FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Emocija
01.03.19. 12:22
D Ottman,
es ari organizeju no Francijas kazas Latvija. Jus rezervejat viesu namu bez apskates? 
Principa laikam ir reali visu rezervet/saorganizet caur internetu (fotografs, vaditajs utt), vienigi viesu maju man personigi gribetos apskatit pirms rezervesanas...
Sivēns83
01.03.19. 12:09
Kāzu datums: 13.07.2019
Sveikas.
Kā tad ir ar cenām ēdināšanai? 
Mums piedāvā 26 eur no personas, kur ietilpst apkalpošana, galdu klāšana, trauki, galdauti un nakošā rītā brokastis. Tad par cik redzēju cenas ari par 40 eur no cilvēka, sanak ka 26 eur uz perosnu ir ok? :D
Leonnaa
01.03.19. 09:42
Kāzu datums: 19.07.2019
D.Ottman kāpēc ne - paštaisīti ielūgumi ir ļoti forši, ja jums patīk rokdarbi, esat radoši un tam ir laiciņš :) Īstenībā tagad tik daudz dažādu draftu, ideju, programmu par brīvu - tikai ņem un dari :) Mēs pasūtījām ielūgumus, jo īsti nedraudzējamies ar rokdarbiem.. 
zanch
01.03.19. 07:30
Kāzu datums: 05.07.2019
D Ottman es pati uztaisīju ielūgumus.
D.Ottman
01.03.19. 01:54
Kāzu datums: 06.12.2018
Sveikas meitenes! Pievienojos Juulija liigavu pulcinjam. Kaazas svineesim 6. juulijaa. Mums jau ir noorganizeets viesu nams ar naktsmaajaaam,ceremonija, eedinaashana, kuuka, auto un kleita, mati un nagi. Esam procesaa lai vienotos ar dekoratoru un fotograafu. Dziivojam ASV, LV buusim tikai uz kaazaam liidz ar to organizeeshana ir no attaaluma. Labpraat uzzinaatu Juusu domas par pashtaisiitiemm kaazu ieluugumiem. Paldies
Dace

Leonnaa
28.02.19. 16:02
caaliitis jā, varbūt arī taisnība.. Mums vienkārši precības nenotiks baznīcā, bet gan dzimtsarakstu nodaļā, tāpēc nekādu dekorāciju un skaista fona nebūs īpašām bildēm. Gribējās, lai vismaz viesu namā ir skaists stūrītis, kur varētu skaisti sabildēties, kad notiks jaunā pāra sveikšana.. Nu bet par to vēl jāpadomā, taisnība vien ir  :)
caaliitis
27.02.19. 13:08
Leonnaa - par fotostūrīti padomā kārtīgi. Mums arī bija ieplānots fotostūrītis, bet dekoratore, tikšanās laikā, vairākkārt uzsvēra, ka parasti tas netiekot īsti izmantots, kā reuzltātā tikai liekas izmkasas. Mēs beigās atteicāmies no šīs idejas, jo ceremonijas un svinību vieta jau būs gana skaists. :)

MugicMuffin - nosūtīšu privāti tel.nr.
MagicMuffin
26.02.19. 12:04
Nu mums kāzas būs Rudē, pie Rojas. Esam netradicionāli. Mums atzīmējamais attiecību datums ir 2. jūlijs, bet tā ir darba diena. Ne paši, ne viesi īsti atpūsties varētu, bet ļoti gribam šo datumu laulību apliecībā. Tāpēc mēs 2.07. sarakstīsimies, bet kāzas svinēsim 5.07. Būtībā sapucēsimies kārtīgi kleitā/uzvalkā uz to piekto un tad arī ar visām izdarībām un svinēšanām. Tāpēc fotogrāfam/video nevajadzētu pat strādāt pilnu dienu. Domājam sākt tikai ap kādiem četriem pieciem. Caaliiti varbūt vari padalīties ar vārdu? :)
Leonnaa
25.02.19. 17:19
Šo lielo izmaksu dēļ arī izdomājām, ka krēsliem nekādus pārvalkus vai bantes neliksim. Mums ir svinību vietā daudz koka, krēsli tumšā krāsā un pat nemaz neprasās pēc pārvalkiem :) turklāt mums visām domāju noder tas, ka tagad modē tieši arī ir vienkāršība, rustic utt :D :D :D 
Arī mēs uzvalku nopirkām Drēbju skapī! Man arī kleita nopirkta. Friziere, make-ups sarunāts. Sākam domāt par tādām lietām kā galda kartēm, fotostūrīti un citiem sīkumiem :))
rutuxs
25.02.19. 13:25
Kāzu datums: 20.02.1993
MagicMuffin
Aizsūtīju pastā vēstuli par videodžeku.
caaliitis
25.02.19. 13:09
MagicMuffin, kurā pusē Kurzemē? Man kolēģe bieži braukā uz Ventspili, bet, domāju, ka arī citviet nebūtu problēma aizbraukt. Tiesa gan, nemācēšu teiktpar kādām naudām, bet zinu,ka nav kosmoss, varētu būt,pieļauju, ap +/- 250Eur.
Mums pašiem būs fotogrāfs, kurm ceļa izdevumi jau ir iekš summas - 500Eur, bildē no gatavošanās procesa līdz 24:00

MagicMuffin
23.02.19. 12:26
Sveikas līgavas!
Arī es precēšos jūlijā. Ilgi ar draugu domājām vai precēties šogad vai nākamajā gadā un tad nu sanāk, ka viss tiek darīts (vismaz pēc jums čaklajām bitītēm spriežot) pēdējā brīdī. Tā kā dzīvojam laukos, visu nams un dzimtsarakstu nodaļa nav problēma, tie jau sarunāti. Ēdināšana arī. Problēma ir budžets. Naudas nav baigi daudz, tāpēc vēlējos jums pajautāt ieteikumus par kāzu foto/video. Bija doma par vienu draudzeni, bet plāni nesakrita un viņa netiks. Vai jums ir kādas labas atsauksmes vai ieteikumi par kāzu foto/video meistariem Kurzemes pusē? Visiem kuriem internetā cenas var vispār atrast, baigi dārgi... :/
zanch
22.02.19. 20:27
Mums beidzot top ielūgumi, iekšpuse gatava, tagad jāsataisa foto vākam
zanch
22.02.19. 20:27
Facebook viena meitene piedava parvalkus pa 0.90 eur. Letak nekur neesmu redzejusi. Mes tomer izdomajam, ka iztiksim bez tiek pārvalkiem. Es dekorēšu pati. Nekā daudz nebūs, vienkāršība. Uz katra galda pa vidu dekors, tad telpa pie logiem sveces un visai telpai augshpuse ies gara lampinju virtene. Tiesi tapec ka dekoresu pati, tad mums nebus dzivo ziedu dekoracijas. Bus augi podinjos.
kokons
22.02.19. 19:53
Kāzu datums: 20.07.2019
Man tads pats jautajums ka Leonnaa, ka meitenes Jus darat ar dekoresanu? Ja materialus sagada pats un dekorators sastada kompoziciju, vai cena dikti atskirtos ja materialus visus sagadatu dekorators pats? Domas grozas ap oranzo toni, bet paskatoties uz kreslu parvalku,bantes,salvetes cenu tad cipars sastada ap 3.4 vienam kreslam. Vai nemaku meklet :D
caaliitis
21.02.19. 11:06
Brauksim skatīties, mums gan neder slidīgās aizmugures, cerēsim, ka būs tāda kā vīrietis vēlas un nevajadzēs speciāli šūt
zanch
20.02.19. 20:38
Caaliitis vestes ar bija daudz. Tur visa ir daaaaaudz, nebiju domajusi, ka tik plasas telpas. Mes nopirkam uzvalku, kam komplektā ar bija veste, pec ceremonijas ballite vilks nost žaketi Nemacesu gan teikt kāda mugurpuse tam vestem. Ta kas ms komplekta ir bez slidenas aizmugures, bet bija ari tadas k aizmugure no melna slidena auduma.
caaliitis
20.02.19. 16:32
zanch- kā tur, Mans drēbju skapis, ar vestēm? Negribam klasisku uzvalku, bet tikai kreklu un vesti. Šobrīd visas vestes ir ar spīdīgo mugurpusi, kas mums neder
zanch
19.02.19. 18:14
Mēs sākām plānot 8 mēnešus pirms kāzām. Bet galvenokary finansiālu apsvērumu dēļ, lai nav viss pēdējos mēnešos jāpērk un jāizdod kaudze naudas. Katru mēnesi lidz kazam kaut ko noperkam un/vai apmaksājam. Mums arī klasiskie gredzeni iegadāti. Un uzvalku arī pirkām Mans drebju skapis. Ļoti superiga apkalpošana, labas cenas un milziga izvele.
caaliitis
18.02.19. 14:29
Mēs sākām plānot pagājušā gad augustā :D 
Vnk, mūsu pusē viss jārezervē laicīgi, jo viss tiek ātri izķerts.
Mums gan palicis ir tikai līgavaiņa apģērbs, to grūti atrast, vismaz, pagaidām apstaigātos veikalos nekā nav. Grūti arī, jo nebūs klasiskā uzvalka. Mūsu cerība vēl izslavētais Mans drēbju skapis.
Gredzeni ar jau gatavi, palikām pie klasiksiem riņķiem, liels paldies, juvelierim, kurš mums sīki un smalki izstāstīja, pirmatnējo vēlmju + un - . Kā arī ņemot vērā mana vīrieša ikdienas darbu specifiku, klasika bija viss pateicīgākais.
Vēl no sīkumiem - man kurpes. Pagaidām gan nezinu kādā krāsā tās vēlos, kleita būs kapučino tonī.