FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Septembris, 2018

Septembra līgavas 2018

Precos.lv
18.10.17. 17:02
Kāzu datums: 15.12.2016

2018. gada septembra līgavu sarunas

Skatīt ziņojumus:
ancene91
14.11.17. 23:36
Kāzu datums: 08.09.2018
Sveikas meitenes!

Ar milzīgu prieku pievienojos 2018.gada septembra līgaviņām. :) Ceremoniju vēlamies organizēt mežā, bet ļoti baidos no neparedzamajiem laikapstākļiem. Varbūt kāda var ieteikt vietu Rīgas tuvumā (lapeni, viesu namu utml.) blakus mežam, kuru varētu izmantot kā rezerves variantu?

Lai mums visām skaists un radošs gatavošanās un plānošanas laiks! :)
alonak
02.12.17. 20:51
Ar lielāko baudu pievienojos 2018. gada septembra līgavām. Lai mums viss izdodas un šī īpašā diena paliktu atmiņā. 
Lai mums veicas! :)
Skudra
08.01.18. 21:08
Sveikas!
Arī es lielo dienu svinēšu 2018.gada septembrī. Izskatās, ka datums 08.09.2018. ir populārs!
Danijaaa
09.01.18. 17:38
Sveikas! Pievienojos septembra līgaviņām :) 
Laimīgā^^
10.01.18. 11:59
Kāzu datums: 22.09.2018
Sveikas, mīļās līgaviņas. Vispirms vēlos Jūs visas apsveikt :)) Kāzu trakums ir sācies arī man. Vēlos padalīties ar idejām, kas man radušās līdz šim. 
Kāzas svinēsim Dobeles apkārtnē. Negribam svinības kā visiem pārējiem, tāpēc veidosim tādus kā dārza svētkus ar zviedru galdu. Svinībās būs paši paši tuvākie, kopā ap 25 cilvēkiem, tamdēļ īrēt viesu namu pat neapsvērām. Dekorācijas veidosim paši, tas pats attiecas arī ar ielūgumiem un visām pāerējām štellītēm. 
Virs galvas dārzā zaigosies led lampiņas, pomponi un dažādas laternas. Ahh, kā es nevaru sagaidīt savu lielo dienu :) 
Padalaties, cik tālu esat tikušas, kādas idejas ir jums ?
veronika
10.01.18. 14:01
Kāzu datums: 08.12.2017
Sveiki, man arī kāzu datums ir 08.09.2018, man jautājums , kur meklēt skaistus krēslu pārvalkus atradu tikai divas sakarīgas mājas lapas, bet nav īsti do ko vēlos, varbūt kāda zin der arī Dobeles un Tērvets rajonā, kāzas būs Zoltnerā, jau iepriekš paldies !:)
Laimīgā^^
10.01.18. 15:47
Veronika-- pazvani uz Dabaicēniem, varbūt būs ar mieru izīrēt uz to datumu? Ja nemaldos, 1eiro gabalā.
ancene91
11.01.18. 12:14
Super! Prieks, ka esam vairākas, kuru īpašā diena būs 8.09.2018. :)

Palasot komentārus mani pārņem stresssss, jo mēs vēl neesam "iespringuši". Visu laiku bija doma - pēc jaunā gada sāksim. Nu lūk un jaunais gads ir pienācis, bet joprojām neesam sākuši aktīvi darboties. Šonedēļ jūtu ka mūsu superīgie vedēji sāk rosīties un taujāt. Būs mums arī jāsāk pievērsties. :)

BET līdz šim esam veikuši, mūsuprāt, svarīgākās rezervācijas - ceremonijas vieta, svinību vieta, fotogrāfs, video un mūziķi. Kā Jūs domājat - vai esam kaut ko svarīgu aizmirsuši?
Īpaši sarežģīti bija ar ceremonijas vietas atrašanu, jo jau sen abi ar līgavaini esam sapņojuši par ceremoniju mežā. Zinu - Latvijā mežu ir daudz. Tomēr mēs uztraucamies par neparedzamajiem laika apstākļiem un mēklējām vietu, kur ir iespējams arī rezerves variants (lapene utml.). Bet meklējumi tomēr vainagojās panākumiem un esam rezervējuši vietu Ārpus laika. Saimniece tik atsaucīga un fantastiska. :) Labu laika apstākļu gadījumā ceram ceremoniju noturēt skaistā mežā, bet rezerves variants ir skaista lapene uz salas. :)

Laimīgā^^ - Ideja brīnišķīga. Man ar kas tāds ļoooti patiktu, bet vai Jūs nesatraucieties par laika apstākļiem?
Laimīgā^^
15.01.18. 12:48
ancene91 Mums tikko notika plānu maiņa :( Diemžēl nesanāks mūsu iecerētie dārza svētki :(:( Bet nenokaram degunus un meklējam ko citu. Par laikapstākļiem runājot, mums ir ļoti liela lapene, tāpēc tas būtu bijis ok variants pat lietus laikā, taču ja līs, visur būs dubļi un visādi citādi dabas spēki kas varētu to dienu pārvērst par katastrofu. 
ancene91
15.01.18. 13:42
Laimīgā^^ Vai, cik žēl, bet neskumsti, jo noteikti jaunais variants ir/būs vēl brīnišķīgāks! Jāatceras par pozitīvo, gatavojoties šai brīnišķīgajai dienai! 
Vakar ar mīļoto bijām uz Daces Miezītes lekciju par kāzu plānošanu. Guvām milzīgu iedvesmu un visvairāk pārliecību par to, ka gan pati kāzu diena, gan gatavošanās process ir jāizbauda. Nedrīkst ļaut stresam sevi pārņemt.  
Skudra
18.01.18. 08:01
Jautājums - Jums būs vedēji vai tikai liecinieki? Jo mani pašlaik visvairāk satrauc, kā paspēt un nokontrolēt vai svinību vietā viss būs sailikt tā kā vajag, jo man būs tīri tikai liecinieki un vakara vadītājs. abiem no šiem īsti tā kā neliekas, ka varētu to prasīt!
daig
19.01.18. 12:41
Kāzu datums: 26.09.2018
Sveikas, septembra līgavas.
Skatos jau visas aktīvi rosās, gribēju pajautāt vai ir kāda jau skatījusies ēdinātājus un dekorētājus? Kāzas plānojam Līgatnes pusē, bet viesu nams nepiedāvā ēdināšanu, iedeva dažus kontaktus, bet domāju varbūt Jums ir kādi interesanti banketu tā teikt piedāvājumi par saprātīgām cenām, tāpat par dekorētājiem arī :)

ancene91
25.01.18. 15:43
Skudra - mums būs vedēji, bet es arī satraucos par to vai viss svinību vietā būs kā vajaga. Es plānoju (esmu jau pabrīdinājusi) nokontrolēsanu uzticēt mammai un visuzticamākajai draudzenei, kuras būs lietas kursā kam un kā ir jābūt.

daig - mums ēdinātaji ir uzņēmums, kas ikdienā apkalpo svinību vietu. Diemžel nevaru neko ieteikt, jo, ja skatāmies Latvijas kartē - no Rīgas pa labi, man viss ir svešs. :) Bet Tev iesaku pēc cenu aptaujas veikšanas, noteikti sarunāt degustāciju, lai pārliecinātos ka ēdiens ir ēdams. Dzirdēti visādi brīnumi..

Es arī pašlaik esmu dekorētāju meklējumos. Pašlaik skatos dažādus dekoru variantus un domāju, kas vispār man patiktu un piestāvetu mūsu kāzu tēmai un krāsām.

Prieks92
11.02.18. 10:54
Kāzu datums: 21.09.2018
Sveikas, līgavas! :)
Arī es pievienojos ar lielu prieku šai grupai.:) Kāzas būs 21.09.-22.09. vēlējāmies tieši piektdienu un sestdienu, svinēsim Latgalē. 
Sarunāts viesu nams, vakara vadītāja, muzikanti un fotogrāfs. Sirds par šo jau mierīga..Meklējam ēdinātājus. 
Dekorēsim paši. 
:) Esmu priecīga, ka mēs tik laicīgi sākām visu meklēt..
ancene91
14.02.18. 12:11
Prieks92 - esi sveicināta Septembra 2018 līgaviņu pulciņā :)

Kā mums visām klājas? Cik tālu esat tikušas ar planošanu?

Gribēju apvaicāties, kad plānojat izsūtīt ielūgumus? Skatos, ka par laiku, kad jaizsūta, ir atšķirīgi viedokļi.
Ehz_forshaa
14.02.18. 14:45
ancene91 Ielūgumus ir ok izsūtīt aptuveni 3 mēnešus iepriekš.
Izņēmums, ja viesi dzīvo ārzemēs, tad ieteicams protams ātrāk, lai var ieplānot atvaļinājumu, kā arī nopirkt biļetes.
Skudra
14.02.18. 20:21
ancene91 viss jau pa lielam ir saplānots, bet nu tik un tā liekas, ka kautkas nav vēl, šur tur palasu kādu rakstu un liekas, ka viss ieplānotais nav pareizi.Nesen lasīju, ka ja uz galda ir glītas dekorācijas, tad īsti nebūtu vietā starpā likt salātu bļodas utml. Bet kur tad likt ēdienus klasiskiem latviešu svinētājiem? 
Vēl man liekas, ka savas dekorācijas taisīt bīt piņķerīgi, bet man roka eceļas maksāt bargu naudu dekorētājiem. 
Ielūgumus arī plānoju nogādāt maija beigās/ jūnija sākumā. kā jūs domājiet, ja liek, ka atbilde jāsniedz līdz 1.augustam, tas nav par vēlu? Es esmu tāds cilvēks, kas visu pēc iespējas ātrāk grib zināt, lai visu var saplānot.
Ehz_forshaa
14.02.18. 23:51
Skudra

nav ne vainas galdiem ar bļodām, lai skaistākas bildes, mēs palūdzām oficiantiem visu ēdienu uzklāt nedaudz vēlāk. Esmu bijusi vienās kāzās, kur uz galda bija tikai dekorācijas un tukšas glāzes. Ēdienu nesa pa porcijām un salāti bija Zviedru galdā, nu nez, man ne visai šāds variants, visi sēdēja sastinguši... es laikam pārāk tradicionāla.
Nav par vēlu 1 mēn pirms kāzām, bet ņemiet vērā, ka liela daļa aizmirsīs un pašiem būs jāuzzvana :) 
Skudra
15.02.18. 08:03
Edz_forshaa paldies par ideju, vienmēr var jau atrast kādu kompromisu, lai ir skaisti un praktiski! 
Jā, es jau gatavojos, ka daļai viesu vajadzēs atgādīnāt :)

paklau līgaviņas, vai kādai no jums būs vakara vadītājs un vai kādai ir bijusi pieredze, ka vakara vadītājs novada arī mičošanu? Jo mana lieciniece ir aktīva, savukārt līgavaiņa liecinieks visnotaļ pasīvs, viņiem kopā to nevajadzētu uzvelt. Plus, pašu mičošanu pēc iespējas vienkāršāku, bez folkloras kopām, daudz dziesmām utml.
Prieks92
15.02.18. 08:56
Kāzu datums: 21.09.2018
ancene91, paldies:))
Man liekas,ka mums galvā ir putra no visa-lai neaizmirst ko svarīgu..
Nevaru sagaidīt martu,kad iesniegsim dokumentus:) 
Ielūgumus sniegsim jūnijā un lai paziņo līdz 1.08. 
Meitenes, kāda ir domājusi par 1.dejas dziesmu? :)