FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Jūnijs, 2019

Izbraukuma ceremonija

jutaupīte
28.11.18. 12:29
Kāzu datums: 01.06.2019

Sveikas, dāmas!
Varbūt varat padalīties ar pieredzi. 1.jūnijā plānojam izbraukuma ceremoniju Valmieras pusē, precīzāk - Beverīnas novadā. Tā kā dokumentus dzimtsarakstu nodaļā jāiesniedz, sākot ar 6 mēnešiem pirms kāzām, sākam par to domāt. 
Vai kādai no Jums ir pieredze ar Valmieras apkārtnē esošajām dzimtsarakstu nodaļām, kas piedāvā izbraukma ceremonijas?

Skatīt ziņojumus:
ZRaimonds
28.11.18. 16:49
Kāzu datums: 12.05.2017
Pastāv iespēja, ka sarakstaties dzimtsarakstu nodaļā - teiksim agri no rīta, bet pašu ceremoniju un jau vēlāk jums interesējošā laikā, novada pilnigi cits cilvēks un citā vietā - piemēram, tas var būt arī kāzu vadītājs, kāds mūziķis vai jebkura jūs interesējoša persona, kurai nav juridiska dokumenta reģistrēt laulību, bet viņam ir talants darīt ko tādu. Un tad nav jāraizējas par laikiem, vietu, attālumu utt. :)
jutaupīte
29.11.18. 15:51
ZRaimonds - jā, mūsu kāzu vadītājs arī šādu iespēju piedāvā. Mēs vēl esam pārdomās :) Paldies!
Susuks212
01.12.18. 15:35
Kāzu datums: 16.07.2019
Sveiki,jā arī man šobrīd šī tēma ļoti aktuāla.. Bijām runāties dz/nodaļā ..   Darbiniece laipni izstāstīja ka mūsu izvēlētajā datumā izbraukuma nebūs,tā tad laulību varamreģistrēt oficiāli dz/nodaļā,un tad jau tālāk nospēlēt viesu priekšā teātri...  Šis man bija jaunums..
GM
05.12.18. 21:07
Kāzu datums: 15.06.2019
Susuks212 kurā nodaļā tas bija? Mēs pēc 2 ned.brauksim rakstīt iesniegumu un man bail, ka mums tā varētu pateikt, jo mums viss jau norezervēts, viss jau pārdomāts utt. 
liginsh
07.12.18. 09:28
Kāzu datums: 08.06.2019
Es arī par to esmu aizdomājusies. Esamjau rezervējuši ceremonijas vietu, bet iesniegumu varam rakstīt tikai janvārī. 
caaliitis
08.12.18. 22:56
Kāzu datums: 05.07.2019
jutaupīte, jums noteikti jāzin vieta, kur vēlaties ceremoniju rīkot un, tad jāsazinās ar konkrētā apgabala Dz.N., kā man paskaidroja, tad cita nodaļa neveic reģistrāciju, arī izbraukuma, cita Dz.N. apgabalā...
jutaupīte
10.12.18. 11:36
Caaliitis - mums ir Beverīnas novads. Vai tā var būt? Varbūt jums gadījās tāda nodaļa, kas nebrauc nekur citur. Beverīnā, piemēram, ir paaugstināta maksa izbraukumiem ārpus novada un tiem, kas nav deklarēti konkrētajā novadā. 
Bet mēs tomēr nolēmām izmantot mūsu pašu kāzu vadītāja pakalpojumus - ceremonija būs pārdomāta un personiska. Tas nekas, ka ceremonijas brīdī tehniski būsim jau precēti :)