FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2016

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
caaliitis
Vakar 12:36
Kāzu datums: 05.07.2019
Nu ko... mēs esam visu jau norezervējuši...
 ! Viesu nams+ēdinātāji,
 ! Ceremonijas vieta
 ! Mašīna
 ! Dekorētāja
 ! Vedēji
 ! Fotogrās
 ! Vakara vadītājs +DJ

Pagaidām vēl esam fona mūziķa meklējumos, ceremoniju vietā, vēl nevaram saprast ko vēlamies tur dzirdēt :)
Nu atliek tik vienoties par gredzeniem,negribu klasiskos, jo šīs man būs otras kāzas, tāpēc vēlos kaut ko savādāku.
Protams,kleitas medības vēl priekšā, bet iešu tikai uz vienu salonu, jo zinu, ka tur būs tā īstā :)
Un...jāgaida janvāris, lai uzrakstītu iesniegumu.

Kā jums, dāmas, sokas?
Pienene91
11.09.18. 20:07
Kāzu datums: 27.07.2019
Sveikas! :) pievienojos jūsu pulciņam, noliktais datums- 27.07. :) Esmu pārsteigta, cik tālu dažas jau tikušas ar plānošanu, es, faktiski, tikai tagad sākšu, jo nesen novadījām kāzas kā vedēji, tad mazliet vajadzēja "atiet" no tā visa, un tagad var sākt domāt par savējām. :) bet par cik mums kāzas plānojas pavisam nelielas, ap 25 cilvēkiem, ceru, ka vietiņa svinībām atradīsies... :) ir šis tas noskatīts, bet varbūt kāda var ieteikt ne tik populāru viesu namiņu Bauskas, Iecavas, Ķekavas un tuvējā apkārtnē? :)
Thekuznecova
11.09.18. 15:48
Kāzu datums: 12.07.2019
Dāmas vai ir te kāda, kam kāzas budžets ir ap 4 tūkstoši no rīgas?
Thekuznecova
11.09.18. 15:46
Kāzu datums: 12.07.2019
Sveikas meitenes, prieks te but!
Es ari precos jūlija! Vai jūs jau izdomajat  dienu kad tas notiks ?
caaliitis
06.09.18. 19:20
Es savu kleitu esmu noskatījusies Amelia salonā. 
Gaidu,kad sākiestlaižu sezona,lai dotos izlūkos, bet vēl viena kleita ir iekritusi acīs no Ingrida Bridal pieāvājuma. Jāuzmēra abas, tad jau zinās, kura labāk uz auguma izskatās :)
beidzot lielie grandi ir rezervēti - Ceremoniju vieta, Svinību vieta, Fotogrāfs, Vakara vadītājs+Dj, Dekoratori un mašīna.
Tagad jāgaida janvāris, lai var sākt gatavot ielūgumus....
lemeon
04.09.18. 01:23
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas! Nosvinēju tikko kāzas 18.augustā. Meitenes, tās, kas svinēs kāzas Cēsu pusē, dieva dēļ, NEŅEMIET ēdinātāju Baibu Smilgu ar Braslas krogu - piedāvājums izklausās nereāli gards un smalks, bet galā dabūsiet sausu gaļu, kas sprūst kaklā, vecu lasi un ierūgušus salātus. Briesmīga un augstprātīga attieksme pret klientu, paškritika  = 0. Ja gadījumā esat izvēlējušies šo ēdinātāju, esiet tālredzīgas un obligāti slēdziet līgumu, kurā ir atrunāta rīcība situācijā, ja ēdiens neatbilst gaidāmajai kvalitātei. Man tāda līguma nebija, ļoti, ļoti žēl, ka tā. Esiet uzmanīgas un lai veicas plānošanā! :) 
leksy
29.08.18. 15:17
Kāzu datums: 26.07.2019
Mums Liepājā ir Tērpu salons - Mana kleita (cik saprotu, Rīgā arī ir). Mājaslapā info maz, iekšā neesmu bijusi, bet no Instagram un Facebook lapām var redzēt, ka iznomā/pārdod ļoti skaistas kleitas. Lasītas tikai labas atsauksmes. :)
Leonnaa
29.08.18. 14:20
Kāzu datums: 19.07.2019
un vai tādos salonos kā Jūlija, Bonni, Abi divi esi bijusi?
Biju gājusi garām Avotu ielai un acis nezin kur skatīties, cik daudz visa. Tiesa, iekšā gan neesmu bijusi.​
Arī par Jelgavas kāzu salonu ir dzirdēts...

Un gribētos prasīt informāciju par nomu - kurā vietā @leksy? vai konkrētu vietu neesi skatījusies?
cocokikiii
29.08.18. 13:22
Kāzu datums: 06.07.2019
Dāmas!

Kur domājat iegādāties kleitas? Biju salonā 6. septembris, bet viņiem pavisam maza izvēle.
leksy
29.08.18. 09:07
Pinterests arī ir mans labākais draugs. :D

Kleitu domāju nomāt.. Nezinu vai tas būs izdevīgāk, bet man nevajag lai skapī mētājas un pārdot varētu būt grūti. Sākšu skatīties nākamā gada sākumā.

Kāzu plānotāju kā pakalpojumu neizmantošu. Toties nopirku sev kāzu plānotāju kā grāmatu. :)
caaliitis
27.08.18. 20:00
Vai kāda no jums izmanto vai, varbūt, plāno izmantot kāzu plānotāju?
caaliitis
27.08.18. 16:26
Sveikas, dāmas!

Pievienojos jūsu pulciņam!
Mums noliktai datums 05.07.19. Siguldas pusē

Mūsu viesu skaists būs ap 35-40

Viesu nams ir atrasts + tas piedāvā arī ēdināšanu, uz 1 personu sanāk ap 70 Eur ( viesu nama kompleks +ēdināšana)
Atliek tik atrast cermonijas vietu, to gan gribam ārpus dz.n. un baznīcas :)
Man vīzija ir skaidra, ļoti daudz smeļos info no pinteresta :)

Kleitu esmu jau noskatījusi, tik jāiet mērīt, bet jāpagaida atlaižu laiks :D

Krista123
27.08.18. 10:31
Es apsveru domu par laulāšanos baznīcā, vai lai mācītājs salaulā brīvā dabā. Vai kāda jau zin cik aptuveni izmaksā laulības cermonija baznīcā un cik ar mačītāju brīvā dabā?
Meklēšu arī foršu mācītāju pie kura iziet tos pirms laulību kursus ar savu otro pusīti. Vai ir kādi ieteikumi?
Leonnaa
22.08.18. 16:03
Es domāju kleitiņu iet skatīties oktobrī/novembrī, ir cerības, ka varbūt būs kādas atlaidītes :)
Par kurpēm - lasīju, ka ir sisifree store dabūjamas skaistas.
Manuprāt, pirmkārt ir vieta, ēdinātāji un tad jau var domāt par vadītāju. Jo daudzi vadītāji tad iesaka gan muzikantus, gan fotogrāfus, gan video utt. 
Vai ir jūlija līgavas, kas laulāsies baznīcā?
leksy
22.08.18. 11:40
Eh, mūsu radiņi būtu pārāk cimperlīgi, ja mēs nedēlas vidū taisītu. :(
Bet tev TIK daudz jau izdarīts.. Man? Kāda kleita, kādi gredzeni - vispār vēl nesaprotu ar ko man sākt. :D Ka tu to visu sāki jau gatavot? :)

Muižiņa tiešām būtu skaista vieta. Mēs iztiksim ar Dzimt.nodaļu, bet Grobiņā. Jo Liepājā jūlijā ir konveijers.

Krista123
21.08.18. 15:30
Cik jauki, ka dalaties pieredzē, citas jau redzu ka ir ļoti ļoti čaklas :)
Es labprāt iekļautos 6 000 EUR, taču sapnis ir kāzas kādā nelielā muižiņā, der Vidzeme, Zemgale. Ja kādai ir zināma, nepopulārā taču forša vietiņa, lūdzu, iesakiet. Viesu nav daudz, tāpēc pils būtu protams par traku :D Taču muižiņu ļoti girbētos.
cocokikiii
21.08.18. 15:01
Kāzu datums: 06.07.2019
Mums jau ir rezervēta vieta - Ungurmuiža uz 6. jūliju :), kā arī fotogrāfs un mūziķi. Mums arī teica, ka vietu rezervē gadu iepriekš.
MELEKA
21.08.18. 14:48
Kāzu datums: 24.07.2019
Leksy- domāju, ka ar tikšanu darba dienā nevajadzētu būt problēmām,  ielūgumus plānoju iedot pietiekami laicīgi, lai šajā vasaras plaukuma laikā cilvēks varētu ieplānot atvaļinājumu:))

Man jau ir nopirkta kleita, kura tik pie  šuvējas jāiznes, nogriezt  garumu, kurpes un gredzeni. Šķiet,ka arī viss nepieciešamais mičošanai, atribūtika kāzu viesu amatiem un viesu izklaidei- izsolei. Sapirkti šampanieši. Ir  iegādāts organiskā stikla ģērbonis. Ir sataisīti diplomi, dziesmu grāmatas, un iesākti taisīt  arī ielūgumi. Sataisīta dāvanu - aplokšņu lādīte, pūra lāde ar sagatavotām  simboliskām dāvaniņām ģimenes locekļiem. Sagatavoti arī dažādi dekoriņi. :D
Leonnaa
21.08.18. 13:34
Heey, līgaviņas!
Jā, es arī biju šokā, cik ļoti viss ir jādara laicīgi! Arī esam rezervējuši viesu māju, ēdinātājus. Un jau pat arī kāzu vadītāju! :)
Aptuveni 55 viesi. Ceru ka rezervējot video operatoru un fotogrāfu, varēs atslābt. Jo pašas svarīgākās lietas būs jau izdarītas..

leksy
21.08.18. 12:18
Ieteikums tiešām ar rezervāciju negaidīt, īpaši uz apkārtnē populāriem viesu namiem :) Mums pat ēdinātāji bija jau daudzos datumos aizņemti.
Mums arī plānoti 30 viesi, bet jums cena liela. Mēs visu kāzu budžetu jau plānojam uz 5 000-6 000. Viesu nams ar gulēšanu būs 800 eiro, ēšana, ceru, ka 25-28 eir uz pers.

Sveika, Meleka - izvēle darba dienā ir super, ja viesi tiek. Izmaksas neatsverami samazinās. Par dekorācijām tikai sapņoju, bet arī mēģināšau taisīt pati. Vienīgi nomāsim atsevišķas dekorācijas un LED prožektoru.