FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūlijs, 2019

Jūlija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:41
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada jūlija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
leksy
20.08.18. 12:34
Kāzu datums: 26.07.2019
Sveikas! Priecājos pievienoties 2019.gada jūlija līgavu grupai - gaidīšu arī pārējās meitenes, lai varam kopā dalīties organizēšanas priekos un bēdās! :))
Krista123
20.08.18. 15:00
Kāzu datums: 05.07.2019
Sveikas! Es arī pievienojos 2019.gada jūlija līgavu pulciņam. Man ir ļoooti daudz jautājumu un varu arī dalīties ar pašas izpētītajām vietām, cenām, idejām :))
cocokikiii
20.08.18. 16:46
Kāzu datums: 06.07.2019
Sveikas! Pievienojos jūlija līgavu pulciņam :) Cik jau tālu esat tikušas ar plānošanu, kur svinēsiet?
leksy
21.08.18. 10:02
Mēs svinēsim Liepājas rajonā...

Šobrīd ir izdarītas 3 lietas - aizrunāts viesu nams, mūziķis un ēdinātāji.
Vispār biju šokā par to cik tas viss ātri jādara.:O
Joka pēc ap 20.maiju sāku interesēties par viesu namiem, vienu atradām pie jūras  (bet viņš tāds specifisks, kā brīvdienu māja, no divām savstarpēni nodalītām daļām). Uz vietas daudzas reizes jautāju, vai mūzika netraucēs viesu nama otrai pusei utt.. zvērēja, kas viss būs labi, daudzi svin, nav problēmu. Pēc nedēļas e-pasta sarakstē atrakstīja, ka ja gribam kāzas, tomēr jāņem abas mājas puses un pēc 23.00 trokšņot nevar. Nu skaisti. Protams, bizness ir bizness, izdevīgāk, ka paņem visu māju, nekā norauj viņiem cilvēkus. Te bilde - https://viesunamiem.lv/stellas

Jūnijā tad meklējām tālāk - grūti gāja, lai gan Liepājā daudz viesu nami. Bet mums negribējās to baigo lauku baļķu stilu.  (katram savs :)) Tad atradām vienu nereklamētu viesu namu, skaists, ļoti iekopts dārzs, dīķis. Bijām plānojuši kāzas 19.jūlijā, bet pa pāris dienām, kamēr domājām, šo datumu mums izķēra. :D Tad tagad 26.07.:)

Būtu sākuši meklēt jūnija beigās,  būtu palikuši bešā ar visu. :D

Krista123
21.08.18. 10:55
Mēs vēl tikai septembrī domājam apbraukāt man interesējošas vietas, ar šausmām skatos, ka jūs tik laicīgi esat rezervējuši vietu un jau kaut kas bijis aizņemts. Jākāpina tempi man. Pagaidām veicu tikai cenu aptaujas epastā, ēdināšana un naktsmājam 30 viesiem man vidēji sanāks 3 000 EUR - 5 000 EUR, tas ir tikai ēdiens un naktsmājas. Cena atkarīga no vietas, ko galā izvēlēsimies. Cenas šokē.
MELEKA
21.08.18. 11:38
Kāzu datums: 24.07.2019
Pievienojos līgaviņām:)
Esam izlēmuši par labu darba dienai 24.jūliju
Rustic stilā, daudz plānoju darīt pati, lai samazinātu izmaksas. Daudz kas, jau ir sataisīts un izdarīts.
Vēl nav nekas aizrunāts vai sarunāts- esmu apzvanījusi vairākas vietas un  rīt/parīt doma braukt apskatīt vietu, kas liek domāt par izvēli par labu tai.
Viesu skaits apmēram plānojas +-50

leksy
21.08.18. 12:18
Ieteikums tiešām ar rezervāciju negaidīt, īpaši uz apkārtnē populāriem viesu namiem :) Mums pat ēdinātāji bija jau daudzos datumos aizņemti.
Mums arī plānoti 30 viesi, bet jums cena liela. Mēs visu kāzu budžetu jau plānojam uz 5 000-6 000. Viesu nams ar gulēšanu būs 800 eiro, ēšana, ceru, ka 25-28 eir uz pers.

Sveika, Meleka - izvēle darba dienā ir super, ja viesi tiek. Izmaksas neatsverami samazinās. Par dekorācijām tikai sapņoju, bet arī mēģināšau taisīt pati. Vienīgi nomāsim atsevišķas dekorācijas un LED prožektoru.

Leonnaa
21.08.18. 13:34
Kāzu datums: 19.07.2019
Heey, līgaviņas!
Jā, es arī biju šokā, cik ļoti viss ir jādara laicīgi! Arī esam rezervējuši viesu māju, ēdinātājus. Un jau pat arī kāzu vadītāju! :)
Aptuveni 55 viesi. Ceru ka rezervējot video operatoru un fotogrāfu, varēs atslābt. Jo pašas svarīgākās lietas būs jau izdarītas..

MELEKA
21.08.18. 14:48
Kāzu datums: 24.07.2019
Leksy- domāju, ka ar tikšanu darba dienā nevajadzētu būt problēmām,  ielūgumus plānoju iedot pietiekami laicīgi, lai šajā vasaras plaukuma laikā cilvēks varētu ieplānot atvaļinājumu:))

Man jau ir nopirkta kleita, kura tik pie  šuvējas jāiznes, nogriezt  garumu, kurpes un gredzeni. Šķiet,ka arī viss nepieciešamais mičošanai, atribūtika kāzu viesu amatiem un viesu izklaidei- izsolei. Sapirkti šampanieši. Ir  iegādāts organiskā stikla ģērbonis. Ir sataisīti diplomi, dziesmu grāmatas, un iesākti taisīt  arī ielūgumi. Sataisīta dāvanu - aplokšņu lādīte, pūra lāde ar sagatavotām  simboliskām dāvaniņām ģimenes locekļiem. Sagatavoti arī dažādi dekoriņi. :D
cocokikiii
21.08.18. 15:01
Mums jau ir rezervēta vieta - Ungurmuiža uz 6. jūliju :), kā arī fotogrāfs un mūziķi. Mums arī teica, ka vietu rezervē gadu iepriekš.
Krista123
21.08.18. 15:30
Cik jauki, ka dalaties pieredzē, citas jau redzu ka ir ļoti ļoti čaklas :)
Es labprāt iekļautos 6 000 EUR, taču sapnis ir kāzas kādā nelielā muižiņā, der Vidzeme, Zemgale. Ja kādai ir zināma, nepopulārā taču forša vietiņa, lūdzu, iesakiet. Viesu nav daudz, tāpēc pils būtu protams par traku :D Taču muižiņu ļoti girbētos.
leksy
22.08.18. 11:40
Eh, mūsu radiņi būtu pārāk cimperlīgi, ja mēs nedēlas vidū taisītu. :(
Bet tev TIK daudz jau izdarīts.. Man? Kāda kleita, kādi gredzeni - vispār vēl nesaprotu ar ko man sākt. :D Ka tu to visu sāki jau gatavot? :)

Muižiņa tiešām būtu skaista vieta. Mēs iztiksim ar Dzimt.nodaļu, bet Grobiņā. Jo Liepājā jūlijā ir konveijers.

Leonnaa
22.08.18. 16:03
Es domāju kleitiņu iet skatīties oktobrī/novembrī, ir cerības, ka varbūt būs kādas atlaidītes :)
Par kurpēm - lasīju, ka ir sisifree store dabūjamas skaistas.
Manuprāt, pirmkārt ir vieta, ēdinātāji un tad jau var domāt par vadītāju. Jo daudzi vadītāji tad iesaka gan muzikantus, gan fotogrāfus, gan video utt. 
Vai ir jūlija līgavas, kas laulāsies baznīcā?
Krista123
27.08.18. 10:31
Es apsveru domu par laulāšanos baznīcā, vai lai mācītājs salaulā brīvā dabā. Vai kāda jau zin cik aptuveni izmaksā laulības cermonija baznīcā un cik ar mačītāju brīvā dabā?
Meklēšu arī foršu mācītāju pie kura iziet tos pirms laulību kursus ar savu otro pusīti. Vai ir kādi ieteikumi?
caaliitis
27.08.18. 16:26
Sveikas, dāmas!

Pievienojos jūsu pulciņam!
Mums noliktai datums 05.07.19. Siguldas pusē

Mūsu viesu skaists būs ap 35-40

Viesu nams ir atrasts + tas piedāvā arī ēdināšanu, uz 1 personu sanāk ap 70 Eur ( viesu nama kompleks +ēdināšana)
Atliek tik atrast cermonijas vietu, to gan gribam ārpus dz.n. un baznīcas :)
Man vīzija ir skaidra, ļoti daudz smeļos info no pinteresta :)

Kleitu esmu jau noskatījusi, tik jāiet mērīt, bet jāpagaida atlaižu laiks :D

caaliitis
27.08.18. 20:00
Vai kāda no jums izmanto vai, varbūt, plāno izmantot kāzu plānotāju?
leksy
29.08.18. 09:07
Pinterests arī ir mans labākais draugs. :D

Kleitu domāju nomāt.. Nezinu vai tas būs izdevīgāk, bet man nevajag lai skapī mētājas un pārdot varētu būt grūti. Sākšu skatīties nākamā gada sākumā.

Kāzu plānotāju kā pakalpojumu neizmantošu. Toties nopirku sev kāzu plānotāju kā grāmatu. :)
cocokikiii
29.08.18. 13:22
Dāmas!

Kur domājat iegādāties kleitas? Biju salonā 6. septembris, bet viņiem pavisam maza izvēle.
Leonnaa
29.08.18. 14:20
un vai tādos salonos kā Jūlija, Bonni, Abi divi esi bijusi?
Biju gājusi garām Avotu ielai un acis nezin kur skatīties, cik daudz visa. Tiesa, iekšā gan neesmu bijusi.​
Arī par Jelgavas kāzu salonu ir dzirdēts...

Un gribētos prasīt informāciju par nomu - kurā vietā @leksy? vai konkrētu vietu neesi skatījusies?
leksy
29.08.18. 15:17
Mums Liepājā ir Tērpu salons - Mana kleita (cik saprotu, Rīgā arī ir). Mājaslapā info maz, iekšā neesmu bijusi, bet no Instagram un Facebook lapām var redzēt, ka iznomā/pārdod ļoti skaistas kleitas. Lasītas tikai labas atsauksmes. :)