FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2019

Augusta līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:42
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada augusta līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
wolf
22.05.19. 08:44
Kāzu datums: 17.08.2019
cativ - interesanta ideja viesu grāmatai ;) Mums kāzu valsis nebūs un īsti nebūs arī deja..Mums būs mūziķis, kurš nodziedās un nospēlēs mūsu dziesmu (mūziķis viņu izpilda :) ) un pie tās arī nodejosim savu kāzu deju. Būs latviešu dziesma.
cativ
20.05.19. 11:09
Kāzu datums: 24.08.2019
Kā Jums veicas ar plānošanu?

Kāda Jums būs pirmās dejas dziesma? 
Esmu sameklējusi vairākus variantus ar lēnajām, romantiskajām dziesmām, kas nav klasiskais valsis, jo dejotāji neesam, bet līdz gala variantam vēl neesam nonākuši.
cativ
20.05.19. 11:03
wolf - klasiskā viesu grāmata, kā reiz ir grāmatas formātā. Un zinot mūsu viesus un to, ka lielākā daļa negribēs neko īpaši daudz rakstīt, tad mums šobrīd interesantāks variants šķiet kaut kas tādā formātā, kā bildēs. 

wolf
16.05.19. 16:23
Jau otro reizi rakstīju un viss izdzēsās. Cativ, es nezinu kas ir klasiskā viesu grāmata, bet mums būs tāda, kur katram viesim jāiraksta kas viņš skaitās jaunajam pārim, ko grasās izdarrīt nākotnē mūsu labā (sekmēt mūsu labklājību), kādu padomu sievai vai vīram un, protams, novēlējums.
cativ
15.05.19. 12:36
Man ar gandrīz viss ir - viesu nams ar ēdināšanu, gultasvietām un pirti ir; fotogrāfs ir; dīdžejs ir; floriste - dekoratore ir; gredzeni ir; kleita, kurpes un plīvurs ir; folkloras kopa mičošanai ir; mičošanas piederumi un sveces ir; ielūgumi ir sataisīti un lielākā daļa jau izdalīti; auto ar sarunāts; glāzes pirmajam tostam (jaunajam pārim) ir pasūtītas; un kūkai degustācija ar jau pieteikta.
Vēl atlicis nopirkt laulības apliecības vāciņus, topošajam vīram kreklu kaklasaiti un kurpes (uzvalks jau ir) un alkoholu, kā arī esmu frizieres un makeup mākslinieces meklējumos. 
Vēl būs jāpadomā par fotografēšanās vietām (pāris objekti ir jau padomā, kur varētu kopā ar liecieniekiem (vedējiem) safotografēties, bet jāpadomā par vietām, kur varētu būt kopā ar visiem viesiem) un varbūt kādu interesantu pieturvietu.
Šobrīd esam pārdomās vai vēlamies viesu grāmatu vai nē. Mums ar topošo vīru klasisko viesu grāmatu negribas - būs laikam jāpaskatās Pinterestā kāda alternatīva. Kādas Jums būs viesu grāmatas - klasiskās vai kas citādāks?
Varbūt varat ieteikt kādu vietu, kur gravē glāzes (manas glāzes)?
Parasti gravēšanu piedāvā tikai ar viņu pašu glāzēm, bet mēs vēlamies iegravēt savās glāzēs.
wolf
14.05.19. 19:32
Hei! Kā meitenēm, līgaviņām sokas? Man var teikt, ka viss jau ir gatavs. Palikuši tik sīkumi. Vieta ir, dziedātājs ir (uz dažām dziesmām paņemšu), ēdinātāji ar ir, ģimenes ģērbonis fotosesijai un sienas dekoram ir (ļoti skaistus un pa labu cenu izgatavo Levelup facebook), dāvaniņas un galda kartes 2in1 būs. Kleita un kurpes man ir (uzbarojos par 2kg un kleitu vairs nevajag pāršūt :D ). Fotogrāfs būs, vel viram draugs pabildēs, tāka bilžu būs daudz :) Ielūgumus tomēr pasūtīšu, tie ir noskatīti, bet vel jāizdomā cik cilvēki būs, lai zin cik sūtīt un viesu grāmatu jāpasūta, tā arī atrasta šķiet par ļoti labu cenu. Gredzenus bijām skatīties, itkā vienus atradām, bet vīram likās daudz par vieglu..pa lielam atlicis vīram uzvalku un kurpes atrast un gredzenus :) Cik jūs tālu tikušas? Un jā, mums būs vienas dienas kāzas.
Lola23
08.05.19. 18:52
Kāzu datums: 23.08.2018
Vakara vaditājs sāka čīkstēt, ka viņam vairāk darba būs, bet var jau kādu no savējiem pieslēgt, lai palīdz, jo nav jau tas tik grūti. 
caaliitis
08.05.19. 13:10
Kāzu datums: 05.07.2019
Kā jau rutuxs minēja, bus nepieciešams cilvēks, kam jauzmana tā lieta. Ja jums ir vakara vadītājs, tad atrunājiet arī mūzikas opciju ar viņu.
caaliitis
08.05.19. 13:09
Kāzu datums: 05.07.2019
Lola23 Ir opcija DJ +vakara vadītājs vienā personā.
rutuxs
08.05.19. 12:05
Kāzu datums: 20.02.1993
Lola23
Vienalga vajadzēs kādu cilvēku, kas ieslēdz vai izslēdz un seko mūzikai. Parasti mūzikas cilvēks darbojas kopā ar vakara vadītāju.
Lola23
07.05.19. 15:55
Kāzu datums: 23.08.2018
Sveikas!
Varbūt kādai ir bijusi pieredze ar kāzām bez muzikantiem un bez DJ. Pagaidām bija doma vienkārši uztaisīt playlisti ar mīļākajām dziesmām, kas iederētos šajā dienā, jo godīgi sakot DJ liekas lieka naudas izmešana. vai kāda ir bijusi tādās kāzās? ir vakara vadītājs. domāju sagatavot vairākas playlistes - 1. viesu sagaidīšanai, 2. vakariņām. 3. dejām. 4. spec dziesmas, pirmajai dejai u.tt. gribu saprast, vai šādi netiks sabojāta noskaņa 
Emocija
03.05.19. 18:24
Kadus edinatajus izvelejaties, meitenes? 
Sanda.Goldmane
30.04.19. 14:27
Kāzu datums: 16.08.2019
Sveikas. 

Esmu arī šī gada Augusta līgava. 
Mums kāzas plānojas 3 mēnešus, viss ļoti ātri, bet ar labiem rezultātiem. 
Viesu māja, ēdināšana, kāzu torte, vakara vadītāja, muzikants mums jau ir.  Floriste arī atrasta, kas sagatavos līgavas pušķi, dekorus viesu mājai un auto dekoru. Fotogrāfs mums būs pazīstams cilvēks. 2 nedēļu laikā esmu to visu atradusi.
Līgavas kleitu mana mamma man šūs, vīram uzlvaku arī šūs tikai cita šuvēja. :) 
Atliek mums tagad laulības gredzeni, izdomāt dāvanas vecākiem un vedējiem, un foto stūris jaizdomā līdz galam un alkahols jaiegādājās, vēl ielūgumi un galda kartes, ko taisīs mani draugi. 
Trakāk ir ar vedējiem, esam 2 pārus aicinājuši, un abi atteica, tagad ceram uz pēdējo, ka viņi piekritīs. :)

Nezināju, ka var tik ātrā laikā sarīkot kāzas, bet man liels prieks, ka viss izdodas bez lieka stresa. Būs arī 5dienā, lai vēl brīvdienas var atpūsties, līdz darba nedēļai. :)

ievaplaude
30.04.19. 01:36
Kāzu datums: 24.12.2008
Sveiki, ja nu pēkšņi kāds vēl meklē svinību norises vietu, vēlos padalīties, ka ir atbrīvojusies gandrīz jau pilnīgi aizņemtās Nītaures dzirnavas, datumi šg. 24./25. augusts. Nolēmām ar topošo vīru, ka gribam PILNĪGI citu kāzu konceptu, kurā Nītaures dzirnavas neietilpst.. diemžēl esam jau iemaksājuši drošības naudu... naudu atgūsim, ja kāds cits pieteiksies šajos datumos... tā ka nu - daru ko varu :) esam pat gatavi iedot no savas iemaksātās naudiņas priekš jums kādu atlaidi :) !!!! Ja ir interese- dod ziņu! p.s. vieta ir tiešām skaista, divus gadus atpakaļ biju uz kāzām tur savai labākajai draudzenei... gan vieta, personāls, izguldināšana ir ērta un augstā līmenī.. kas ir pozitīvi - uz vietas viņiem ir arī ēdināšana. Bet visu info par šo vietu jau varat tepat precos.lv atrast. 
Emocija
29.04.19. 17:44
Agyya - cenas loti dazadas.
Edinataji parasti ap 20€ no cilveka un uz augsu (lidz 35€...), bet varbut var atrast kaut kur letak. Vel parasti japieskaita nedaudz par viesmili un apkalposanu.... + budzets dzerieniem atseviski.

Viesu nami ari loti dazadi - var gan pa 600€ atrast, gan par 5000€... Jaskatas precos.lv svinibu vietas :) un japrasa viesu majam izmaksas. Ja bez gulesanas, var sanakt letak.
Agyya
24.04.19. 21:55
Sveikas meitenes! Kāzas plānoju nākamgad, doma ir augustā, bet jau laicīgi sāku plānot budžtu, varat lūdzu padalīties ar viesu namiem un to izmaksām un ēdināšana izmaksām. Paldies! :)
Lady Lee
24.04.19. 21:26
Kāzu datums: 10.08.2019
Macichka, Emocija, 
mēs esam no Rīgas (līgavainis arī nu jau labu laiciņu dzīvo un strādā Rīgā), bet svinēsim Cēsu apkaimē. Man ne tikai līgavainis, bet arī 70% viesu būs no visdažādākajām valstīm, tāpēc kopējā valoda, ko saprot pilnīgi visi, būs angļu. Viss pasākums + ielūgumi utt. būs angliski. Ar pasākumu vadītājiem nu jau ir bēdīgi - lielākajai daļai augusta datumi jau ir aizrunāti, es aptaujāju kādus 10 dažādus, kuri ir spējīgi vadīt angļu valodā un tikai vienam mūsu datums vēl bija pieejams. Tad nu nākamnedēļ tiksimies un izrunāsim vēlmes un iespējas.    
Emocija
24.04.19. 16:29
Macichka - Man bus Kekavas novada :)
Ka ar vakara vaditaju Jums ? Es mekleju kadu kas vada krievu/anglu val. Francu valoda runajosu vaditaju - gruti atrast :)
Macichka
19.04.19. 20:17
Kāzu datums: 03.12.2018
Lady Lee un Emocija___ man ar būs kazas ar ārzemnieku. Nu jau sāku aktīvāk visu par un ap kāzām organizēt.. kura pusē jums būs kazas un kuros datumos??;)
Ehz_forshaa
15.04.19. 22:31
Queen_Elcha - par viņiem atsauksmes lasīju FB un pazīstu personīgi. Tiešām aktīvi čaļi! Var aiziet pirms tam uz kādu viņu koncertu, lai saprastu, vai ir īstie ;)