FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2019

Augusta līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:42
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada augusta līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
wolf
17.06.19. 09:35
Kāzu datums: 17.08.2019
Sveikas. Man ar topošo vīru būs liecinieki, divi dažādi cilvēki un tas sagādā tādu kā problēmiņu dāvanas ziņā. Tiešām nezinu ko lai tādu tīri simboliski uzdāvina un, lai nav baigās summās.. Kādu dāvanu karti? Ko jūs dāvināsiet vedējiem, lieciniekiem?
Dacea
02.07.19. 10:27
Ir palicis pēdējais mēnesis līdz augustam, kā jums ar gatavību? 
Pilnībā esmu nokavējusi make up un matu meistarus :D Nāksies taisīt pašai (pieteicos uz apmācību), un mati jāatstāj draudzenes ziņā.
Un nu ir tas brīdis, kad svarīgākās lietas ir, un nevar saprast, kas vēl ir jādara un kurā brīdī! 
Vieksmi Jums! :)
cativ
02.07.19. 13:28
Kāzu datums: 24.08.2019
Man ar make up un frizieris vēl nav sarunāts, bet varianti ir :) 

Vai jau esat alkoholu kāzām sagādājušas? Ja jā, tad ko Jūs pirkāt no stiprajiem alkoholiem (izņemot šņabi - to mēs nevēlamies)? 
Par šampaniešiem un vīniem +- viss ir skaidrs, bet par stipro alkoholu vēl nevaram izdomāt kādu ņemt
Dacea
02.07.19. 14:27
Mēs ņemsim rumu (vairāk) un šņabi(mazāk), izdomājām, ka būs pāris piedāvatie kokteiļi, plus standara rumkolas un šņabsulas. Noīrējām bārmeni, kas to visu lies un organizēs, pagaidām liekas ļoti labs lēmums. + vīns, alus un nedrīkst aizmirst par ūdeni un bezalkoholiskiem dzērieniem.
Leonnaa
05.07.19. 11:37
Kāzu datums: 19.07.2019
Mums būs brendijs no brūnā :) 
Par dāvaniņām vedējiem- vedējai nopirku rokassprādzi Nela gems, tur uz tāda aplīša var iegravēt savu tekstu, tad nu tur arī iegravēju "vedēja" un kāzu datumu. Vedējam pasūtījām "fļašku", virsū arī uzgravēts teksts un datums :) pasniegsim viņiem no rīta, tīri simboliski.
Lola23
07.07.19. 10:11
Kāzu datums: 23.08.2018
Sveikas, līgaviņas! 
Mums no alkohola būs šampanietis dauuudz, liķieri mājas, vīns mājas, baltvīns parastais, šņabis diez gan daudz un arī viskijs, bet tas mazāk, jo jaunieši pārsvarā dzers šņabi. 
Kā jums iet ar gatavošanos? 
Kleita šujās, augusta sākumā būs gatava, līgavainim uzvalks ir, tikai vajag kurpes un jostu nopirkt, esmu pierakstījusies pie kosmetologa, skropstām, manikīra, pedikīra. Dekorācijas taisam paši, lielākā daļa jau gatava, tagad gaidu galda kartes. Dāvanas vedējiem, mammām, vecvecākiem jau pasūtījām, atliek nopirkt pārējiem - krustmātēm un māsīcām, kas palīdzējušas kāzu rīkošanā. 
vakara vadītājs ir nokaitinājis, bet cerams, ka būs labi viss :D 
wolf
24.07.19. 10:35
Meitenes, ko jūs dāvināsiet vecakiem un vedējiem? Varbūt kādai ir vedēju pāris kā divi dažādi cilvēki? Ko viņiem dāvināsiet? Man pa lielam viss ir. Tik jāprecizē detaļas un vel viesu dāvaniņas un galda kartes jāpasūta :) Gredzeni jānopērk un uzvalks vīrietim :)
Lola23
24.07.19. 14:25
Kāzu datums: 23.08.2018
Mēs vecākiem, vedējiem, omēm dāvinam foto albumus, pirmajā lapā bildīte un teksts ar dzejoli, lai pēc tam katrs var papildināt ar kāzu bildēm - mazbērniem, man liekas ļoti mīļi un paliekoša dāvana, jo tagad viss ir tikai elektroniski. 
cativ
25.07.19. 16:19
Līdz mūsu lielajai dienai palikušas  tikai 30 dienas :)
Viss norit pēc plāna. Tagad gatavoju visādas papīra lietas. 
Lūdzu paladieties ar idejām, kā smuki noformēt tās lapiņas pie viesu nama istabiņu dirvīm, kur rakstīti to viesu vārdi, kas ir istabiņā? 

Alkoholu sākam jau iegādāties un atklājās, ka lētākās cenas ir veikalā Dzērieni bez uzcenojuma vai dbu.lv.

Tā kā visu pilnībā darījām paši, un par visu maksājam paši, un esam praktiski cilvēki, tad viesiem dāvanas negatavojam - tā ir mūsu īpašā diena, un dāvanas būtu jāsaņem no viesiem, ne jādāvina kas citiem :D. Vienīgi vecākiem ceremonijas laikā pasniegsim īpaši sagatavotus ziedu groziņus.
cativ
25.07.19. 16:27
Dacea - matu un make up meistarus vari mēģināt sarunāt ieejot kādā no frizētavām vai feisbukā grupā Viss Kāzām pajautājot vai kāda būtu gatava attiecīgajā datumā un vietā uzpost līgaviņu. 
Es frizieri un make up meistari ar sarunāju tikai pāgājušajā nedēļā :)
wolf
27.07.19. 15:16
Vai saviem vīriem kautko dāvināsiet? Izņemot kaislīgu nakti jaunā, seksīgā veļā :D
bombongaprecos
03.08.19. 14:47
Sveikas ligavinas. laiks palicis loti maz - tikai 2 nedelas, bet darbi sak paradities dubulta :D. esam palikusi bez kazu auto un soferisa, ehh,cerams atri atradisim risinajumu.
pec laulibu ceremonijas pie sampja glazes jums bus kadas uzkodinas? un cik daudz?. kur jus iepirkat alko, mums viss ir iznemot degvinu, domaju, kur izdevigak dabut, pa veikala cenam diezgan saliti.
cativ
05.08.19. 15:34
Mēs pie šampaieša vēl plānojam pīrādziņus. 
Alkoholu iepirkām veikalā Dzērieni bez uzcenojuma dbu.lv 

rutuxs
05.08.19. 15:45
Kāzu datums: 20.02.1993
Wolf Sex! Kā tad. Un katru gadu. Nav jālauž galva par dāvanu. Ja nopietni, sex nav dāvana. Kādēļ vispār kāzu dienā kaut kas jādāvina otram? Mūsu kāzas un mīlestība ir vislielākā dāvana.