FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2018

Septembra līgavas 2018

Precos.lv
18.10.17. 17:02
Kāzu datums: 15.12.2019

2018. gada septembra līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
Prieks92
26.07.18. 14:28
Kāzu datums: 21.09.2018
Meitenes, ko dāvināsiet vecākiem, vedējiem, brāļiem/māsām?
 Un pašiem ciemiņiem kā pateicības dāvaniņu, ko liksiet?
Ehz_forshaa
26.07.18. 23:20
Vecākiem dāvinājām fotorāmīti ar kāzu bildi (uztaisīta tajā pat dienā uzreiz pēc fotosesijas). Vedējmāte un viņas vīram - atpūtu SPA, jo ļoti mums palīdzēja... Vedējtēvam un viņa sievai biļetes uz Prāta Vētras koncertu. Brāļiem/ māsām pa šampja pudelei, jo nebija iesaistīti kāzu organizēšanā!
Un ciemiņiem mums bija mazi linu maisiņi, sapildīti ar pašu vāktām zāļu tējām... Mums dekorācijas bija rustic stilā, ļoti labi iederējās.
Prieks92
13.08.18. 08:47
Meitenes, kā Jums iet? Visas nozudušas..:)
Mēs šajās brīvdienās beidzot tikām pie apaviem manējam - urā! Uz 47 izmēru atrast smai, bet paveicās un netīšām atradām Dominā uz lielu atlaidi.:)
Pašai kleita procesā, bija 1x pielaikošana-uhh..būs skaisti.:)
Dejot vēl nesākām..:(

Lauricija
13.08.18. 13:16
Kāzu datums: 08.09.2018
Sveikas, man ta pat ka daudzam citam - kazu datums 08/09.
Kaut ka loti paliek bail, liekas peksni, ka kleita nav isti laba, ka varbut vajadzeja rikot pavisam mazas kaazas, un daudz citadu domu...ta vienkarsi bail. 
Viesiem mes nedavinasim neko - sakuma domajam par porcelana zvaniniem, bet beigu beigas parekinot izmaksas sapratam, ka viesi iztiks bez...
Vecakiem davinasim sarkanvinu, kursh labs noturesanai lidz 2040, ar domu atvert pec gadiem 10... :)
Blondadamina
13.08.18. 21:14
heya
mums viss lenam top..viesi dod zinas kas bus kas ne nu sajuta ka precesimies divata diezgan daudzi netiek:D
par deju ar neesam sakusi 
Lauricija man ar sak skist vai tiesam vaig viesiem tas davanas tapat lielaka dala vinu statj uz galdiem nauda veja..

Prieks92
14.08.18. 09:04
Mums arī daudzi netiek, bet īstenībā jūtu pat atvieglojumu. :D No 63 plānotajiem būs 53. :)
Mums dāvana viesim būs kopā ar galda karti, proti maza šokolāde-pieskaņota ielūguma krāsai. Sanāca, ka viena tāda maksā 0,80 centi.
Pēc mičošnas apdāvināsim-vecākus, krustvecākus, brāļus, māsas...
Nezinu ko dāvināt...

Lauricija
14.08.18. 13:26
Nepatikama sajuta, kad kads peksni nevar. :) Mums ir dazi viesi, kas jau brauksot prom 23:00, neskatoties uz to, ka esam paredzejusi naktsmajas. Itka butu jajutas pateicigam par to, ka vinji ierodas - no otras puses - ediens, muzika, balle - nesaprotu, kapec neizbaudit. Katram savs.
Pirmo deju neesam sakusi pat macities. Ligavainim ritma izjutas nav vispar, tapec domaju, vai neizskatisies smiekligi tads valsis. Nav neka trakaka ka pirma deja iestudeta neritma :D
Ehz_forshaa
14.08.18. 23:25
Prieks92 - kāpēc plānojat apdāvināt tik daudzus? Es domāju - brāļus un māsas? Viņi ļoti iesaistās kāzu organizēšanā?

Lauricija - mēs uzreiz prasījām viesiem, vai paliks pa nakti, lai var plānot gultas vietas + mēs maksājām par "galviņām", nevis visiem numuriņiem, tāpēc tas mums bija svarīgi! 
Prieks92
15.08.18. 08:32
Tā laikam kā tradīcija vairāk mūsu ģimenē, jo kad brālis, māsa precējās bija šāda apdāvināšana..Protams dāvanas nemērās lielos skaitļos, bet domāju, ka patīkami.:) Piemēram, krustvecākiem pudeli vīna ar mūsu iniciāļiem...nu tā, lai piemiņai (vakar izdomāju, ka pietiks ar vīna pudeli.) :)
Ehz_forshaa
15.08.18. 13:01
Ā, nu ja tā, tad jā! Mēs savās kāzās sveicām tikai vecākus - viesiem viesiem, kas iesaistījās organizēšanā (tai skaitā brāļi un māsas, kas nedaudz palīdzēja) uzdāvinājām šampanieti ar personalizētu etiķeti. 
Lauricija
16.08.18. 22:54
Mes ari maksājam “ pa galviņām” tomēr, ja cilvēks dodas prom 23, nenozīmē, ka nevēlas ieiet duša atbraucot (vairumam simtiem kilometru ceļa), vai pagulēt no 22-23 :D. Mēs arī dāvināsim tikai vedējiem un vecākiem.
Ehz_forshaa
17.08.18. 09:07
Nu mums tikai viena ģimene devās prom un viņi negāja dušā starp ierašanos viesu namā un došanos pie vakariņu galda :) Tur pat tam laika īsti nav :) Un ja godīgi... esmu bijusi ļooti daudz kāzās un nevienās neko tādu nebiju novērojusi! :) 
Lauricija
20.08.18. 10:42
Ehz_forshaa  ta laikam varetu but, un paldies par noverojumu, es ari laikam bez dushas iztiktu - ja nu vineig lupas piekrasot utt.
Tomer mums ari ceremonija ir viesu nama - lidz ar to vairak domaju par cilvekiem, kuri bus atlidojusi uz kaazaam, gribes nolikt somas - pargerbties utt. :) jebkura gadijuma, viesi ir mainijusi planus - un plano doties prom 4 nakti - tapec priecajos, ka esmu ieplanojusi viniem vietu. Jebkura gadijuma - ari kaitinosi, ka visiem sciet ka var savus planus mainit lidz rita gaismai.

Tagad ar shausmam peetu laika apstaklus - taka ceremonija ir  paredzeta ara...negribetos lietus dusha stavet :(
Lauricija
22.08.18. 12:25
Sveikas meitenes,

Izskatas, ka man vienai satraukums par gaidamo dienu :)
Nu jau esmu pabijusi meitenju ballite, godigi sakot negaja ta ka cerets, pasas meitenes nebija apmierinatas ar izveleto balliti klubaa, kura vinjam nepatika muzika. Principa es uz klubiem neeju, bet butu mulkigi aiziet prom no savas meitenju ballites, ja vinjas ta ir planojushas... tad isti nevareju saprast - vai es vinjam spiezu tur uztureties, vai ari vinjas man :)
Tad uzzinaju, ka fotografam neesot auto, kas mani diezgan izsita no sliedem. Piedavaju vinjam laicigi ierasties kopa ar vedejmait pili, vai braukt pasam 60 km no Rigas. Atbildes pagaidam nekadas...ceru, ka nebus pedeja briza atteikums.
Puku puscis ari man neatbild - lai gan ir apstiprinajis, ka bus - nekadas sikakas detalas par manam velmem tam neinterese.
Viesu nama saimniece ari atbild pavirsi, saprotu, ka vinjai vel kazas lidz manam, tomer, kad maksa tadu naudu - gribas servisu :(
Vienigi ar dekoratori uzturam sakarus. Ceru, ka parejie nedoma, ka 3 dienas pirmtam skraidisu un risinasu visus jautajumus un problemas.

kuti-kuti
23.08.18. 16:49
Meitenes, vai Jums būs iepazīšanaš spēle pie galda? Varbūt variet padalīties ar idejām, kas netā atrodamas īsti neuzrunā, visas dzirdētas, gribās kaut ko jaunu. 
kuti-kuti
23.08.18. 16:57
Lauricija
es būtu panikā, ja man tā būtu. Man vēl līdz pagājušajai nedēļai nebija kūkas un es naktīs nevarēju gulēt, jo visu laiku par to domāju, bet par laimi viss nokārtojās un ceru, ka man būs garda kūka. Man vairs ir atlicis tikai sīkumus izdarīt (galda kartes, atmiņu stūrītis, iesaiņot vecākiem dāvanas) sazvanīt vēlreiz keramikas darbnīcu un atgādināt par sevi un rezervāciju un nopirkt dzērienus.  Kur Jūs ieteiktu pirkt dzērienus? 
Vedējiem pasūtīju dvieļus ar inciāļiem, sākumā biju domājusi klāt dāvināt SPA, bet tad pārdomāju, jo īpaši daudz nepalīdzēja kāzu organizēšanā. Vajadzētu kaut ko klāt: Ko Jūs ieteiktu? 
Lauricija
24.08.18. 16:14
kuti-kuti
Birziem nevaru saprast, vai ta ir nevajadziga panika, vai tas ta normali, nemot vera notikumu.

Par dzerieniem - pirku visu gadu, kad kaut kur bija atlaides. Shini karstuma gan mazliet bija bail, lai vins nesabojajas. Es vedejiem(musu gadijuma lieciniekiem) - meitenei nopirku vaazi, puisim vel neko. Domaju par kadu viskiju.
Pie dvieliem klat - nezinu, varbut kads stendera ziepes, putas vai ko tadu?
Blondadamina
07.09.18. 02:15
cawina..ka norit pedejie gatavosanas darbi?
sveiciens tam kiam leilea diena jau aiz muguras!
krist\ine
15.09.18. 02:14
Sveikas..ta kā novembra Msitenēm grupa nav- ielīdu te.19.11.2018- mans datums.Ātrās kāzas, nesen tik izdomājām- kopā 12 gadus...Sūdīgs laiks nebiedē
Prieks92
25.09.18. 14:24
Meitenes, sveiciens Jums visām, kuras sagaidījušas savu lielisko dienu un tām kurām vēl priekšā. ;) Esmu jau sievas statusā - viss bija super, labāk nekā vēlējāmies. Ar laiku paveicās nenormāli, bija skaista vasaras diena (21.09.) un 22.09. sākās rudens. Paldies par atbalstu un ieteikumiem, ko guvu šajā grupā.;) Lai visām veicas-IZBAUDIET!