FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Dienas scenārijs

kristaaash
27.10.17. 14:23
Kāzu datums: 03.08.2018

Sveiki, topošās un esošās līgaviņas :)
- Man kāzas plānojas 03.08.2018. Sākšu ar to, ka laulību ceremonija baznīcā būs plkst.16:00. Nebūs vedēji, būs mums tikai liecinieki. Pēc laulību ceremonijas ir doma, kad visi viesi brauc uz kāzu svinību vietu, tur viņus izklaidē vakara vadītajs, tikmēr es ar līgavaini aizbraucam aši kautkur un uztaisam fotosesiju. Kad skaistas bildes sataisītas, braucam pie viesiem, uztaisam kopbildes, iemūžinam pirmo tostu - un turpinam svinības. 
Ceru, ka nebūs jāņem tomēr talkā kāds kāzu organizators, jo būs liecinieki nevis vedēji, kuri parasti plāno visu

Vai arī jums kādai ir bijis tā vai plānojas līdzīgs scenārijs kā man? (visticamāk arī liecinieki nebūs ar mums mūsu fotosesijas laikā un ar kāzu auto brauks pats līgavainis) 

Varbūt ir kāds padoms, ka tomēr nevajadzētu tā darīt un kautkādi + un - tādam scenārijam :)

Paldies jau iepriekš par atbildēm, 
Krista 

Skatīt ziņojumus:
Ehz_forshaa
30.10.17. 23:51
Es Jums ieteiktu skaistu fotosesiju uztaisīt pirms ceremonijas :) nesteidzoties ;)
Arī pēc ceremonijas varat, jo bieži vien vadītājs prasa, lai jaunie atbrauc vismaz stundu vēlāk, bet tur jau tīri simboliski. Droši varat uzrakstīt pm
Kotibe
26.01.18. 14:07
Mums līdzīgs scenārijs būs
Cikos jūs pie galdiem? nesanāks ļoti vēlu?