FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Dienas scenārijs

kristaaash
27.10.17. 14:23
Kāzu datums: 03.08.2018

Sveiki, topošās un esošās līgaviņas :)
- Man kāzas plānojas 03.08.2018. Sākšu ar to, ka laulību ceremonija baznīcā būs plkst.16:00. Nebūs vedēji, būs mums tikai liecinieki. Pēc laulību ceremonijas ir doma, kad visi viesi brauc uz kāzu svinību vietu, tur viņus izklaidē vakara vadītajs, tikmēr es ar līgavaini aizbraucam aši kautkur un uztaisam fotosesiju. Kad skaistas bildes sataisītas, braucam pie viesiem, uztaisam kopbildes, iemūžinam pirmo tostu - un turpinam svinības. 
Ceru, ka nebūs jāņem tomēr talkā kāds kāzu organizators, jo būs liecinieki nevis vedēji, kuri parasti plāno visu

Vai arī jums kādai ir bijis tā vai plānojas līdzīgs scenārijs kā man? (visticamāk arī liecinieki nebūs ar mums mūsu fotosesijas laikā un ar kāzu auto brauks pats līgavainis) 

Varbūt ir kāds padoms, ka tomēr nevajadzētu tā darīt un kautkādi + un - tādam scenārijam :)

Paldies jau iepriekš par atbildēm, 
Krista 

Skatīt ziņojumus:
Ehz_forshaa
30.10.17. 23:51
Es Jums ieteiktu skaistu fotosesiju uztaisīt pirms ceremonijas :) nesteidzoties ;)
Arī pēc ceremonijas varat, jo bieži vien vadītājs prasa, lai jaunie atbrauc vismaz stundu vēlāk, bet tur jau tīri simboliski. Droši varat uzrakstīt pm
Kotibe
26.01.18. 14:07
Mums līdzīgs scenārijs būs
Cikos jūs pie galdiem? nesanāks ļoti vēlu?
eifeleprecos
07.03.18. 21:58
Kāzu datums: 18.08.2018
Mums ir līdzīgi.
Viss sāksies ar gatavošanos, pucēšanos sākot no pulkstens 12 ar fotogrāfa un videocilvēka klātbūtni. Mana vizāžiste/friziere teica, ka nesteidzoties un akurāti visu darot, process prasa apmērām 2,5h (30min rezerve)
Pēc tam pauzīte, iespējams pāris foto, gan aksesuāriem, gan mums, tikko kā svaigi saposušies.

Plkst.16 ceremonija (ierodamies laicīgi) dzimtsarakstā- tur viss norit 50min.

Tagad diskutējam vai kaut kur doties ar viesiem kopā vai arī mēs ar lieciniekiem dodamies fotosesijā, bet viesi uz viesu namu, kur tos sagaida vakara vadītājs un tos izklaidē.
Viesu nams it kā no plkst.18, bet noteikti, ka var kadas minutes atrak. Vispar dzimtsaraksts no viesu nama ir 10-15min braucienā.

Gribētos izdomāt tomēr kaut kur ar viesiem aizbraukt vai aiziet un kaut uzsaukt pirmo tostu. Lai nesanak, ka viesi no sēdēšanas zagsā brauc pa taisno uz viesu namu. 

Mums viss norisinās Valmierā. Kompakta pilsēta. Pati nāku no turienes, bet jau gadus desmit esmu rīdziniece un turp tik ciemos aizbraucu, ka esmu piemirsusi visādas skaistas vietas un nostūrīšus tajā pilsētā. 
Bija ideja par mīlestības rituālu vienā saimniecībā, bet pagaidām kāds jau rezervējis to datumu. 

jāģenerē vēl idejas :)
Čipendeilīts
27.03.18. 07:31
Kāzu datums: 22.06.2018
Meklēju padomu!
Mums bija jūtas jau trīs gadus un beidzot mēs izdomājām aprecēties. Laulības notiks baznīcā, arī ar dekoratoriem, vakara vadītāju un muzikantiem vissu jau esam sarunājuši. Taču es nezinu kā pārsteigt savu jauno sieviņu kāzu naktī lai tas seks nebūtu kā parasti un lai tas viņai paliktu atmiņā uz visiem laikiem? Vai kādam ir laba pieredze? Varbūt tik svarīgā brīdī man būtu jāuzvelk apakšveļa ar kādiem joku zīmējumiem? Vai tieši otrādi visu jāddara nopietni. Piemēram kā jūs domājiet vai sieviņa būtu priecīga, ja es iemācītos viņai kāzu naktī nodejot striptīzu? Un vai ir kādi seksa veidi kad būtu viss piemērotākie kāzu naktij? Preco pirmoreiz un tapēc man nav tādas pieredzes un varbūt kāds zin ko man viss labāk ieteikt?