FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu mēnesis

Jautā citiem un dalies savā pieredzē

Jūlijs, 2019

Kāzu ceremonijas vadītājs.

a
antra89 06.02.19. 18:51 | Kāzu datums: 12.07.2019

Sveiki! Mums ir situācija, ka esam izvēlējušies kāzu ceremonijas vietu ārpus dzimtsarakstu nodaļas ( un jau arī iemaksājuši daļu summas), un mūsu novada dzimtsarakstu nodaļa atteica mums šo datumu izbraukumam pilsētas svētku dēļ. Esam jau apzvanījuši diezgan daudz dzimtsarakstu nodaļas, kuras mums atsaka to apsvērumu dēļ, ka tās nedrīkst citā rajonā laulāt. Varbūt varat kaut ko ieteikt?! 

2 komentāri
Skatīt ziņojumus: Augoši Dilstoši
K
KalniņLote 07.02.19. 11:37

Mums draugi bija dzimtsarakstu nodaļā aprecējušies jau pāris dienas iepriekš, bet dienā, kad svinēja kāzas, ceremoniju novadīja viens no draugiem. Bija forši tik un tā. 
Esmu gan dzirdējusi, ka runājot var visu sarunāt, bet pieļauju, ka pa visu figurē lielāka nauda. 

Z
ZRaimonds 27.02.19. 11:35 | Kāzu datums: 12.05.2017

Antra, sarakstīties dzimtsarakstu nodaļā varat viņiem pieejamā laikā, bet skaistu ceremoniju var novadīt kāds cits (ar visiem gredzeniem utt.). Ceremonijas vadītājs var būt kāds mūziķis, draugs, kāzu vadītājs vai taml. Un tas pat būs skaistāk, nekā piedavātais no dzimtsarakstu nodaļas. ;)