FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
zanch
03.07.19. 20:45
Kāzu datums: 05.07.2019
Caaliitis nu ka juties? Laika prognoze tik tiesham nav ipasi laba, zhel gan bet ceru ka bus ari kads saules starins fotosesijas laika :)
caaliitis
04.07.19. 19:35
Nevaru sagaidīt, kad, beidzot, izvilkšu kleitu un došos pretī savam mīļotajam :) Laika prognoze mani vairs nesatrauc. Jau esmu iztēlojusies fotosesiju pie jūras ar vēju un draudīgiem mākoņiem. Īstenībā jau bildes labākas sanāk tieši apmākušā laikā, tāpēc uz to visu skatos ar lielu smaidu. Nopirku nomierinošas tabletītes, jo esmu ļoooooti emocionāla, zinu, ka uzvelkot kleitu sākšu jau liet asaras....:D
Leonnaa
05.07.19. 11:16
Kāzu datums: 19.07.2019
@caaliitis - lai skaista diena! Izbaudat to!!! Vēlāk gaidīsim ziņas, kā noritēja! :) :) :) 
Arī mana vecmeitu ballīte ir pagājusi - esmu starā! ;) Laiks paskrēja vēja spārniem un jau neticās, ka viss drīz notiksies!
Leonnaa
05.07.19. 11:19
Es arī jau apgriezu kleitu, tagad tik jāpadzīvojas pēdējās nedēļiņas bez saldumiem un citiem našķiem :D :D :D Kurpes mērīju, bet nedaudz nošokējos, jo laikam kājas appamst un kurpītes nedaudz spiež... Iespējams uzreiz ģērbšu basenes ar papēdīti, iztikšu bez kurpēm.. auskarus skatījos gan nela gems, gan veikalā uz K.Barona ielas (blakus krustojumam ar Dzirnavu ielu), un dzimšanas dienā uzdāvināja vēl vienus skaistus auskarus, ko tad arī ģērbšu lielajā dienā :) manuprāt, tie ir no Jahonts.
caaliitis
08.07.19. 19:05
Hei, Dāmas! Nu jau esmu sievas godā. Zanch sveiciens arī Tev! Laiks mūs lutināja. Pirms ceremonijas kārtīgi nolija, ceremonijas laikā un pēc tās spīdēja saulīte, un pats labākais....fotosesija pie jūras ar 3 metrīgiem viļņiem. Laiks, priekš mums,bija ideāls.
caaliitis
08.07.19. 19:08
Nevaru sagaidīt bildes :)
Leonnaa
09.07.19. 15:26
Apsveicam Tevi!!! :) Man ir nākampiektdien... bail par laiku nedaudz, bet galvenais, lai fotosesijas laikā nelīst- pārējā laikā īsti nav nozīmes... Kur pārējās palika?Nevienai vairs nav stresiņa, ar kuru vēlaties padalīties ar pārējām? :D
kristiana102
09.07.19. 17:46
Kāzu datums: 27.07.2019
Sveikas! Apsveicu visas, kuras jau nokļuvušas sievas godā. :) Uztraukums ir un ļoti liels pie tam. Viss plus/mīnus ir izdarīts, vēl tikai daži sīkumi uz atlikušajām pirmskāzu nedēļām - galda kartes, dažas dekorācijas, sapakot pūru, sladumu galds jāuztaisa, pirms pašām kāzām - baznīcas un viesu mājas dekorēšana. Biju piemērīt kleitu - der izcili, arī kurpes un rotas ir kārtībā, līgavainis ietērpts un galvenās lietas izdarītas - gredzeni, baznīca, viesu nams, ēdinātāji, pucētāji, uzkodas, alkohols utt. Šajā nedēļas nogalē puišu un meiteņu ballītes. Cerams, ka būs pa mierīgo. Man pašai gribētos sievišķīgu atpūtu draudzeņu lokā.
zanch
09.07.19. 18:40
Sveikas! Caalitis paldies :) Tev ari lielumlielie sveicieni :) Mes ar bijam sabaiditi ar laika prognozi bet bija lielisks laiks, lija lietus tikai tad kad sanaca but telpās. Vispar viss izdevas daudz labak ka planots. :)