FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2019

Augusta līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:42
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada augusta līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
melleneq
11.09.18. 10:39
Kāzu datums: 02.08.2019
Mēs arī esam rezervējuši viesu namu, vakara vadītāju un fotogrāfi :)
Esam izdomājuši arī kādus ielūgumus vēlamies un atraduši firmu, kur sūtīsim, bet tos pasūtīt laikam vēl būtu par agru, jo vēl neesam līdz galam vienojušies par viesu sarakstu :) Pētot un apzinot dažas meitenes/firmas, kuras piedāvā ielūgumu utt. veidošanu visdraudzīgākās cenas bija- invite.lv, izvēle ļooti plaša dažādās cenu kategorijās :)
Viesu dāvaniņas pasūtīsim pāris mēnešus pirms kāzām- Daba rada- (bilde ieskatam zemāk) skaistas un unikālas ledenes uz kociņa, ļoti daudz un dažādi varianti pildījumam. Varbūt vēl kādai noder šī ideja :)
Cik viesi Jums plānojas? Mums visu laiku pieaug :D Jau ap 56 kopā.
Kleitu domāju iet mērīt kaut kad rudenī visdrīzāk, tad arī skatīšos, kā ar atlaidēm.

Lady Lee
11.09.18. 09:58
Pirmais lielais solis šajā nedēļas nogalē padarīts - vieta norezervēta un 50% iemaksa veikta, lai par šo jautājumu vairs nav raižu. Manuprāt, pārējo jau var paveikt absolūti nesteidzoties. 
Kad jūs plānojat iegādāties kleitu? Tagad uz rudens atlaidēm? Vai kāda plāno arī nomāt?
melleneq
04.09.18. 09:22
Ar Freibergu Zigmundu es jau sazinājos, bet diemžēl viņa pakalpojumi ir par dārgu mūsu budžetam, turklāt tā summa, būtu tikai par vakara vadīšanu, ja atsevišķi ņemtu vēl dj tad kopā sanāktu vairāk kā 1000 eur, bet mēs esam atraduši citu kurš ir divi vienā gan dj gan arī vakara vadītajs un kopējā summa par to visu 600 eur ;)
Jā manuprāt sākumā jarezervē svarīgākās lietas- viesu nams, vakara vadītājs, fotogrāfs un tad jau lēnā garā var plānot visu pārējo :)

laura.saulite
04.09.18. 09:03
Kāzu datums: 24.08.2018
Sveikas!
Es arī tikko nosvinēju savas kāzas 24.augustā, no manas puses visam tikai labākās atsauksmes. 

kitija.s varu ieteikt vakara vadītāju - Zigmunds Freibergs, viņam ir uzņēmums Jautrie Pasākumi, mums pašiem viņš nebija vakara vadītājs, bet ja mums būtu, tad noteikti tas būtu viņš. Man māsīca precējās arī augustā un viņš bija vakara vadītājs viņiem, tiešām iesaku, man ļoti patika, jautri un atraktīvi. Un noteikti ņems vērā Jūsu vēlmes. 
Kad mēs 2017 gadā sākām plānot savas kāzas, tā arī bija, mēs jūlijā sākām visu meklēt un jau likās, ka mēs daudz ko nedabūsim, ko vēlamies, ļoti ātri viss tiek rezervēts.
Viesu nams mums bija Mežbrenči , nebija lēts prieks, bet katra centa vērts. Viss tiešām bija ļoti skaisti, kvalitatīvi un pārdomāti, ēdienu viņi piedāvāja paši, un varu teikt tikai to labāko, viss tiešām bija uz viesiem 100%, mans tēvs, kas ir liels kritiķis, teica, ka viss esot bijis super garšīgi. 
Meitenes, kas tagad gatavojas savai lielai dienai- izbaudiet, nesatraucieties par sīkumiem, viss ir labojams, viesi tāpat nezinās kā bija jābūt, pat ja kaut kas neies kā vajag :D Galvanis izbaudiet. Man liekas tik ilgi gatavojāmies un nu viss, maza tukšuma sajūta iestājusies.Esmu rīkojusi māsai kāzas un nu savas, sapratu ka tā ir mana sirds lieta, ļoti patīk visu domāt, meklēt, plānot un taisīt. 
Galvenais izbaudiet to savu īsto dienu, tā paskries nedomājot. Cēlos 5:00 un aizgājām gulēt arī pēc 5:00, 24 stundas paskrēja kā 24 minūtes. Tāpēc tveriet katru mirkli. 
lemeon
04.09.18. 01:21
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas! Nosvinēju tikko kāzas 18.augustā. Meitenes, tās, kas svinēs kāzas Cēsu pusē, dieva dēļ, NEŅEMIET ēdinātāju Baibu Smilgu ar Braslas krogu - piedāvājums izklausās nereāli gards un smalks, bet galā dabūsiet sausu gaļu, kas sprūst kaklā, vecu lasi un ierūgušus salātus. Briesmīga un augstprātīga attieksme pret klientu, paškritika  = 0. Ja gadījumā esat izvēlējušies šo ēdinātāju, esiet tālredzīgas un obligāti slēdziet līgumu, kurā ir atrunāta rīcība situācijā, ja ēdiens neatbilst gaidāmajai kvalitātei. Man tāda līguma nebija, ļoti, ļoti žēl, ka tā. Esiet uzmanīgas un lai veicas plānošanā! :) 
melleneq
03.09.18. 11:54
Sveikas meitenes!
Arī es pievienojos augusta līgaviņām :)
Kaut arī vēl priekšā gandrīz vesels gads saprotu, ka viss jārezervē ļoti laicīgi, jo daži datumi mums interesējošajiem viesu namiem jau bija aizrunāti, tāda pati bēda arī ar vakara vadītāju, foršākajam vakara vadītajam Agrim Bušam arī vasara jau aizņemta :(  Vai tiešām citi kāzas plāno divus gadus iepriekš? :O
Varbūt Jūs varat ieteikt kādu vakara vadītāju&dj labākajā variantā viss vienā personā?
Tāda sajūta, ka ja tuvākajā laikā neaizrunāsim kādu vakara vadītāju tad vispār paliksim bešā :D

Ehz_forshaa
02.09.18. 13:24
Lady Lee - cenas aug kā sēnes pēc lietus jau gadus 5 :D Visi grib precēties, un precēties skaisti! Tāpēc pakalpojumu sniedzējiem nav iemesla samazināt cenas! :) Protams, tiem, kas gatavo ēst, uztur viesu namus - arī ceļas izmaksas (elektrība, pārtika utt), bet pārējie tik dod līdzi :D

p.s. ārzemēs ir tas pats! Sekoju cenām utt. Vācijā un citur Eiropā, ir vēeeel trakāk :D 
Lady Lee
31.08.18. 13:56
Ar lielu prieku un lepnumu pievienojos šai foruma grupai. Plānošana rit pilnā sparā, bet jo vairāk dara, jo vairāk jautājumu rodas. Un... wow!! Kas par cenām pakalpojumiem. Latvijā laikam patiesi ir ekonomiskā izaugsme, nu, vismaz pakalpojumu siedzējiem.