FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2019

Augusta līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:42
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada augusta līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Kleita
28.02.19. 14:12
Kāzu datums: 17.08.2019
Sveikas. Pievienojos pie augusta līgavām. Mūsu datums ir 17.08.2019
Emocija
01.03.19. 12:19
Tie, kas svin darba diena, dzimtsarakstu nodalas veic svinigo ceremoniju tikai 5ienas, 6ienas. Sanak Jums bus sarakstisanas viena diena un svinesana cita (darba) diena? 
Veiksmi visam :) 
e.blaum
03.03.19. 11:28
Kāzu datums: 24.08.2019
Sviekas meitenes!!! 
Sāku jau satraukties, ka esmu maz izdarijusi kāzām un nepaspēšu visu, bet mazliet mierina fakts, ka izskatās, ka visas ir tikušas apmēram tikpat tālu cik es. :)
Dzimtsarakstu nodaļā iesniegums iesniegts, svinību vieta, ēdinātāji, naktsmājas atrastas, frizieris + make up pieteikts, fotogrāfs aizrunāts! :)
Nebūs ne DJ, ne muzikanti, paši sataisīsim svētku playlisti. Aizrunājām aparatūru un gaismas.
Par ielūgumiem un dekoriem arī rūpēsimies paši. 

Varbū kāda var padalīties ar idejām ko dāvināt vedējiem?
Bumbuliiite
03.03.19. 17:50

Susļik, informāciju par pirmslaulibu kursiem var atrast šajā lapā: laulatiem.lv + arī elektroniski pieteikties
Pašlaik ejam tieši Rīgā un kursi notiek vienu reizi nedēļā, apmēram 2 mēnešus :)

Mooontaaa
07.03.19. 08:21
Kāzu datums: 30.12.2018
Sveikas, meitenes!

Ko Jūs plānojiet dāvināt vecākiem, brāļiem, māsām?
Gribas, kaut ko simbolisku, bet noderīgu, nevis mantus, kas plauktā krās putekļus.

Padalieties ar idejām! :)

Monta
RitaM
08.03.19. 10:30
Kāzu datums: 09.12.2018
Sveikas! Mēs diezgan vēlu esam sākuši plānot, bet kāzu ceremonijas un svinību vietu aizrunājām. Kāzu datums, kā jau daudzām ir 9.augusts. Laulību ceremoniju plānojam ārā, cerams laiks nepievils. Visas lielās lietas planojam tagad apzvanīt un aizrunāt, kaut kāds priekšstats ir. Kāzas plānojam Tērvetē uz 40cilvēkiem, svinības būs vienas dienas. Nerezervējām viesu namu, bet restorānu, attieksme patreiz liekas lieliska. Kāzu budžets ap 5000, cerams iekļausimies. 
Lola23
13.03.19. 10:18
Kāzu datums: 23.08.2018
Sveikas, meitenes! 
Mans kāzu datums 23.augusts. baznīca ir, viesu nams ir, šuvēja ir, ēdinātāji ir, make-up/frizieris ir, šobrīd svārstamies vai vajag DJ vai iztiksim ar savu playlisti. ir kādi ieteikumi DJ, kurš neprasa piecas ādas par pāris stundām? 
Un ja laulājas baznīcā, kas jādara pirms tam? (kaut kādi iesniegumi ?)

eifeleprecos
13.03.19. 11:05
Kāzu datums: 18.08.2018
Lola23 mums bija kāzas pagājušā gada 18.augustā un mums bija Dj Andis Gerasimovs.. ļoti laba izvēle un ļoti pieņemama cena. :)
kaarumniece
13.03.19. 20:29
Kāzu datums: 20.08.2020
HELP meitenes, kuras plāno kāzas līdz 2000 vai 3000, cik viesi jums būs?
Man ir aptuveni uz 50 viesiem, un es vairs nezinu kur ietaupīt, gala cipars ir aptuveni 5500, es šaubos, ka 5 mēnešu laikā sakrāšu naudiņas, un kāzas būs jāatceļ.. :( varbūt te ir kāda, kur var padalīties ar foršu padomu kur un kā ietaupīt, vai arī kaut ko ieteikt :)
KalniņLote
14.03.19. 09:06
Man šķiet, ka mazliet ietaupīt var, ja neņem viesu namu, kas vēl prasa par gulēšanu un brokastīm naudu visiem viesiem. Vai nu kāds restorāns, kad viesi pēc tam dodas mājās, vai arī svinēt, piemēram, lauku mājā vai pie kādiem draugiem, kam lielāks īpašums. 
Mēs netērēsim naudu mašīnai un tās rotāšanai, jo mums tas šķiet pilnīgi lieki. 
Varbūt vērts pārskatīt arī viesu sarakstu?  Varbūt maināt formātu un netaisiet klasiskas kāzas utt., bet ballīti brīvā atmosfērā, jo galvenais, lai pašiem prieks par savu kāzu dienu! 
Lola23
14.03.19. 11:52
Mums būs kopējais budžets apmēram 3000, bet ēdiens pārsvarā tiks taisīts no omes izaudzētā, viesu nams pazīstamajiem, mums diez gan daudz sanāk ietaupīt, 60 viesi. Ieteiktu tev izvēlēties citu svinību vietu - ir pieejami šķūņi, pļavas, protams, ja esi ar mieru, gulēšana teltī. Tev jau kāzas otrdienā, kad daudz kas ir lētāks. daudz ko var pats uztaisīt, mēs ielūgumus, dekorācijas pārsvarā visu taisam paši, lai nav lieki jātērējas. 
kaarumniece
14.03.19. 21:59
Kāzu datums: 20.08.2020
Lola23 viesu namu esam atraduši ap 550eiro, tas manuprāt ir lēti, ja salīdzina visus kurus es izskatīju. šķūņi, kas ir paredzēti svinībām ir dārgi.. ēdinātāju atradām 15eiro no personas, kas man šķiet ir mega lēti. gulēšana teltīs domājams, ka atkrīt, jo es pat nezinu, liekas, ka būs neerti. godīgi, es nezinu kur tā nauda savācās, visu jau tā ''pa lēto'' ņēmām. protams meklējam arī ''blatus'' :D bet nav viņu tik daudz.. 
Ar to, ka kāzas otrdienā ir vēl problēma ar zagsiem, gandrīz neviens nesaraksta otrdienā, jo izrādas, ka tā esot bēru diena daudzos zagsos. Apzvanīju visus zagsus, kas man apkārt pilsētās, un pa ceļam uz plānoto viesu namu, divi itkā piekrita ar ceremoniju, divi teica, ka saraksta bet bez viesiem. Vedējmāte ieteica sarakstīties pirms tam piektdienā, un tad 20.augustā tīri tusiņš viesiem. Man jau šķiet, ka viesiem ģimenei un radiem ir svarīgāka tā ceremonija, paraksts un gredzenu mija, nekā tusiņš.
KalniņLote
15.03.19. 14:17
To ceremoniju pēc tam tāpēc var "fake" uztaisit, lai viesiem prieks, tas jau nekas, ka būsiet pāris dienas iepriekš oficiāli reģistrējušies. 
cativ
19.03.19. 13:54
Kāzu datums: 24.08.2019
Tā kā šobrīd vairākos kāzu kleitu salonos ir izpārdošanas, tad nedēļas nogalē iegādājos sev kleitu un plīvuru.
Man būs garais plīvurs līdz zemes un augšpusē 2 kārtās. Iegādājoties plīvuru klāt nenāca ķemmīte.
Vai šī ķemmīte ir nepieciešama? Ja jā, tad kādu labāk - plastmasas vai metāla?
Cik skatos internetā, tad domas dalās - dažas līgaviņas saka, ka šī ķemmīte nav nepieciešama un daži frizieri par ņemot nost no plīvura šīs ķemmītes un plīvuru stiprina tikai ar matadatām. Citi atkal saka, ka garie plīvuri stabilāk matos turas tikai, ja ir šī ķemmīte, kas piešūta plīvuram.
Kādi ir Jūsu ieteikumi? Vai man ir nepieciešams meklēt šo ķemmīti vai nē?
Lola23
19.03.19. 15:19
cativ, es domāju, ka labāk konsultējies ar savu frizieri, tas tev varēs pateikt visprecizāk kā pareizāk :) 
man plīvurs nebūs, nemācēšu pateikt vajag vai nē, bet es jautāju savam frizierim. 

ligava_090819
20.03.19. 19:56
Kāzu datums: 09.08.2019
cativ, atkarībā kāda būs frizūra. Bet ja vēlās ar ķemmīti, man šķiet, ka labāk tad ir metāla. Es pirms pirku, atsauksmēs lasīju, ka plastmasas sariņi plīst. Metāla var palocīt uz kuru pusi vajag, ar plastmasa tādi triki nesanāks :)
Lola23
02.04.19. 15:19
Sveikas, meitenes! Varbūt varat padalīties ar informāciju, kur printējāt pašgatavotus ielūgumus? Man ir pašai savs pauspapīrs un dizaina papīrs. 
Queen_Elcha
04.04.19. 11:18
Kāzu datums: 12.06.2019
Sveikas meitenes,

Vēlējos jautāt, vai ir dzirdētas kādas atsauksmes par grupu Laika Upe
Izmeklējos, bet nekur nevar atrast nekādas atsauksmes.
Lady Lee
04.04.19. 17:53
Kāzu datums: 10.08.2019
Emocija, man arī kāzas ar ārzemnieku, laikam tepat no EU valsts, tāpēc juridiskā daļa ļoti vienkārša - viņam tikai vajadzēja pasūtīt izziņu no savas valsts, ka tur viņš ir brīva vīrieša statusā. Kāzas būs Latvijā un ciemiņi no 7 dažādām valstīm (līdz 30 cilvēku), tāpēc viss notiks angliski. Esam nolēmuši sareģistrēties jau mēnesi iepriekš, lai dokumenti ir gatavi un var bez raizēm ceļot honeymoon (tai skaitā biļetes uz jauno uzvārdu). Un svinību dienā mūs vēlreiz "salaulās" vakarā vadītājs, kas būs daudz romantiskāk par dzimtsarakstu nodaļas likumisko tekstu. Un viesiem būs ceremonija, kuras laikā nobirdināt asariņu. Manuprāt, šādi mēs arī izvairīsimies no visādiem čē-pē, kad nevar dabūt reģistrēšanos tad, kad norezervets datums viesu namā un otrādi.
Ehz_forshaa
15.04.19. 22:31
Queen_Elcha - par viņiem atsauksmes lasīju FB un pazīstu personīgi. Tiešām aktīvi čaļi! Var aiziet pirms tam uz kādu viņu koncertu, lai saprastu, vai ir īstie ;)