FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
lemeon
04.09.18. 01:23
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas! Nosvinēju tikko kāzas 18.augustā. Meitenes, tās, kas svinēs kāzas Cēsu pusē, dieva dēļ, NEŅEMIET ēdinātāju Baibu Smilgu ar Braslas krogu - piedāvājums izklausās nereāli gards un smalks, bet galā dabūsiet sausu gaļu, kas sprūst kaklā, vecu lasi un ierūgušus salātus. Briesmīga un augstprātīga attieksme pret klientu, paškritika  = 0. Ja gadījumā esat izvēlējušies šo ēdinātāju, esiet tālredzīgas un obligāti slēdziet līgumu, kurā ir atrunāta rīcība situācijā, ja ēdiens neatbilst gaidāmajai kvalitātei. Man tāda līguma nebija, ļoti, ļoti žēl, ka tā. Esiet uzmanīgas un lai veicas plānošanā! :) 
caaliitis
06.09.18. 19:20
Kāzu datums: 05.07.2019
Es savu kleitu esmu noskatījusies Amelia salonā. 
Gaidu,kad sākiestlaižu sezona,lai dotos izlūkos, bet vēl viena kleita ir iekritusi acīs no Ingrida Bridal pieāvājuma. Jāuzmēra abas, tad jau zinās, kura labāk uz auguma izskatās :)
beidzot lielie grandi ir rezervēti - Ceremoniju vieta, Svinību vieta, Fotogrāfs, Vakara vadītājs+Dj, Dekoratori un mašīna.
Tagad jāgaida janvāris, lai var sākt gatavot ielūgumus....
Thekuznecova
11.09.18. 15:46
Kāzu datums: 12.07.2019
Sveikas meitenes, prieks te but!
Es ari precos jūlija! Vai jūs jau izdomajat  dienu kad tas notiks ?
Thekuznecova
11.09.18. 15:48
Kāzu datums: 12.07.2019
Dāmas vai ir te kāda, kam kāzas budžets ir ap 4 tūkstoši no rīgas?
Pienene91
11.09.18. 20:07
Kāzu datums: 27.07.2019
Sveikas! :) pievienojos jūsu pulciņam, noliktais datums- 27.07. :) Esmu pārsteigta, cik tālu dažas jau tikušas ar plānošanu, es, faktiski, tikai tagad sākšu, jo nesen novadījām kāzas kā vedēji, tad mazliet vajadzēja "atiet" no tā visa, un tagad var sākt domāt par savējām. :) bet par cik mums kāzas plānojas pavisam nelielas, ap 25 cilvēkiem, ceru, ka vietiņa svinībām atradīsies... :) ir šis tas noskatīts, bet varbūt kāda var ieteikt ne tik populāru viesu namiņu Bauskas, Iecavas, Ķekavas un tuvējā apkārtnē? :)
caaliitis
17.09.18. 12:36
Kāzu datums: 05.07.2019
Nu ko... mēs esam visu jau norezervējuši...
 ! Viesu nams+ēdinātāji,
 ! Ceremonijas vieta
 ! Mašīna
 ! Dekorētāja
 ! Vedēji
 ! Fotogrās
 ! Vakara vadītājs +DJ

Pagaidām vēl esam fona mūziķa meklējumos, ceremoniju vietā, vēl nevaram saprast ko vēlamies tur dzirdēt :)
Nu atliek tik vienoties par gredzeniem,negribu klasiskos, jo šīs man būs otras kāzas, tāpēc vēlos kaut ko savādāku.
Protams,kleitas medības vēl priekšā, bet iešu tikai uz vienu salonu, jo zinu, ka tur būs tā īstā :)
Un...jāgaida janvāris, lai uzrakstītu iesniegumu.

Kā jums, dāmas, sokas?