FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2019

Septembra līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:42
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada septembra līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Razbaine
01.08.19. 21:13
Kāzu datums: 05.09.2019
Kā ar alkoholu kāzām?  Esat sagādājuši? Pēc kāda principa rēķiniet daudzumu? Un kā izvēlēties piemērotāko? Mums ir vienas dienas kāzas, tāpēc negribētos sapirkt par daudz, bet negribētos arī, lai nav nekā. :D Laikam sācies pirmskāzu drudzis. :D Sajūta, ka nekas nav paveikts un ir tik daudz vēl jāpaspēj.. :D
Choko04
02.08.19. 15:12
Kāzu datums: 20.09.2019
Mēs jau sapirkām. 
Vīrietim rēķinājām 0,7l stiprā alkohola, bet uz sievieti 1 vīna pudeli. (atsevišķām dāmām 0,5l stipro :D)
Jāskatās, kādi viesi. Būtībā ari alkohola kalkalatori, kas ir, rēķina diezgan tuvu mūsu rēķināšanai.
Pamēģini šeit : http://alkoutlet.lv/calculator ;
Razbaine
02.08.19. 22:47
Laikam katram reizi dzīvē pienāk situācija, par kuru teikt - es nekad nebūtu iedomājusies, ka tā notiks ar mums.. :D Principā mēnesis līdz kāzām un uzzinu, ka esam palikuši bez ēdinātājiem.
agnese_pati
05.08.19. 11:13
Kāzu datums: 07.09.2019
Razbaine, tas gan traki. Ko darīsiet?
Jā, praktiski tikai mēnesis palicis. Beidzot ar vedējiem parunājām sīki un smalki. Man patika, ka vedējmāte entuzistiski mierināja mani, ka man vispār par neko tai dienā nav jāuztraucas, tikai jābauda diena. Laikam tas bija tieši tas, ko vēlējos dzirdēt. Ir vēl palikusi alkohola iegāde, bet daudz nepirksim, jo pa lielam būs tikai ap 20 cilvēkiem, kas kaut ko dzers, pārējie ir bērni.
Vēl palikušas no darbiem pāris lietas - saruna ar muzikanti un tā riktīgi ar dekoratori par sīkumiem. Jāieraksta playliste ar dziesmām un jānopērk veļa un bolero jaciņa. Izmēģinājuma grims drīz būs, kā arī frizūras izmēģinājums. Vēl pie manikīres jāaiziet un jāizbauda vecmeitu ballīte. Tas arī apmēram viss, kas no darbiem palicis. Vēl vecāki jāsapazīstina pirms kāzām, jo, lai arī ar līgavaini esam kopā jau 5 gadus, tas nekad nav noticis.
Razbaine
07.08.19. 17:34
Šobrīd cenšamies risināt šo jautājumu. Iespējams esam atraduši variantu, taču šis bija diez gan smags sitiens un ir jādomā risinājumi.. Ēdināšana tomēr procentuāli aizņemt lielu daļa budžeta.
Razbaine
19.08.19. 22:24
Līdz kāzām vairs nav daudz atlicis, iegādājamies pēdējos niekus un precizējam visu ar kāzu komandu(dj,video,u.c.). Iekšā tāds patīkams satraukums, ka tas viss būs tik drīz. :)
Iedomājos kā ir citiem, vai sanāca iekļauties sākotnēji plānotajā budžetā(ja ir jau samaksāti lielie pieturpunkti -viesu nams, ēdinātāji, fotogrāfs, tad aptuveni var saprast) vai tomēr sanāca iztērēt vairāk?
Par pašu plānošanu runājot, vai neesat sevi pieķērušas pie domas, ka ir lietas, ko sākumā teicāt, ka negribat kāzās, bet tomēr plānošanas procesā saprotat, ka vēlaties? Man pašai šis bijis tāds interesants laiks, piemēram, visu laiku biju teikusi, ka nu nē, plīvuru tiešām negribu, bet atrodot īsto kleitu bija sajūta, ka vajag. Uzlaikoju kleitu ar plīvuru un jutos tik skaista, ka bez plīvura pat sevi šajā dienā nevaru iedomāties. :D
agnese_pati
20.08.19. 21:28
Kāzu datums: 07.09.2019
Jā, nu jau pavisam, pavisam drīz. Būsim pārtērējušies :D Sākotnējais budžets neparedzēja tik lielas dekorēšanas izmaksas un sīkumu izmaksas. Tā kā mūsu viesu namā iepriekšējā vakarā ir cits pasākums, paši netiekam dekorēt, visu izdarīs īstajā dienā dekoratore floriste un es ieraudzīšu galarezultātu. Par to summu, cerams, ka patiks un būs vērts. Sākumā līgavainis (un arī es) bažijāmies, ka tik dārgs viss tas pasākums sanāks, nu tāds miers iestājies. Ir sajūta, ka būs tā vērts :) Tā arī laikam ir tā vienīgā lieta, kas sanāca savādāk, nekā plānots. Par visu citu plus mīnus nav nekādu izmaiņu no sākotnējā plāna. 
Rīt man make up un frizūras izmēģinājums, ļoti gaidu. Kaut kā TĀ sajūta nav vēl parādījusies, es laikam no tām neromantiskajām. Visu laiku organizēju, bet pati neesmu sevī īsti ielikusi domu, ka tas tak MAN, MUMS. Droši vien īstā sajūta atnāks, kad kāzu rītā tikšu pucēta :)
Vēl pāris sīkumiņi ir jānopērk tikai un pēdējā nedēļā jāaizbauc uz viesu namu, pie ēdinātājiem, manikīrs jāuztaisa un fotogrāfei jānosūta dienas plāns. Vēl joprojām meklēju dejojamās dziesmas, ko flešā sarakstīt, daudzas jau ir, bet gribas vēl ko feinu.