FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2018

Septembra līgavas 2018

Precos.lv
18.10.17. 17:02
Kāzu datums: 15.12.2019

2018. gada septembra līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
ancene91
27.02.18. 17:25
Kāzu datums: 08.09.2018
Mūsu krāsas ir violetīga + pelēka. Tam visam pa vidu būs zaļais un baltais. Par pamatu dekorācijām izmantosim violetos viršus.Esam jau iepirkuši miljons sveces šajās krāsās (Dobeles svecēs februāra sākumā bija Sveču dienas, kad varēja iegādāties par ļoooti labām cenām).

Pētot dekorāciju iespējas, esmu sapratusi, ka septembris ir fantastiski krāšņs! Šajā laikā pieejama liela ziedu daudzveidība, tāpēc domāju ka var piemeklēt ziedus/dekorus jebkurā krāsā.

Mēs arī ielūgumos plānojam noradīt ka vēlama aploksnīte. Neesmam vēl konkrēti skatījušies kā, bet esmu redzējusi foršus piemērus. Pameklēšu un ja atradīšu padalīsos ar idejām. :)

Prieks92 - es nesen tieši to pašu domāju: "Kā nenoraudāties?!?!". Arī es esmu ļoti emocionāla. Nesen, domājot par mūziku ceremonijai, klausījos dažādas dziesmas. Citas sasaistījās ar tik superjaukām atmiņām, ka vienkārši klausoties jau apraudājos. :) Pluss zinu, ka mana mamma izpludīs asarās. Kā ieraudzīšu viņu, ta uzreiz man sanāks viņai pievienoties. :D

zanīteprecas
27.02.18. 17:20
Kāzu datums: 22.09.2018
Sveikas dāmas! Vēlējos iestarpināties par krāsām runājot. :) Mūsu dienai dekorāciju tēmai būs neliels sajaukums - rustic, boho un akcentiem burgundy/bordo krāsa :) Dekoratore teica, ka tas viss ļoti labi miksējas un būs ļoti skaisti. Pašai prātā arī jau stāv, kā viss kopā izskatīsies. Nevaru sagaidīt! :) Esmu jau noskatījusi venreizējas burgundy krāsas kurpes. :)
Par pārējo runājot, galvenās sadaļas mums laikam ir pieteiktas - ceremonijas vieta, svinību vieta, fotogrāfs, mūziķi, ēdinātāji, dekoratore/floriste, kleita šujās... Nu un pārējais viss tā pamazām. :)
Prieks92
27.02.18. 08:44
Kāzu datums: 21.09.2018
Meitenes, vai veidojot kāzu ielūgumu plānojat norādīt, ko vēlaties saņemt dāvanā? Mēs vēlamies aploksni, bet īsti nezinu kā labāk noformulēt..

Un vēl, kā nenoraudāties ceremonijas laikā? Esmu dikti emocionāla un negribas galīgi izplūst asarās...:D 
Blondadamina
26.02.18. 20:09
Madzis sveicinata pulcina!
Meitenes varbut varat ieteikt kadu grupu kazam 1-2 cilveku sastava?
Madzis
26.02.18. 13:21
Kāzu datums: 27.12.2016
Sveikas. Pievienojos septembra līgavām. Mūsu kāzu datums ir 27.septembris. :)
Libby
26.02.18. 08:03
Kāzu datums: 22.09.2017
Blondadamina
Jā, tieši tik skaistu rudeni gaidu. Rudens ir mans mīļākais gadalaiks. :)
Mēs šobrīd domājam par krāsu. Tuvāki ir sarkanie(bordo) toņi. 
Blondadamina
26.02.18. 03:17
Libby sveicinata barina.. Ir jau kad septembris ir loti silts un fors..domaju ka zalete vai puskazpcins bus tiesi laika..Man atkal patik la fotografejoties varetu izmantot kadu smuku pledginu akcentam unoti ceru ka bus sacies tas zelta rudens ar savam krasainajam lapam..;) Kuti-kuti es sodien petiju printest un nevaru izlemt starp rustic stila vai sarkanajiem toniem..dikti patik idejas par svecem,koka ripat utt..Laikam bis jaruna ar floristi un dekoranti un vel japasmelas idejas;)
Libby
25.02.18. 20:55
Kāzu datums: 22.09.2017
Sveikas!
Pievienojos pulciņam. Ja godīgi, tikai tagad sākam plānot. Pat par datumu nav 100% pārliecība, bet esam apstājušies pie 22.septembra.
Baidos, ka nav jau par vēsu. Kuat gan, pēdējā laikā arī vasaras ir dikti vēsas.
kuti-kuti
25.02.18. 17:44
Blondadamina Beigās es esmu devusi priekšroku ķirbīšiem ar bungundy krāsas ziediem, miksēti ar rozīgo + oranžs! Frizūra būs kaut kas līdzīgs kā bildēs! Mašīnu noskatīju facebook sludinājumos viss kāzām! 
Blondadamina
25.02.18. 17:17
Kuti-kuti kadu masinu esat noskatijusies?Varbut ar savu masinu vai kadam no pazinam ir masina ar ko velaties jo parasti jau visa bildesanas saka pec zaksa.Padalies gan ar vel kadu ideju!Meitenes varbut varat ieteikt kadu forsu kazu muzikantus sastava nevairak ka3 cilveki?
kuti-kuti
25.02.18. 16:11
Prieks92 un Blondadamina Prieks, ka vēl kāda ir noskatījusi šo krāsu! Es laikam esmu visu izlēmusi un palikšu pie šīs krāsas un to floristi neņemšu, jo lkm biju uztrāpījusi pašai nezinot uz vienu no Latvijas vadošajām kāzu floristēm, kurai ir savas domas par visu! Esmu uzrakstījusi vairākām citām floristēm un izskatas, ka kāda no vinām būs īstā! Esmu arī apdomājusi, ko es vēlos un kā man būs! Ņemot vērā, ka man būs vienas dienas kāzas, tad viesu namu mēģināšu izdekorēt kopā ar draudzenēm iepriekšējā dienā! Esmu daudz idejas saskatījusies pinterest, ja ir vēlmes varu padalīties ar tām :)
Mašīnu arī esmu noskatījusi, tik nezinu vai kopā ar vedējiem tajā ietilpsim un kā būs! Negribās maksāt pa 1,5 stundas stāvēšanu pie dzimtsarakstu nodaļas! Domāju, ka pēc ceremonijas varētu mūs sagaidīt, bet jautājums ar kādu mašīnu braukt uz dzimtsarakstu nodaļu? 
Blondadamina
25.02.18. 13:15
Kuti-kuti mes ar uz so krasu skatijamies.loti patik..vel man patik ka var abolus,piladzus izmantot dekoracijam uz sarkana tona lai nav tik daudz pukes jatere ta pazinai dekorante ieteikusi..Pasi vel esam dekorantu meklejumos jo visur grib nezeligas summas..Seit par ieraudzijam kosu volgu sarkanas krasas un laikam iemilejos gaidu kada bus cena dienas irei;(
Prieks92
25.02.18. 12:45
kuti-kuti, es arī tieši šo pašu krāsu lūkojos:) līdzīga ir tumši sarkana(manuprāt) pagaidām esam par labu uz to..
Esam izlēmuši, ka tieši tādi akcenti būs mūsos (jaunajā pārī, ielūgumos, uz mašīnas, pušķī un pie galda, ku sēdēsim mēs). Par citām dekorācījām vēl neesam zdomājuši.
kuti-kuti
25.02.18. 10:09
Sveikas! Mani ļoti intersē kāda Jums krāsa dominējošā būs kāzās? Man ļoti gribās burgundy vai maroon krāsu! Bet runājot ar floristi, viņa man galīgi sajauca galvu, jo tā esot dārga krāsa (maz pieejama), maz ziedu tajā krāsā, galdu dekoros vajagot kaut ko karalisku, manas iecerētās koka ripas neder vai dekorācijas ķirbjos neder! Esmu galīgi apjukusi un nezinu, ko iesākt! Variants ir oranžā krāsa, bet es to negribu :( 
Blondadamina
24.02.18. 01:37
Es ar pievonojos septembra bariņā!
Mē laulāsimies baznīcā vis ir sarunāts tik pagaidām nav precīza laika..
Mums ir sarunāts viesu nams,sarunāta fotografe,video meistars ar aizrunāts,esam procesā ar  kāzu auto nezinam vai īrēt mašīnu vai braukt ar savu:)
Ehz_forshaa
16.02.18. 19:48
ancene91 - es sameklēšu, ja neatbildu līdz rītam, atgādini lūdzu :)
ancene91
16.02.18. 15:45
Ehz_forshaa - vari, lūdzu, arī ar mani padalīties ar deju pasniedzējas Rīgā vārdu? Mums arī jāsāk domāt šis jautājums. Par dziesmu vēl neesam izlēmuši, jo gribas aprunāties ar pasniedzēju par to kas mums būtu piemerotakais. Pašlaik esam domājuši par Intara Busuļa "Miglas rīts".

Mēs arī jau sazvanījām dzimtsarakstu nodaļu un mutiski pierezervējām kāzu ceremonijas datumu. Dzimtssarakstu nodaļas vadītāja likās ļoti jauka un atsaucīga. Tagad jāsagaida 8.marts, lai varetu iesniegt visu oficiāli. :)

Saistībā ar dzimtssarakstu nodaļu manai paziņai nupat gadījās ļoti nepatīkams gadījums. Pienāca 6 mēneši līdz kāzu dienai, kad vajadzēja iesniegt dokumentus. Pēkšņi sieviete, kura vienīgā šajā novadā varot salaulāt, pateica, ka viņu kāzu dienā dodas pašvaldības ekskursijā. Vienīgais ko kundze ieteikusi - mainīt kāzu datumu. Līgaviņa, protams, šokā, jo viss pārējais jau sen izplānots un rezervēts. :) Šis stāsts pagaidām tiek risināts ar mācītāja palīdzību, jo dzimtssarakstu nodaļa nebija pierunājama.. 
Domāju, ka beigās viss būs labi, bet tomēr ļoti nepatīkami, jo šim pārim baznīcas lietas galīgi nebija pa prātam...
Zinot arī mana līgavaiņa attieksmi pret baznīcu, nakošajā rītā, pēc šī stasta uzzināšanas, zvanīju mūsu izvēlētā novada Dzimtssarakstu nodaļai! Pagaidām izskatās, ka mums viss būs kā planots! :)
Ehz_forshaa
16.02.18. 15:31
Es varu ieteikt deju pasniedzēju Rīgā, sievieti, kas no mana vīra baļķa :D kopā mums uzlika skaistu valsi.

Skudra - dziesma ir ļoti skaista, bet diemžēl nav īsti valša ritms. Bet ja ļoti gribas, noteikti deju pasniedzējs palīdzēs Jums uztaisīt skaistu deju ;) 
Prieks92
16.02.18. 08:56
Skudra, man šķiet tik grūti izdejot šo dziesmu.:) Bet ļoti laba:) par deju pasniedzēju arī domājam, jo abi esam kā baļķi, kas attiecas uz dejām.:D Ja atrodi kādu foršu pasniedzēju, padalies lūdzu informācijā.:) 
Skudra
15.02.18. 09:25
Prieks92, tā ir, no tik daudz informācijas, nevar uzreiz saprast, kas tiešām ir svarīgi, bet kas ir nevajadzīgi.
tā kā mūsu datums ir 08.09., tad akurāt 8.martā iesniegsim dokumentus, varēsim nosvinēt dubultā :)

Mēs pašlaik par dziesmu esam izvēlējušies Musiq un Prāta vētras "Debesis iekrita tevī". Lai gan mēs neesam nekādi dejotāji, es pie šīs dziesmas pilnīgi redzu aizvērtām acīm, kā mēs slīdam pa deju grīdu! Plus mēs gribat pamatsoļus no valša, bet pārējais izpildījums, lai ir viegli un gaisīgi. Aktīvi sākam meklēt deju pasniedzēju.