītu play listi.
Saņēmu no meistares ielūgumus - nu tik skaisti, ka, ja man tādu atsūtītu, nespētu neierasties :)
Vēl arī jāuztaisa izmēģinājuma make up un frizūra, kā arī jāatrod bolero jaciņa un halāts kāzu rītam. Un alko arī vēl neesam iepirkuši. Cits tā kā puslīdz būtu vai arī nav nekas tāds, ko nevarētu paveikt ātri.

Lola23
09.07.19. 12:28
Kāzu datums: 23.08.2018
Mana vedējmāte pirka alfā tamaris :) es savas burgundijas sarkanās pasūtīju no UK
Razbaine
09.07.19. 11:55
Dāmas, vai visi darbi jau sadarīti? :)
Kur Jūs meklējāt kurpes? Meklēju bordo krāsas kurpes ar slēgtu purngalu, bet neko pievilcīgu vēl neesmu atradusi. :(
Razbaine
20.06.19. 10:48
Līgavaiņa vecākiem plānojam dāvināt ozolu, par dāvanu maniem vecākiem vēl neesam izlēmuši, jo ir nedaudz sarežģītāk - šķīrušies..
Ilzz
18.06.19. 10:54
Kāzu datums: 07.12.2018
Un jā, īsumā. Ir zināma dzimtsarakstu nodaļa, fotogrāfs, fotogrāfēšanās vieta, vakariņu vieta ģimenes lokā. Pēc nedēļas rīkošu mājas ballīti draugiem. Šobrīd top ielūgumi un galda kartes. Vēl meklēju make-up un matu meiteni vienā personā. Pat nezinu, kādas šiem pakalpojumiem šobrīd skaitās adekvātas izmaksas. Varbūt varat padalīties?
Kleitu rūpēšu tuvāk augustam, zinu, ka gribu ko vienkāršu.
Auto neīrēsim, vedējiem pieklājīgs auto. Vakariņas mums būs Rīgā - viesnīcā, stiklotā terasē.
Ilzz
18.06.19. 10:50
Kāzu datums: 07.12.2018
Sveikas, pievienojos septembra līgavām :)
Ja drīkst, man uzreiz jautājums. Ko dāvināsiet vecākiem, vedējiem?

agnese_pati
05.06.19. 11:34
Nenomāsim, mammas dzīvesbiedram ir volga, kuru nedaudz jāuzfrišina un būs uz septembri gatava :)
Choko04
03.06.19. 19:34
Nenomāsim, dikti dārgi liekas.
Ja negribās nekādu retro mašīnu vai ko, var uzmest aci ''parasto'' mašīnu īrei. :) diennaktī līz 50 eiro maksā :)