FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
leksy
18.04.19. 15:48
Kāzu datums: 26.07.2019
Es arī, kad izdzirdēju dekoratoru cenas, atmetu ar roku. Atradām SIA, kur lēti izīrē vāzes, svečturus, laternas u.c. Paši saliksim iepriekšējā dienā.
+ lielu daļu no svečturiem un mazajām puķu vāzēm sapirkām Skandināvs veikalos, pa lēto. Jāuzpasē tikai, kad ir akcijas visiem misiņa dekoriem. :) Un dekorus var ar krāsu nopūst, ja nepatīk.
Leonnaa
18.04.19. 14:15
Kāzu datums: 19.07.2019
@MagicMuffin - mums ir tieši tāda pati situācija!!! Bija! :D Tagad es padevos, izdomājām, ka paši dekorēsim. Izīrēsim lampiņas griestiem un ar floristi sataisīsim galda dekorus. Bet man vienkārši likās baigi dārgi ņemt dekorētāju - varbūt protams jāmeklē bija cītīgāk, bet visiem, kam rakstīju, piedāvājums bija ar astronomiskām summām!
@zanch - skaties, lai vēl trešā kleita nav jāpērk, no stresa nenotievē! :D Nu vai tieši otrādi, skatoties, ko dari, kad streso- ēd vai badojies :D 
zanch
18.04.19. 11:26
Kāzu datums: 05.07.2019
Leonna pinterest vēl vairāk man sajauc galvu, es nevaru no tā daudzuma izvēlēties.
Man teorētiski tikai galda dekoru vajag, skatos ko piedāvā iznomāt, bet tāpat nekas tāds kā iedomājos savu kāzu galdu :D
Man ir divas kleitas :D sākumā nopirku vienu, bet sapratu, ka man tomēr pa lielu. nesen nopirku otru :D
MagicMuffin
18.04.19. 11:01
Mums uzvals nopirkts, kleita īstā nedodas rokās. :/
Pašlaik cīnos ar savu budžetu un domāju ko darīt ar dekorācijām - ņemt dekoratoru vai nē. Man vecāki kategoriski pret - gribot paši visu dekorēt, bet es apzinos, ka tas ir baigais čakars. Bet no otras puses, man nav ne jausmas ko es gribu :D
Leonnaa
17.04.19. 16:12
Es arī gribētu izmēģinājuma make up un frizūtu - jo pagaidām nav līdz galam skaidrs ko īsti vēlos. Sataisīšu, piemērīšu kleitu un būs skaidrs, vai der vai neder šī brīža ideja..
@zanch - te izskatās jāņem palīgā pinterest! :D man tā bija - liekas, ka nezinu ko gribu, tikai saglabāju bildes mapītē. Pēctam apskatot mapīti konstatēju ka visas bildes ir ar līdzīgu ideju, tātad skaidrs, ko zemapziņā tomēr vēlos! :D
leksy
17.04.19. 09:01
zanch Man jau sākumā vismaz datums jāpasaka, kad varētu ballīti. :D Vedējmātei vasarā gandrīz nav brīvu datumu, turklāt viņa nav pazīstama ar manām pārējām draudzenēm, tāpēc ir buksēšana.

Man arī būs izmēģinājuma make up. Obligāti.
zanch
16.04.19. 16:43
Caaliits, paldies par dalisanos pieredze, man it ka planots izmeginajums, jo meistare nav man pazistama. Leksy par vecmeitu balliti tev ari nekas nav jazina :D es dikti gaidu savu balliti, ticu ka meitenes izdomas ko forsu :) Un man skrobe par galdu dekoresanu. Bija planots likt pasaudzetus augus mazos podinjos, bet tie diez vai izaugs lidz tadam izmeram ka man vajag, nu jadoma kas cits... Vai nu jaire dekori vai jamekle cilveks kas galdus izdekores.. Un vispar es nemaz nezinu ko gribu
caaliitis
16.04.19. 15:21
zanch, man izmēģinājuma frizūras un make-up nebūs. Kāzu rītā viss taps. Lieka naudas izšķērdēšana. Es savai meistarei uzticos, viņa ir profs tādās lietās. + ir pieredze, no pirmām kāzām, ka izmēģinājumā sanāca skaisti, bet kāzu dienā, frizūra neturējās un make up bija sliktāk uzklāts.
leksy
16.04.19. 09:15
Ehz_forshaa - Tā arī izdomājām, ka sēdināsim pie draugiem mašīnā. :)

Mēs esam visu rezervējuši, tikko vēl arī nomas dekorus aizrunājām. Maijā braukšu uz viesu namu plānot kā sēdināt viesus un rotāt.
No lielām lietām vēl nav kleita un uzvalks, tur jāsaņemas uz Rīgu aizbraukt un atrast.
Auskarus, kurpes u.c. sīkumus meklēšu vairāk uz vasaras pusi.
Tagad palicis tikai vēl saplānot kārtīgi kur būs fotovietas, ko ar viesiem darīt pēc ceremonijas.
Un par vecmeitu ballīti vispār nav ne jausmas, kad un kā. :D

Ehz_forshaa
15.04.19. 22:29
leksy - iesaku fotogrāfam noorganizēt citu auto - varbūt brālis, māsa, kāds cits viesis. 
Par colām - mēs sākumā uz galda salikām colas bundžiņas, bildē praktiski neredzamas un vēlāk, kad galdus vairs nebildē, viesmīļi nesa lielās pudeles.

zanch
15.04.19. 15:59
Mēs gaidam 5. maiju, kad gaidam atbildes no viesiem. Vaditaju satikam jau 2x, tur viss skaidrs. Ar baznicu ar viss nokartots, tik jaizdoma kadas pukjes velamies baznica. Maija tik tiekamies ar edinatajiem, par to man melna bilde, tik zinu ka puse atveleta budzeta aaizies eshana :D Es kurpes planoju pirkt uz vasaru vairak, jo tagad neko vasarigu isti neredzu. Pasutiju auskarus, matu rotu gatavos frizierite. Dikti gaidu ari savu vecmeitu balliti, ta vispar tiiik tuvu jau liekas. Vai plānojam izmegjinajuma make up? Un frizuras?
Leonnaa
15.04.19. 13:16
Jāa, jau pavisam drīz jau nāks tas jūlijs! :) Mums principā veicas labi, meklēju kurpes, matu rotu. Sarunājām horeogrāfu uz maiju, tiekamies ar vadītāju, lai pārrunātu scenāriju - tā ka viss procesā! :) Kā pārējām iet?
caaliitis
12.04.19. 19:15
Šonedēļ atskārtu, ka palicis vien, pavisam nedaudz. Gaidām 1.maiju, lai zināu, cik beigās būs to viesu.
caaliitis
12.04.19. 19:13
Es ar savu kleitu savu pirku IB.
zanch
12.04.19. 15:45
Kā visām sokas ar plānošanu? Nu jau vairs nemaz tik daudz laika nav palicis :)
zanch
12.04.19. 15:44
Ingrida bridal ļoti jauka apkalpošana. Tur nopirku savu isto kleitu tieši izpārdośanā, paveicās, ka mans izmērs tieši bija palicis un pa lēto sanāca :)
caaliitis
11.04.19. 12:35
leksy- tagad Ingrida Bridal būs izpārdošana. Tur var atrast skaistas kleitas līdz 400€. Bet domāju, ka katrā, kāzu kleitu salonā, ir sturītis ar kleitām Tevis noteiktā budžetā.
zanch
06.04.19. 22:05
Mums būs bārs un bārmenis, jo tās colas pudeles mani atbaida ļooooti :) v
Lola23
05.04.19. 17:37
Kāzu datums: 23.08.2018
mums būs bārs un tur arī stāvēs kolas, spraiti un visi pārējie dzērieni, tad salies, bet pudeles nebūs redzamas :) 

leksy
05.04.19. 14:51
Tā, esmu sākusi dalīt ielūgumus. Uztaisīju pati, pašai prieks.
Prakstiskas problēmas rodas: kāzu fotogrāfs bez sava auto, tas nozīmē, ka 5 cilvēkiem jāspiežas vienā mašīnā.
Kā lai skaisti uz galdiem vai bārā pasniedz kolu pie alkohola, jo tās sarkanās pudeles ir baisas.

p.s. kurš salons Rīgā ir labs kleitas pirkšanai, cenā līdz 400 eir?