FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
caaliitis
06.09.18. 19:20
Kāzu datums: 05.07.2019
Es savu kleitu esmu noskatījusies Amelia salonā. 
Gaidu,kad sākiestlaižu sezona,lai dotos izlūkos, bet vēl viena kleita ir iekritusi acīs no Ingrida Bridal pieāvājuma. Jāuzmēra abas, tad jau zinās, kura labāk uz auguma izskatās :)
beidzot lielie grandi ir rezervēti - Ceremoniju vieta, Svinību vieta, Fotogrāfs, Vakara vadītājs+Dj, Dekoratori un mašīna.
Tagad jāgaida janvāris, lai var sākt gatavot ielūgumus....
Thekuznecova
11.09.18. 15:46
Kāzu datums: 12.07.2019
Sveikas meitenes, prieks te but!
Es ari precos jūlija! Vai jūs jau izdomajat  dienu kad tas notiks ?
Thekuznecova
11.09.18. 15:48
Kāzu datums: 12.07.2019
Dāmas vai ir te kāda, kam kāzas budžets ir ap 4 tūkstoši no rīgas?
Pienene91
11.09.18. 20:07
Kāzu datums: 27.07.2019
Sveikas! :) pievienojos jūsu pulciņam, noliktais datums- 27.07. :) Esmu pārsteigta, cik tālu dažas jau tikušas ar plānošanu, es, faktiski, tikai tagad sākšu, jo nesen novadījām kāzas kā vedēji, tad mazliet vajadzēja "atiet" no tā visa, un tagad var sākt domāt par savējām. :) bet par cik mums kāzas plānojas pavisam nelielas, ap 25 cilvēkiem, ceru, ka vietiņa svinībām atradīsies... :) ir šis tas noskatīts, bet varbūt kāda var ieteikt ne tik populāru viesu namiņu Bauskas, Iecavas, Ķekavas un tuvējā apkārtnē? :)
caaliitis
17.09.18. 12:36
Nu ko... mēs esam visu jau norezervējuši...
 ! Viesu nams+ēdinātāji,
 ! Ceremonijas vieta
 ! Mašīna
 ! Dekorētāja
 ! Vedēji
 ! Fotogrās
 ! Vakara vadītājs +DJ

Pagaidām vēl esam fona mūziķa meklējumos, ceremoniju vietā, vēl nevaram saprast ko vēlamies tur dzirdēt :)
Nu atliek tik vienoties par gredzeniem,negribu klasiskos, jo šīs man būs otras kāzas, tāpēc vēlos kaut ko savādāku.
Protams,kleitas medības vēl priekšā, bet iešu tikai uz vienu salonu, jo zinu, ka tur būs tā īstā :)
Un...jāgaida janvāris, lai uzrakstītu iesniegumu.

Kā jums, dāmas, sokas?
kamila_precos
09.10.18. 15:06
Meitenes, sveiki! Skatos dažiem jūlija līgavam jau sākas sagatavošanas process.. Man tāds stulbs jautājums, plānojam izbraukuma ceremoniju (Rīga vai Jūrmala), kā var sākt plānot banketu, dekorācijas, fotografu utt, ja iesniegumu var rakstīt tikai janvarī? Bet ja šīs datums nebūs pieejams izbraukumiem, tad viss būs jāpārplano? 
zanch
12.10.18. 13:28
Sveikas!
Nāku bariņā :)
Plānojam kāzas uz pašu jūlija sākumu. Vienīgais, kas mums ir, sarunāta vieta. Nomāsim telpas Rīgas centrā. Tagad jāmeklē ēdinātāji. Mašīna mums būs no radiem sarunāta, uz auto baigi neiespringstam. 
Kāzu kleitu noskatīju Emi nova, jāsaņemas aizbraukt apskatīties, varbūt man nemaz tāda nepiestāv :D

Jūs gan čakli jau gatavojaties! :)
leksy
15.10.18. 10:34
Kāzu datums: 26.07.2019
Esmu tikusi vēl solīti uz priekšu, ēdinātāji atsūtīja piedāvājumu. Standarta lv kāzu virtuve (nav mums restorāns), bet grūti izdomāt cik salātus un cik aukstās gaļas vajag. :D Veikta pirmā iemaksa viesu namam.
Leonnaa
18.10.18. 10:30
Kāzu datums: 19.07.2019
Es jau esmu iegādājusies savu sapņu kleitiņu :) Teikšu, ka tā tiešām ir - uzvelkot kleitu, ir jāsajūt, ka tā tiešām ir TAVA <3. Mērīju dažādas kleitiņas, bet tikai vienu uzvelkot bija tā īpašā sajūta un smaids pa visu seju :) Ņēmu salonā Bonni, patika atmosfēra, konsultante bija atsaucīga un diena izdevās! 
P.S. Gāju uz salonu skaidri apzinādamies, kādu kleitu vēlos, bet uzmērot dažādus modeļus, nopirku pavisam savādāku :) Tāpēc, līgaviņas, novēlu arī jums nopirkt to īsto, vienīgo kleitiņu, kurā jutīsieties kā princeses :) 
zanch
19.10.18. 14:41
Varbūt varat ieteikt ēdinātājus no Rīgas? Par saprātīgām cenām.
mara_a
20.10.18. 18:16
Kāzu datums: 19.07.2019
Sveikas, kādus viesu namus izvēlaties? Interesē no tiem, kur nav jāizvācas nākamajā dienā līdz pl.12.00, varbūt kāda var ko ieteikt? Daudz, kas jau ir rezervēts, bet ar viesu namiem kā īsti neiet, tā neiet, nelīp pie sirds vai nu skats, vai noteikumi.
caaliitis
22.10.18. 21:25
@kamila_precos iesaku sazināties ar konkrēto dzmtsarakstu nodaļu un uzjautāt par izbraukuma laikiem. Parasti viņi to veic pēc pieņemšanas laika. @Leonnaa es arī esmu tikusi pie savas kleitas, gatava gan būs 21.11. Es arī uz salonu gāju ar konkrētu vīziju un konkrētu kleitu sarakstu, bet beigās sanāca 3 kleitu apvienojums
leksy
25.10.18. 13:36
Kāzu datums: 26.07.2019
Mī šokā. :D Vakar joka pēc uzrakstīju vizāžistei un kūkas cepējai - pat viņām jūnijs jau viss aizņemts. Veicu jau rezervāciju savam datumam. Traki ātri visu izķer :D
Blanko
01.11.18. 08:01
@mara_a Viesu namiem vasara ir pļaujas laiks. Līdz ar to dabūt viesu namu, lai nav jāizvāvas pēc 12, ir iespējams šādos gadījumos:
1) ja viesu nama politika paredz 1 kāzas nedēļas nogalē;
2) ja viesu nams nav pieprasīts un saimnieki uzskata, ka nākošā dienā bizmesa nebūs.
Ir lielie viesu nami, kur pēc 12 var pārvākties uz brīvdabas zonu vai "mazo māju" un uzturēties tur līdz pēcpusdienai. 
Pārējos gadījumos, ja nevēlaties maksāt par nākošo dienu, tad jādod vieta tiem, kas maksā.