FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
rutuxs
25.02.19. 13:25
Kāzu datums: 20.02.1993
MagicMuffin
Aizsūtīju pastā vēstuli par videodžeku.
caaliitis
25.02.19. 13:09
Kāzu datums: 05.07.2019
MagicMuffin, kurā pusē Kurzemē? Man kolēģe bieži braukā uz Ventspili, bet, domāju, ka arī citviet nebūtu problēma aizbraukt. Tiesa gan, nemācēšu teiktpar kādām naudām, bet zinu,ka nav kosmoss, varētu būt,pieļauju, ap +/- 250Eur.
Mums pašiem būs fotogrāfs, kurm ceļa izdevumi jau ir iekš summas - 500Eur, bildē no gatavošanās procesa līdz 24:00

MagicMuffin
23.02.19. 12:26
Sveikas līgavas!
Arī es precēšos jūlijā. Ilgi ar draugu domājām vai precēties šogad vai nākamajā gadā un tad nu sanāk, ka viss tiek darīts (vismaz pēc jums čaklajām bitītēm spriežot) pēdējā brīdī. Tā kā dzīvojam laukos, visu nams un dzimtsarakstu nodaļa nav problēma, tie jau sarunāti. Ēdināšana arī. Problēma ir budžets. Naudas nav baigi daudz, tāpēc vēlējos jums pajautāt ieteikumus par kāzu foto/video. Bija doma par vienu draudzeni, bet plāni nesakrita un viņa netiks. Vai jums ir kādas labas atsauksmes vai ieteikumi par kāzu foto/video meistariem Kurzemes pusē? Visiem kuriem internetā cenas var vispār atrast, baigi dārgi... :/
zanch
22.02.19. 20:27
Mums beidzot top ielūgumi, iekšpuse gatava, tagad jāsataisa foto vākam
zanch
22.02.19. 20:27
Facebook viena meitene piedava parvalkus pa 0.90 eur. Letak nekur neesmu redzejusi. Mes tomer izdomajam, ka iztiksim bez tiek pārvalkiem. Es dekorēšu pati. Nekā daudz nebūs, vienkāršība. Uz katra galda pa vidu dekors, tad telpa pie logiem sveces un visai telpai augshpuse ies gara lampinju virtene. Tiesi tapec ka dekoresu pati, tad mums nebus dzivo ziedu dekoracijas. Bus augi podinjos.
kokons
22.02.19. 19:53
Kāzu datums: 20.07.2019
Man tads pats jautajums ka Leonnaa, ka meitenes Jus darat ar dekoresanu? Ja materialus sagada pats un dekorators sastada kompoziciju, vai cena dikti atskirtos ja materialus visus sagadatu dekorators pats? Domas grozas ap oranzo toni, bet paskatoties uz kreslu parvalku,bantes,salvetes cenu tad cipars sastada ap 3.4 vienam kreslam. Vai nemaku meklet :D
caaliitis
21.02.19. 11:06
Brauksim skatīties, mums gan neder slidīgās aizmugures, cerēsim, ka būs tāda kā vīrietis vēlas un nevajadzēs speciāli šūt
zanch
20.02.19. 20:38
Caaliitis vestes ar bija daudz. Tur visa ir daaaaaudz, nebiju domajusi, ka tik plasas telpas. Mes nopirkam uzvalku, kam komplektā ar bija veste, pec ceremonijas ballite vilks nost žaketi Nemacesu gan teikt kāda mugurpuse tam vestem. Ta kas ms komplekta ir bez slidenas aizmugures, bet bija ari tadas k aizmugure no melna slidena auduma.
caaliitis
20.02.19. 16:32
zanch- kā tur, Mans drēbju skapis, ar vestēm? Negribam klasisku uzvalku, bet tikai kreklu un vesti. Šobrīd visas vestes ir ar spīdīgo mugurpusi, kas mums neder
zanch
19.02.19. 18:14
Mēs sākām plānot 8 mēnešus pirms kāzām. Bet galvenokary finansiālu apsvērumu dēļ, lai nav viss pēdējos mēnešos jāpērk un jāizdod kaudze naudas. Katru mēnesi lidz kazam kaut ko noperkam un/vai apmaksājam. Mums arī klasiskie gredzeni iegadāti. Un uzvalku arī pirkām Mans drebju skapis. Ļoti superiga apkalpošana, labas cenas un milziga izvele.
caaliitis
18.02.19. 14:29
Mēs sākām plānot pagājušā gad augustā :D 
Vnk, mūsu pusē viss jārezervē laicīgi, jo viss tiek ātri izķerts.
Mums gan palicis ir tikai līgavaiņa apģērbs, to grūti atrast, vismaz, pagaidām apstaigātos veikalos nekā nav. Grūti arī, jo nebūs klasiskā uzvalka. Mūsu cerība vēl izslavētais Mans drēbju skapis.
Gredzeni ar jau gatavi, palikām pie klasiksiem riņķiem, liels paldies, juvelierim, kurš mums sīki un smalki izstāstīja, pirmatnējo vēlmju + un - . Kā arī ņemot vērā mana vīrieša ikdienas darbu specifiku, klasika bija viss pateicīgākais.
Vēl no sīkumiem - man kurpes. Pagaidām gan nezinu kādā krāsā tās vēlos, kleita būs kapučino tonī.
leksy
17.02.19. 23:24
Kāzu datums: 26.07.2019
Šīs brīvdienas nopirkām gredzenus. Izbraukājām visus veikalus, beigās Jahonts veikalā un bija vēl 23% atlaide. Un jā, cik lasu, lielākā daļa jau vismaz pusgadu iepriekš plāno.:)
kokons
17.02.19. 14:50
Kāzu datums: 20.07.2019
Sveikas toposas ligavinas. Vai patiesam visas sak planot kazas jau gadu vai vairak ieprieks? Mes tik tagad panojam, pagajusa nedela tik sarunajam vietu,muzikantus un fotografu. Nav ne kleitas, ne gredzenu ne visu citu nepieciesamo lietu. 
zanch
07.02.19. 16:46
Apsveicu tās, kurām iesniegums jau uzrakstīts :) mēs pirmdien iesim iesniegt. Mums ar viss pamazām iet uz priekšu, viss aizrunāts. Šomēbes plānota uzvalka pirkšana un alkohols. Negribas atlikt alko vēlāk, jo no 1.03. pieaugot akcīze, līdz ar to arī cena. Rudzupuķe vai jums svinību vieta nevar ieteikt ēdinātājus? Es meklētu kādus vietējos, lai būtu mazākas piegādes izmaksas. Es ar juku prātā ar ēdinātāju meklēšanu, beigās izejot cauri visām saņemtajām tāmēm, tomēr paši pirmie arī būs izdevīgākie.
rudzupuķe2019
06.02.19. 20:19
Kāzu datums: 12.12.2019
Padomu medības!

Sveikas! Esam dikti daudz jūlija līgavas. :)
Kāzas rīkosim Bauskas pusē, šķiet ka itkā viss ir izplānots,iecerēts.
Taču viena lieta visu tālāko plānošanu aiztur, tātad nekādīgi nevaram izšķirties par ēdinātajiem. Vai Jums dāmas ir kādi ko ieteikt? 
viesu skaits 65-70...Interesē arī iekļauti viesmīļu pakalpojumi. :)
leksy
06.02.19. 09:58
Kāzu datums: 26.07.2019
Jes, iesniegums uzrakstīts. Vērts apdomāt par dzimtsarakstu nodaļu ārpus lielajām pilsētām. Mēs ņēmām rajonā un mums tiek atvēlēta visa diena+āra pagalms svinīgajai ceremonijai bez laika ierobežojuma, bez citiem pāriem. Komplektā muzikants ar 5 dziesmām ceremonijā un pat ar šampja glāzēm nodaļa nodrošina.
Vivien
29.01.19. 14:00
Kāzu datums: 10.07.2019
Sveiki meitenes!

Varbut kads no jums zin kapec nevar sazinaties are dekoratoriem/floristiem Auga Maja/Lakstos?

Liels paldies,
kristiana102
28.01.19. 18:00
Kāzu datums: 27.07.2019
@leonnaa paldies par ieteikumu! Vēl jau mazliet nogaidīšu, bet domāju, ka pavisam uz pavasari neatlikšu kleitas iegādi.
Leonnaa
28.01.19. 17:25
Kāzu datums: 19.07.2019
@kristiana102 manuprāt, jo tuvāk pavasarim/vasaram, jo kleitas paliek dārgākas! Tāpēc, ja vēlies ietaupīt, domāju ir vērts par kleitu domāt jau tagad... Jo arī kāzu salonā pārdevējas man teica, ka pavasarī cenas pieaug diezgan krasi
kristiana102
28.01.19. 16:19
Kāzu datums: 27.07.2019
Sveikas, līgaviņas!
Esmu šokā, ka citas jau pagājušajā gadā visu bija izdomājušas :D
Mēs rezervējām viesu namu (iemaksājām arī drošības naudu), galda klājējus, muzikantu, fotogrāfus, sarunājām lieciniekus, kā arī vakara vadītāju. Pūrs jau sākts darināt (adītas zeķes, cimdi, šalles). Gredzenus arī jau nopirkām. Arī viss nepieciešamais šampanietis nopirkts.
Ielūgumus taisīsim paši - modelēsim datorā un printēsim. Arī galda kartes (kas kalpos arī kā dāvaniņas), veidosim paši. Tāpat arī pie pūra dāvaniņām liekamās zīmītes.
Vēlējos uzzināt jūsu domas - kāzu kleitu pirkt tagad vai gaidīt?