FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
caaliitis
10.01.19. 14:26
Kāzu datums: 05.07.2019
Mēs iesniegumu jau iesniedzām -04.01., lai būtu pilnīgi droši, ka mūsu izvēlētā datumā un laikā neviens cits nav pieteicies, mums izbraukuma ceremonija. Mūsu pusē tas ļoti aktuāli, tāpēc neko negaidījām.

Galda kartes un viesu dāvanas mums arī būs 2in1 :) Šāda opcija ir ērta, nav liekas galvas laušanas :)
Šonedēļ 2 tikšanās, vienu jau aizvadījām - ar dekoratori un otra būs ar fotogrāfi.

Par kūku arī esam vienisprātis, ka tā noteikti būs maza, ko simboliski iegriezt, bet viesiem mazās kūciņas, un to pasniegsim pēc ceremonijas. Tik nevaram izlemt kur sūtīt :D Bet tam vēl laiks ir...

Kāzu ielūgumi jau gatavojas, tos saņemsim nākošnedēļ, tad sāksim izsniegt/ izsūtīt....

Kad sāksiet meklēt/ taisīt gredzenus?
Sāku domāt, ka, laikam, jārunā ar juvelieri jau par tikšanos.
Leonnaa
08.01.19. 09:33
Kāzu datums: 19.07.2019
Es arī neesmu neko īsti domājusi kopš oktobra :))) tagad no janvāra jāsāk cītīgi plānot, domāt un darīt!
Leonnaa
08.01.19. 09:32
Mēs arī visticamāk iesniegumu sniedzam februārī :) Arī es esmu rezervējusi pašu svarīgāko, nevaram vienīgi izlemt, vai riskēt un taisīt āra ceremoniju... tas ir tik skaisti, bet tajā pašā laikā liekās izmaksas + bail, ja līst! Ja domāt par teltīm, tad tās atkal ir lielas papildus izmaksas...

leksy
06.01.19. 13:12
Kāzu datums: 26.07.2019
Iesniegumu doma rakstīt februāra sākumā. Ko jūs ar uzvārdu darīsiet? Mainīsiet uzreiz vai pēc kāzu ceļojuma?
Man izskatās, ka mainīšu pēc tam, jo pēc 2 darba dienām dodamies ceļojumā un baidos, ka nepaspēšu nekādus dokumentus pārtaisīt.
zanch
04.01.19. 14:15
Mēs tik tagad pa lielam visu sāksim domāt. Tagad mums ir telpas un man kleita. Un daudz ideju :D Topošais vīrs ātrāk man neļauj neko darīt.
Kad iesiet rakstīt iesniegumus dzimtsarakstu nodaļā?
Mēs vēl nevaram izšķirties par izbraukuma ceremoniju no dzimsrsr. nodaļas vai tomēr baznīcā laulāties. 
Mēģināsim gandrīz visu cik iespējams paši darīt, jo budžets nav pārāk liels. Dāvaniņas mums būs apvienojumā ar galda dekoriem, tā teikt divi vienā. 
MAn vislielākā sāpe par to, kur meklēt ēdinātaju. Negribu atrast tādus, kas negaršīgu ēdienu taisa :D
aaa jaa pareizi- mums vēl bārmenis ir atrasts.
Un kūka mums būs izmēros maza + daudz mazās kūciņas.
caaliitis
04.01.19. 13:10
Es arī skatos galda karti+dāvanu viesiem no Daba Rada.
leksy
04.01.19. 09:35
Man stresaināks bija jūlijs-septembris, kamēr visu atradu un rezervēju. Tagad ar visiem jāsāk runāt/tikties tikai pavasarī. Vakara vadītājs mums nebūs, mūziķis ir divi vienā, bet ar viņu jāsakontaktējas tikai jūlija sākumā.
Kleitu pavasarī skatīšos. Kūkas cepēja rezervēta. Pa brīvam brīdim apņemos pataisīt kādas dekorācijas tagad. Dāvaniņas no Daba rada būs, vecākiem jau izdomātas, tik uztaisīšanas vaina.
Par kūku arī domāju – uzreiz pēc ceremonijas būtu skaisti, jo vakarā jau neviens viņu daudz negrib. Bet no otras puses 24.00 visi kko gaidīs, bet kūka jau apēsta. :D

caaliitis
03.01.19. 20:55
Hmmm... no telefona nesanāk ielādēt pilnu ziņu :(

@leksy - Tev nu gan nervi, ja kopš oktobra esi mierā. Man šis laiks, kopš augusta sākums, bijis viss vienā domāšanā un plānošanā. Tagad sāksies tikšanās ar dekoratori, fotogrāfu, ēdinātāja degustācija un ēdienkartes apstiprināšana, un daudzās tikšanās ar vakara vadītāju.

Uz doto brīdi viss lielais ir rezervēts, arī kleita jau skapī gaida īpašo dienu. Pavasarī jāpameklē kurpes, mīļotajam veste um bikses, jo uzvalks nebūs.
Kūka- to arī nevaram vēl izdomāt kur sūtīt, jo mūsu pusē ir daudz cepēju un visām ir garšīgi, kā arī nevaram izdomāt vai kūku dosim jau pēc ceremonijas vai, tomēr, pēc 24:00.
Un, tad vēl dāvaniņas - par tām šobrīd laužam savas galvas, ir pāris varianti, bet jāatrod tas īstais :)
caaliitis
03.01.19. 19:16
leksy, Tev nu gan nervi
caaliitis
03.01.19. 19:16
leksy, Tev nu gan nervi
leksy
02.01.19. 16:30
Dāmas, sveciens Jaunajā gadā! Nu var sākt laika atskaiti lielajam notikumam.
Cik tālu ar plānošanu? Man ir veģetācija, neko neesmu kopš oktobra par kāzām vairs domājusi. :D
caaliitis
21.12.18. 22:20
Sākumā vēlējāmies dzīvo mūziku, skatījāmies uz grupas Zelta Kniede pusi. Bet beigās, izvēlējāmies DJ, kurš būs arī vakara vadītājs. Sazinies ar Zelta Kniede,viņiem ir pilnais sastāvs un arī mazais sastāvs. Protams, papildus summu piešķir arī vieta, uz kuru jābrauc,ceļa izdevumi.
Valta
20.12.18. 11:49
Kāzu datums: 20.07.2019
Sveikas meitenes,

Kā jums veicas ar mūziķu meklēšanu? esmu daudziem rakstījusi bet tā cenas ir astronomiskas, lielākā daļas kas šajā portālā reklamējas ir super dargi!  Varbūt ir kāds nenoslīpēts dimants zināms , kas neprasīs bargu honorāru?
caaliitis
08.12.18. 22:45
Dekorētāja Sintija Sinka-Sintijas darbnīca, ļoti skaisti darbi. Domāju, ka jums pašiem jānosaka budžets, kurā vēlaties iekļauties un tad jau aprunāties ar izvēlēto dekoratori. Jāsaprot arī ko vēlaties un kādas puķes, jo lielāki, greznāki un ekskluzīvākas puķes un dekori, jo dārgāk...
Susuks212
01.12.18. 16:40
Kāzu datums: 16.07.2019
Varbūt kāda var ieteikt nedārgu dekoratoru? Lielākā daļa prasa par viena galda dekorēšanu ar svaigiem ziediem 150euro..  Tas ir tiešām dārgi!
Susuks212
01.12.18. 15:59
Kāzu datums: 16.07.2019
Sveikas!:)
Pievienojos jūlija līgaviņu grupai. Mūsu budžets aptuveni 11 tūkstoši. Vieta ir noskatīta,vadītāji arī aizrunāti. Ļoti aktuāls jautājums par laulību ceremoniju,nu nevaru iedomāties dz/nodaļā,bet baznīcā mums nav iespējas,jo dzīvojam Somijā,līdz ar to pirms kāzu mācībstundas nav iespēju apmeklēt..  Laulību Ceremonijas vieta varētu būt Ķekavas Svētku pilī un arī nakšņošana tur...  Ļoti skaista vietiņa:)
Blanko
01.11.18. 08:01
@mara_a Viesu namiem vasara ir pļaujas laiks. Līdz ar to dabūt viesu namu, lai nav jāizvāvas pēc 12, ir iespējams šādos gadījumos:
1) ja viesu nama politika paredz 1 kāzas nedēļas nogalē;
2) ja viesu nams nav pieprasīts un saimnieki uzskata, ka nākošā dienā bizmesa nebūs.
Ir lielie viesu nami, kur pēc 12 var pārvākties uz brīvdabas zonu vai "mazo māju" un uzturēties tur līdz pēcpusdienai. 
Pārējos gadījumos, ja nevēlaties maksāt par nākošo dienu, tad jādod vieta tiem, kas maksā. 
leksy
25.10.18. 13:36
Mī šokā. :D Vakar joka pēc uzrakstīju vizāžistei un kūkas cepējai - pat viņām jūnijs jau viss aizņemts. Veicu jau rezervāciju savam datumam. Traki ātri visu izķer :D
caaliitis
22.10.18. 21:25
@kamila_precos iesaku sazināties ar konkrēto dzmtsarakstu nodaļu un uzjautāt par izbraukuma laikiem. Parasti viņi to veic pēc pieņemšanas laika. @Leonnaa es arī esmu tikusi pie savas kleitas, gatava gan būs 21.11. Es arī uz salonu gāju ar konkrētu vīziju un konkrētu kleitu sarakstu, bet beigās sanāca 3 kleitu apvienojums
mara_a
20.10.18. 18:16
Sveikas, kādus viesu namus izvēlaties? Interesē no tiem, kur nav jāizvācas nākamajā dienā līdz pl.12.00, varbūt kāda var ko ieteikt? Daudz, kas jau ir rezervēts, bet ar viesu namiem kā īsti neiet, tā neiet, nelīp pie sirds vai nu skats, vai noteikumi.