FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
leksy
18.04.19. 15:48
Kāzu datums: 26.07.2019
Es arī, kad izdzirdēju dekoratoru cenas, atmetu ar roku. Atradām SIA, kur lēti izīrē vāzes, svečturus, laternas u.c. Paši saliksim iepriekšējā dienā.
+ lielu daļu no svečturiem un mazajām puķu vāzēm sapirkām Skandināvs veikalos, pa lēto. Jāuzpasē tikai, kad ir akcijas visiem misiņa dekoriem. :) Un dekorus var ar krāsu nopūst, ja nepatīk.
Emocija
24.04.19. 16:35
Cik apmeram izmaksa dekoratoru pakalpojumi ?
Leonnaa
26.04.19. 13:32
Kāzu datums: 19.07.2019
Grūti spriest.. laikam katru vēlmēm dažādi... Mums atbildēja vairāki dekorētāji, ka ap 800-1000 euro būs kopā. Turklāt lielākā daļa izmaksu ir par to, ko viena floriste varētu izdarīt - mēs baigo dekoru negribējām, tikai kompozīcijas, lampiņu virtenes (varbūt pie vainas lielajām izmaksām bija kompozīciju bildes, ko es sūtīju, precīzāk - ziedos, kuri tur bjia attēloti. Bet lieta tajā, ka es taču nezinu, kādi ziedi no kurienes ir jāved un cik kādi izmaksā :) Sūtīju to, kas patīk. Pēctam izrādās - to speciāli jāpasūta no ārzemēm, tas nav pieejams, kaut kādi zaļumi ir īpaši un dārgi :) ) Tāpēc izlēmām, ka paši uzkārsim lampiņas, bet sarunāsim ar vienu floristi, lai sataisa visas ziedu kompozīcijas. Un ar to floristi tad pārrunāsim, lai nesanāk kompozīcijas baigi dārgās.
zanch
26.04.19. 20:43
Kāzu datums: 05.07.2019
Kādi mums jūlijā sanāk sezonas ziedi? Laikam jāskatās kaut kas, kas tajā laikā tieši zied.
Ehz_forshaa
26.04.19. 21:55
Par ziediem un dekoratoriem... tiešām viss ir atkarīgs no sezonas. 
Man kāzas bija jūnijā, domāju vo - peoniju laiks un kā tad :D knapi paspēja peonijas kaimiņu dārzā saplaukt (savā nē :D) Uz galda bija mazas stikla pudeles, katrā pa peoniju ziediņam. Uz mūsu galda nedaudz lielāka kompozīcija ar svecēm. Vēl izmantoju pomponus un daudz mazas stikla burciņas ar svecītēm. Ļoti skaisti bija un nedārgi. Visu kopā salika floriste (jo iepriekšējā dienā zāle bija aizņemta) un no rīta pašiem dekorēt nebūtu prāta darbs. Par darbu + viņas materiāliem samaksājām ~ 150 eur (iesk. ceļa izdevumus).
Atsevišķi bija līgavas pušķis utt. vēl +150 Eur.

Jūlijā zied puķuzirņi, margrietiņas, zilās rudzupuķes, samtenes... diezgan daudz... bet! ir jāskatās, kāda būs vasara, pagājušo gad viss ziedēja krietni ātrāk un jūlijā bija gan dālijas, gan gladiolas.
Leonnaa
29.04.19. 15:31
Kāzu datums: 19.07.2019
Mēs arī domājam izmantot puķuzirnīšus - ir jau daudz sastādīts :) Gribam daudz zaļumu, lapiņu un īstenībā mazās rozītes arī ir ok variants, nav tik dārgs. 
@Ehz_forshaa - skan labi, un nedārgi :) Man arī liekas, ļoti skaisti var izdekorēt ar ziediņiem (ja vispār gribās budžetam draudzīgu variantu - ierakstīt var ielūgumā, ka nākat, piemēram, tik ar sarkanām rozēm vai jebkādiem citiem ziediem un visu pēctam aizvest uz svinību vietu, izlikt tur pa galdiem :) ) 

caaliitis
29.04.19. 22:07
Dekoratora cenas atkarīgas no vēlmēm. Mums budžets noteikts 500€, kurā jāiekļaujas.Mūsu puķe-plīvurpuķe ar rozi(rozā, laškrāsas), zaļumos-meijas, ozolzari, mētras. Dekoratore gatavos manu pušķi, līgavaiņa piespraudi, mašīnas deko, galdu deko, ceremoniju vietas deko un mičošanas vietas deko
MagicMuffin
01.05.19. 23:47
Eh, sēžu, lasu un priecājos cik visas apņēmīgas un visām viss skaisti uz priekšu iet. Man laikam nekas nenotiek uz priekšu :D Vienīgais ielūgumi gatavi un gandrīz visi jau ir izsūtīti. Mums tā būtībā tāda formalitāte. Visi ielūgtie jau laicīgi zināja, ka uz jūliju kāzām jāgatavojās :D Tagad pat nezinu ko tālāk. Par dekorēšanu vispār negribu pat domāt, kleitu ar vēl neesmu nopirkusi, vīrietim kurpes arī vēl vajag atrast... bet tas laiks tik maz palicis... šausmas! :D
zanch
02.05.19. 16:43
MagicMuffin man ar uznācis kaut kāds besis,nedaru neko. Pat slinkums domāt kāzu sakarā. Gaidu kad pāries :D
kristiana102
03.05.19. 00:19
Kāzu datums: 27.07.2019
Nu tad tā... Mums ielūgumi jau gatavi, taisījām paši, un pamazām izdalam. Kleita ir, mūziķi, viesu māja, vadītāja, pūtēji, mašīna, šampis sapirkts un pudeles izdekorētas (nācās ņemt nost etiķetes), vīns arī nopirkts, stiprais arī, viesu grāmata, pieteikts frizieris, manikīrs un make-up, fotogrāfe arī. Gatavojas medaļas amatiem. Scenārijs +/- jau ir. Kopumā viss iet uz priekšu. Dekorēsim paši Rustic stilā.
Emocija
03.05.19. 18:22
kristiana102_pudeles izdekorētas (nācās ņemt nost etiķetes) : ka taisijat? Pasi izprintejat tekstu un limejat lapinas? 

kristiana102
03.05.19. 23:24
Kāzu datums: 27.07.2019
@Emocija - pasūtījām etiķetes. Baigais teksts mums nav, tikai iniciāļi un datums uz skaista fona.
kokons
05.05.19. 15:21
Kāzu datums: 20.07.2019
Man tapat ka MagicMuffin, lasu un brinos kur daudzas tik apnemigas un jau visu paspejusas pasutit un nopirkt :D Man nav ne kleitas ne kurpes :D virietis gan nokomplektets :D vienigi ka visas svarigakas lietas saorganizetas, vieta,edinataji, foto, muzika, frizura un make up, un sampis pec ceremonijas jau pieteikts. Bet ka jau daudzam te galva iet rinki sakara ar dekoresanu. Vel nezinam vai viesunams iepriekseja vakara bus aiznemts, ja ne tad jau pasi varetu izdekoret, bet ja notiks kadas svinibas, ko tad? Pasiem jau nu nekada zina nesanaks tad. Laikam gribi,negribi janem vien bus. Jamekle kads iesacejs kuram vajag praksi un pa nelielam naudinam atliktu so darbu, tik kur tadu atrast? Varbut kada zinosa var padalities piredze?
caaliitis
06.05.19. 19:46
kokons, kurā LV pusē?
kokons
07.05.19. 13:44
Kāzu datums: 20.07.2019
Caaliitis Jelgavas rajons. Ir kadi ieteikumi? :)
caaliitis
07.05.19. 14:24
kokons, ir viena pazīstama tajā pusē. Tiesa gan dzīvo saldū, bet cik zinu, nav astronmiskas summas. Viņai skaiti darbi, viņa, 10 gadus atpakaļ, dekorēja manas pirmās kāzas. https://www.facebook.com/flowerartist/ Uzraksti viņai, varbūt, var sarunāt kaut ko.
caaliitis
07.05.19. 14:33
Vēl šo dāmu var izrunāt, šī no Jelgavas https://www.facebook.com/liga.ozola.98
caaliitis
11.05.19. 14:54
Šodien, beidzot, atradu savus īstos apavus. Ilgi meklēju smaragdzaļas kirpes bez papēža, biju jau atmetusi cerības un sāku domāt par apavu krāsošanu. BET, šodien Dominā ir fantastiskas atlaides un manas kurpes mani gaidīja tieši tur
caaliitis
11.05.19. 15:09
Vai esat jau izkēmuši par dāvanu vedējiem/lieciniekiem? Mums ar to ir nelielas problēmas, nevaram saprast un izlemt, ko viņiem dāvināt kā pateicību.
zanch
11.05.19. 15:35
Es ar šodien tiku pie kurpītēm. Dikti priecīga esmu. Vedèjiem vēl līdz galam neesam par dāvanu izdomājuši, bet ir doma par biļetēm uz kādu koncertu.