FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2019

Augusta līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:42
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada augusta līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Kripača
24.01.19. 20:08
Kāzu datums: 09.08.2019
Skatos ka no mana iepriekšējā komentāra vairāk par sveikas nekas nav nopublicējies! Tāpēc atkārtoju! Sveikas vēlreiz!
Kripača
24.01.19. 20:13
Nesaprotu kādēļ manas ziņas ne publicējas pilnībā :( katrā ziņā pievienojos jūsu pulciņam! Mums lielākais ir padarīts, viesu nams atrasts, videoperators un fotogrāfs arī. Muzikants mums būs viens, bet labs. Ar vakara vadītāju arī jau esam tikušies un sākam plānot dienas scenāriju. Ar viņu mums paveicies, jo no pirmās satikšanās minūtes esam uz viena viļņa. Meitenes kas precēsies dzimtsarakstu nodaļa. Kad iesiet rakstīt iesniegumu? Cik saprotu ātrāk par 6.mēn nevar. Mēs ar līgavaini bijām dzimtsarakstu nodaļas dāmas piekukuļot ar končām un izdīcām, lai mums no rezervē 9.augustu un laiku priekš mums. Un tad ar mierīgu sirdi vismaz varam plānot un neuztraukties A ja nu netiks mums tas datums un laiks :D
Terezite
27.01.19. 13:07
Kāzu datums: 03.12.2018
Mes ar datumu jau aizrunājam...bet iesniegumu varēs rakstīt tikai kad būs palikuši 6 men.
Queen_Elcha
28.01.19. 13:12
Kāzu datums: 12.06.2019
Arī es pievienojos augusta līgavām! :-)

Skatoties, ka Jūs jau septembrī esiet sākušas visu plānot, tad salīdzinoši mums izdarīts tikai pats sākums - aizrunāts fotogrāfs un videooperators, bet nevaram izlemt par viesu namu.

Tādēļ ātrais jautājums Jums meitenes - Kādas ir atsauksmes par Upes Villa viesu namu? Ir atrasti komentāri no 2014. gada, bet varbūt kādai ir kādas svaigākas atsauksmes par šo vietu?
KalniņLote
07.02.19. 11:39
Laiks šķiet tik ātri skrien un galvā haoss, cik daudz vēl jāpaspēj... 
cativ
08.02.19. 14:43
Kāzu datums: 24.08.2019
Labdien!
Es ar pievienojos augusta līgavām. Mums kāzas plānotas Zemgalē.
Mums lielākās pozīcijas jau norezervētas - viesu nams (ar ēdināšanu un gultasvietām), DJ, fotogrāfs, floriste un dekoratore, un folkloras kopa mičošanai.

Datumu nedaudz pamainījām, jo viesu nams jau bija aizrunāts, līdz ar to Queen_Elcha iesaku nekavēties ar vietas atrašanu.

Šobrīd esmu kāzu krāsas vai krāsu meklējumos. Kāda Jums būs krāsa dekorējumos un varbūt arī līgavas pušķī?
Queen_Elcha
08.02.19. 23:28
Kāzu datums: 12.06.2019
Sveikas!

Par viesu mājām jā, dažām esam saskārušies, kad ir jau aizņemts interesējošajā datumā, bijām jau atraduši vēlamo, bet tad sapratām, ka būs pa šauru, un tad nu sākās viesu namu apbraukāšanas maratons, ceru, ka tuvākajās dienās tas beidzot beigsies, un jau varēs pielikt punktu.

Vismaz pārējās pozīcijas ir aizpildītas - fotogrāfs, video, floriste, ēdināšana (nāk komplektā ar viesu namiem kuru izvēlēsimies), vadītājs.

Vēl nevaram izlemt Dj vai grupa. Kā būs Jums ar šo pozīciju?
elinalize
10.02.19. 22:36
Kāzu datums: 17.08.2019
Sveikas, meitenes!
Prieks, ka visām kāzu organizēšana rit pilnā sparā. :)

Pagaidām mums ir rezervēts viesu nams, ēdinātāji, atrasta baznīca un sarunāts mācītājs, fotogrāfs, florists - dekorators, muzikanti, vakara vadītāji un folkloras kopa, kas novadīs mičošanu. Tāpat esam jau pasūtījuši ielūgumus, kuri pašlaik tiek gatavoti. Cerams, ka līdz marta vidum būs gatavi, jo mēneša beigās vēlētos tos jau izsūtīt viesiem. Esam iegādājušies dažādus dekorus. Pašlaik esam kūkas meklējumos, taču jau aptuveni zinu, kur pasūtīšu, atliek tikai nodegustēt. Plānojam viesiem sarūpēt dāvanas, kas kalpos arī kā galda kartes. Tāpat esam iegādājušies nepieciešamo alkoholu, atliek tikai nopirkt šampanieti. :)
Tā kā mans līgavainis atrodas Vācijā, tad iesniegumu dzimtsarakstu nodaļā dosimies iesniegt marta vidū, tad arī meklēsim gredzenus. Mašīnu nedomājam īrēt, jo pilnībā patīk mūsu, tikai to nedaudz izdekorēsim. :) Tuvākajā laikā plānoju doties kāzu kleitas meklējumos, taču uz to īpaši neiespringstu. Aptuveni zinu, kādu vēlos, taču pieļauju domu, ka beigās nopirkšu pilnīgi ko citu :D

Runājot par viesu namu Upes Villa, @Queen_Elcha, biju aizbraukusi apskatīt šo viesu namu. Tā jau man apkārtne patika, blakus tieši Daugava. Un gultasvietas - ak, vai, tās ir tik ideālas! Tik skaistas gultasvietas viesu namā sen neesmu redzējusi. Taču bija daži bet - man īsti nepatika, ka tur nav stāvlaukuma mašīnām. Sanāk tās visas kaut kā haotiski noparkot zaļajā zonā. Arī svinību zāle prasījās nedaudz lielāka un gaišāka, taču tas atkarīgs no viesu skaita. Ēdinātāji ir jāmeklē atsevišķi, kā arī viesu nams nepiedāvā dekorācijas. Un mičošanas vietas arī īsti nav. Teritorija neliela, taču ļoti skaista un sakopta. Ir vērts aizbraukt apskatīties. :)

KalniņLote
11.02.19. 12:14
Mums zaļie toņi dominēs un ņemsim DJ nevis grupu, jo kāzas nebūs lielas. 
wolf
14.02.19. 23:08
Sveikas. Man vel nekas nav sarunāts, tikai rezervēts viens viesu nams uz apskati klātienē un vēl viens viesu nams rezervēts, bet arī jābrauc izlūkos. Lasu, ka daudz meitenes nezin vel par kleitu kādu un kur meklēt. Man domāju, ka būs ierobežots budžets, vajadzētu iekļauties EUR2000, bet kleitu esmu jau noskatījusi aliexpresā (lēta, bet ļooooooooti skaista un ir pārbaudīts links kvalitātei, jo viena līgaviņa jau pirka to kleitu un man arī ļoti iepatikās kā izskatās), bet apstaigāšu vel Avota ielas salonus, gribu pamērīt dažas kleitas, lai saprastu, kāda tipa kleitas man vispār piestāv :D Steidzīgi meklēju arī fotogrāfu, bet tās cenas...ārprāts, mati ceļas stāvus :D Kā ir ar vadītājiem? Vai var dabūt līdz eur200 vērtībā?
N.N.
15.02.19. 09:32
Piekrītu par risku, KalniņLote, bet man tieši ir bijusi pieredze, ka arī ar labiem fotogrāfiem var iebraukt auzās. Viena draudzene precējās, kāzu bildes super, krāsainas, emociju pilnas, arī viesi forši sabildēti, ka visiem ir ko aizsūtīt.  Pēc gada otra precējās, paņēma to pašu fotogrāfu, bet bildes, pirmkārt, bija pārāk blāvi apstrādātas (prasīja pārtaisīt), otkārt, mums kā vedējiem vispār neviens bildes divatā nebija, kur nu vēl viesi. Tāpēc sapratu, ka viss ir atkarīgs no komunikācijas ar fotogrāfu, ko sarunā un kā pats jūties kameras priekšā, cik dažādas foto vietas izdomā. :) 
Par grimmu - tur arī ekonomija, draudzene ir gājusi kursus un mācījusies, arī mani krāsojusi, tā nu pāris reizes papraktizēsies un neņemšu no malas. Bet zinu, ka ja ņem tad labāk izvēlēties tādu, kas ir 2in1 - gan uztaisa frizūru, gan meikapu. 

Kripača un Terezite - kā jūs domājat datumu aizrunājat, bet nerezervējat? Var tiešām būt tā, ka aizbrauc iepriekš 5mēn un pasaka, ka nav kas salaulā tajā datumā? Kā vispār ir, ja precas vienā vietā, nevar vairākās dzimtssarakstu nodaļās meklēt, kas salaulā? Neesmu šo vēl pētījusi. 

Mums ar vēl nav krāsas. Ir balta visur ieplānota, bet akcentam gribas ko oriģinālu, bet viss Printerest jau izskatīts :D 

Queen_Elcha - par mūziķiem viss atkarīgs no budžeta. DJ būs lētāks, lai gan labs DJ arī maksās. 1 cilvēku (ar mazu pieredzi) var atrast sākot no 350 EUR, divus kur viens spēlē sintazatoru un otrs piem ģitāru sākot no 500 EUR un 3 tad jau tikai uz augšu. Cenas tiešām ārprāc, pirms atradām, laikam aptaujāju kādus 20 muzikantus. 

Meitenes! Vēl pusgads un kāzas klāt! Wiiiiii :)! 
wolf
15.02.19. 17:06
Sveikas. Te tāds klusumiņš..Kā pirms vētras :) Šodien sarunāju frizieri un makeup. Svētdien ar draugu iesim pie mācītāja runāt un ir doma aizbraukt aplūkot viesu namu, praktiski jau ir izdomāts kuru varētu rezervēt, tik tā ēdināšana eur25 no cilvēka. Tas skaitās dārgi vispār. Šodien izstaigāju Avota ielas kāzu kleitu salonus, bet dikti negribējās neko mērīt, bet tur bija tik daudz skaistu kleitiņu..Bet, beigās pasūtīju no citurienes par krietni zemāku naudiņu.
KalniņLote
18.02.19. 11:06
Par ēdināšu - 25EUR no cilvēka man šķiet pat skaitās lēti. 
KalniņLote
18.02.19. 11:11
To N.N. - tagad plānojam iespējams pirmskāzu fotosesiju, bet tikušies ar fotogrāfu esam un sajūta, ka ļoti zinošs un varam uzticēties, daudzas lietas mums ieteica, kā labāk kāzu dienu organizēt, jo pieredze fotografēšanā liela. 

Piekrītu, ka ērtāk un lētāk sanāk, ka make-up un frizūru var viens cilvēks uztaisīt :) 
cativ
18.02.19. 16:50
Kāzu datums: 24.08.2019
Nedēļas nogalē iegādājāmies gredzenus - vigorius.lv šobrīd ir 30% atlaide visiem gatavajiem gredzeniem.

wolf mums ēdināšana ir 21 - 22 EUR no cilvēka, bet tas noteikti ir atkarīgs no piedāvājuma un pakalpojuma sniedzēja.

wolf padalīsies ar linku savai kāzu kleitai?

Kādas Jums būs viesu grāmatas - klasiskās vai kas citādāks?
ligava_090819
18.02.19. 20:31
N.N. mēs neesam no Rīgas, tāpēc mums nav liela izvēle kur sarakstīties. Bet viss rit pēc plāna. Novembrī aizrunājām datumu un laiku - ierakstīja mūs ar zīmulīti un 14.februārī bijām rakstīt iesniegumu jau oficiāli ! :) Bijām sarunājuši ar dzimtsarakstu nodaļu, ka februārī nāksim, lai viss ir oficiāli. Un vuala, viens pāris arī jau vēlējās mūsu laiku 9.datumā. 

cativ Mēs izdomājām, ka viesi izkrāsos un parakstīsies uz koka lapiņām. Koku sūtīsim šeit -  https://www.skaistaskazas.lv/viesu-gramatas-kazu-koks ;

Kā jums iet ar kleitas meklējumiem ? Tā kā es nevēlos tērēt lielu naudu kleitai, sāku meklēt jau oktobrī. Un mans ievērojums, ka tiklīdz pienāca 2019. cenas aug ne pa dienā, bet pat par stundām ! :) Tāpēc, šo sestdien esmu pierakstījusies uz salonu un braukšu meklējumos. Ceru, ka izdosies ātri sameklēt. 

ligava_090819
18.02.19. 20:57
cativ aizmirsu pierakstīt, ka vēl mums būs polaroid fotoaparāts, kur uz bildēm viesi varēs ierakstīt novēlējumu un ielīmēt to albūmā. Par albumu, vai sūtīsim kādu personalizētu, vai ko vienkāršāku vēl domājam. 
wolf
19.02.19. 08:18
KalniņLote, man ir noskatīts viens ēdinātājs arī par EUR17.00 (ar visām brokastīm), ēdienkarte nav tā pati sliktākā un labas atsauksmes par viņiem. Kleitu es pasūtīju šādu no aliexpress..
Par viesu albumu vel neesmu domājusi, bet noteikti gribētu parastu, klasiskā tipa. Šobrīd esmu aizrunājusi arī kāzu vadītāju :) Viņa ir superīga un ņem ļoti lēti un vel esmu sākusi domāt par viesu dāvaniņām + galda kartes 2in1. Un vel mums ir sarunāts mācītājs :) Viesu namus vel skatamies, bet nekas prātīgs nav :(
wolf
19.02.19. 11:07
Vai šeit kāda plāno iekļauties budžetā līdz EUR2000? Ar visiem gredzeniem, tērpiem, viesu namu un nakšņošanu?
Emocija
20.02.19. 12:50
Sveikas !

Planojam kazas 2019.g.augusta. Vai ir reali visu saorganizet 5/6 menesos ? (bildinajums tika sanems nesen)

Meitenes, Jus rezervejat viesu namus, neiesniedzot iesniegumu zagsa ? Vieta laulibu registresanai ir garanteta sanak ?
Kadas varetu but APTUVENAS izmaksas visam kazam, Jusuprat ?

Veiksmi visam! :)