FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Maijs, 2019

Maija līgavas 2019

Precos.lv
13.08.18. 07:40
Kāzu datums: 15.12.2019

2019. gada maija līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Lindums
19.08.18. 14:10
Kāzu datums: 30.05.2019
2019. gada maija līgaviņas - atsaucās! :)
Dudi
26.08.18. 16:20
Kāzu datums: 25.05.2019
Sveiciens visām 2019. gada maija līgavām! Priecājos pievienoties :)
Lindums
26.08.18. 20:46
Un kā veicas ar plānošanas darbiem? 
Man šādi - šobrīd ir rezervēts viesu nams. Procesā ir vakara vadiitājs ar kuru plānots satikties un iepazīties septembra sākumā, fotogrāfs un ceramonijas vieta, jo esam izvēlējušies laulāties ārpus dzimsarakstu nodaļas un baznīcas. Uz doto brīdi esmu nolēmusi ietaupīt un neizmantot kāzu plānotāja pakalpojumus - par ko nedaudz satraucos, jo daudzi dabiņi gulsies uz pašas pleciem, bet toties ir lielisks palīgs - vedējmāte.
Dudi
27.08.18. 22:19
Sestdien bijām aplūkot viesu namu - bija pārliecība pēc atsauksmēm, ka būs mūsējais un tā arī bija! Ienācām teritorijā un iemīlējāmies! Tā nu uzreiz arī lūdzām rezervēt, sūtīt rēķinu un līgumu, lai gan viesu nama saimniece vaicāja, vai tad citur nebrauksim, ja nu kāds cits labāk iepatīkas :)
No padarītajiem darbiem - rezervēts viesu nams un pierakstīts līgavainis iesvētes mācībām - laulāsimies luterāņu baznīcā.
Esmu uzrakstījusi arī fotogrāfei jau labu laiciņu atpakaļ, bet viņa sāks apstiprināt rezervācijas tikai rudenī. 
Lēnām interneta dzīlēs meklēju piemērotu Dj un kāzu vadītāju, pētu kleitas un gredzenus. Mēs arī neplānojam kāzu plānotāja pakalpojumus izmantot, mums arī nebūs vedējtēvs/vedējmāte, bet liecinieki, tapēc lielā organizēšana gulsies uz mūsu pleciem, bet ticu, ka tiksim galā - nav jau citu variantu :)
Kurā pilsētā jums svinības plānojas? Vai esat kaut ko domājuši par ēdinātājiem? Mums komplektā ar viesu namu nāk arī ēdinātāji (varam no diviem izvēlēties). Cik jums viesu plānojas? Mums būs salīdzinoši mazas kāzas - ap 40 cilvēkiem!
happy_me
29.08.18. 13:16
Sveikas :) Sveicu ar saderināšanos! :) Mums priekšā aizraujoši plānošanas un gatavošanās mēneši! Mēs izvēlējāmies 25. maiju. Bildinājumu saņēmu jūnija beigās, bet pa šo laiku tā arī neesam vēl paguvuši saprast, kāda stila kāzas vēlamies. Nelaulāsies baznīcā, tas arī viss, ko pagaidām zinām. Un plānojam ap 25 viesiem un svinības 1 dienas garumā. Nevaram saprast - ceremoniju un svinības vienā vietā vai tomēr citur. Daudz, daudz lēmumi jāpieņem.. ;)
lotart
29.08.18. 16:59
Kāzu datums: 24.05.2019
Ar plānošanu neiet viegli, jo abi nedzīvojam Latvijā. Pagaidām esam norezervējuši viesu namu - "Debesu bļoda" -, lai gan paši vēl uz vietas neesam bijuši. Nācās sūtīt draudzeni izlūkos ar fotoaparātu, jo pretējā gadījumā būtu pazaudējuši iecerēto datumu (tas bija jūlijā un jau tad sapratām, ka, ja gribam, lai viss ir tā kā esam iecerējuši, viss ir jārezervē ļoti, ļoti laicīgi). Cerams, beidzot tikšu uz vietas pati apskatīt kaut kad novembrī. Ir sarunāts līdzināšanas rituāls, jo baznīca nav mūsu lieta. Šobrīd meklējam vakara vadītāju un DJ. Par laimi jau izdevās atrast tulku, jo lielākā daļa viesu būs no Francijas. Vēl paspēju arī tikt pie kleitas, bet viss pārējais vēl liekas tik daudz un sarežģīti, ka brīžiem nav ne jausmas, no kura gala ķerties klāt. Esmu sarunājusi arī kāzu plānotāju, jo jau pavisam drīz pēc tam, kad sākām domāt, ko un kā darīt, bija skaidrs, ka paši un vēl attālināti ar to visu netiksim galā. Turpinam paši aktīvi piedalīties plānošanā, bet tomēr tā doma, ka pašā kāzu dienā būs cilvēks, kurš mūsu vietā varēs risināt visus sīkumus, ir mierinoša. Par laimi plānotāja ir attāli pazīstama, tādēļ arī nesanāks uz to tērēt tūkstošus. Svinības paredzētas 2 dienu garumā (piektdiena - svētdiena) un apmēram 60 visiem. 
Dudi
29.08.18. 20:19
Meitenes, priecājos, ka mūsu pulciņš aug un varēsim smelties iedvesmu viena no otras! happy_me, mani arī bildināja jūnija beigās un kāzu datums 25.05.2018!
lotart, domāju, ka Debesu bļoda ir brīnišķīga izvēle - pati gan neesmu tur bijusi, bet meklējot forumos un diskusijās informāciju, ļoti daudz labu vārdu esmu lasījusi par to vietu!
Kad jūs plānojat ielūgumus pasūtīt/izsūtīt? Vai ir jau kādas idejas? Mēs esam īsziņā uzrakstījuši viesiem, kas dzīvo ārpus LV SAVE THE DATE, bet mīļajiem LV neko neesam teikuši.

happy_me
30.08.18. 09:27
Tā kā mūsu kāzās piedalīsies paši tuvākie ģimenes locekļi un draugi, tad viņi jau ir informēti, ka 25. Maijā neko citu ieplānot nedrīkst, tāpēc arī par ielūgumiem nesatraucies. Kopā būs nepieciešami kādi 12-15 gab, tāpēc domāju, kā varētu arī kaut kur pasūtīt. Bet, ja pašai būs rudens vakaros iedvesma, varbūt pati pagatavošu :)
lotart
30.08.18. 10:35
Dudi, prieks dzirdēt, joprojām uztraucos, kā būs, kad to vietu dzīvē ieraudzīšu :D Mums ir SAVE THE DATE facebook events uztaisīts, kur saaicinājām visus viesus, kuri atrodas facebook, pārējos dzīvē informējām. To taisījām maija beigās - tad, kad līdz kāzām bija tieši 1 gads, jo ap to laiku sāk pārdot lidmašīnas biļetes nākamā gada maijam. Tā kā lielākā daļa viesu nav no Latvijas, nācās to visu darīt ļoti laicīgi, jo jau tagad skatamies, ka biļešu cenas strauji kāpj. Pašus ielūgumus domājam izsūtīt kaut kad janvāra beigās. Līdzīgi kā happy_me - pagaidām ceru, ka uznāks rudens iedvesma pašai padarboties :)
Ehz_forshaa
31.08.18. 10:44
Meitenes - uznāks iedvesma! Ticiet man! :) Man tāda iedvesma uznāca vienā ziemas vakarā, ka nu jau pāris gadus veidoju ielūgumus arī citiem :D Daudz idejas ir pinterest, instagramm + materiālus iesaku pasūtīt ebay/ aliexpress - jāpagaida, bet būs lētāk. 
Dudi
31.08.18. 18:04
Par kāzu vadītājiem runājot - izlasīju ļoti labas atsauksmes par kāzu vadītāju Zigmundu Freibergu (www.jautriepasakumi.lv), vairākās aptaujās atzīts kā visiemīļotākais kāzu vadītājs, uzrakstīju un datums 25.05.19 viņam aizņemts, bet brīvs esot 24.05.2019 - lotart, Tavs datums! Ja vēl esi meklējumos - varbūt ir vērts uzrakstīt (palasi atsauksmes internetā, iespaidīgi). Diemžēl līdz cenai netikām, tāpēc nav ne jausmas par to, bet bija dikti žēl, ka mūsu datums nav brīvs, jo tāda sajūta bija, ka mūsējais. Nu neko - meklējumi turpinās!
Šodien mans mīļais cilvēks sazinājās un rezervēja galda klājēju, par ko priecājos, jo otra izvēle, kas būtu palikusi, ja šī atteiktos - Kaļķu vārti, bet lasīju atsauksmes, ka ēdiens garšīgs, bet nedaudz par maz! Par šo es justos ļoti apbēdināta, ja viesiem pietrūktu uzkodu vai dzērienu - par pašiem jau bēda maza, gan jau apetīte nebūs no tām lielākajām :)

lemeon
04.09.18. 01:22
Kāzu datums: 18.08.2018
Sveikas! Nosvinēju tikko kāzas 18.augustā. Meitenes, tās, kas svinēs kāzas Cēsu pusē, dieva dēļ, NEŅEMIET ēdinātāju Baibu Smilgu ar Braslas krogu - piedāvājums izklausās nereāli gards un smalks, bet galā dabūsiet sausu gaļu, kas sprūst kaklā, vecu lasi un ierūgušus salātus. Briesmīga un augstprātīga attieksme pret klientu, paškritika  = 0. Ja gadījumā esat izvēlējušies šo ēdinātāju, esiet tālredzīgas un obligāti slēdziet līgumu, kurā ir atrunāta rīcība situācijā, ja ēdiens neatbilst gaidāmajai kvalitātei. Man tāda līguma nebija, ļoti, ļoti žēl, ka tā. Esiet uzmanīgas un lai veicas plānošanā! :) 
Krista123
04.09.18. 16:21
Kāzu datums: 05.07.2019
Sveikas meitenes, par kāzu datumu man ir divi varianti vai nu jūlijs vai maijs. Tākā izvēlētais viesu nams jūlijā ir aizņemts iespējams no jūlija līgavām pievienošos jums maija līgavām. Kā jūs domājat būs ar laiku, ja plānoju 10.05.2019, pašā maija sākumā, ja vakariņas ir plānotas āra terasē, nenosalsim?
Dudi
04.09.18. 17:53
Krista123, laika apstākļus grūti prognozēt maijā (tāpat kā citos mēnešos)! Varbūt drošības labad sarūpēt pledus un āra sildītājus? Skatījos sildītāju nomu http://tknoma.lv/silditaji/ - 30 eur/dienā, droši vien kaut kur var lētāk atrast!
happy_me
05.09.18. 11:10
Manuprāt, maija laika apstākļus nav iespējams prognozēt, tādēļ patiešām ir jāpiedomā, lai ir jumts virs galvas un iespēja sasildīties, it sevišķi vakarpusē un naktī.
Brīvdienās apbraukājām vairākus iespējamos ceremonijas un svinību vietu variantus un nekas neiepatikās. Sapratām, ka tiešām jāapskata uz vietas, tad rodas priekšstats, vai vispār tur patīk, var sajust atmosfēru un iztēloties, kā viss varētu norisināties.
Tā kā aizvien nav ne svinību vietas, ne fotogrāfa vai vakara vadītāja, tad vismaz izdomāju, kādu plīvuru vēlēšos un, kādas būs dāvaniņas viesiem :D
eifeleprecos
05.09.18. 11:28
Kāzu datums: 18.08.2018
Varu ieteikt vakara vadītāju - Kaspars Pudniks. Tieši viņš bija tas, kurš sagaidīja viesus viesu namā un izklaidēja viesus visa vakara garumā. Gan viesi, gan mēs paši bijām sajūsmā par viņa priekšnesumiem, atraktīvajām izklaidēm un konkursiem. 
Mums kāzas bija 18.08.18. Pakalpojuma cena ļoti draudzīga. Dikti jauks cilvēks. 
inesiteee
05.09.18. 15:03
Sveiki, varu ieteikt mūsu kāzu vadītāju Sanita Larkina, mums palīdzēja un organizēja, vadīja visu dienu sākot no līgavas pucēšanas un beidza pec mičošanas...
Šogad bijām draugu kāzās, kur viņa arī vadīja ceremoniju.
lotart
07.09.18. 12:15
Dudi, paldies par ieteikumu. Kā reiz cerējām tikt pie Agra Buša, bet izrādās, ka viņš jau aizņemts, lai gan forumos bija rakstīts, ka it kā tikai 3 mēnešus uz priekšu ļaujot rezervēt. Tagad jāmeklēt kāds cits. Vismaz fotogrāfu aizvakar atradām. Par to arī biju pārsteigta, ka vismaz trešdaļa no uzrunātajiem jau bija aizņemti. Un man likās, ka pārāk laicīgi sākām plānot :D
lotart
07.09.18. 12:20
Krista123, grūti teikt - šķiet, vienu gadu ap 10.maiju vēl sniegs pamanījās uzkrist. Maijs tiešām ir neparedzams.
Lindums
10.09.18. 18:17
Esmu bijusi kāzās, kuras vada A, Bušs - nav slikts vadītājs, atraktīvs, komunikabls, varbūt atrakciju - spēļu izvēle nav pati gaumīgākā, bet, ja nav smalki viesi, tad ies cauri arī tās.  Kā DJ arī labs. 
Ar topošo vīru bijām uz satikšanos ar Zigmundu Freibergu, viss forši - piedāvājums labs, bet diemžēl ne līdz galam. Atradām citu lielisku variantu. Fotogrāfs arī jau ir, atliek mūziķi - pagaidām par tiem ideju nav. 
šobrīd aktīvi meklējam ceremonijas vietu Siguldas pusē. Jābrauc ķert zelta rudens un pie viena varbūt atradīsies arī īstā vieta.