FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
agritaoz
Vakar 13:42
Kāzu datums: 02.06.2012
Karameles arī kāzās kā maza dāvaniņa viesiem, ielūgums, galda karte, amatu medaļas vietā! Jau tagad ir iespēja pieteikties savām visskaistākajām un gardākajām kāzu karamelēm! Iespējamas arī ar žāvētām ogām! Formas- gan apaļas, gan sirds veida( arī super lielā sirds-14 cm)! Uz karmeles var uzlikt jebkuru bildi, tekstu, kopīgo foto! Lai jauks kāzu gaidīšanas laiks!
leksy
14.01.19. 16:42
Kāzu datums: 26.07.2019
Svinību vietu dekorēsim paši. Dekorus un gaismas iznomāsim, liksim paši. Nekas daudz nebūs, viesu nams neatļauj neko spraužamu pie sienām, griestiem, tad atliek tikai uz galda un pie zemes. Aiz laulāto galda viesu namam ir jau gatavs dekors-rāmis ar baltu tillu un gaismiņām. Puķes droši vien pati arī kaut kā uz galda salikšu oāzēs.
Ielūgums plānojam dot tikai ar aprīli. Nav ko lieki visiem uzstresot. :D
Gredzenus vēl neesam sākuši meklēt, bet vismaz zinām kādus gribam. Sākumā veikalos paskatīsimies.

zanch
14.01.19. 16:30
Kāzu datums: 05.07.2019
Rezervējām ēdināšanu pie Svētki Jums. Cerams, būs ok. It kā nav sliktas atsauksmes un ļoti atsaucigi cilvēki. Es pati dekorēšu, bet neko daudz, tā simboliski. Gribu ļoti spuldzīšu virtenes iznomāt.
Leonnaa
14.01.19. 15:42
Kāzu datums: 19.07.2019
Meitenes, padalieties - vai jūs kāzas, kāzu svinību vietu dekorējat pašas (protams, ar palīdzību, bet materiālus sagādājat pastāvīgi), vai arī maksājiet dekoratoriem??
caaliitis
14.01.19. 13:27
zanch - vai svinību viet nepiedāvā kādu ēdinātāju? Varbūt viņiem ir sadarbība? Pierīgā cenas ar nav no lētajām - mums ēdināšana uz 1 personu sanāk ap 40 Eur, bet tur ietilpst apkalpojošais personāls, ēdiens, trauku īre, galdauti). Man nav ne jausmas cik tad Rigā prasa.
zanch
11.01.19. 18:16
Mēs ar laicigi plānojam dot ielugumus, jo tas pats piektdienas datums kas caaliitim. Man mazais ar noteikti gribes palidzet ar ielugumiem, bet gan jau sarunasim. Kaut ka gribas dikti pašai- ka tik mana iecere neizgāžas ka veca seta :D Eh un tie Rigas edinataji dargi, skatos arpus rigas visiem daudz draudzigakas cenas.
caaliitis
11.01.19. 13:31
zanch pameklē atsauksmes FB, varbūt, tur var kko atrast foršu. Mūsu ēdinātāji klāj galdus arī Rīgā, bet ar visiem ceļa izdevumiem, iespējams, sanāktu dārgi. :(

Sākumā domāju, ka ielūgumus ar taisīsim paši, bet parēķinot izmaksas, secinājām, ka pasūtīt sanāk tas pats, + vēl mazais mājās,kurš tā pat vien apsēsties un darboties neļautu, visa uzmanība viņam :D

Ielūgumus dosim tikko saņemsim. Mums arī termiņš noteikts 1. maijs, līdz kuram  viesiem jāapstiprina sava ierašanās, un, par cik mums 5dienā, tad,lai laicīgi var saskaņot visus darbus, arī tie, kas nedzīvo LV.

Mēs gredzenus domājam sūtīt pie A. Kotina. Mans vīrietis ikdienā strādā ar metālu, tāpēc vajag tādus izturīgus, kas nenodilst pēc 10 gadiem, un esmu pārliecināta, ka tas būs īstais meistars, kurš uztaisīs, tiešām kvalitatīvus.

Jā, kāzas, nav nekāds lēts pasākums, vienīgi, ja Tev nav paziņas un kontakti kādās izdevīgās vietās. Tikko pasaki, ka kāzas, tā izmaksas palielinās no 30%-40%.
Skatos, ka dažviet pat kūkām tā ir, ja vajag kāzām, tad gandrīz dubultā izmaksas uz kg. :@
Visdārgāk sanāk viesu nams un ēdinātājs, pārējais salasās pa sīkumiem. 

zanch
10.01.19. 19:59
Kad plānojat viesiem dot ielūgumus?
zanch
10.01.19. 19:37
Caaliitis mums būs svinības Rīgā, netālu no Ziedoņdārza, tad nu ir doma apbraukāt tuvējos ēdināšanas uzņēmumus, bet vēl līdz tam neesam tikuši. Mūsu izdarīto darbu sarakstam ir nācis klāt fotogrāfs un kāzu vadītājs. Gredzenus domājam pirkt jahontā vai sudraba namā. Vēl jāpaskatās, bet gribat vienkārši riņķus. Sarunājām arī baznīcu un atmetām domu par izbraukuma ceremoniju. Baznica mums 5min attaluma no svinibu vietas. Ielugumus pati taisisu, jatiek tikai uz Baltijas papiru pēc materialiem. Mans toposais virs ir šokā par kāzu izmaksām, viņam likas ka būs daudz letak, bet es jau bridinaju, ka ja grib baliiti nekas lets nesanak :)
caaliitis
10.01.19. 14:30
zanch, jums noteikti jāapskatās , kas tajā pusē, kur svinēsiet, ir par ēdinātājiem. Noteikti var prasīt, lai sagatavo degustāciju, ja ēdinātājs nepiedāvā pats. Mums ēdinātājs, uzreiz, teica, ka būs degustācija, kur varēs izvēlēties un saprast, kas kā garšo, neskatoties uz to, ka zinām viņu ēdienkarti un ēdiena garšīgumu.
Citreiz jau ir tā, ka izvēlētais viesu nams sadarbojas tikai ar vienu, konkrētu ēdinātāju.    
caaliitis
10.01.19. 14:26
Mēs iesniegumu jau iesniedzām -04.01., lai būtu pilnīgi droši, ka mūsu izvēlētā datumā un laikā neviens cits nav pieteicies, mums izbraukuma ceremonija. Mūsu pusē tas ļoti aktuāli, tāpēc neko negaidījām.

Galda kartes un viesu dāvanas mums arī būs 2in1 :) Šāda opcija ir ērta, nav liekas galvas laušanas :)
Šonedēļ 2 tikšanās, vienu jau aizvadījām - ar dekoratori un otra būs ar fotogrāfi.

Par kūku arī esam vienisprātis, ka tā noteikti būs maza, ko simboliski iegriezt, bet viesiem mazās kūciņas, un to pasniegsim pēc ceremonijas. Tik nevaram izlemt kur sūtīt :D Bet tam vēl laiks ir...

Kāzu ielūgumi jau gatavojas, tos saņemsim nākošnedēļ, tad sāksim izsniegt/ izsūtīt....

Kad sāksiet meklēt/ taisīt gredzenus?
Sāku domāt, ka, laikam, jārunā ar juvelieri jau par tikšanos.
Leonnaa
08.01.19. 09:33
Es arī neesmu neko īsti domājusi kopš oktobra :))) tagad no janvāra jāsāk cītīgi plānot, domāt un darīt!
Leonnaa
08.01.19. 09:32
Mēs arī visticamāk iesniegumu sniedzam februārī :) Arī es esmu rezervējusi pašu svarīgāko, nevaram vienīgi izlemt, vai riskēt un taisīt āra ceremoniju... tas ir tik skaisti, bet tajā pašā laikā liekās izmaksas + bail, ja līst! Ja domāt par teltīm, tad tās atkal ir lielas papildus izmaksas...

leksy
06.01.19. 13:12
Iesniegumu doma rakstīt februāra sākumā. Ko jūs ar uzvārdu darīsiet? Mainīsiet uzreiz vai pēc kāzu ceļojuma?
Man izskatās, ka mainīšu pēc tam, jo pēc 2 darba dienām dodamies ceļojumā un baidos, ka nepaspēšu nekādus dokumentus pārtaisīt.
zanch
04.01.19. 14:15
Mēs tik tagad pa lielam visu sāksim domāt. Tagad mums ir telpas un man kleita. Un daudz ideju :D Topošais vīrs ātrāk man neļauj neko darīt.
Kad iesiet rakstīt iesniegumus dzimtsarakstu nodaļā?
Mēs vēl nevaram izšķirties par izbraukuma ceremoniju no dzimsrsr. nodaļas vai tomēr baznīcā laulāties. 
Mēģināsim gandrīz visu cik iespējams paši darīt, jo budžets nav pārāk liels. Dāvaniņas mums būs apvienojumā ar galda dekoriem, tā teikt divi vienā. 
MAn vislielākā sāpe par to, kur meklēt ēdinātaju. Negribu atrast tādus, kas negaršīgu ēdienu taisa :D
aaa jaa pareizi- mums vēl bārmenis ir atrasts.
Un kūka mums būs izmēros maza + daudz mazās kūciņas.
caaliitis
04.01.19. 13:10
Es arī skatos galda karti+dāvanu viesiem no Daba Rada.
leksy
04.01.19. 09:35
Man stresaināks bija jūlijs-septembris, kamēr visu atradu un rezervēju. Tagad ar visiem jāsāk runāt/tikties tikai pavasarī. Vakara vadītājs mums nebūs, mūziķis ir divi vienā, bet ar viņu jāsakontaktējas tikai jūlija sākumā.
Kleitu pavasarī skatīšos. Kūkas cepēja rezervēta. Pa brīvam brīdim apņemos pataisīt kādas dekorācijas tagad. Dāvaniņas no Daba rada būs, vecākiem jau izdomātas, tik uztaisīšanas vaina.
Par kūku arī domāju – uzreiz pēc ceremonijas būtu skaisti, jo vakarā jau neviens viņu daudz negrib. Bet no otras puses 24.00 visi kko gaidīs, bet kūka jau apēsta. :D

caaliitis
03.01.19. 20:55
Hmmm... no telefona nesanāk ielādēt pilnu ziņu :(

@leksy - Tev nu gan nervi, ja kopš oktobra esi mierā. Man šis laiks, kopš augusta sākums, bijis viss vienā domāšanā un plānošanā. Tagad sāksies tikšanās ar dekoratori, fotogrāfu, ēdinātāja degustācija un ēdienkartes apstiprināšana, un daudzās tikšanās ar vakara vadītāju.

Uz doto brīdi viss lielais ir rezervēts, arī kleita jau skapī gaida īpašo dienu. Pavasarī jāpameklē kurpes, mīļotajam veste um bikses, jo uzvalks nebūs.
Kūka- to arī nevaram vēl izdomāt kur sūtīt, jo mūsu pusē ir daudz cepēju un visām ir garšīgi, kā arī nevaram izdomāt vai kūku dosim jau pēc ceremonijas vai, tomēr, pēc 24:00.
Un, tad vēl dāvaniņas - par tām šobrīd laužam savas galvas, ir pāris varianti, bet jāatrod tas īstais :)
caaliitis
03.01.19. 19:16
leksy, Tev nu gan nervi
caaliitis
03.01.19. 19:16
leksy, Tev nu gan nervi