FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
marimarr4
19.07.17. 15:19
Jā, mēs plānojam 2018.gada jūliju vai augustu;) Nav pat ne mazākās nojausmes ar ko jāsāk un kad ))
meidaryou
19.07.17. 15:53
Kāzu datums: 02.09.2017
nesvinesu nakosgad bet gan sogad!bet manu prat butu jasak ar viesu namu meklesanu un muzikiem,jo tie ir ko izker pirmos.! talak jau fotografs,un vis parejais.ta mes darijam vispirms bija zaksa iesniegums pa cik mums 6.menesi lidz kazam bija tgd jau 1menesis.tad pirmo nemam viesu namu,nakamo muziku,talak jau edinasana un foto.un palika vien sikumi dekoracijas un ziedi...pasu galveno kas ir saraksto to vajag laicigi rezervet.

Piparsz
20.07.17. 15:04
Kāzu datums: 11.08.2018
mums plānojās kāzas 2018. gada augustā. pagaidām ir rezervēts viesu nams, ar kāzu vadītāju esam vienojušies mutiski, vēl gaidam līgumu no viņa, muzikanti arī laikam ir atrasti un šobrīd domājam par fotogrāfu, itkā viens ir noskatīts un sākām jau sarunas ar viņu, bet pirms tam gribu dzīvē tikties. 
Maismel
24.07.17. 11:02
Mēs pagaidām tik fotogrāfu esam norezervējuši. Svinību vietas brauksim skatīties augusta sā​kumā. Neesam  vēl īsti izlēmuši vai vēlamies viesu namu vai kādu restorānā pie ūdens ar terasi.
Ehz_forshaa
24.07.17. 14:44
iesaku sākt: 
1. datums & viesu nams, ēdināšana
2. fotogrāfs, video, vakara vadītājs
3. vēlamais stils noformējumiem un dekorācijām 
4. ielūgumi 
5. 6 mēn pirms iesniegums dzimtsarakstu nodaļā :) 
6. kūka, make-up, frizūra, gredzeni utt.
eifeleprecos
24.07.17. 17:36
Kāzu datums: 18.08.2018
Pēkšņi vienā dienā nāca apgaismība, ka jāprecas un kā datumu izvēlējāmies 18.08.18. (jo astoņpadsmitais datums kā tāds mums ir īpašs) 
Pagaidām ir tikai datums. Saprotu, ka jāsāk jau aktīvi domāt par visu pārējo. Zinām, ka kāzas vēlamies mazas, bet mīļas. Pagaidām izskatās pēc dzimsarakstu nodaļas pakalpojumu izmantošanas iespējas. 
Respektīvi pirmās vīzijas ir par to, ka sarakstāmies zagsā - vienīgi domas dalas par to vai tikai liecinieku klātbūtnē vai arī vecāki un  arī pārējie viesi - tuvākie ģimenes locekļi un tuvākie draugi. 
Viss pārējais ir miglā tīts, jo pati neesmu saskarē ar kāzām bijusi. Ļoti sen atpakaļ kā attāls viesis. 
Varbūt varat ieteikt kādu ar ko pakonsultēties? Vēlos piebilst, ka finanses samērā ierobežotas un uz kāzām vairākos tūkstošos nepretendēju. 
Maismel
24.07.17. 23:46
eifelprecos - Jums līdzīgs stāsts kā mums
Maismel
24.07.17. 23:47
eifelprecos - Jums līdzīgs stāsts kā mums. Mums 18. datums ar ir īpašs un tikai tad kad nolēmām nākamā gada augustu sapratām, ka tas būs ļoti populārs datums. Ar no sākuma domājām tikai ar vedējiem, bet tad sapratām tomēr, ka nedrīkstam liegt vecākiem būt klāt mūsu īpašajā dienā, tad nu būs mums mazas kāzas ar pašiem tuvākajiem.
laurensija2018
25.07.17. 20:35
Sveikas , mēs arī esam ieplānojuši nākošgad salikt visu pa plauktiņiem.
mūsu datums arī būs 18.08
Šobrīd esmu sapratusi kādu stilu es gribu
Sarunājuši vedējus 
gaidu atbildes uz emailu no ēdinātājiem un svinību vietas
tas laikam viss, es laikam vairāk pa ziemas mēnešiem strādāšu
muzikanti mums buus draugi, kuri jau vairākus gadus nevar sagaidiit kad varēs spēlēt mūsu kāzās
laurensija2018
25.07.17. 20:37
No kuras puses Jūs katra esiet???
Un kur domājat svīnēt?

Ja kāda var man pastāstīt par baznīcas laulībām labprāt uzklausīšu, jo m;es noteikti baznīcā
Ehz_forshaa
25.07.17. 23:08
eifeleprecos - varat uzrakstīt man PM. Varu ieteikt, kur ko lētāk atrast utt :) Pati savas kāzas taisīju no 0 un rezultāts šķiet bija labs :)  Bij pat doma vēlāk kļūt par kāzu rīkotāju, bet pagaidām tas idejas līmenī :)
Elinnna
27.07.17. 11:39
Kāzu datums: 18.12.2017
Sveikas! :) Arī mums kāzas ir 18. augustā un arī mēs šo datumu izvēlējāmies citu iemeslu dēļ, un tikai vēlāk sapratām, ka tas varētu but diezgan populārs, kā 18.08.18. Mums ir pieteikta baznīca (un mācītājs teica,ka ir jau pāri, kas pieteica baznīcu uz vēl tālāku datumu!). Un fotogrāfs (un tas no trešā mēģinājuma. Pirmie divi kam raksīju bija jau aizņemti).
Mairita24
27.07.17. 16:51
Kāzu datums: 23.09.2017
Sveikas! Arī esam plānojuši precēties 2018.gada augustā. Datumu vēl neesam noteikuši.
Uz doto brīdi esam sagatavojuši viesu sarakstu. Esmu apzvanījusi pāris viesu namus. Arī fotogrāfu esmu sarunājusi.
Pagaidām plāns mums ir Aizkraukles dzimtsarakstu nodaļā sarakstīties un tad ar visiem viesiem doties uz viesu namu.
Mums gan dažas problēmas, kurām mēģinam rast risinājumu:
1. Mana ģimene slikti satiek ar vīra ģimeni. Varētu būt tāds saspīlēts pasākums..
2. Nevaru saprast ko darīt.. mana mamma bija precējusies ar tēti. Tad izšķīrās un sagāja kopā ar manu krusttēvu (nodzīvoja 13 gadus). Gan mans tēvs, gan krusttēvs dzīvo kaimiņos manai mammai un abi ļoti slikti satiek (kad iedzer tad plūcās kā gaiļi). Attiecības man ar abiem labas.. tik kuru lai aicina uz kāzām? 
laura.saulite
28.07.17. 10:13
Kāzu datums: 24.08.2018
Sveikas!
Mēs arī plānojam kāzas 2018 augustā. Mūsu datums būs 24.08.2018
Mēs pagājušā nedēļā rezervējām viesu namu, un arī jau bija tā, ka varējām nedabūt, mēs vienkārši paspējām pirmie aizraukt, apksatīt un uz reiz arī iemīlējām šo vietu. :) vieta mums būs "Mežbrenči"
Nākamnedēļ brauksim iesniegt iesniegumu baznīcā,lai rezervē datumu, bet tāpat izziņu no dzimtsarakstu nodaļas varēsim saņemt tik nākamgad februārī. 
Iesaku viesu namus tiešām rezervēt laicīgi, īpaši, ja ir liels viesu skaits, jo mums ir ap 80 cilvēkiem un teikšu kā ir, uz šādu viesu skaitu viesu namus ātri rezervē.
Sākam meklēt tagad fotogrāfu, muzikantus un mičotājus, ja kādam ir labas atsauksmes par kādu, ļoti priecāšos saņemt kādus ieteikumus. :)
Lai skaisti viss! :)

laura.saulite
28.07.17. 10:18
Kāzu datums: 24.08.2018
Pluss meitenēm, kas precēsies nākamgad 18.08.2018, sāciet viesu namus jau tagad rezervēt, jo tur kur mēs svinēsim jau ir aizņemts, un saimiece teica, ka šos īpašos datumus par 1 gadu un 7 mēnešus iepriekš rezevējot. :)
kRista
28.07.17. 10:53
Kāzu datums: 07.07.2018
Sveikas,

Arī mūsu kāzas būs nākamajā vasarā 07.07.2018. Uz šo brīdi jau esam rezervējuši viesu namu( ēdināšana no viesu nama) ,vakara vadītāju,mūziķus,fotogrāfu,baznīcu.Esam sastādījuši viesu sarakstu. Šobrīd notiek aktīvas pārrunas ar dekorētajiem,lai izvelētos izdevīgāko piedavājumu.Esam atraduši gredzenus,kurus plānojam iegādāties oktobrī/novembrī,bet jau ir atrasts juvelieris un noskaidrotas izmaksas. Pa lielam viss jau ir izdarīts,bet no pieredzes saku,ka viesu namu jau jāsāk meklēt tagad,jo ļoti daudzi jau ir aizņemti.Vēlējāmies visu laicīgi rezervēt un saplānot,lai neatliktu uz pedējo brīdi un ietaupītu lieku stressu :) Tikai nav īsti saprašanas cik ilgu laiku pirms kāzām jāsāk meklēt make up spečuks un frizieris ? :)Pieļauju,ka šobrīd vel ir krietni par ātru tam :) Varbūt kāda var padalīties pieredzē,kā atrast vislabāko meistaru un kā izvēlējāties sev atbilstošāko grimmu un frizūru :)

Lai jauks un gaišs gatavošanās laiks :)
kRista
28.07.17. 10:56
P.S Viesiem,kas ir ārpus lv un ir jamēro tālāks ceļš,paziņojām par kāzām mutiski  ( var izsūtīt arī " save the date" kartītes),jau tagad,lai var saplānot atvaļinajumus.
kRista
28.07.17. 11:06
Sveika,Mairita24

Ir traki,ja ģimenes nevar sadzīvot,taču es uzskatu,ka visi ir pieauguši cilvēki,kuriem vajadzētu prasties savas negācijas un emocijas nolikt malā,vismaz šajā Jūsu dienā. Manuprāt parezākais būtu aprunāties ar abām pusēm un paskaidrot cik Jums ir svarīga abu šo cilvēku klātbūtne un tik pat svarīgi ir šo dienu pavadīt jaukā un priecīgā gaisotnē. Jebkurš normāls cilvēks to saprastu un darītu visu,lai nesabojātu Jums šo skaisto dienu :)

Lai viss izdodas :)
Maismel
31.07.17. 20:28
mums pagaidām nav baigie atteikumi uz Viesu namiem. No visiem izvēlētajiem tik vienā esam otrie rindā. Ar pāris esam mutiski vienojošies un jaunnedēļ brauksim apskatīt un izvēlēties mums vistīkamāko. Mūziķus gan ir ļoti grūti izvēlēties, pat neesam vēl sākuši pārrunas. Tāpat arī vakara vadītājs - nav ne jausmas!
iewsha
31.07.17. 21:05
Kāzu datums: 24.08.2012
Sveikas! mēs gan esam precējušies jau piecus gadus un šogad svinēsim piekto kāzu jubileju,bet nākošgad 24.08.2018. iesvētīsim savu laulību baznīcā. Datums ir tieši tas pats,kas piecus gadus atpakaļ,lai nav divu dažādu datumu:)