FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Jaunākais forumā

Augusts, 2018

Augusta līgavas 2018

Maismel
18.07.17. 11:45
Kāzu datums: 18.05.2018

Ir jau vēl kāds kurš svinēs kāzas nākamā gada augustā? Ko jau esat sākuši darīt?

Skatīt ziņojumus:
dižkleita
18.07.18. 18:40
Kāzu datums: 18.12.2017
eifeleprecos- 18.08., nezinu kāpēc cits datums uzspiedās, kad reģistrējos :D
eifeleprecos
18.07.18. 15:56
Kāzu datums: 18.08.2018
dižkleita - kurā datumā būs lielā diena? 
Ingaciite
18.07.18. 13:19
Kate.K pastāsti kā tev gāja vecmeitās?! :)

Man otrdien būs finish kleitai, tad varēšu jau laikam ņemt uz māju :)
Kate K.
18.07.18. 13:11
Kāzu datums: 08.08.2018
Man jau rit finiss kāzām:)sestdien bija vecmeitu balle,riit kleitai korigesana un tad jau jagaida lielā diena:)
dižkleita
18.07.18. 12:36
Kāzu datums: 18.12.2017
Ak jel, tiešām tikai mēnesis! :)) Visas lietas +/- ir nokārtotas, detaļas izrunātas, atliek tikai pēdējās dienas skrējiens visām rotāšanām. Biju arī uz make up un frizūras izmēģinājumu, būs forši.
Drudžaini mēģinām atrast laiku kāzu dejai, līdz pusei esam tikuši. Es ļooooti ceru, ka kāzās nebūs tik liels karstums, savādāk izkusīšu
eifeleprecos
18.07.18. 12:27
Jā, mums arī no šodienas sākas pēdējā laika atskaite. 
Man vecmeitu ballīte būs 11.augustā (nedēļu pirms lielās dienas).
Šķiet, ka pa lielam viss it kā ir. Lai gan gan jau ka daudz kas arī nav. Mums nekādi neizdodas satikties ar lieciniekiem/vedējiem, lai izrunātu visu. Pa whatsapp tādas lietas īsti nevar nokārtot. 
Ingaciite
18.07.18. 08:52
Nu ko, šodien ir 18.jūlijs, kas nozīmē ka mēnesis līdz lielajai dienai. Ak kungs cik ātri skrien laiks. Man 4 augustā vecmeitas, tā pat arī manējam vecpuiši :) straujiem soļiem viss jau padarīts, atlikušas tikai nianses.. :) Kā jums visām?
kristaaash_
17.07.18. 14:27
Kāzu datums: 03.08.2018
@eifeleprecos - būs grupa "Dziļi Violets" ar Nauri Brikmani priekšgalā..un Nauris arī būs vakara vadītājs! Baidos jau kā viņš šīs abas lietas apvienos, bet esmu dzirdējusi daudzas atsauksmes, ka esot bijis baaaaigi laba! Tāpēc TICU un CERU, ka būs viss čikiniekā :) 
eifeleprecos
17.07.18. 12:08
kristaaash_ Kas Jums būs vakara vadītājs?  

Vakardien tikāmies ar savu vakara vadītāju, izrunājām nianses un arī uzzinājām ko darīs un kāda tipa spēles, konkursus vadīs.. pēc stāstītā jau vien sapratām, ka būs feini. Jautrība garantēta. 
Ehz_forshaa
17.07.18. 08:49
Mūs viesiem bija sagatavots "selfju konkurss" ar dažādiem inčīgiem uzdevumiem.
kristaaash_
16.07.18. 20:08
@eifeleprecos mums nebūs nekādi uzdevumi, vakaru vadīs vakara vadītājs un būs kādas spēles, ne klasiskās bet visādas inčīgas, paļaujos uz vadītāju :)) vienīgais uzdevums bija vedējiem (mūsu gadījumā vairāk - lieciniekiem), bija jāsagatavo jautājumi vienai spēlei, kurus nedrīkstam zināt tagad :D
eifeleprecos
16.07.18. 15:53
Vai Jums viesiem būs sagatavoti kādi uzdevumi? Kas tos taisa un pēc tam uzdos, ja būs?
eifeleprecos
14.07.18. 10:46
Šodien Mans drēbju skapis sāk gāzt riņķī. Beidzot nopirkām topošajam kurpes. 
belly
13.07.18. 20:15
Kāzu datums: 25.08.2018
Es par savu vecmeitu balliti vēl ezinu neko. Man ir 18.augustā. Topošajam 4.augustā  :)

mēs arī neko nezinām. Tik viena man nejauši izspļāva kādā krāsā būs visām kleitas. Man tā kā dota izvēle krāsai, tad nu pasūtīju, gaidu kad un kāda atnāks :)

bet es arī nemaz negirbu zināt neko pirms ballītes kasun kā būs, gribu pārsteigumu :)

mums trešdien būs gredzeni gatavi.  :)

Un jaunajam pārim mičošanā liksim plīvuru to, kas man būs vecmeitu ballītē. Ja man nebūs tad liksim to, kurš man sagalbājies no kāzām, kad mūs iecēla jaunajā pārī :)
laura.saulite
13.07.18. 09:10
Kāzu datums: 24.08.2018
kristaaash_ - lasot ko esi uzrakstījusi es jau paķēru sirds trieku :D Es domāju kāāāā, vai tad tik maz laiks man ir palicis? :D Bet tad es sapratu, ka man ir 3 nedēļās pēc tevis un vecmeitu ballīte man būs tieši tajā nedēļas nogalē, kad Tev kāzas. :) 
Par plīvuru runājot, man ir divi plīvuri, viens būs ko es atdošu jaunajam pārim, bet tas kas man būs, paliks man pūrā. To ko dosim jaunajam pārim plīvuru es dabūju pilnīgi jaunu, ļoti skaistu no vienas meitenes, iemainot pret šampanieša pudeli. :) 
eifeleprecos
13.07.18. 08:10
Runājot par vecmeitballīti.. kaut kas man tur top, bet tā kā meitenes nav no vienas lokalizācijas vietas, tad esot grūti vienoties par vietu. Es gan izmetu ideju, ka, lai nu paliek vien pie Rīgas apriņķa, jo izdevīgāk ir vienai atbraukt uz Rīgu nevis septiņām braukt uz Valmieru. 
Esmu izteikusi visu, ko nevēlētos savā v-ballīte, ļoti ceru, ka meitenes būs ņēmušas vērā. Domāju man patiks, lai vai ko būs izdomājušas. 

pika.sniega par vīriešu kurpēm kaut ko līdzīgu redzēju Mans Drēbju skapis.
Sestdien tieši brauksim pirkt apavus topošajam. Mums nepieciešamas zilas kurpes. 
Kate K.
12.07.18. 22:41
Šo 6dien ir vecmeitu ballīte:)

Par pašām kāzām es visu jau biju izdomājusi un rezervējusi jau ļoti sen, bet tagad ir drusku stresiņš,jo nesanāk daudzkur aizbraukt apskatīt lietas,jo tad nu veselība sašķobās,tad mazo nav kur atstāt u.t.t. Bet kopumā jau palikuši sīkumi.

Mičošanā man būs bainadziņš no kristāliņiem un pērlītēm,man ļoti patika. Gribēju,lai ir tāds saglabājams un varu pēc tam likt kā kaklarotu,matu stīpu.Aube galīgi nepraktiski manā gadījumā. Varbūt vēl priekšautiņu pasūtīšu,bet ar tad tādu,ko vēlāk varēšu siet ikdienā.
Kate K.
12.07.18. 22:38
Man ir dažas dienas pēc tam:)
kristaaash_
12.07.18. 22:27
+ vēl to, ka katra meitene metās naudu 80,-eur. Prasīja vai esmu ar mieru arī kautko iedot, teicu ka protams. Jo tas taču ir man domāts, gribu lai ir forši :D :) tad nu tagad katrai sanāks 60. Akkungs,jau nevaru sagaidīt, tāds satraukums iekšā . vēl jāatrod apģērbs priekš ballītes! 

Man ir visātrāk kāzas -3.augusts? Vai kādam varbūt 1.,2.? Vai arī 3.? :))
kristaaash_
12.07.18. 22:21
Hei -hei! Pēdējās dienās sāku just, ka ir spriedzīte starp mani, vīra mammu un manu mammu.. Par mičošanu. Uzticēju to visu vīramātei! Tā jau viss okei, pateicām ko gribam un ko ne. Un ka negribu nekādas aubes, par vainadzińu esmu PAR! Aiziet tagad runas par to ka vajag aubi, es saku ka nē, bet nu manas vēlmes jau tiks respektētas. Tālāk man ir jāizdomā kur plīvuru liks, vīra māte teica ka pūrā atstāj? Es nesaprotu šīs lietas :D un kurā brīdī es ieceļu "jauno pāri"...?!?!? 

Runājot par vecmeitu ballīti..tieši šodien atnāca ielūgums. Zinu tikai : cikos man būs pakaļ un kā jāģērbjas un vēl to,bla paliksim kautkur pa nakti un tas viss norisināsies divas dienas (jopćik) :D